Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zanetka82
9. pro 2008
Taky bych si jí tam nedala asi se ráda líbí. x-) :-N
m.o.n.i.k.a
9. pro 2008
Máji a kam mám mzadat tu její přezdívku,nemůžu to najít 😃
Luci,nemám čas vysedávat u pc a číst starší příspěvky když tady nejsem nějakou dobu ,víš 😉
Byli jsme dneska v tescu a nákupní horečka začíná,lidí jak myší 😞
zanetka82
9. pro 2008
Moni klikni na všechny alba a tam hledej. na přední strně 😉
lucenekautor
9. pro 2008
moni byly asi 4 řádky nad tvým 😃
lucenekautor
9. pro 2008
holky nevíte kdy budou vánoční trhy v čez aréně? chtěla bych mamce udělat ty ručně malované baňky...teda 1 na větvičku
m.o.n.i.k.a
9. pro 2008
Luci,já vím já se ptala na jaké album víš,né jaká henry 😃
Jelikož nikoho pod přezdívakama tady nehledám,tak jsem nevěděla jaké album a kde to hledat 😉
Už jsem k ní koukala a našla jsem i tu berušku21 je hned na začátku se mi tam zobrazila a neměla jsem do jejího alba lézt 😢
zanetka82
9. pro 2008
To vím uplně přesně od 16 do 22 😉
m.o.n.i.k.a
9. pro 2008
Mája tdy už dávala odkaz myslím,že od 16 do 22.12 🙂
lucenekautor
9. pro 2008
moni nebudu to řešit právě to album tam psala žanča, takže asi tak
zanetka82
9. pro 2008
Jo to s Beruškou jsem taky viděla je to statečná ženská 😞 klobouk dolu. Hlavně že vyvázla
zanetka82
9. pro 2008
Holky...to chce klid hlavně v klidu 😉 🙂
lucenekautor
9. pro 2008
jo žany já bych to nedala fakt
15.1 jdu na první službu 12 tku sem zvědavá jak to semnou zamává a doufám že nebude nějaký smrťák..... :-S
zanetka82
9. pro 2008
Aspoň budeš mít změnu. 😉 spíš s tebou zamáva ta 12 😃 😃 než nějaký smrťak (si myslí)
lucenekautor
9. pro 2008
zan no to ne...jako fyzicky určo ne se sárou jsem na nohou 6-22h takže v poho...ale bude mi smutno
m.o.n.i.k.a
9. pro 2008
Luci já nic neřeším 😃
Jen jsem se ptala o co jde a kde je to album,nic víc- nic mín 😃
zanetka82
9. pro 2008
Jo to věřím já když jsem poprvé u Petříka šla po dlouhém přemlouvaní na koncert tak jsem s něho nic neměla. Malý měl 2 měsíce. Hlídala kamaradka a nekojila jsem ale i tak to byl zahul 😃 😃 😃 U Kubíčka už to je uplně něco jiného. 😉
maja26
9. pro 2008
4usky moni to musíš hledat klikat a hledat to je blbé,já byla taky v tescu koníček my little pony už samozřejmě nebyl tak jsem ho obědnala přes net a stejně blbě jsem chtěla jiného :-| ,ale neva radost bude i tak
m.o.n.i.k.a
9. pro 2008
Máji už jsem to našla 🙂
V Porubě nějaké poníčky měli,ale nevím jestli ty co jsi chtěla.¨
Jinak hračky nic moc a drahé😞
m.o.n.i.k.a
9. pro 2008
aha tak to nevím,bylo tam takových hodně,tak nevím jestli přesně ten 🙂
lucenekautor
9. pro 2008
majo kukni na www.skrblikshop.cz možná to tam najdeš, maj tady v porubě prodejnu já sem tam v po byla pro hudební gymnastický oceán...pro sáru,a už to teda zabalila, jelikož židlička i lehátko co byly pod stromek už se užívají
kykynka
9. pro 2008
Maji teď má velké akce dračik hračkářství http://www.dracik.cz/ viděla jsem letáček pěkné věci. 😉
zanetka82
9. pro 2008
Jo dračík je super ve čtvrtek tam jdeme nakupovat dárečky pro kluky. x-) x-) Mají tam hodně dobré ceny 😉 . Mám doma celý katalog a že je to almanach... 😃 😃 :-p
Dobrou noc jdu spinkat. |-| |-|
kykynka
9. pro 2008
Žanet jojo taky máme ho doma boží věci hlavně levné alespoň mne se zdá dobrou nocinku 😉
lucenekautor
10. pro 2008
kyky máš odkaz na tu holčinu tady z ov co peče nádherné dorty? pošli prosím, dík
zanetka82
10. pro 2008
Ahojky.
Sluníčko svítí ale zima tam je. Dneska švagr bere Petříka do kina x-) Už se těší. Konečně jde na ten Madagaskar2. 🙂 🙂
denber
10. pro 2008
ahojky, trošku sem vynechala, ale polepším se🙂 do dráčka se taky chystáme-jen ho musíme najít...
zanetka82
10. pro 2008
Ahoj Den.
Dračík je u kauflandu v zabřehu. 😉
m.o.n.i.k.a
10. pro 2008
Čaute.
Tak my si teďka nějakou dobu pobudeme doma pač je malý nemocný :-|
Včera horečkoval,a dnes v pohodě,ale má rýmu a kašel.
V dračíku jsme byli několikrát a pokaždé jsme s něčím odešli,mají tam fajn výběr 🙂
zanetka82
10. pro 2008
Tak jsme byli navštívit dračíka dneska, jelikoš zítra jdeme s obouma na očkování proti klíšťakovi :-| Docela hodně jsme tam toho koupily 😉 . Akorát tam byla dráha za 1000 kč a v Intersparu jí měli za 400 kč tak jsme pro ní jeli (byla poslední) 😃 Měli jsme štěstí.

Začni psát odpověď...

Odešli