• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tady :grinning: :grinning: :grinning:
Ale odbýhám,dodělávala jsem na oknách výzdoby a teď půjdu vařit.
Pak jsem příjdu jestli tady někdo bude :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase jako vždy nikdo? :angry:
Tak já jdu něco dělat i když nevím co,vše mám hotovo,něco si najdu :grinning:
11. pro 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni můžeš přijít a uklidit a vyzdobit můj byt :grinning: já ještě nemám nic jen věnec na dveřích :grinning:
11. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji dej pokoj :grinning:
Jsem ráda,že to mám za sebou,jen mi chybí špajza a kuch.linka,to si nechávám na potom.
Jinak vše už mám,ale je mi z toho už blbě teda,víkend- ještě mě čeká pečení :confounded:
11. pro 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak to sme na tom úplně stejně. moni-kdy máš čas, my se s máji nějak domluvíme-ať se ti to nepřekrývá :grinning: asi mě postih únavový syndrom-nebo co, furt bych jen spala a ono to nejde-učení, trocha úklidu a pečení.... :frowning2:
11. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
den to by se Vám líbilo co.Stačí když mi udělá malý binec a uklízím půl dne :grinning:
já jsem taky věčně unavená,ospalá,pořád bych spala,ráno ještě v pohodě dost mě to bere odpol.jak jsem byla u dr.jsem jí to říkala,že jsem z toho už na nervy,že se musím věnovat malému a já někdy nemůžu a sotva držím oči a ona mi napsala vitamín-draslík a nebo mám jíst hodně brambory,švestky atd.vše co obsahuje draslík.Mám ho málo v těle tak proto jsem věčně unavená :confounded:
11. pro 2008 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele moni a nebude mít malý sourozence, kámoška taky prakticky zničeho nic a jak kdyby ji každý den ráno někdo pořádně bouchnul nebo co a hups, 7m a je tu Michalka
to víš, že líbilo, tak příští středu? maji co ty na to -vyhovuje? :grinning:
11. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né zatím nic :cry:
Měla jsem bolesti v břiše tak ta moje mě poslala minulý týden k dr.a ta by to poznala.Řekla mi akorát,že mám brát pořád baby calibrum plan a že kdyby se to nepodařilo ještě tento měsíc tak máme přijít,že nám napíše žádanku do spermob.ten můj se tomu brání nechce tam jít,ale nedá se nic dělat,pokud má pomalé spermíky,tak nebudu čekat roky :wink:
11. pro 2008 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu?To nemůžu :grinning:
11. pro 2008 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no....dobře, tak čtvrtek, max pátek a nevymýšlej si, nebo si uklidíme samotné :wink: :grinning: hele dete někdo na ty vánoční trhy,začínaj v úterý
11. pro 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den já určo jdu chci ty malované banky
11. pro 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to leninek říkala taky, tak trošku nad nima uvažuji taky, ale uvidím jak budou vypadat
11. pro 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte co,já Vás kašlu,ukliďte si sami :grinning:
Jo my jdem se kuknout jako každý rok. :slight_smile:
11. pro 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele moni ,ty si teda ale škaredá:slight_smile: kdy tam dete-možná se potkáme, akorát já půjdu 100%bez niky, mezi tolik lidí lítajících sem atam ji tahat radši nebudu, navíc spousta bacilů
11. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už normálně zabiju toho mojeho psa,za ty 2 dny co jsme doma ho mám už plné zuby,všude chčije,dneska malému v postýlcce a před chvíli mě na polštář,budeme muset tady udělat dveře,protože už to normálně nevydržím :angry: :confounded:
My jdeme do haly asi stím mým a malým a vůbec nevím kdy,jak bude mít volno tak zajdem. :slight_smile:
11. pro 2008 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji holografy furt nic :frowning2:
tak zatim na ně kukám na netu
11. pro 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Holky ručně malované baňky nabízeli o víkendu v Intersparu - porubském, ve vestibulu meli stánek, ale nevím jestli tam ještě budou.
11. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé raji díkec skáknu tam :wink:
co adámek, už máte zoubky???nám se asi klubou sára oplive sliny a extra jí to baví věčně prsty v puse.....a naběhlé dásně :frowning2:
12. pro 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile: .Taks e nám vánoce blíží.Já už vymyšlím jak zabespečím stromeček proti tomu mému nezbedovi.No jdu dodělávat cukroví zatím pa :wink:
12. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile: já bych taky šla na ty trhy,ale asi bez malé budete tam plno lidí,ale ještě raději bych jela do Opavy tam jsou prý nejlepší trhy v ČR tak to by mě zajímalo.
12. pro 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji zas takový boom ta opava není...věř mi, maj vesměs věci co tady segra tam byxla
12. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
luci - ˇvčera tam baňky nebyly, ale zkus o víkendu, snad tam budou, dělali i na přání - s věnováním atd.

na trzích v hale jsem byla jednou a nemusím...na mě je tam moc lidí v uzavřeném prostoru....ale asi se pojedu příští týden podívat na Masarykáč, žáci z naší školy tam mají pronajatý stánek, budou prodávat výrobky, tak se na ně půjdu mrknout :wink: jinak je to k nevíře, ale já mám letos už všechny dárky nakoupené!!! jen ještě musím vymyslet něco pro babičku k narozeninám....1.1. bude mít 91 !!!! už je chudák zmatená, tak nevím, co jí koupit...asi jenom kytku a nějakou bonbošku, na stará kolena je pěkně mlsná
12. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - Adámek je šikula, už si i docela zvykl spát v kočárku, tak i procházky jsou v klidu :wink: akorát teď zas hůř spí doma....zuby ještě nemá, ale slintá už 2 měsíce a všechno rve do pusy, na co dosáhne to je v puse, takže si musíme dávat jo pozor, co bere :wink:
12. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky.¨
Tak jsem si do alba dala zase nějaké fotečky a nemohla jsem zas přijít na to jak se tam dávají,tak jsem půl hodiny zkoumala :grinning: No jelitko no :wink:
No v té hale je vždycky lidí to je fakt,taky to nemám ráda a malého vezmem asi do kočáru,nebo kdyby mamka nešla snáma ho necháme u ní.
Jela bych se podívat i na jiné trhy než jsou tady,chtěli jsme do Rakouska nebo kde to,četli jsme to v novinách a večer mají nádherné trhy ze všech,vše krásně osvícené,že je z toho zážitek :slight_smile:
Za chvíli musíme do obchod a k mamce pro ryby,dělá v rybárně a má ryby levnější jak v obchodě tak kdyby někdo chtěl ,řekněte si od ní berou hodně lidí ryby.
A přes víkend mě čeká pečení,už ani nevím jak se peče,pekla jsem předminulý rok,minulý né,tak snad to nevyhodím do koše :grinning:
12. pro 2008 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě právě švagr říkal že je to lepší než tady,ale uplně nej je to prý v Německu že říkaly v telce že unich to jsou VÁNOČNÍ trhy ale u nás jen Vietnamské což je většinou pravda. :unamused: jinak my little pony už máme včera ho Martin koupil v pompu ale já ho den předtím obědnala v pompu a teď je trochu trapas,ale já sem tam psala že to nechci oni asi nečtou meily protože mi to posílají tak co teď :frowning2:
12. pro 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já právě malou neberu a do kočáru už vůbec jak tam bude plno tak bych se tam brodila a to mě nebaví navíc budou všichni co kočár nemají nasraní že zacláním to znám s poutě :grinning:
12. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje ségra byla na trzích v Drážďanech a naprostá bomba!!!! Krásná vánoční atmosféra, prostě romantika a ceny skoro jako u nás...něco levnější, něco dražší....jenže ségra bydlí v Praze, takže to má kousek
12. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni asi se ti ozvu na rybičku jednu ulovil Martin,ale potřebujem ještě jednu letos na nás vyši moji rodiče :grinning:
12. pro 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji tak to bude asi Německo,nevím ten můj říkal,jestli někam nepojedem,neříkal přímo Německo,ale nějaké město,ale nemůžu si vzpomenout jaké.
Že je to prý nádherné a já bych jela,ráda tak jezdím a poznávám něco nového.
No já to taky nesnáším,ale kdyby šla snáma i mamka nic jiného nám nezbývá a lidi ať si jsou nasraní jak chcou :grinning:
Máji tak zajdi přímo na prodejnu Pompo a řekni jim jakou máte situaci. :slight_smile:
12. pro 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji,mamka má vždycky odběr ryb třeba ve četvrtek a každý týden je dělá jeden druh,třeba losos,druhý týden,pangasius,třetí týden žralok atd.chápeš mě né?Teď mají poslední odběr přiští týden a pak mají volno až do konce roku,ale nevím co mají za ryby teď.My si dneska jedem pro pangasija,kvůli malému koupíme dvoukg.kapra do vany,Lukáš to zabije a budem ho mít ji na večeři,ale já jeden kousek zbytek pangasa,poslední dobou mi moc kapr neleze,minulý rok jsem snědla max.ě kousky a zbytek snědl ten můj a malému taky pangase nechce se mi kapr pro něj obírat :slight_smile:
12. pro 2008 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek