• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
maji fleky taky mám na pyžamkách od malé..takové bíle a s postupným praním to mizí pomalu ale jo
20. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji me to delá tak yklasicky jenom lenor..takze on bude asi celkem agresivni, sial mi to zatim neudelal

maji delá to i přeplnená pracka..já tak yneředím, mám ráda kdyz to voní az za roh :grinning:
20. srp 2008 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož co to máte za aviváž?
20. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lovelu :frowning2:
20. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chtěla prodat šátek na nošení mimča tak jsem ho vyprala a je to v řiti :grinning: tak počkám až to nějak vyperu no a jestli to nepůjde tak ho asi břebarvím a někomu ho dám no co už svět se nezboří :slight_smile:
co je eurona zofi?neznám
20. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to máš jenom pro malou?
20. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi jo peru malé zvlášt vše lovela prášek i aviváž a dělá to fleky..ale jen na růžovém
naše prádlo ok peru v úpersilu a aviváž lenor
20. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedma firma Eurona by Czerny. Já to znám od kamarádky. V pbchodě to nedostaneš je to jenom na objednávku přes někoho :slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky persil a lenor no teď ten silan a ten mi to taky udělal,ale jsem ráda že to neudělalo jen mě aspoň vím že to může udělat že nejsem spakatělá :slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak já mám právě prášek z eurony a aviváž jsem nezkoušela
20. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik to stojí?mají nějaké stránky nebo ti musí někdo donést katalog?Mě se zdá že něco podobného říkala od švagra švagrová z Brna taky obědnávala z katalogu něco jako Avon,ale bylo tam vše pro domácnost
20. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aviváž pro mimi nemají :frowning2:
20. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to neprecpávat přacku, a bude to dobre,já jsem tak ykráva dávám prádla jak blázen do bubnu..tak to mám za to :sweat_smile: :grinning:
20. srp 2008 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mám to vyřešené,teď si píšu z prostřední segrou a ta říkala že by si ho koupila pro druhé mimi tak jsem ji řekla ať šátek nekupuje že ji ho dám :slight_smile: může si to přebarvit jak to nepustí
20. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi to je tak jak chcem ušetřit hlavně čas :grinning: a narvem to tam až po strop :grinning:
20. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak kolik stojí ti přesně nepovím a stránky jsou http://www.euronabycerny.com/index.aspx
20. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky hned to jdu očumnout :wink:
20. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen jdi
:slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
197kč stojí aviváž :astonished: to je dost ne,já jsem v Hrušse koupila lenor za 50,- :slight_smile: no ale jestli to voní a vydrží tak se to oplatí a hlavně jak to nedělá fleky :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fatk síla
20. srp 2008 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi začnu dávat míň prádla do pračky :slight_smile: a avivž opatrně :grinning:
20. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě to pustí jen 40ml nalít do komůrky a neředím to...a prčku teda občas přecpu no :grinning:
20. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je rozumne maji.. me se to kecá,, al ekdyz vidim jeste škvíru v bubnu tak je mi lito tam nic nenarvat..jsem šílená.. :grinning:
20. srp 2008 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jako já si říkám když udělám dvě hromádky tak je to dřív vyprané než 4 hromádky :grinning:
20. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic děvčata jdu ninat,než zas usnu tak mě malá čaramůra vzbudí :grinning: dobrou nocinku všem :pensive:
20. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji je drahá,ale mě to vydrží až 3 měsíce :slight_smile: Ona je hodně koncentrovaná a tak tam toho tolik nepotřebuješ.
Jinka Přeji dobré ráno :grinning:
21. srp 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím se taky k Euroně :grinning: ,jsem registrovaná a kupuji si ji, vydrží fakt dlouho. Pro mimi mají neutralizační roztok,ale nevoní. Já ale dávám jejich aviváž Ambru na všechno prádlo i Honzíkovi a dobrý a to měl ekzém. Ta Ambra super voní a dlouho,pak mám i prášek pro mimi, v tom peru všem a vydržel mi půl roku a to peru pořád :grinning:
Jo a taky mají přípravek na omylem obarvené prádlo.

Jinak dovča super, včera jsme byli v Jihlavě v ZOO, mají ji maličkou,ale nááááádhernou, byli jsme tam celý den.
21. srp 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem rádá že běkdo se mnou souhlasí. Já mám taky ten prášek pro mimi a je super. Je fakt že to nevoní, ale ještě nemám odvahu použít aviváž. Snad později. :slight_smile: :wink:
21. srp 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prášek je super, vypere i mrkvičku :grinning: , já jsem taky nejdřív používala ten roztok, aviváž od 8. měsíce a ekzém už nemáme, asi tím práškem :wink:
21. srp 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
na ten roztok na omylem obarvené prádlo jsem se taky díval,to může být dobré.
21. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek