• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
čauky mě ty vlasy přes čepku dělaly vždycky jen starší kadeřnice a mladší to dělají přes alobal,ale je pravda že vlasy na ježka třeba dělají přes čepku,Luci tzaky mám švagrovou kadeřnici ale nějak bydlí až moooc daleko takže musím čekat půl roku než přiletí ona sem nebo my do Německa,ale aspoň mám pak háro zadarmo teď mě to moc netrápí když jsem to dala na hnědo,ale musí mě ostříhat :unamused: .Nebo to nevydržím a půjdu za Helbich tam je super kadeřnice!
8. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, maji : helbich to myslíš kde? něco mi to říká, ale nevím... :frowning2:
8. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den nevím jak to vysvětlit jak je restaurace Helbich tak zatím je Hotelák Vista a tam je kadeřnice moc dobrá!v Hrabůvce nebo už je to zábřeh nevím,zkusím to najít na mapě jestli ti to něco řekne :wink:
8. pro 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mapy.cz/#x=141878849@y=135057297@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Ostrava,Plze%C5%88sk%C3%A1%2028@sss=1@ssp=141195116_134713957_142522220_135813733

jak je ta jednička tako to je Helbich tam jsem pracovala a zatím je takový dlouhý barák to je hotelák je tam stanoviště taxi a hned naproti taxi je kadeřnice. :slight_smile:
8. pro 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava jednička nee ale příbor vydlička a nůž jak na to klikneš tak se ti ukáže co to je :astonished: já jsem prostě...pako :sweat_smile:
8. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím do Broadweye nahoru,tam jsou dobří a nejlepší je v Zábřehu zastávka karpatská tam nad poštou,tam jsem byla teď chodí tam dlouho i mamka a maximální spokojenost.Teď váhám kam zajít jestli tady nebo tam. :grinning:
8. pro 2008 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já do brodweye už nejdu jednou mi dělala melír zaplatila jsem 1000,- a pak mi každý nadával že sem střelená že to vůbec nejde vydět prý to vypadalo jako když jsem tam šla nejlíp dělá melír Drahuše kadeřnice tady kousek ode mě!
8. pro 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem předtím slyšela o nich své,ale tam ještě byli staré kadeřnice,tam dělá kámoška a pak postupně příjímali nové,takže tam jsou teď nové a všechny jsou fajn.Já byla u dvou a vždycky jsem byla spokojená,poradili všechno vysvětlili atd. :slight_smile:
8. pro 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asle i tak ty ceny :astonished: no maras já jsem byla zvyklá platit 300-400,- a pak litr mazec a teď jsem zvyklá zadarmo :grinning:
8. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to jsi platila dost no.Já jsem platila 340,- za melír a stříhání,mytí atd.Tak to mi moc nepřipadá.
A jak jsem byla u té mamky v Zábřehu tak jsem platila za to samé+barvení hlavy 840,- A to mám krátké vlasy :confounded:
8. pro 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak dneska nám krásně posněžilo. Petřík už se ptal jestli bude do rána trochu sněhu :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak Čert byl skvělý a zabijačka ještě lepší :wink:
Jak já jsem byla na melíru taky jsem platila přes 800. Už bych na to nešla. Vlasy mi rostou strašně rychle. Po měsíci jsem měla depku že vypadám jak debil takový odrust jsem nečekala :astonished: . Nejsem na tom tak dobře aby jsem tam chodila co 2 měsíce. :wink:
8. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: co noveho v Ostrave? :slight_smile:
8. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji já mám taky gratis....ale chci platit jenže švagrovak mě nenchá dávám holkám oblečení po sobě ...teda dotěd samé značkové hadry ted už na ně nebude dokud nebudud zase makat
8. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte teda když se bavíte o té brodwey tam jsem si taky delal melír poprvé protože jsem od šefa dostala pernamentku na 400 kč a za umytí hlavy a na to pár pramínku tenkých červeného melíru a jeste jsem doplácela 280 kč tak celkem melír zza 680 kč jsem myslela že padnu bo každý mi tenkrát říkal že tak ty tři stovky dám no a pak jsem byla u nás u majnlu a davala jsem za to samé tři stovky tak docela rozdíl v penezích a obojí bylo hezky udělané takže tak :grinning:
8. pro 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku to mám taky tak švagrová nic nechce naopak mi pořád něco dává teď mi bude posílat kozačky a dvoje esprit kalhoty mikiny esprit no neber to já bych si to nekoupila a ona jezdí někam s kámoškama do Espritu kde nakupuje že prý je to levnější,ale docela daleko.Tak jsem ráda že budu pěkně oblečená naštěstí má dobrý vklus je moc hodná dala nám i celou výbavičku na malou no co víc si přát jak mám tchána na p...tak aspoň tchýně a švagrová jsou supr :grinning: ,ale dělala mi hlavu v salonu a když jsem se ji ptala kolik bych platila a ať to převede na koruny tak mi řekla že asi 6000,- tak holky buďme vklidu :grinning: a v kolíně bych prý platila ještě víc,že unich jsou tyhle služby maras moc drahé,ale baby si to tam můžou asi dovolit.
8. pro 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikaj nič?No neva jdu dát malou spát a udělám si kafčo :slight_smile:
8. pro 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kafčo? Teď na večer :confused: fuj bych nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet nescafé půl kávy půl mlíčka neboj ne turka nebo preso :slight_smile:
8. pro 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To album Henri je docela síla i ta ženská, tam smrdí prašulky. :grinning: :grinning: :grinning: Krásný chlapeček :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš Henri+Henry no jo no :slight_smile: fly emirates cedule za zády hmmm :wink:
8. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nějak mi utíká pointa....co je fly emirates? Nějaká značka? :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :confused:
8. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
letecká společnost
8. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky se tím albikem kochám :grinning:
9. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakým,jakým???Já nic nevím,zase mi něco uniklo? :angry:
9. pro 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni najdi : Henri&Henry :wink:
9. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moniko neunika jen musíš číst příspěvky viz žanetka :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
že je ona vyfocená nad tím krbem v těch spoďárech?
9. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky
tak Henri znám z diskuze oktober/říjen. A nad tím krbem je opravdu vyfocená ona. :grinning:
9. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona vypadá jako nějaká modelka nebo je tak fotogenická a ráda se fotí,ale nevím jestli bych si dala takovou fotku do obýváku nad krb :grinning:
9. pro 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já určo ne :grinning: nemám na to postavu :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek