Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
21. srp 2008
maji tak to ti nepovím. Nemám s ním zkušenosti, ale vše co jsem doposud od eurony braly, tak jsem velice spokojená. 🙂
zofinecka1
21. srp 2008
tož babuchy kde jste? :-o
denber
21. srp 2008
ahojky, hlásím příchod:-) kyky -na co je mobil??? jakpak se těšíte na víkend, plánujete nějaký výlet?
kykynka
21. srp 2008
Den mob je na 2 věci na volání a na braní peněz chichi 😃
zofinecka1
22. srp 2008
tu zas byl někdo večer vtipný že? 😃 :-p
Jinak přejí krásné dobré ránko 😃
lucenekautor
22. srp 2008
hojte dneska budu slaměnka do neděle.....
brrr 😞
zofinecka1
22. srp 2008
jééééééé tak to ti závidím. Jak já bych to brala 🙂 😃
lucenekautor
22. srp 2008
zofi jo? klidně vyměním mě je smutno hrozně
zofinecka1
22. srp 2008
je tak to jak byl manža na taboře 14 tak to jsem si užívala, ale te'ď má nemocenskou a už mi leze na nervy 😉 😃
lucenekautor
22. srp 2008
zofi v šestinedělí se ti otočí hormony nebudeš ho chtít ani pustit do práce uvidíš 🙂
lucenekautor
22. srp 2008
jo babbky byly jsme na focení a fotky budou jedna radost malá ležela na bříšku a mělá řužové motýlkové křídla a krásně se culila x-) x-) x-)
maja26
22. srp 2008
dobré poledne 🙂 ,hmmm tak to chci ty fotky vydět co nejdřív,to musí být opravdu krásné lucenku 🙂
lucenekautor
22. srp 2008
ještě nemám paní kekl pc ale hlídám její ofiko webky esli se to neojeví dřív tam
zofinecka1
22. srp 2008
jej tak už aby to bylo 🙂 😃
denber
22. srp 2008
ahojky , tak od zítřka má začít zase bouřit a kdoví co ještě, tak výlet nám padne😞 těšila sem se na chatu, co máte v plánu vy?
zofinecka1
22. srp 2008
my nemáme v plánu nic 🙂
daluri
22. srp 2008
Ahoj holky, mám na Vás prosbu, jestli některá nevíte, kde se v Ostravě nastřelují náušničky, ale spíše ve středu Ovy, ne Poruba, Zábřeh apod.Nebo třeba i v Havířově..Jsem ze Šenova..díky moc za odpověď
zofinecka1
23. srp 2008
tož babky kde jste?
Přeji krásné sobotní ráno!! 😃
lucenekautor
23. srp 2008
daluri v centru v kosmetickém salonu eva ale jinak nevim
daluri
23. srp 2008
Lucenek díky za tip, zkusím se tam poptat
lucenekautor
23. srp 2008
ju já to budu přesně taky zjišťovat později
lucenekautor
23. srp 2008
jo a sto pro to dělaj ve studiu artur v centru u kuřího rynku...jak je bývalý prosklený adidas co byl první v ostravě.ted je tam pobočka cetelem tak vedle toho
georgine
23. srp 2008
ahoj kocky a vetsina detských doktorek ti to taky udelá, ale asi nenastreli, spise propíchnou... :-x

jé me se dneska zase krásne spalo, to bude luci tou vyhcázkou..pá idu vařit budud nakukovat..
lucenekautor
23. srp 2008
no právě propíchnou
jo jiři já moc nenaspala malá ve dvě do tří a v půl páte do šesti a pak sem šla s nany zas srajdí :-p takže sem ready
georgine
23. srp 2008
jéé tak to šupky hupky do lůžka adospávat.. když je mužík v trapu.. 😃
lucenekautor
23. srp 2008
jiři musim do sklepa zanést klec nany srajdí tak chodím ven a chci povytírat
lucenekautor
23. srp 2008
sem čekala lijáky a ono to jde,,,
po obědě jedu za kamarádkou furt se domlouváme a přehazuje až ted to vyšlo.....sáruš nastrojim...§ted se houpe v houpajdě gojgá dudlana a nyná x-)
zofinecka1
23. srp 2008
tak já už mám navařeno huráááááááááááááááááááááá 🙂 😃
daluri
23. srp 2008
Já právě ještě nejsem rozhodnuta, zda nastřelit či propíchnout, dcerce to píchali a udělali jednu dírku blbě,tak teď jsem si myslela, že nechám nastřelit, ale máme ještě čas, ještě nemáme ani očkování, nemá to pořád na ramínku zhojené.. V diskuzi na tema naušnice jsem si četla, je to tak půl na půl, je jasné, že má každá na to jiný názor...tak jen se pak rozhodnout.Když bych nechala píchat, tak u ušní, co k ní chodíme..
georgine
23. srp 2008
hmm tak kubikovi jde rýma.. doufám ze z toho nic nebude.. v pondelí bychom melijit na ockování...