• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky! Všechny zdravím :wink:
Já teda závidím všem nudícím se :grinning: , já klasicky nestíhám....občas něco dočtu, ale přispívat neee. Malý roste jak z vody, začali jsme s příkrmama. Je to číslo, neposeda a moc toho nenaspí :frowning2: Jak sednu k PC, začne mrčet, nebaví ho to.
27. lis 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :grinning:
28. lis 2008 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/prezentace.php?filtr=dom&pol=0

tohle jsem dneska našla na jedné diskuzi můžete darovat dáreček nějakému dítěti s děckého domova kdyby náhodou někdo měl před vánoci pocit pomáhat :grinning:
28. lis 2008 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.... :slight_smile:
28. lis 2008 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už jsem si vybrala my dvě Marušky pošlem dáreček Marušce s mentálním postižením :slight_smile:
28. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Právě jsem vstala,ten můj s malým mě nechali hezky vyspat,tak jsem ráda.Jsem většinou furt unavená,ted mám bolesti v břiše nepříjemné a sem tam mě píchne u srdíčka,tak ten můj mě žene v pondělí k dr.a i já si tam zajdu pro klid duše co to je. :fearful:
Jinak půjdeme na procházku,svítí krásně sluníčko,tak se navlečem a půjdem co doma. :slight_smile:
28. lis 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jááá se tak těším na vánoce :dizzy_face: všechno si uklidím načančám a nachystám abych mohla sedět u kysně a čučet na pohádky :sweat_smile: :grinning: Našla jsem jeden odkaz tak sem se dívala co bude za program :wink: kukněte na tv. sms. cz
Olno pahádek a krásných filmu :slight_smile:
28. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hojec takj máme další vánoční dárek v albu a už ho i používáme je to zatím super :wink:
28. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem přidala nové fotky do alba :wink: ovšem ta v profilu je stašná :astonished: :grinning:
28. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zany bych tě nepoznala .....si úplně jiná :wink:
28. lis 2008 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
zanet tak já jsem myslela že se tu přihlásila nová mamča když jsem tu najela pak jsem zjistila že ne :grinning: taky bych tě nepoznala!
lucenku to křesílko je náááádherné uplně boží,škoda že Máří už je velká slečna tolik věcí jsem nevěděla,že je když se narodila ach jooo my neměly ještě pičitač totiž :confounded: no nic,ale je to fakt super!
28. lis 2008 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maji a víš co je z přírodního veluru taková jemnounká kůže...fakt jí to taky závidím a jak to vrní :dizzy_face:
28. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ty být to tak ve větším i pro tebe co :slight_smile: je to fakt super,to vrnení závidím u toho by se mi fajn usínalo :wink:
28. lis 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maji já mám pro sebe houpqcí sít v obýváku takže si nestěžuju....
28. lis 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to máš gut,my chtěly to křeslo houpací je podobné jako síť,ale je to jen křeslo z látky a je dost drahé tak prd nebo by se mi líbilo co má švagrovka na zahradě takové ratanové houpací závěsné maj to teď hodně i v obýváku to by se mi líbilo ale je to taky dost drahé :astonished:
28. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenku :lacherka prodáva nyx za bezkonkureční cenu 60kč no teda já nevím,ale mě přišla lepší cena od lendy1 za 34kč :grinning: ,ale tobě to neva že jak vím :grinning:
28. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky potřebuji poradit....chci koupit mužíčkovi tašku do práce. Nééé žááádnouuu kabelu. :grinning: Něco podobného jako jsou třeba tašky na noteboky aby se mu tam vlezlo pár věcí a svačina atd...žádný kyč.Kdyby jste o něčem věděly tak mi dejte vědět. Tak do litru bych něco brala :wink:
28. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zanetko hezká fotka konečen bych te poznala.. na svatebni si byla fakt jiná..ale sluší ti to..
28. lis 2008 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zany v tescu maj takové megapořadače...obaly jakoby na notebooky ale nekoukala jsem dovnitř jen sem se u nich zastavila
maji no já ještě než jsem narazila na lendy jsem to kopupila od ní celou sadu za 1500kč, pak od lendy bych ji měla za 628kč i s poštou no......
maji ta naše sít celkem šla cca 2,5tis :wink:
28. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
téda 2.500 no já skusím najít to křeslo co se mi líbí počkej
28. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Za to ty máš Jířo krásnou fotku tebe bych nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
té fotce sem se tachy chlamala od jíři..ale ještě víc jak mi prozradila co tam je..sem to dlouho nemohla rozlušitit :grinning:
NOOO :confused: asi noha že? :grinning: :grinning: :grinning: že by Ondrášek
28. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je ondra lezoucí do pračky...čili vyčuhující jeho polovina :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tu její fotku jsem taky zkoumala asi pět minut a nic nechápu :slight_smile:
to druhé dřevěné křeslo nemohu najít tak prdím na to to látkové je lepčí
28. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maji to je super a cena taky gutt akorát se tam vejde jeden nebo ty s malou...my máme rodinnou sít pro 4 osoby cca 220kg nosnost at se můžem válet všeci :grinning:
28. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
mě stačí tadle malá my se bude střídat(možná),ale nemám tak velký obývák tak by to bylo divné teda mluvím o novém bytě kde ještě samozřejmě nejsme ale už se to začíná hýbat a jestli to výjde tak budu mít dva týdny nebo týden na to abych se odstěhovala jestli se nedomluvíme až po vánocích,ale já už se nemůžu dočkat tak bych to brala ještě před vánocema.
28. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maji ono to moc místa nepotřebuje jen jeden roh čili mín konstalace k ukotvení nábytku..ale my taky máme malý byt 2+1 cca 52m :wink:
28. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek