• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky přeji vám všem pěkný den :slight_smile: Koukám že tady řešíte kolik stojí unás městká hromadná doprava a já zarovna patřím do té skupiny ,kdy si musím kupovat měsičník , který mě výjde pomlau na 500 za měsíc, protože musím mít tři zony.To mám asi za trest že mám rodinu roztahanou po celé Ostravě :grinning:
30. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je fakt,já bych pak taky raději kluka a stejné důvody aby si vyhráli a že mám většinou modré věci. :grinning:
Ale chtěla bych nejvíííc holku :wink:
Máji,tak to si zajdi k dr.pokud T
30. lis 2008 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry,normálně mi to překliklo jako odeslané,asi rychle píšu :grinning:
No raději si pak zajdi k dr.pokud Tě to nepřejde já měla úplně to samé mezi lopatkama mě to šíleně bolelo,umývala jsem si hlavu tak,že jsem stála ohnutá nad vanou a brečela bolestí :frowning2: Nemohla jsem se otočit ani nic tahat mě to nedalo zašla jsem k dr. a ta mi říkala,že mám skřípnutý nerv,tak mi dala nějaké prášky a za 3 dny nic :slight_smile:
30. lis 2008 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já chci taky takovou průkazku!!!! My totiž autíčko nemáme a tak všude musíme MHD :confounded: Před rokem jsme se zbavili naši staré škodověnky a od té doby se na nové auto nějak nenašetřilo :frowning2: Ale jestli si naši na jaře pořídí nové autí, tak možná zdědíme jejich felicii.... to by bylo fajn, aspoň bych zase obnovila svoje řidičské schopnosti a kdykoliv si mohla zajet k našim do Karviné. Co jinak děláte při neděli? Míša teď čučí na pohádky, já dadlutu do klávesnice a jinak nudaaaaa. Pořád rýmujeme, chlap na odpolední a venku už je tma jak v pytli! Zlaté letní časy!!!!!!!!!!
30. lis 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany já ti tak závidím, že jsi těhulinka :grinning:
30. lis 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,tady taky jedna z Ostravy. :sweat_smile:
30. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: tak už tady máme prosinec.Toto uteče a budou tady vánoce.Už teď se hrozím jak dopadne můj stromeček.Malý totiž nenechá nic na pokoji.To ho asi budu muset zavěsit na strop :grinning: .
1. pro 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata nezapomeňte dneska otevřít první okínko v adventním kalendáři :slight_smile: Kubíčkovi samozřejmě nepřipraveni takže koupíme až dneska :grinning: jsme kapánek zapoměli.
1. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak adventní kalendář jsme taky ještě nekoupili .Nějak mi to vypadlo z hlavy tak to budu muset napravit :grinning:
1. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ho našemu tatkovy koupila, ale on tu čokoládu z toho moc nemusí tak uvidíme kdo to nakonec zbaští, ale myslím- že se nakonec "obětuje", jinak katiisek vítej. já letím teprve snídat, dneska sme moc nespali(možná zuby-kdo ví). zatím a hezké pondělí(a vypadá, že bude)
1. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec..já zapoměla zapálit svíčku na věnci jno...a kalendář už sem vyžrala celý
1. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to doženeš a to druhé je beztak lepší, protože by se to určitě jinak zkazilo:slight_smile:
1. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak klukum jsem dala včera Adventní kalendáře a mužu říct že polovina už je fuč :grinning: :grinning: :grinning: . To ale nevadí v pátek k nám přijde mikuláš s čertem a ten jim nadělí další 3 kalendáře a sladkosti. :grinning: Budou tu babičky tak od každé z nich a ještě samozřejmě od nás. :wink:

Lucí jinak před tebou smekám za tu smutnou diskusi. Krásně si to tam vysvětlila. :wink: :slight_smile:
1. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: my byli dneska píchat náušničky tak máme doma ještě krásnější holčičku :slight_smile: se na ni nemůžu vynadívat :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Dneska mám trochu zhon doma:frowning2:
Malý je taky nějaký "otravný"sednu si a začne,že chce to a to a pořád něco vymyšlí....
Ráno jsem byla něco koupit kámošce,narodila se jí Natálka ve 4 ráno a psala,že to bylo o proti prvního neskutečně rychlé.1 rodila 2 dny :confounded:
A co vy venku zase vítr jak hrom,ale jinak bylo dneska supér,hlavně dopol. :slight_smile:
1. pro 2008 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bylo krásně docela teplo v zimní bundě :slight_smile: ,ale to lítaní mě nebavilo a teď mám nervy stres valí se na mě špatné zprávy :frowning2:
1. pro 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Máji,copak se děje?
1. pro 2008 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale všechno vypadá naprd
ten uvěr asi neklapne nechcou nám dát všechny prašule my zbhytek nemáme jak schrastit tím pádem nám nevrátí 50 000 zálohu no nádhera :confounded: se poseru
1. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iuf maji :frowning2:
1. pro 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: maji teda to je mi líto :frowning2:
1. pro 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem se tak radovala sem tu psala jak se těším a teď tohle za chvilku donde Zdenka26 s vínem na uvolnění malá už spí no nervy a stres děti asi mě picne :frowning2:
1. pro 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a maji nejde využít ten úvěr co nabízí plus spotřebitelskou půjčku zvlášt? ???,to by snad šlo..kolik vám zbývá? teda písni do IP
1. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dneska ožeru děvčata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéj tak to je mi líto.No oni dávají 80%,90% nedávají už 100% hypotéky,to je právě na prd,právě se to dělá tak,že se ten byt nadhodnotí aby Vám dali tolik kolik potřebujete.Mají to teď na prd.Máji,určitě si najdete jiný,levnější,který klapne,nezoufej,není všemu konec,ještě tam vydržte chviličku a hledejte si něco jinýho.
No,ale těch 50 mrzí co,to chápu,to by zamrzelo každého,to jen tak vyhodit,bože :frowning2:
1. pro 2008 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji nechci slibovat, ale kámoš v tom pracuje a možná by uměl pomoct. ale jak říkám neslibuju. pracuje pro jednu firmu, kt.má smlouvy s více bankama a kvůli většímu množstvá klientů mají nějaké výhody. tak by to třeba nějak šlo, ale 100% částku- to nevím zda klapne:frowning2: kdyžtak dej vědět a já to zkusím zjistit. jinak holky zítra škola-mi se tak moc chce.......dneska bylo podle všeho venku krásně a já zalezlá ve skriptech. tak zatím papa a držte palce
1. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den,my si vyřizujeme také byt a máme v komerčce švagrovou a i přes to to nešlo,aby nám dali 100%,pokud nemáš známého co vlastní banku nic nenadělš i kdyby tam dělal jako zaměstnanec.Zkusit to můžete,za to nic nedáte,ale nejde to,my už to zkoušeli přes švágru.To nerozhoduje známí,ale ten vysoce postavený v bance.A teď stou krizí šlo vše dolů i auta.Tak proto dají v bance už 80%,90% té hypošky a né 100%,je to na houby a blbé,ale je to tak no,bohužel :frowning2:
Jinak Ti držím palečky,jsi šikulka,tak se neboj :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni on nepracuje pro konkretní banku, ale pro společnost, kt.s bankama má smlouvy a díky většímu množství klientů mají od nich výhody, kt.mohou nabídnout klientům. ale i tak nemůžu nic slíbit-jak sem psala. jo - palce drž pořádně, bude to třeba. dík :wink:
1. pro 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dobré ráno:slight_smile:
2. pro 2008 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak den držím pěstičky.
jdu žehlit, sť má Eli co na sebe :grinning:
2. pro 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
díky za držení pěstiček :slight_smile: a den moc děkuji jsi hodná :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek