• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
matrina a luna..ale to by nesměl mít modrou košili :wink:
maji i khaki společenská se zlatavými odlesky na oči nyx chrome antique a panic plus golden paletka.... :wink: a seš hotová :grinning:
28. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gita det. ,Eva det. ,Merci. tyto šaty se mne líbí

http://www.nevesta-zenich.cz/spolecenske-saty.html

z toho to odkazu :wink:
mě SUSAN,GITA když beru vpotaz mé větší bříško :wink:
autor
zany jde o to že se ti nelíbí střih? víš ono co se tobě nelíbí na tobě může vypadat naprosto fantasticky....vážně. jej já bych si tě vzala do parády :grinning:
28. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no škoda že nikam nechodíme na plesy Martin neumí tancovat a kdyby začal tancovat tak aspoň se 4 v žile no tak nic kam já budu chodit pěkně namalovaná a oblečená fakt nevím
28. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak koukám na ty modelky no ty jejich postavy :angry:
28. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji to není o břichu to se stáhne šněrovákem ty bys byla taky na sáru premium i tyhle střihy by ti šly....
kyky ty zas eva..zas modrá já tě snad něčím přetáhnu :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat máte tu některá zkušenosti s krčníma mandlema /vytrhnutí/?
Měla jsem jít ale odmýtla jsem bo mám strach. :angry:
28. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já fakt :dizzy_face: ty jsou božíííííííííííííííííí
28. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu žehlit gojgy nemá pyžamka a plíny....
čauec
28. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pak až dožehly dojdi! :grinning:
28. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky měla jít kdysi byla jsem třikrát s nosníma,ale krnční mi otec nedovolil on je nemá a nadáva že mu to jde všechno hned na prudůšky tak nevím
28. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lucí vždyť mužeš se na mě vyblbmout až pujdu shánět šaty tak pujdeš se mnou :wink:
28. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji to samé mi říka i babi.Doktorka mne varuje hned ve dveří,že má pacienty co buť stratily smysl chuti nebo něco jim udělaly s hlasyvky,tak proto mám strach a hned jsem to zavrhla :frowning2:
28. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedinéco prý na tom bylo dobré tak to že mu dávaly spoustu zmrzky potom :grinning:
28. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žani Lucinka má styl sní bych šla i já ty jo a to jsme měly ve škole hodinu ladění barev s učesy a postavou no já po 2 letech si vybavuji jen prázdnotu :grinning:
28. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to já bych taky potřebovala aby semnou šel někdo nakupovat potřebuju kalhoty a nějaké pěkné triko a jak už tu není moje sestřička tak mi nemá kdo radit ona mi řekne vždy že vypadám jak lopata nebo skvěle a to já potřebuju ne jak mamka ta buď jo dobré nebo hm nic moc to nesnáším :angry:
28. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý první 2 dny kašičky a zmrzliny :grinning:
28. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo nic jiného nepolkneš :grinning:
28. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spinkat jsem už uplně hin :pensive: dobrou noc
28. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem stale tady...koukala jsem na ty šaty. To jako ta martina a Luna bylo na mě :confused: :confused: :astonished: Seš si tim jistá Lucí :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kyky tak to máš zvláštní dr.a kdo ti potom řekl, že tam máš jít. ono já si myslím, že pokud to není nutné - tak proč na to chodit, ale pokud není jiné cesty. na škole to dělali kámošce a ta potom "akorát" dost zhubla, jinak v klidu. zkus pročíst diskuze, kde se tomu věnují, nebo se poptat více doktorů a uvidíš. ono urč.je pravda, že některým to může něco nějak zkomplikovat a někomu zas ohromě pomoct. je to myslím dost individuální, jako ostatně vše... teda holky ty šaty-jedny hezčí než druhé, sice až na pár kousků. já mám šaty relativně nové, byla sem v nich jenom jednou a pak byla niky, takže nehrozilo, že se do nich vlezu, tak snad letos....:slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den ahoj.....přišla jsi zrovna když všechny utíkáme. Já utikám do sprchy a budu čekát na Péťu má odpolední. :wink: tak papa a dobrou děvčata.
Jo a Lucí o šatech se spolu ještě určitě budeme bavit :wink: :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
den to že mám jít řekla krční z fifejd a moje obvodní jak jsem jí řekla že mne chcou poslat na vytrhnutí hned mne varovala vytrhnout né buť nějak šetrně přelečit nebo nějakou jinou metodu to víš doktoři na baterky
28. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vždycky je lepší řešit to jinak, operace atd.jsou většinou poslední možnost, zkus zajít na fakultku a do vítkovic a uvidíš- znáš to, víc hlav víc ví, třeba má ta dr. -fifejd pravdu, ale taky se třeba mílí. zany-já vím, já se umím trefit, ale nebudu tu ani dlouho, du taky na kutě, čeká mě dlouhý víkend, tak musím nadspat. pa
28. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
den ale bez vyměnného listu tě v nemocnici jen tak že si řekneš neošetří víš!
28. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vážně?!! to vím, tak se domluv se svou dr.at te napíše na vyšetření a to tě vemou, já taky lítala k dr. a už sem nechtěla k tomu jednomu, tak sem šla k jiným(s papírem na vyšetření) - zkus uvidíš, pokud teda chceš
28. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky!!! Poslední dobou fakt nějak nestíhám reagovat. Sem tam vás pročítám, ale než vás dočtu, tak pak už nevím co napsat :sweat_smile: Jinak NT screening mi dopadl dobře, teď v úterý jdu do poradny, tak doufám, že bude vše OK protože poslední dobou mě nějak pobolívá břicho :confused:
29. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Zany1 neboj určitě bude vše v pořadku :wink: Mě bolelo břicho u Kubíka staršně mě tam píchalo jako by tam byl někdo s jehlou :slight_smile: .
29. lis 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,krásné ráno (i když prší :frowning2: )
Vy jste se rozepsali včear téda :grinning: Jsem před chvíli vstávala,ale ještě bych pospala a dohnala ty dny,kdy jsem chodila pozdě v noci a ráno brzy vstávala :slight_smile:
Za chvíli jedu pro kámošku a jedeme nakupovat do shopinu a už se těším,i když jedu s malým snad bude hodný,ale dám si někde po dlouhé době kafíčko a pokecáme,ponakupujem a uděláme si hezké dopol. :slight_smile:
Žany stím břichem to nic není,mám 2 kamarádky,které jsou teď těhu ta jedna po 7 letech a ta druhá po půl roce a ta první ta má křeče strašné,už mi volala,jestli je to běžné,že má strach,že nevstane z postele a chodí zhrbená jak jí tam píchá někdy,tak jsem říkala at zajde k dr.byla tam ve čtvrtek tak jí prohlídla a vše ok a ještě jí dr,.řekla,že nemá plašit,pokud by měla takové bolesti tak je to v pořádku,že se v tom bříšku dějou věci atd.tak proto,a pokud by se jí něco nezdálo má zase přijít :slight_smile:
Taže to bude ok a já se fičím upravit a nachystat,mějte se pááá
29. lis 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek