Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
20. srp 2008
maji fleky taky mám na pyžamkách od malé..takové bíle a s postupným praním to mizí pomalu ale jo
georgine
20. srp 2008
maji me to delá tak yklasicky jenom lenor..takze on bude asi celkem agresivni, sial mi to zatim neudelal

maji delá to i přeplnená pracka..já tak yneředím, mám ráda kdyz to voní az za roh 😃
zofinecka1
20. srp 2008
tož co to máte za aviváž?
lucenekautor
20. srp 2008
lovelu 😞
maja26
20. srp 2008
já jsem chtěla prodat šátek na nošení mimča tak jsem ho vyprala a je to v řiti 😃 tak počkám až to nějak vyperu no a jestli to nepůjde tak ho asi břebarvím a někomu ho dám no co už svět se nezboří 🙂
co je eurona zofi?neznám
zofinecka1
20. srp 2008
a to máš jenom pro malou?
lucenekautor
20. srp 2008
zofi jo peru malé zvlášt vše lovela prášek i aviváž a dělá to fleky..ale jen na růžovém
naše prádlo ok peru v úpersilu a aviváž lenor
zofinecka1
20. srp 2008
to je jedma firma Eurona by Czerny. Já to znám od kamarádky. V pbchodě to nedostaneš je to jenom na objednávku přes někoho 🙂
maja26
20. srp 2008
já mám taky persil a lenor no teď ten silan a ten mi to taky udělal,ale jsem ráda že to neudělalo jen mě aspoň vím že to může udělat že nejsem spakatělá 🙂
zofinecka1
20. srp 2008
aha tak já mám právě prášek z eurony a aviváž jsem nezkoušela
maja26
20. srp 2008
a kolik to stojí?mají nějaké stránky nebo ti musí někdo donést katalog?Mě se zdá že něco podobného říkala od švagra švagrová z Brna taky obědnávala z katalogu něco jako Avon,ale bylo tam vše pro domácnost
zofinecka1
20. srp 2008
ale aviváž pro mimi nemají 😞
georgine
20. srp 2008
chce to neprecpávat přacku, a bude to dobre,já jsem tak ykráva dávám prádla jak blázen do bubnu..tak to mám za to :-N 😃
maja26
20. srp 2008
no a mám to vyřešené,teď si píšu z prostřední segrou a ta říkala že by si ho koupila pro druhé mimi tak jsem ji řekla ať šátek nekupuje že ji ho dám 🙂 může si to přebarvit jak to nepustí
maja26
20. srp 2008
georgi to je tak jak chcem ušetřit hlavně čas 😃 a narvem to tam až po strop 😃
zofinecka1
20. srp 2008
jejda tak kolik stojí ti přesně nepovím a stránky jsou http://www.euronabycerny.com/index.aspx
maja26
20. srp 2008
díky hned to jdu očumnout 😉
zofinecka1
20. srp 2008
jo jen jdi
🙂
maja26
20. srp 2008
197kč stojí aviváž :-o to je dost ne,já jsem v Hrušse koupila lenor za 50,- 🙂 no ale jestli to voní a vydrží tak se to oplatí a hlavně jak to nedělá fleky 😃 😃 😃
georgine
20. srp 2008
to je fatk síla
maja26
20. srp 2008
no asi začnu dávat míň prádla do pračky 🙂 a avivž opatrně 😃
lucenekautor
20. srp 2008
mě to pustí jen 40ml nalít do komůrky a neředím to...a prčku teda občas přecpu no 😃
georgine
20. srp 2008
jj to je rozumne maji.. me se to kecá,, al ekdyz vidim jeste škvíru v bubnu tak je mi lito tam nic nenarvat..jsem šílená.. 😃
maja26
20. srp 2008
no asi jako já si říkám když udělám dvě hromádky tak je to dřív vyprané než 4 hromádky 😃
maja26
20. srp 2008
No nic děvčata jdu ninat,než zas usnu tak mě malá čaramůra vzbudí 😃 dobrou nocinku všem |-|
zofinecka1
21. srp 2008
maji je drahá,ale mě to vydrží až 3 měsíce 🙂 Ona je hodně koncentrovaná a tak tam toho tolik nepotřebuješ.
Jinka Přeji dobré ráno 😃
honzulda
21. srp 2008
Ahoj, hlásím se taky k Euroně 😃 ,jsem registrovaná a kupuji si ji, vydrží fakt dlouho. Pro mimi mají neutralizační roztok,ale nevoní. Já ale dávám jejich aviváž Ambru na všechno prádlo i Honzíkovi a dobrý a to měl ekzém. Ta Ambra super voní a dlouho,pak mám i prášek pro mimi, v tom peru všem a vydržel mi půl roku a to peru pořád 😃
Jo a taky mají přípravek na omylem obarvené prádlo.

Jinak dovča super, včera jsme byli v Jihlavě v ZOO, mají ji maličkou,ale nááááádhernou, byli jsme tam celý den.
zofinecka1
21. srp 2008
Tak jsem rádá že běkdo se mnou souhlasí. Já mám taky ten prášek pro mimi a je super. Je fakt že to nevoní, ale ještě nemám odvahu použít aviváž. Snad později. 🙂 😉
honzulda
21. srp 2008
Prášek je super, vypere i mrkvičku 😃 , já jsem taky nejdřív používala ten roztok, aviváž od 8. měsíce a ekzém už nemáme, asi tím práškem 😉
maja26
21. srp 2008
Dobré ráno 🙂
na ten roztok na omylem obarvené prádlo jsem se taky díval,to může být dobré.