• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Holky dík za uklidnění... no jo, mám druhé těhu a jsem nervoznější a vše si více beru než u prvního - to fakt nechápu. Ale je to asi tím, že mám více možnost hledat na netu a jak všude čtu kolik holek přišlo o mimi, tak jsem z toho více na prášky!!! Jinak Míša má opět rýmu a tak už druhou noc nespím - je to děs!!!!
29. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec
kyky večer ti napíšu co s mandlema, ju? včil není čas
valím do shoppu se ségrou
zany klidek vše je o psychice a o umění nepřipouštět si...věř mi....
tak pá večer
29. lis 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky papa a kup něco hezkýho :grinning:
29. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky símtě s mandlema tak:
Když je máš, tak se ti na nich chytaj veškeré bacily...jsou záchytnou branou pro bakterie, aby se nedostaly dám do dýchacího traktu. Pokud ovšem máš ročně 3 a více angín, zejména hnisavých, doporučují se odebrat, a to proto, že stoupá zátěž organismu a rezistence na případná ATB. Když je nemáš, tak logicky ty bacily sedaj níže do trktu, takže dělaj laryngitidy, bronchitidy a někdy až zápal plic..ale ten je spíš vyústěním sestupného procesu, než aby vznikl jen tak zápal plic a průdušky byly čisté, jetli chápeš.
Hlasivky jsou uloženy v prstenčité chrupavce česky ohryzek, takže jak si dovedeš jistě představit, s mandlkema které jsou vidět při pohledu do pusy to nemá co dělat, změna hlasu je spíš proto že následkem op řešení nateče krk i nervy inervující hlasivky a tím otokem zní jinak, případy kdy se naprosto změní hlas bych přičítala chronickému kouření, op. zákroky v krku, ne na mandlích a vychlastanému hlasu :grinning:
jeto na tobě jestli chceš mít angíny, nebo radši laryngitidy......ale v podstatě bych se rozhodla já takto: jestli bych měla 3 a více angín ročně a angína se léčí cca měsíc, laryngitida 14 dní max.... tak bych si je nechala odstranit, toť můj názor.
Jo koupila jsem si hovno jelikož mě v šalině okrady cigány čirkly telefon, degra za nima gupsal zpátky, já už byla venku a dohonila je až někde v baru, zavolala cajty, přítele, a ten mi ten telefon dovezl..cice urvaná šnurka, aobal fuč, ale karta a tel je zpět.....svině černé.No pak pro mě dojel hany a koupil mi Mustangy černé na zimu s kožichem....a plnou tašku sladkostí....na nervy tak se láduju a užý je mi líp......
29. lis 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to jsi dopadle teda dobře!!! A odkud ti telefon ukradli???? Jako kde jsi ho měla? Protože mě takhle okradli v autobuse, z tašky z kočáru mi vzali peněženku, bohužel se všemi doklady a s 1200,-!!! Ale já je nechytla, protože jsem si toho všimla až při výstupu a oni už tam samozřejmě nebyli!!!
29. lis 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany tam kde ty v tašce kočárku ale peněženku jsem měla jinde....svině byla o nízkopodlažka stály zanáma a z vrchu viděly co mám v kapse... :angry:
29. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já mám za tento rok už po 8 ATB ale odebrat mám strach

Hele Žan co jsem na netu našla :grinning:

Bude to chlapec jestliže:
-v prvním trimestru nemáte ranní nevolnosti
- tep dítěte je menší než 140 úderů za minutu
- přibíráte zepředu
- vaše bříško vypadá jak basketbalový míč
- výrazně vám ztmavly dvorce prsních bradavek
- bříško je nízko
- dychtíte po slaném a kyselém jídle
- toužíte po proteinech = maso a sýr
- vaše chodidla jsou studenější než byly před otěhotněním
- chloupky na nohou vám rostou rychleji
- máte velmi suché ruce
- váš polštář je otočen k severu když spíte
- budoucí otec přibírá stejně rychle jako vy
- těhotenství vás dělá krásnější než předtím
- vaše moč je světle žlutá
- váš nos se rozšiřuje
- když zavěsíte váš snubní prsten nad bříško, točí se dokola
- trpíte bolestmi hlavy
- sečtete-li váš věk v době otěhotnění s číslem měsíce, kdy jste počala, číslo je sudé

Bude to děvče jestliže:
- jste trpěla ranní nevolností
- tep dítěte je alespoň 140 úderů za minutu
- přibíráte na bocích a hýždích
- vaše levé ňadro je větší než pravé
- vlasy dostávají zrzavý odstín
- bříško je vysoko
- bříško vypadá jako meloun
- máte chuť na sladké
- dychtíte po ovoci
- chutná vám pomerančový džus
- nevypadáte tak dobře jako když jste nebyla těhotná
- jste náladovější
- tváře vám planou víc než obvykle
- odmítáte jíst kůrku chleba
- vaše ňadra opravdu rozkvetla
-váš polštář je otočen k jihu když spíte
- vaše moč je tmavě žlutá
- Když zavěsíte váš snubní prsten nad bříško, kývá se ze strany na stranu
- Sečtete-li váš věk v době otěhotnění s číslem měsíce, kdy jste počala, číslo je liché
29. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy nevm kdo to vymyslel,už nedávno jsem to někde četla asi na mmb a tam hodně psali,že měli z každého něco,já spíš to co je u holky a mám kluka :grinning: a stím snubním,nevím nevím-nějaká kravinka :wink: a co jsem měla za příznaky od kluka jen co,že jsem hodně žrala,né jedla,ale žrala okurky a bylo mi dost nevolno :confounded:
29. lis 2008 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda jste toho zase popsaly já jsem dnes docela mrtvá byla jsem s malou dnes jen ráno v obchodě jinak jsme strávily celej den doma a asi na delší dobu naposled to se nedá vydržet s ní jen doma spala mi trhavě jen tak nejdýl po dvaceti minutách pak byla protivná nene tak to nejde musíme chodit každý den na ty procházky nebo někam jet at spí aspon dvě hodky pak je to pohoda ale takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a stím kluk holka jsem měla víc těch věcí co je u kluka a jen pár od holky vsak mi taky celé tehotenství každý říkal to bude kluk no a stejně máme kájinku :slight_smile: jinak luci nezávidím ale aspon že ti to dobře dopadlo :wink:
29. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak já měla obojetné příznaky :grinning: dychtila jsem po sladkém i kyselém a přibírala ze všech stran :grinning: a ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi tvarem melounu a basketbalovým míčem....obojí je kulaté, ne??
29. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě k těm mandlím...souhlasím s Lucenkem....Kyky jestli jsi letos měla už 8x ATB kvůli angíně, tak já osobně bych je dala pryč. To vypadá, že máš nějaké ložisko přímo v těch mandlích a ony už neplní svou ochrannou funkci. 8x antibiotika za rok u dospělé ženy - to není normální!!! vždyť ti to vybije střevní floru a žaludek musí taky trpět
29. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koordinátor Ostravského dopravního integrovaného systému zveřejnil ceník jízdního pro rok 2009. 15minutová jízdenka na MHD podraží na 12 Kč. 60minutová naopak zlevní na 20 Kč. Všechny ostatní typy krátkodobých jízdenek včetně 45 minutové jsou zrušeny. Cena 24hodinových jízdenek pro tarifní zóny 1–4 se zvýší na 54 Kč. Cena dlouhodobých časových jízdenek pro ostravské zóny se nemění.

Současně se zjednodušuje cestování po okolí Ostravy. Systém v ostravských zónách, kde platí pouze časové omezení jízdenky, se rozšíří i do okolí města. Tato oblast bude označena jako Ostrava XXL (Ostrava, Bohumín, Brušperk, Děhylov, Dobroslavice, Dolní Lhota, Hlučín, Jistebník, Klimkovice, Krmelín, Ludgeřovice, Markvartovice, Paskov, Petřvald, Rychvald, Řepiště, Stará Ves nad Ondřejnicí, Šenov, Šilheřovice, Václavovice, Velká Polom, Vřesina, Vratimov) a nebude v ní pro krátkodobé jízdenky platit zónové omezení.
29. lis 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajko já vím naposledy jsem je měla 4.11 a týden na to zase problémy to už mne poslala na krční zítra si jdu volat ohledně vysledků výtěru no děs co si pamatuji tal březen,duben,květen,červen každý měsíc pak klid a 4.11 další děs.
Však vůli blbé hnisavé angíně jsem měla přeloženou operaci toho žlučníku měla jsem jít 30.5 a něšla jsem tak mne pšehodily 17.6 příjem a 18. jsem už byla na sále.No děs. :frowning2:
29. lis 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyki, díky ..... no uvidíme co to bude :wink: Tajně si přeju holčičku, ale nějak se cítím na kluka :grinning: Luci - jojo, jsou to svině, zaměřují se přímo na matky s kočárkama a obhlížejí ty tašky... Od té doby jsem v té tašce nenosila skoro nic - kromě plenky a pití pro malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Luci to super před vánocema :unamused: já jsem říkala mamce že je fakt nejlepší mít vnitřní kapsu a napchat tam všechno důležité!!!
Podle toho co pslala kyky jestli to bude holka a nebo kluk bych asi měla mít klukoholku :slight_smile: ale stím pestínkem jsem to dělala už dávno a vyšla holka a pak to byla holka :slight_smile:
30. lis 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,

Zany,každý si něco přeje,ale hlavně ať to miminko je zdravé a vše proběhne i to těhu bez komplikací :slight_smile:

No my nejezdíme tramvají ani autobusem (naštěstí) jak jsme jezdili,to byl malý miminko a viděla ty lidi jak se tváří,že tam kde má být kočár musí si jít jinde stoupnout tak tam kde jsem mohla,jsem šla pěšky,neměla jsem nervy na ty lidi,nemám to ráda jak se dívají atd. :angry: a vždycky jak byli napráskané tak to byl úplně mazec,zlaté autíčko :grinning:
30. lis 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: docela hezká neděle zatím takže snad to vydrží at muzu jít na procházku
Mony souhlasím s tebou taky jsem ráda za autíčko ještě kdybych se donutila udělat si řidičák i já ale moc se mi do toho nechce :frowning2: tak měsíc zpátky jsem jela za kámoškou tramvají a samozřejmě v mé blízkosti skoro nikdo nebaví mě to se někoho prosit až budu mít jen sporták to bude pohodlnější si ho vynesu zpátky no a ted když už někam musím tramvají tak si čekám na nízkopodlažní
žany fakt holčičku nechceš páreček?
30. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pak už ke konci čekala na nizkopodlažní,ale ten děs jak jezdili lidi z práce nebo do práce všichni se mačkali dolů nebyli schopni vyjít ty schody jinde,ale nastupovali právě tam kde já s kočárem tak čekala kolikrát jak nastoupí všichni at můžu pak já jak se tam rvali,taky jsem si nechtěla dělat řidičák,ale ten můj mě přemluvil a nelituju,myslela jsem ,že to nezvládnu,ale zvládla a poznala zase něco jiného a taky jsem se trochu v té době odpoutala od malého a pomohlo mi to vypnout.Fakt nebudeš litovat,pokud se na to cítíš a zkusila sis někde na parkovišti jak by Ti to šlo a jestli ho chceš tak jdi do toho,je to fakt supér věc a ještě když máte auto bych neváhala,sedneš a jedeš,nemusíš na nic čekat :wink:
30. lis 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jojo, hlavně, ať je mimi zdravé - to je nejdůležitější!!!! Leninku, holčičku si přeji proto, aby si s Míšou více vyhráli a hlavně máme skoro všechno růžové :grinning: Ale když to bude chlapeček, tak se zlobit samozřejmě nebudu, hlavně to zdraví!!!!
30. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ostravačky!!!!
Po delší době se hlásím, zatím stále 2v1, ale už mi to leze na mozek a malá pořád ne a ne vylézt, ach jo! :frowning2:
Kiky-tak podle těch tvých rad asi taky čekám holkokluka :grinning: i když je fakt že většina mi sedí na tu holčičku. NO co,stejně to jsou bláboly :grinning:
Cestování MHD taky nesnáším,tak jsem zvědavá jak to budu zvládat s kočárkem, sice mám auto i řidičák ale zas tak moc nikam nejezdím že se mi to ani nevyplatí,ta jízdenka výjde přeci jen levněji. Lidi ať si trhnou, jednou je tam prostor pro kočár tak tam nemají co stát a ať se šklebí jak chcou :angry:
30. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky
Co se týče těch rad není to zmí hlavy já to našla na jiné diskuze ale já těm věcem nevěřím!

Já jízdenky neřeším mám režijku za 300kč na rok a co se týče jízdenky za ty 2 roky co jsem s manželem ani nevím jak se cvaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyki já mám taky průkazku, ale za 150 na rok :grinning:
30. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moni řídit umím kolikrát jak jsme u kámoše na chatě taková malá vesnička tak tam řídím občas i do obchodu jenže my máme automat takže to jezdí skoro samo :grinning: a nevím nevím jak bych zvládla to řazení spojka plyn v našem to neznám no snad se odhodlám jinak žany zdraví je to nejdůležitější to já si zase přála celou dobu kluka a jak nám dr ve 30 tt oznámil že asi na devadesát procent holčička tak jsem stejně doufala že se třeba spletl a ted jsem ráda že máme holčičku :slight_smile: jinak ty jízdenky já taky vůbec neřeším jestli jedu někam mhd tak jednou dvakrát za měsíc jezdíme všude autem do obchodu k doktorce a tak si zajdu pěšky mám to kousek a když je ten můj v práci no tak zbyde to mhd ale je to minimum
30. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy se máte to já chci taky takovou průkazku :slight_smile: jizdenky drahé a měsíčník se nevyplatí když nejezdím často :slight_smile: a taky jsem ráda když můžu do tramvaje už bez kočáru ti lidi jsou fakt někdy praštění :wink:
Dneska je tam nějaký vítr šílený :confounded: a já mám natáhlý sval někde u lopatky a nemůžu pořádně nic dělat bolí to jak čert :frowning2:
30. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky ty jsi fak mánička, takvá tonsilektomie je daleko menší trápení než ten žlučník cos prodělala, ale je to tvoje věc
já tu průkajdu měla taky mamuš dělala u DP ale jak sjem začala makat tak se musela vrátit no....
30. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky takovou průkazku. A v Unoru budeme zařizovat i pro Petříka (bude mít 6 let)
Ale co jí mám tak mě ještě nekontroloval revizor :grinning: to je pech :wink:

Jinak vás všechny zdravím. :slight_smile:
30. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
četla jsem si to pphlaví....je to prča já měla chut jen na kysleý a maso sladké jsem nemohla ani cítit a břicho na kluka :grinning: ono se to tak říká.....ale je to prča :grinning:
30. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi ale 300 se platí už na rok 2009 byla jsi prologovat jízdenku my byly a stojí to 200 zaměstnanci a 300 rodinný příslušník!
30. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak podle těch "rad", by niky byla ondrášek:slight_smile: jinak to jízdné pro dopraváky a rodinu stále zdražují, měla sem ji kdysy za 100,- na rok a to už prý bylo odost drahší, potom 130 a půjde to dál. jak jinak se máte, já mám v úterý zkoušku a připadám si nádherně tupá, tak držte sakra palce. tak zatím, letím se učit-kdybyste věděly jak se mi chce..........
30. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdysy bylo 50 pro zaměstnance 100 pro příslušníky to bylo do roku 2005/myslím/ pak 130 a nakonec 150 a teď je to 300 zmetci! :angry: ale raději za 300 než za x tisíc.

Jinak prý chcou zrušit zony tak už nebude 1,2,3.... ale už jen časově. :grinning:
30. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek