• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
a luci tobe klobouk dolů s těmi znalostmi co máš :wink: no nic musím se klidit malá mi dneska co chvíli brečí a nemůžu přijít na to copak ji trápí :frowning2:
3. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky , tam my už dva dny horečkujeme :frowning2: .Malý má horečky přes třicet osum a je celý rozmrzelý a teď ještě musím zítra opět k doktorovi zenést moč .Snad to bude jenom nějaká viroza a nic horšího nebo ještě litat s ledvinami před vánocemi to by se mi opraavdu nechtělo :confounded:
3. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já už takové věci fakt nečtu,malému pak něco je,má třeba horejdu nebo je nachlazený a já už jak blbec plaším.Tak raději se těmto diskusím a článkům vyhýbám :slight_smile:
Win,tak ať vás to brzy přejde.My taky horečkujeme třeba 4 dny,stím že buď jí má zvýšenou a pak horečka,nebo vůbec a večer horečka.To přejde neboj,jak jste byli u dr.tak to je fajn,určitě ví co dělá a Vám poradí. :wink:
3. pro 2008 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moniko tak doktorka mi říkala žr o vypadá na nějakou virozu,ale malý má problém s ledvinou tak se to musí hlídat aby se dobře léčil.Naštěsti teď mi spinká tak snada to bude lepší. :slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wini to moc dobře znám ty obavy. Taky když je Kubík nemocný tak mám hruzu z ledviny. Musíme vždycky chytat moč kdyby náhodou..... :frowning2:
3. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme natom úplně stejně :unamused: .A hlavně malému se nechce čurat do skumavek vždycky ho musím přemlouvat a trvá nám kolikrtát i přes půlhodiny :frowning2: .No hrůza.Ale musí to být tak sand nebudu zítra dlouh panáčkovat v koupelně :grinning:
3. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stím jsme měli velký problám ale teď už je to dobrý a vyčurá se hned. Snažim se to chytnout hned po ránu :wink:
3. pro 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,tak to Lukša jak byl malý,tak nám dr.taky furt srkala zkumavky a hlídali jsme ledviny,jelikož je měl od narození 1 menší než druhou,šli o milimetry,ale i tak říkala,že se to musí hlídat,i kvůli antib.,které dostával.Teď už v poho :slight_smile:
3. pro 2008 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4aute děvčata vo co de?já zas klasicky nic nevím jaká diskuze kde?Mě bylo dneska docela teplo byla jsem s makléřem tak to vypadá že vše napraví a konec bude "happy end"
3. pro 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik mám být zítra na té Vozovně Luci?V 10:00?já jsem si nějak smázla celou IP :unamused:
3. pro 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji jo v 9.30-10 h jak ti šalina pojede
3. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře víš co já se teď kuknu jak jede tramvaj a napíšu ti to přesně ať tam nemrznete :wink:
3. pro 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok
jen když tak počkej chvilek, sára má v oblibě se mi když spěchám poserouchat jo a pametku nemám ještě ani do čr nedoarzila je někde na celnici na hromadě tak ti pak písnu páč poslat to by ti ted šlo tak 10 dní a ještě by se to mohlo ztratit
3. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě jede tramvaj 9:26 takže tam budu cca 9:50 :wink: a pak pojedem dom páč se mi nějak neozívá kámoška co sme kní měly je :astonished: ch jo práce :slight_smile:
3. pro 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi podařilo zase tady kouknout,malý usnul konečně , už to potřeboval :sweat_smile:

moniko :malý má dilataci levé ledviny a po porodu mu hrozilo selhání ledvin .Hodně mě to vystašilo , měl vysoké hodnoty moči.Ale naštěsti se mu to nezvětšuje a zůstává to stejné. :sweat_smile:
3. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok :wink:
3. pro 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky je tady někdo?Konečně se mi podařilo malého uspat a s 40 horečkou to šlo hodně těžko.Když jsem mu dávala zábal tak chudák tak plakal jako nikdy ,ale snad mu to pomůže.JInak nevím kam pojedu v noci s malým na pohotovost.Nevíte náhodou kde je otevřená pohotovost dětská,kdybych musela jet v noci.Děkuji moc za radu. :frowning2:
3. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win v mephacentru.....
3. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo rovnou fakultka dězskééé
3. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji ti za radu.A ještě jsem se chtělazeptat za jak dlouho bych měla malému udělat další zábal.Dělala jsem mu před půl hodinkou a teď mi malej usnul.
3. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Win jak radí lucka mephacentrum ale já bych s 40 letěla do nemocnice u malých dětí tak velká horčeka je nebezpečná já bach šla tam :wink:
Držím pěsti ať maličký má štěstí ať už ho neotravuje ta děsná horečka bobeček :frowning2:
3. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zábaly dělat nad 39C co bude pod nechat tak paracetamol co 6 hodin v dávce odpovídající kilogramům
3. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
win - Evča mi taky trpěla na vysoké horečky, dělala jsem zábaly tak co 2 hodiny + čípek Paralen nebo sirup Ibuprofen co 6 hodin,v noci jsem ji hodně kontrolovala, když se mi zdálo, že je míň teplá, nechala jsem ji spát

kdyby mu to neklesalo raději zajdi k mudr

držím palečky, ať mu klesne teplota a je brzy zdravý!
3. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky budu ho celou noc hlídat a ráno k doktorce snad to nic nebude. :frowning2:
3. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty zábala jsem jí dělala jen na nožičky, je to šetrnější a účinné úplně stejně
3. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem malému taky udělala zábal na nožičky připadá mi kruté zabalit ho celého do mokré studené plíny. :frowning2: mě by se to taky nelíbilo :confounded:
3. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slyšela jsem od babičky na horečky zábaly z tvrohu myslíte že je to blbost? :frowning2:
Vím že tvaroh se dává na 6-tou nemoc na ty pupínky já to miki dávala a pomohlo druhý den neměla nic ale na horčeku nevím... :unamused:
3. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jak zvládáte ten předvánoční shon? :slight_smile:
4. pro 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Žofi-ted jsem dopekla košíčky,ani mi to nepříjde,že budou za chvíli vánoce.
Dárky už mám nakoupené,chtěla jsem se vyhnout předvánoční tlačenici v obchodech a navíc je to blbé chodit s malou,tam jí musím všechno sundat, at se bobek neupeče,za chvíli zase oblíknout a to se jí moc nelíbí.
Ještě se chystám do haly na trhy,ale manža bude hlídat,upeču pár kousků cukroví a šmitec.Jsem zvědavá jak to bude Karolínka vnímat,letos asi ne,ale příští rok už to bude o něčem jiném.
To jsem měla největší radost,jak se u stromečku radoval David :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwi myslím,že bude to vnímat kyky měla 9.m a už to vnímala byla ráda z darečku tím,že si hrála a hrála,ale nevím 3.m je docela rozdíl za 3.m se dítka mění ze dne na den. To vydím teď miška neuměla před týdnem sama ani krok a včera už sama se pustila a udělala 3kroky a rup na dupu ale její prdelkování je jí pohodlnější.... :grinning:
Ona po 4 néééé to nehrozí sedí na dupě a nohama se přisouvá zajmavý styl.... :angry:
4. pro 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek