• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Malý teda,jsem už zblbnutá :grinning:
5. pro 2008 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka mi říkala že podle příznáku je to šestá nemoc a pokud teploty neklesnou do pondělka tak musím jít na kontrolu s malým. :sweat_smile: Snad to nebude za potřebí. :slight_smile:
5. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde ste všichni??????
5. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekáme na čerta a pak fičíme na chatu. Zítra máme zabijačku. :wink: :slight_smile: Ahojky a pěkný víkend všem.
5. pro 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany tož si to užijte akde máte chajdec???
5. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ostravačky :slight_smile: .Tak už tady máme víkend.A my už jsme konečně bez horeček huráááááááá :grinning: .ALe zato už se nám oběvila vyrážka :pensive: .Jdu chystat těsta zítra chci napéct cukroví ať to mám z krku.tak se zatím mějte :wink:
6. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo je fajn,že už nemá horečky :wink:
Večer jdu se Zdenkou trochu popít no těším se,doufám že to nebude jako minule když jsem šla na sraz a nemohla jsem pít protože mí bylo příšerně :grinning: zatím je mi dobře :slight_smile: .
kde jste všechny?Že by vás vzal všechny včera čert do pytle :grinning:
6. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jsem tu. Čert si mě aštěstí nevzal, ale já bylas hodná :grinning:
6. pro 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pořád jsem taky si mě nevzal žádný čert u nás ani nebyl nevím jestli by to Máří přežila ona se bojí i když je vydí za oknem tak jsme to neriskovaly :slight_smile:
6. pro 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak my měli Mikuláše šileného,mám ségru 4letou a ta se strašně bojí čertů,klepali než přišli na okno a malá už řvala,já už budu hodná a pořád dokola.Pak řvala tak,že začal řvát i malý,tak jsme museli čerta poslat za dveře,a zůstal jen Mikuláš,to se uklidnila,ale malý řval furt,jsme myslela,že ho trfé šlak.Tak jsem ho uklidnovali snad 15 min.ten se bál i toho Mikuláše jak si měl jít pro nadílku tak řval,že nejde a držel se toho mého-svého tatky a nepustil se.A pak odešli byl klid,seděl jen u nás jak klíště ani se nehnul,ale jinak byla sranda nasmáli jsme se,bylo tam snad 10 dětí jako z rodiny a jak vyprávěli básničky,zpívali písničky tak to jsme se nasmáli :slight_smile:
Bylo supér....Děti to potřebují postrašit od toho to je :slight_smile:
6. pro 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tys to napsala jak bys jsi se svojim taťkou měla malého :grinning: :grinning: (mého-svého taťky) :grinning: :grinning: ,ale já sem to pochopila jen je to sranda.Malej bude aspoň chvilku hodný postrašíš,že příjde čert a bude :wink:
6. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo :grinning:
Já to myslela,jako že se držel toho mého jako toho mojeho přítele a svého tatky :grinning:
6. pro 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno u nás milulajda nebyl takže příští rok to bude premiéra..sem zvědavá co na to sára
6. pro 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile: jak tak koukám tak tady nikdo není.Copak holky už pečete cukroví.Mě to čeká zítra to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: win - co malý? už je mu líp?

já mám upečené perníky a polovinu už mám i nazdobenou, ještě to musím dozdobit a teď peču linecké
6. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec kde ste všeci, asi u telky zalezlí co?? :grinning:
7. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Asi jsou všechny u telky,nebo něco dělaj :slight_smile:
Já jsem se ráno dívala na ten pěkný film na nově stím Santa Clausem-byl fakt pěkný.
A pak jsem šla žehlit,skončila před chvíli udělala rychle oběd najedli jsme se a dala jsem malýho už spát,tak usíná.
A já si dám asi kafčo,ale za chvíli jsem se tak naž...že nemůžu ani dýchat :frowning2:
7. pro 2008 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji.Jsem zapoměla na ten melír si zajdi normálně k holiči,za pár pramínků nahoře by jsi měla platit ttak 300 kolem 300stovek.
Všichni mi říkali,ať to doma neděláme a už vůbec né přes alobal,že stačí o sekundu déle a máš je zničené a můžou Ti i vypadat.
Tak já si raději zajdu k holiči a nechám to na odbornici :slight_smile:
7. pro 2008 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky to nic já si počkám až přijede švagrová nebo jestli nám to výjde a poletíme tam tak mi udělá ona melír :wink:
7. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo stačí když si koupíš nějakou červenou barvu.
Kamarádka co chodí na bílí melír mi říkala,že doma si to neudělám tak jak u kaderřnice,že mají speciální barvy ze skladů na ten bílí melír,že se to v obchodě neprodává jenom blond a to by mi nechytlo na bílo...Takže si raděj zajdu ke kadeřnici i když znám holky kadeřnice co dělají i doma,ale raději k té kadeřnici do salonu zajdu :slight_smile:
7. pro 2008 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že to máš jistější,doufám že se dostanem za Martinovou segrou aspoň bych toměla zadarmo a od kadeřnice :grinning:
7. pro 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni přes alobal se dělají dlouhe vlasy přes čepku kratší na hlavu se nesmí dávat melír s peroxidem čislo 9-12 bo by ti to spalilo a máš z toho natahovací nudle až jak gumu.
Na vlasy pokud chceš melír se hodí 6 a to můžeš i od hlavy. :wink:
7. pro 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to mohla mít zadar,male raději si zaplatím a budu mít vlasy,stím bílím melírem je to fakt o ty vlasy :grinning:
Kyky já mám krátké vlasy a vždycky mi to dělali přes alobal,jelikož to líp chytne než přes čepku,já mám tmavé vlasy a jaký peroxid dávají to nevím,to mi kadeřnice neřekne :wink:
7. pro 2008 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni oni ti na mavé vlasy přes alobal mohou dát 12 ale nééé od hlavy až 2cm od hlavy aby ni nezpálili kořínky víš
no přes čepku jsme dělaly vlasy o delce +-15cm až 25cm.Alobal je boží ale musí se to hlídat bo působí ta barva rychleji než na čepce.Bo se v alobalu paří a zahřívá na čepce se to větrá. :wink:
7. pro 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to každá kadeřnice dělá jinak :slight_smile:
Mě to vždycky dělá od hlavy úplně u hlavy a jsem ráda,aspoň nemám za chvíli odrůst,jinak bych tam musela být každé 2 týdny :grinning:
Rostou mi rychle vlasy :confounded:
7. pro 2008 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty tak to možná ti dává slabý peroxid
7. pro 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dneska bylo to počasí pěkně na nic :angry: my tu máme od pátku do zítra kamaráda z prahy tak je veselo :grinning: včera jsme se dívali na tu novou pohádku nejkrásnější hádanka docela hezká a před chvíli jsem se dodívala na hortona taky novinka od tvůrců doby ledové psychárna no :grinning: no k melíru toho moc nevím měla jsem dvakrát a přes alobal já se v tom nevyznám
7. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jedno jaký dává peroxid,já jsem spokojená,chytá to dobře,takže jsem spokojená :slight_smile:
7. pro 2008 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já naštěstí mám švagrovku kadeřnici má svůj salon v porubě a mě jezdí dělat hlavu domů...akorát mi chybí to mytí a drbkání u toho pouštím slinu :dizzy_face:
7. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ráno to je dneska hezky co, tak šup ven další týden mrzně a sněží brrrr
8. pro 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek