• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak náš realiťák hledá jiné varianty a prý zrovna ta naše banka dělá problémy takže asi to budeme brát od někoho kdo nám dá celých 100% toť jedna varianta no snad to nějak výjde.
2. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
dneska jsem od 11 hod. ztvrdla v nemocnici. Jen abych dostala papír na obědnání na operaci. První jsem byla na ušním pak mě poslali na anestezií a pak na děcké :angry: :angry: :angry: Všude sem čekala. Kluci protivní a hladoví. Kuba byl už protivný protože byl ospaly. Usínal mi na rukou. Tak dneska jen samé nervy. Po cestě zpátky sem musela do obchodu. To už sem ho musela vzít na ruce, dělal scény a všichni na mě čuměly jak na nejhorší matku. :rolling_eyes:

Na operaci jdeme až 9. dubna :astonished: :confused: hospitalizován bude od 8.Jen mě fascinuje to že jsem tam s ním chtěla byt a po finanční strance by to byl pro nás dost velký zásach. Tak tam budu jen na denní pobyt Od 8 hod. do 19 hod. a na noc pujdu domu. Tak snad to zvladne už není malý.
Protože mu bude 6let v dubnu a já bych tam s ním chtěla byt tak bychom musely mít pokoj který stojí 200 na den +200 co bych platila já + poplatky za Petříka. No děs kdyby mi někdo zaručil že tam budeme třeba jen 2 dny ale to mi nikdo nemuže říct že.

Takže jsem usoudila že to zvladné v noci sám a já přijdu hned ráno. :wink:
2. pro 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet bobíšku to znám jak všeci čumí jako by nikdy neměly dítě,Máří taky někdy dáva najevo docela nahlas co si myslí pak je mi trapně i známa říkala že v obchodě řvala malá holčička jedné mamině a na ní šlo vidět jak se stidí dotoho ještě nějaká stará ženská kecala všeci čuměly tak moje známa za ni šla a řekla nahlas že to zná že má to samé a prý najednou zas všichni začaly nakupovat a ne si chudinky všímat :grinning: a mamča měla klid :slight_smile:
2. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji ten čtvrtek asi v kolik ještě musím vyzvednout nájemné tak si to potřebuju naplánovat
2. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek ostravandy. :grinning: Tak já se zrovna vrátila ze cvičení a jsem nějak naburcená energií až to možné není. :sweat_smile:
2. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska od rána lítám,už toho mám dost a teď mě čeká úklid,jsem už hotová.
Byli jsme s kamarádkou v shopinu a baumaxu a dost drsný provoz a těch lidí, :confounded:
Jde vidět,že budou Vánoce :slight_smile:
Máji,my jsme dneska dopol.byli zavést naší finanční poradkyni,co nám vyřizuje byt papír a tam jsem se jí ptala,která banka dává 100% a ona říkala,že dávala ge money,jinak,že už nedává žádná.A že to je zavedené už dlouho,protože se byty nahodnocují aby Ti dali tolik kolik chceš,ale musíš si odhadce zaplatit,pokud banka pošle neplaticího,tak ten to neudělá,my platit skoro 6.
Tak já se dám na to úklízení a vůbec se mi nechce.Ráno jsem měla lítací po dr.,protože mám ty bolesti v břiše a z gyn.hlediska je vše ok,jen mám dělohu dozadu,ale to není nic vážného,má to skoro každá po porodu.
Tak jdu ráno na odběry,jestli mi nechybí nějaké vit.tak musíme brzy vstávat a malého tahám s sebou :rolling_eyes:
2. pro 2008 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já jsem platila 4000,- takže to bylo gut a už mi 2 lidi řekly že snad s komerčkou nebudou takové problémy že ta rajfka je na p.... zítra jdu za chjlapem co se tím přímo zabívá a ten mi dá více možností tak uvydím jetli mi skur,,naladu nebo naopak :slight_smile:
lucenku dopoledne třebas kolem 9:30-10:00 ?na té vozovně?
2. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji ok budu se tam pohybovat v té době
2. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře tak já tam budu :wink:
2. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,tak to my máme u komerčky účet a tam dávají 80%,tak jsme to u nich zrušili a máme to právě u rajfky a v pohodě,jsme sněma spokojení.U komerčky navíc,Vám budou počítat do hypošky malou,u rajfky nám malého nepočítali,a to je plus.No bohužel,žádná známá banka Ti nedá 100%,to by jsi musela mít fakt nějakého vlivného známého,každá banka nám říkala,že nám dají 80%,90% procent i kvůli té krizi.Tak Ti držím palce,ale budete si muset najítz odhadce,který Vám nahodnotí byt aby jste se vešli do tolika peněz kolik potřebujete. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak nám rajfka chtěla dát 75% a když volala do K.B. tak přeběžně řekly že dají vše,ale nevím uvydím zítra co ten chlap dá mí víc možností než jednu dvě banky je to na hovno celé dělají cavyky :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom my máme docela dost na kontě,ale zas chápu že se bojí teď.Teď se bojí všichni ve Vítkovíc deně propuští mamka to tam vydí každý den taky má strach na enháčku jdou na tom stejně Asus se má zavřít no to tady bude báječné,raději nemyslet.
2. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň tech 90%procen ať nám dají se modlím :wink:
2. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to vyřizuje paní,která se hypotékama zabývá hodně dlouho,sice jí budeme muset za to dát 32 000,že nám to vyřizuje,ale zase máme jistotu na doporučení,že je dobrá,ze všech bank co obvolala jí vyhovuje a samozřejmě i nám ta rajfka.A udělali jsme to prostě tak,že jsme si zaplatili odhadce,který nám byt navýšil aby nám v rajce dali tolik,kolik potřebujeme a klaplo to,takže v pohodě. :slight_smile: No snad Vám to taky dobře dopadne :wink:
2. pro 2008 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je jasné to máte dobré no to jsme měly taky udělat,ale kdo to mohl vědět že kdybych to věděla tak bych si nechala k odhadu na nemovitost udělat i jako že budeme rekonstruovat a ta odhadkyně se mě na to ptala ale já myslela že to není třeba to jsem ještě o krizi nevěděla,takže když to nepůjde tak to stejně budem muset takhle udělat.tak ať vám to taky dobře dopadne a to že máte odborníka je jedině dobře to ani není líto těch peněz protože můžeš mít jistotu :wink:
2. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Všechny zdravím!

Tak jsem se dnes byla ptát u toho fotografa, jak psala lucenek, na to vánoční focení. Řekli mi, že pro takhle malé dítě se ta vánoční koláž nehodí, že by měl velký ten obleček, že by se v tom ztrácel. Prý je to tak pro děti od 1 do 3 let.
2. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji já si beru ván. bodynko a koláž mi udělaj......tož to nechápu jdem 15.12
2. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to též nechápu.... :confused:
2. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kašlu na to, uděláme si pěkné fotky doma a na jaře se objednám do FM k té fotografce Brigitě, dělá krásné fotky za dobré ceny. Tu v Porubě je to děs. Na vítání občánků nás fotila Panáčková, co má ateliér vedle Poseidonu a děs běs, špatně umístěné, špatně nasvícené, chybí kus nohy apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je profesionálka!
2. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnešní poradna dopadla dobře, mimi hezky roste a máme krásnou fotečku - viz album......
2. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji o té sem slyšela samé ěpatné věci....
zany jdu kouknout
2. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, raji-tak to si mě překvapila, já na ni právě slyšela skoro samou chválu. jen jedna kámoška si sní nesedla osobně. já se tam jinak chodím vždycky fotit na doklady atd.(vím-to je něco jiného). ale byly sme tam s kámoškou fotit špunty a v klidu, vyšla mi vztříct, protože sem to potřebovala dost rychle atd. naopak s fotografem co je kousek nad rondlem(poruba) tak tam už ani krok. někdy na jaro bych chtěla zajít k té fot. co byla lucenek. zany je dobře, že špuntík roste zdravě, hl.na sebe dávejte pozor. my deme hajat tak dobrou
2. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my už máme taky zaříueného fotografa. Jedeme do hlučína ke známe, která nám fotila i svatbu.
Zany: je to super že tak krásně roste. Pořádně si to užij. :wink: :grinning:
3. pro 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile: Má kopu žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: vubec se mi nechce. :rolling_eyes:
3. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
maji držím palečky at vám to vše dobře dopadne :slight_smile:
holky četla jsem si tu diskusi o tom chlapečkovi s tím mrtvým mozečkem :frowning2: jsem z toho docela vedle co se může stát :frowning2: je to smutné jsem to obrečela a vůbec se mi nechce od malé hnout
žany1 tak to je super a necháte si pak prozradit co to bude nebo se necháte překvapit? :slight_smile:
3. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec no.....snažím se vysvětlopvqt ale spousta lidí si to tam furt plete a dává jí to do jednoho pytle
jinak kosa dneska co
3. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci všimla jsem si já tomu taky moc nehovím některým řečem a myslím že nikdo nemůže vědět jak by reagoval kdyby si to neprožil nevím popravdě já si neumím představit co bych dělala já :frowning2: no kosa teda je ale musím se do ní pustit nemám zeleninu do polívky a odpoledne musím malou vyluftovat nejde to s ní vydržet celý den jen doma protože doma mi nespí dlouho pak je protivná a když jsme hodku dvě venku pak je to sní uplně super dokud nejdem koupat :slight_smile:
3. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Leni jojo, necháme si to říct, já bych to totiž nevydržela!!! Ale rodině to nejspíš budem tajit - aby měli překvápko :grinning: Tak my teď dopekli jedu várku lineckého cukroví, normálně nepeču, ale chtěla jsem kvůli Mišce. Ona tak ráda pomáhá.... Dodělali jsme už i oběd - jen ho šoupnout do trouby - budou zapečené nudle s masem, žamp. a se sýrem. Polívku máme ze včera. Odpoledne chci s Mišou zajet do Tesca, potřebuju sehnat ještě pár dárečků, tak snad uspějeme....
3. pro 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já holky nemám ještě žadný dárek :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:
Dala jsem si na chvíli pauzičku,dělám úklid v pokojíčku a tak všechny krámy jsem nanosila do sklepa a to ještě není všechno a už tak jsem hotová do 2 pat.(bez přízemí) pěšky sem a tam.
Já budu péct s kamarádkou asi příští týden,koupili jsme si včera obrázky na okno a sprej,tak s kamarádkou dělat ozdoby př.týden.
No já nevím o co se jedná,je mi hrozně líto dětí,co jsou nějak postižená,nebo hůř.
Kolikrát jsem četla,že na to a na to chlapeček,holčička zemřela,tak jsem bulela jak koza,celý den jsem z toho byla špatná a uvažovala o věcech o kterých člověk uvažovat nemá,nedělá mi to dobře a tak ani už takové ty články nečtu a ani se o to nezajímám.Nechci se někoho dotknout to né,ale pokud to někomu nedělá taky dobře neměl by to číst. :wink:
3. pro 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já mám dárky zatím tři a ještě mi hromada chybí :angry: ale v pátek půjdem nakupovat tak snad už vše seženu at mám klid :slight_smile: mony souhlasím s tebou no stačilo co jsem si přečetla a lituju fakt hrůza už nechci nic takové slyšet ani vidět a opravdu hodně obdivuju maminky které se o takové děti s láskou starají jim klobouk dolů teda
3. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek