• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Už mi dochází fantazie ......nevím co vařit. Dneska jsme měly špenát, zítra květák a v neděli špagety s masem a omáčkou. A co dál co přiští tyden. :rolling_eyes:
28. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rizoto, guláš, karboše hovězí veznojemské, nebo jen roštěnky s bramborem.....
28. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo vepřo,knedlo,zelo to sme měly dneska tak mě to hned napadlo :grinning: ,sýrovou omáčku ta je skvělá a jinak taky stím mám dost problém.
tak to my budem mít třípokojáč tak jak teď ale zdá se mi že pokoje jsou menší na ukor přesíně ta je dost velká a napadlo mě že tchán chce Máří dát litr ať ji něco koupím k vánocům tak koupím to křeslo to bude mít super na odpočívání
28. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je na té fotce od Georgi :slight_smile: já to chcu taky vědět
28. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jsme říkali Majo že noha od Ondraška...je v pračce :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to je mazec,no já obvykle peru prádlo,ale proč ho zbytečně sundávat s těch dětiček jak to jde i snima co :grinning: :grinning: to je dobré
28. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek po delší době.
Nestíhám dočítat jehlička má nemocné kluky Jiříček má ATB a Honzík zánět středního ucha chuděra. :frowning2:
Já dnes byla kouknout na 2denního Michaela je krásný ale vyšla jsem už ze cviku jo no 13.m je to už douho.

Jinak našla jsem si dobrou práci budu pomáhat taťkovy je vedoucí ve firmě pro španělsko razí tunely ve španělsku a chce něco pomoct tak se těším.Budu dělat 10dní v měsíci,ale ta vyplata se oplatí... :grinning:

Měla jsem možnost dělat akty /oblečená/ ale nějak se toho bojím sice výdělak 20700 no je to dost ale obava je! :frowning2:
28. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups jehlička /honzulda/ :grinning:
28. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky co to je blbost obelčené akty??????? :grinning: :grinning: :grinning: ale přeju ti to :wink:
28. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hodím 2 fotky do albíčka je to kamarádka dělá to taky :grinning:
28. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kyki.
Akty jsou krásné ale oblečené to jsem ještě neslyšela a ani neviděla? Tak sem hoď nějaké foto.
Já se taky byla podívat na mimi ale strašně malinké. Tá známa co rodila předčasně už je doma. Malá má 2,30. Přijdemi to jako malý uzlíček :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukněte se jdou tam 5 fotek pak to samžu :slight_smile: :wink:
28. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne přijdou hodně zakryté a pěkné ale strach je nešla bych do toho
:frowning2:
28. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
takové malinké mimíško,to ani není možné že to je že?to Máří měla 3100g a připadla mi jako ten nejmenší človíček :slight_smile:
jinak jsem říkala Martinovy že musím koupit dárek pro tu slečnu postiženou jak český rozhlas pořáda akci daruj dárek tak říkal že je to super nápad že je to lepší než dávat peníze tak si aspoň děti z ůstavů nebo děckých domovů samy napíšou co potřebujou a my nemáme moc penízků tak jsem našla jednu 52 letou co má ráda zvířátka a chce knížku s obrázky tak jsem na sebe HRDÁ :grinning:
28. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No michal má 3400g a 51cm narodil se 25.11.2008 v 14h natož že byla prvorodička neměla co dělat za 6h.
28. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pěkné není tam nic moc vydět takže je to takové hezké,škoda že já bych vypadla jako hirošima :grinning: bych se tak nechala vyfotit pro sebe na památku ale to tak pře otěhotněním teď by to měl manža spíš na ledničku jako strašáka :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji to snad né! Já vždy říkám hrnec bez ucha je jako baba bez břucha.No já teď s váhou hodně zase slídla dolů mám zase 62kg při výšce 173cm se mi zdá akorát. :wink:
28. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jsou hezké....taky bych do toho ale nešla na to musí být povaha :wink:
Penízku neníí nikdy dost ale je hezké že chceš někomu udělat radost :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky já byla kojit neviděla jsem
28. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hoď mi email nechci mít problémy. :wink:
28. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky já nemám hrnec ale rovnou protlakáč :grinning: to by muselo být pěkně nějak zboku vytínované no nevím ale tak když se na to budu dívat jen já a manža tak dobré,le s Marii bych se tak nějak nechala jsem udělal blbost že sem poslechla tchýni jak říkala že to je drahé bo se mi líbí jak má fotky lucenek se Sáruš
28. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mě smazali honzu.. :angry:
28. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci máš to tam :wink: Maji nepodceňuj se každá žena je hezká přírodní než nějaká co má míry 90-60-90 a uměla kozy :angry:
28. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí a proč ho smazaly? Viděla jsem že hraje hokej nebo tam něco komentoval?
28. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to je pravda hlavně že se líbím mému anorektickému manželovy :grinning:
luci jakto že ti ho smázly?cos tam měla za photo?
Naty to dělá už 3 rokem a má za to jen že se nechává fotit nové kozy nový byt a nové auto ona je člověk že by se svlékla i na cestě prostě nemá strach.
Májo proč anorektik :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci malá je dlouhá ty jo krásně jí vyčuhují nožičky. :grinning:
28. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je moc štíhlý víš jak pořád sedí v kamionu nemá čas se najíst tak je dost pohublý se mi zdá,ale zas jako babám se líbí že :angry: no myslím že pravidelnáí strava by mu prospěla ale není čas :frowning2: božátko za to já papám i za něj
autor
kyky sou krásné ale jsou to akty...nejsou vulgární..takže oblečené akty neexistují..ale fakt čačí :dizzy_face:
zany jo asi proto, ale jednu mi tam nechali
maji jak moderuje hokej v sedě na ledě..jelikož kameraman ho točil dokola a honza si všiml kablu od kamery pod bruslama a nechtěl ho přefiknout tak spadl..a doomedroval do v sedě...tak mu udělali památeční foto :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek