• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Přejí vám všem dobré ráno :grinning: .Tak jsem se nachvilku utrhla k počítači a jak tak koukám tak tady stejně nidko není. :sweat_smile: Snad později budu mít štěstí.
27. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

měla bych na vás prosbičku, nevíte náhodou ve které porodnici umožňují DÁRCOVSTVÍ pupečníkové krve? Na netu jsem se sice dočetla že odběry dělají ve všech porodnicích, ale jen pro vlastní potřebu, a to stojí kolem 20-30tis a to fakt nemám. Spíš mě zajímalo to dárcovství a to jsem nikde nenašla, ani na stránkách www.bpk.cz ke je seznam odběrových míst Ostrava vůbec není :confounded:
27. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mis dárcovství a zpracování dělá jen poruba jelikož má transůzní stanici, takže kde je u špitlu i transfůzka tam to umožní, takové vodítko no :wink:
27. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky :slight_smile:
Dívám se,že je Vás tu čím dál tím míň,teda těch příspěvků. :wink:
No jo před Vánoci,tak je co dělat co :slight_smile: My jsme došli z venku před chvíli s kámoškou jsem toho dost prošli a tak jsme zmrzlí jak ratlíci :slight_smile: Téda malý už spí,ale já se pořád nemůžu nějak zahřát jsem pod dekou a pořád mi je zima a to topíme v celým bytě :grinning: A co dárky už kupujete?
27. lis 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas tu nikdo není :confused:
27. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUDÁÁÁÁÁÁ :astonished:

:grinning: já se dneska asi ukousnu vřiť :grinning:
27. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááá táky. :rolling_eyes: od nudy peču bábovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přídávám se,já začnu snad uklízet v pokoji,vůbec se mi nechce,ale se táák nudíím,že asi začnu,jinak tu usnu a malý tu uděla nějak blivajs :frowning2:
A ani ven se mi nechce s malým,byli jsme celé dopol.
27. lis 2008 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak já jsem se na chvilku zbavila Petříka. :grinning: šel ke tchánovi (bydlí na proti v baráku) Kuba sleduje rakosníčka a pořad chodí že chce něco papat a něco dobrého :slight_smile: a já popíjím kafčo (sama)
27. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde mi přidat fotka nevím proč :angry: Tak zatím budu bez fota, musím říct segře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já sedím u pc a malá kuká na pohádku co nám vypálila teta raduška z koníka :grinning:
27. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jakou???? :wink:
27. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY POPÍJÍM SAMA :grinning:
Ten můj jel na den otevřených dveří na firmu a pak jede na noční,jsem zvědavá jak to dá,spal jen 3 hodky a to byl i ze včerejška na dnešek noční.Malý se taky dívá na pohádku,tak je klid a já asi brzy usnu nad pc-ím. :confounded:
27. lis 2008 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ještě šulám ruličky z novin. AU AU bolí mě prsty. :unamused: už mám 2 věnce :wink:
27. lis 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý nemo,ale máme toho víc-Mustangy,Madagaskar,zachrantě zvířátka ....a už nepamatuju ještě nějaké :sweat_smile:
27. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bych taky navštívila Radušku :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale nesmíš si koupit tak blbé dvd jako já koupila jsem +R ale ona to má na -R takže asi tři filmy nenahrála protože se mi tam nevlezly :slight_smile: no to je tak jak takové věci kupuje baba :grinning:
27. lis 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se nechce nic dělat,tak půjdu asi uklidit v pokoji a nachystat si na zítřek prádlo na žehlení.V noci jsem pozdě usla vlastně ráno,protože jsem tu měla večer kámošku a ta odešla pozdě a ráno jsme byli brzy vzhůru,takže jsem už hotová,už aby jsme byli v pelechu :grinning:
27. lis 2008 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já bych taky nevěděla jaké, ještě že jsi napsala že -R.No a jak jste se domlouvaly žeona to vypalí a tys jí to pak donesla nebo si jí zanesla DVD vybrali pohádky a pak sis pro ně přišla? :slight_smile:
27. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to koupila přišla na kafe dala si kafe a ona mezi tím odbíhala vypalovat ji to vypaluje strašně rychle to ten můj pičitač je jak šnek,ale už neměla difka tak jsem si donesla ty svoje blbé :grinning:
27. lis 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je. Asi se sní domluvím. Taky by sem chtěla asi ty Mustangy.....Petříkovi se to moc líbí jestli to jsou ty co myslím. :wink: Kde bydlí?
27. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Hrabůvce kousek od Savarinu
jak jede trojka
27. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zastávka za Provaznickou směr na Dubinu
27. lis 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže pojedu 1.
Bábovka už je venku :dizzy_face: .Já se sní teda domluvím ale až bude Petřík chodit do školky abych tam šla jen s Kubou.jinak by měla byt vzhůru nohama :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty jedničkou
27. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se těším na růžovku.....i když to bude dneska asi síla :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Frynta bude mít nehodu a za Valšíkem přijede francouzka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty mustangy máme slíbené od toho mého od kámoše.Máme doma i Kung-fu-panda,ale to nám nechce hrát,tak to má asi špatně vyp.

Právě mi volal tatínek a ptal se jaktože jsme dostali pokutu za rychlost,včera jsme jeli z hor a ten můj musel na noční tak skoro v cíli přidal plyn a jak na sviňu nás zachytil radar,tak to máme za tisíc :frowning2: Krása před Vánoci,se nám ta kapsa pěkně sipe,jen na dárky né :angry:
27. lis 2008 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo růžovka to bude dobré dneska já bych tu dceru od toho ředitele vylyskala jak svina undu jednu :grinning:
27. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste nevěděli co mamkám,babičkám,sourozencům,tetám atd.Tak tady máte typ.Sama k tady této paní chodím a je supér,má i nějaké diplomy atd. a líčila i missky :slight_smile:
http://www.promeny.com/obchod/?p=productsList&iCategory=69&sName=Z%EF%BF%BDITKY-
27. lis 2008 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: jdu spát.Růžovka byla trochu jiná než jsem předpokládalá....ale dobrá :grinning:
27. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek