Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
winifred
30. lis 2008
Ahoj holky přeji vám všem pěkný den 🙂 Koukám že tady řešíte kolik stojí unás městká hromadná doprava a já zarovna patřím do té skupiny ,kdy si musím kupovat měsičník , který mě výjde pomlau na 500 za měsíc, protože musím mít tři zony.To mám asi za trest že mám rodinu roztahanou po celé Ostravě 😃
m.o.n.i.k.a
30. lis 2008
Zany to je fakt,já bych pak taky raději kluka a stejné důvody aby si vyhráli a že mám většinou modré věci. 😃
Ale chtěla bych nejvíííc holku 😉
Máji,tak to si zajdi k dr.pokud T
m.o.n.i.k.a
30. lis 2008
sorry,normálně mi to překliklo jako odeslané,asi rychle píšu 😃
No raději si pak zajdi k dr.pokud Tě to nepřejde já měla úplně to samé mezi lopatkama mě to šíleně bolelo,umývala jsem si hlavu tak,že jsem stála ohnutá nad vanou a brečela bolestí 😞 Nemohla jsem se otočit ani nic tahat mě to nedalo zašla jsem k dr. a ta mi říkala,že mám skřípnutý nerv,tak mi dala nějaké prášky a za 3 dny nic 🙂
zany1
30. lis 2008
Jééé, já chci taky takovou průkazku!!!! My totiž autíčko nemáme a tak všude musíme MHD :-S Před rokem jsme se zbavili naši staré škodověnky a od té doby se na nové auto nějak nenašetřilo 😞 Ale jestli si naši na jaře pořídí nové autí, tak možná zdědíme jejich felicii.... to by bylo fajn, aspoň bych zase obnovila svoje řidičské schopnosti a kdykoliv si mohla zajet k našim do Karviné. Co jinak děláte při neděli? Míša teď čučí na pohádky, já dadlutu do klávesnice a jinak nudaaaaa. Pořád rýmujeme, chlap na odpolední a venku už je tma jak v pytli! Zlaté letní časy!!!!!!!!!!
lucenekautor
30. lis 2008
zany já ti tak závidím, že jsi těhulinka 😃
katiisek
30. lis 2008
Ahoj maminky,tady taky jedna z Ostravy. :-N
winifred
1. pro 2008
Dobré ráno holky 🙂 tak už tady máme prosinec.Toto uteče a budou tady vánoce.Už teď se hrozím jak dopadne můj stromeček.Malý totiž nenechá nic na pokoji.To ho asi budu muset zavěsit na strop 😃 .
maja26
1. pro 2008
Dobré ráno děvčata nezapomeňte dneska otevřít první okínko v adventním kalendáři 🙂 Kubíčkovi samozřejmě nepřipraveni takže koupíme až dneska 😃 jsme kapánek zapoměli.
winifred
1. pro 2008
Tak adventní kalendář jsme taky ještě nekoupili .Nějak mi to vypadlo z hlavy tak to budu muset napravit 😃
denber
1. pro 2008
já už ho našemu tatkovy koupila, ale on tu čokoládu z toho moc nemusí tak uvidíme kdo to nakonec zbaští, ale myslím- že se nakonec "obětuje", jinak katiisek vítej. já letím teprve snídat, dneska sme moc nespali(možná zuby-kdo ví). zatím a hezké pondělí(a vypadá, že bude)
lucenekautor
1. pro 2008
čauec..já zapoměla zapálit svíčku na věnci jno...a kalendář už sem vyžrala celý
denber
1. pro 2008
luci to doženeš a to druhé je beztak lepší, protože by se to určitě jinak zkazilo:-)
zanetka82
1. pro 2008
Ahojky 🙂
Tak klukum jsem dala včera Adventní kalendáře a mužu říct že polovina už je fuč 😃 😃 😃 . To ale nevadí v pátek k nám přijde mikuláš s čertem a ten jim nadělí další 3 kalendáře a sladkosti. 😃 Budou tu babičky tak od každé z nich a ještě samozřejmě od nás. 😉

Lucí jinak před tebou smekám za tu smutnou diskusi. Krásně si to tam vysvětlila. 😉 🙂
leninnek
1. pro 2008
ahojky 🙂 my byli dneska píchat náušničky tak máme doma ještě krásnější holčičku 🙂 se na ni nemůžu vynadívat 🙂
m.o.n.i.k.a
1. pro 2008
Ahoj holky.
Dneska mám trochu zhon doma😞
Malý je taky nějaký "otravný"sednu si a začne,že chce to a to a pořád něco vymyšlí....
Ráno jsem byla něco koupit kámošce,narodila se jí Natálka ve 4 ráno a psala,že to bylo o proti prvního neskutečně rychlé.1 rodila 2 dny :-S
A co vy venku zase vítr jak hrom,ale jinak bylo dneska supér,hlavně dopol. 🙂
maja26
1. pro 2008
dneska bylo krásně docela teplo v zimní bundě 🙂 ,ale to lítaní mě nebavilo a teď mám nervy stres valí se na mě špatné zprávy 😞
m.o.n.i.k.a
1. pro 2008
Čau Máji,copak se děje?
maja26
1. pro 2008
ale všechno vypadá naprd
ten uvěr asi neklapne nechcou nám dát všechny prašule my zbhytek nemáme jak schrastit tím pádem nám nevrátí 50 000 zálohu no nádhera :-S se poseru
lucenekautor
1. pro 2008
iuf maji 😞
leninnek
1. pro 2008
😞 maji teda to je mi líto 😞
maja26
1. pro 2008
a to jsem se tak radovala sem tu psala jak se těším a teď tohle za chvilku donde Zdenka26 s vínem na uvolnění malá už spí no nervy a stres děti asi mě picne 😞
lucenekautor
1. pro 2008
a maji nejde využít ten úvěr co nabízí plus spotřebitelskou půjčku zvlášt? ???,to by snad šlo..kolik vám zbývá? teda písni do IP
maja26
1. pro 2008
se dneska ožeru děvčata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m.o.n.i.k.a
1. pro 2008
Jéj tak to je mi líto.No oni dávají 80%,90% nedávají už 100% hypotéky,to je právě na prd,právě se to dělá tak,že se ten byt nadhodnotí aby Vám dali tolik kolik potřebujete.Mají to teď na prd.Máji,určitě si najdete jiný,levnější,který klapne,nezoufej,není všemu konec,ještě tam vydržte chviličku a hledejte si něco jinýho.
No,ale těch 50 mrzí co,to chápu,to by zamrzelo každého,to jen tak vyhodit,bože 😞
denber
1. pro 2008
maji nechci slibovat, ale kámoš v tom pracuje a možná by uměl pomoct. ale jak říkám neslibuju. pracuje pro jednu firmu, kt.má smlouvy s více bankama a kvůli většímu množstvá klientů mají nějaké výhody. tak by to třeba nějak šlo, ale 100% částku- to nevím zda klapne😞 kdyžtak dej vědět a já to zkusím zjistit. jinak holky zítra škola-mi se tak moc chce.......dneska bylo podle všeho venku krásně a já zalezlá ve skriptech. tak zatím papa a držte palce
m.o.n.i.k.a
1. pro 2008
Den,my si vyřizujeme také byt a máme v komerčce švagrovou a i přes to to nešlo,aby nám dali 100%,pokud nemáš známého co vlastní banku nic nenadělš i kdyby tam dělal jako zaměstnanec.Zkusit to můžete,za to nic nedáte,ale nejde to,my už to zkoušeli přes švágru.To nerozhoduje známí,ale ten vysoce postavený v bance.A teď stou krizí šlo vše dolů i auta.Tak proto dají v bance už 80%,90% té hypošky a né 100%,je to na houby a blbé,ale je to tak no,bohužel 😞
Jinak Ti držím palečky,jsi šikulka,tak se neboj 🙂
denber
1. pro 2008
moni on nepracuje pro konkretní banku, ale pro společnost, kt.s bankama má smlouvy a díky většímu množství klientů mají od nich výhody, kt.mohou nabídnout klientům. ale i tak nemůžu nic slíbit-jak sem psala. jo - palce drž pořádně, bude to třeba. dík 😉
denber
2. pro 2008
ahoj, dobré ráno:-)
zofinecka1
2. pro 2008
dobré ránko, tak den držím pěstičky.
jdu žehlit, sť má Eli co na sebe 😃
maja26
2. pro 2008
Dobré ráno 😉
díky za držení pěstiček 🙂 a den moc děkuji jsi hodná 🙂