• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky, já na vás občas nakoukla, ale nepřispívala do diskuze. Teď jsme byly s holkama napomenuty, že se v jiné diskuzi nedržíme tématu, tak se přemístím mezi vás. Jsem z Ostravy a každým dnem - doufám, že každým dnem se chystám rodit. Chtěla bych rodit ve Vítkovicích, chodila jsem tam i na předporodní kurz, tak doufám, že vše klapne. Co budeme mít zatím nevíme, já si myslím, že chlapečka, ale uvidíme. Ať je to co je to,hlavně, ať je to....a ať je to co nejdřív :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po delší odmlce se hlásím, v poslední době moc nestíhám, snažím se stihnou co nejvíc než se rozdvojím :grinning:
Artemiss-koukám že se taky ještě držíš 2v1, tak že bychom se sešly v těch Vítkách spolu?? :grinning: Jak to u tebe vypadá? Mi gynDr už 2 týdny říká že je to nadějné a že malá už je nachystaná, taky už má cca 3400g, a ono furt nic :angry:
10. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky misicka85: mi moje Dr. už dva týdny říká, že nevypadá, že bych se chystala do porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na poslední kontrole jsem měla vyšší tlak, ale to přisuzuji víkendové akci - měli jsme z práce vánoční večírek, pozvali mě, šla jsem v domění, že zapařím a pojedu rovnou do porodky.......no a vidíš, straším tady pořád. Teď jedna mamina z jiné diskuze psala, že její kamarádka rodila ve Vítkách a je tam poloprázdno :slight_smile: ....tak rychle rychle, měly bychom si pospíšit :slight_smile:... :grinning:
10. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by bylo super, při mojem štěstí jak budu rodit tak bude Stop stav a mě klepne! Já už dneska 2x vyháněla malou ven-šla jsem se psem a do obchodu a nejede nám v baráku výtah tak hezky do 6.patra pěšky, no hnus. Malá poslední dny strašně řádí, včera to bylo vidět i na CTG a doktorovi se to teda moc nelíbilo tak jsem tam strávila přes 4h a točili mi to 2x.Pak kontroloval placentu a pupečník jestli se třeba nedusí, no naštěstí ne! Zítra musím pro jistotu na CTG znovu :unamused: A v úterý pokud neporodím naposled do poradny.Tak doufám že už tam nedorazím,chci být na svátky už s malou doma.
Ty chceš ve Vítkách nadstandart? Já jo tak ne že mě předběhneš a vyfoukneš mi ho!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, nadstandart nechci. Příjde mi to zbytečné na těch pár dnů......já nepočítám s tím, že bych se tam nějak dlouho zdržovala :slight_smile: Je pravda, že na nadstandartu jsi sama, nikdo ti tam nefňuká, že ho všechno bolí, máš návštěvy pořád......ale na normálním pokoji zase nejsi sama, rychlejc to ubíhá....a než se rozkoukám, budeme doma :slight_smile:...takže se o něj nepobijem. Já bych taky hrozně chtěla být na svátky doma....doufám jen, že mě to nechytne při smažení kapra, to by mě piclo!!!
10. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já Adélce říkám že má do 18.12. čas,tak abychom to stihli být nejpozději 24.12 doma :grinning: Takže má týden aby vylezla :grinning:
Nevíš jak je to ve Vítkách s plínkama, máme mít svoje nebo dostanem?
10. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v tašce sbalené svoje :slight_smile:
10. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde plíny nedostanete jen na sále prcek dopstane jednu plenečku
jéžiš holky já vám závidím rodila bych znaova :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme plínečky dostávali denně 3.Ale možná to bylo tím,že jsme byli dřív narození,já své měla,ale používala málo když mi třeba došli ty 3 co jsme fasovali i s oblečením každý večer. :grinning:
Dodělala jsem před chvíli ozdoby na okna s šablonama a tím sprejem-sněhem a je to pěkná piplačka :sweat_smile:
Teď se setmělo už jsem na to neviděla tak zbytek zítra :slight_smile:
10. pro 2008 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zrona jsem dopekla cukroví tak mám chvilku čas sem se juknout. :slight_smile: Artemis řeji ti hodně štěsti k porodu a to budeš mít pěkný dárek pod stromeček. :wink:
10. pro 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky jak já vám závidím Já bych šla rodit zase. :grinning: Já měla taky své půínečky. Dostala jen po porodu a pak už ne. :wink:
10. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win pošli vzorek...máš to kusek :grinning:
10. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dneska koupily panenku chou chou má vlásky miminek už je dost :grinning: takže jsem ráda aspoň za to ale nohy zaražené až v řiti!!!
10. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tiše zavidím :fearful: :wink: Ale šestinedělku u Kubíčka bych už asi nedala. Byla jsem s nervama a sílami uplně na dně. Takže zavidím jen tu trošku :slight_smile: Jen si to užívejte děvčata :wink:
10. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Majo....s těmi nohy jsem to nějak nepochopila asi si stojím na vedení :confused: :fearful:
10. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.alenka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=413038 to je ona
zanet jako že jsme toho prošly tolik že je mám zaražené v dupě za celý den jsem hotová dneska :grinning:
10. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé ta je krásná...to gojgy bude mít panenek...chtělo by to nafukovací kvartýr
co byteček??
10. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak toho koníka jsem obědnala přes pompo nikde v hračkářství to nemají nebo spíš UŽ nemají
10. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Máří má plno miminek tak teď má jednu vlasatou :grinning:
10. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo maji to bude pálka, já už dala za dárky pro sáru přes 7 :confounded: ..ale spíš to byly potřebné věci židlička, misky a tak.....ale i tak se m se zhrozila.....no příští rok to bude o něčem jiném
10. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau máji,ta je fajná,to se jí bude téda líbit a bude mít radost :slight_smile:
My malému musíme ještě koupit bud vlačkodráhu nebo autodráhu,ten můj se mu díval v dračíku,má 9m s 2mi auty,ale nevím no zdá se mi na autodráhu ještě malý. :grinning:
Jakého koníka,toho houpajicího?V dračíku neměli?
10. pro 2008 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my jsme něco našetřily tak což je to naše jediné miminečko tak co by sme ji nekoupily :slight_smile: ale nebudem přehánět však jsou i babičky atd...že :grinning:
10. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=623089220&kategoria=55 Tak já se taky pochlubim. To je ta dráha pro Petříka. Ve Sparu jí měli za 400 :wink:
10. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jooo to by chtěl Martin,škoda že je starý nebo škoda že máme holku :grinning: i když já bych ji taky brala vždycky jsem chtěla autodráhu a ta je super!
10. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám že se bude líbít :wink:
10. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spinkat jsem hin :pensive: dobrou :wink:
10. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany vy taky jedete :grinning: ale co žijeme jen jendou no ne? :wink:
10. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste? :confused: :confused:
11. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek