• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Moni to prdím je tam napsané že do dní to můžu vrátit bez udaní důvodu tak já bez udání důvodu to ani nepřevezmu ,já jsem jim psala a volala několikrát ani neodepsaly ani tlefon nezvedaly tak já to víš co...
12. pro 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde to prodává?
12. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nebo tak.Co myslíš ty ryby?No ona je neprodává,ten kdo chce mu je objedná a jak budou mu dá vědět a přijede si pro to k ní do práce do Vítkovic do kimbexu.Ale peníze bere předem,protože kolikrát má objednávky 10 kg pangase a kilo stojí myslím 85 nebo 90,- a si to spočítej kolik to je za 10kg,pak třeba lososa atd. a ona na to nemá a u nich v práci se to platí při tom odběru hned.
12. pro 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý týden nějaký chlap si vzal pangase skoro za 5tisíc a měla tam ještě nějaké za 2 tisíce a kde by vzala tolik peněz jako samoživitelka :grinning: Kdyžtak bych Ti dala pak ceník,řekla bych jí dneska ať vezme z práce.
12. pro 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky dlouho jsem tu nebyla citám ze jdete na trhy, a ted evim jestli jsem to pochopila jdete na amsarykáč nebo do Cez areny?? já bych zasla taky... :grinning:
12. pro 2008 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,myslíme čez arénu :slight_smile:
12. pro 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to bych se sla taky kuknout... a máte v plánu nejaký hromadný slet,a enbo jednitlive.. :wink:
12. pro 2008 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no na trhy se chystám taky a hlavně pro banky ty ručně malované jsou moc krásné :slight_smile: jinak dneska jsem se dala do úklidu včera skončili se zateplováním tak jsem si dneska umyla okna uklidila celý byt a trošku už ho nazdobila a mám k tomu příjemné podmínky malá asi vycítila že chci něco dělat protože už mi od půl desáté spí což se mi ještě nestalo :confused: no dárky už mám skoro všechny jen né pro přítele a ještě dva pak mi chybí ale nejvíc jsme letos utratili za malou ta bude mít dárků ted čekám objednala jsem přes net krmící židličku a nějak nechce dorazit :angry: no a jeste ji musíme koupit něco za penízky od babiček ale už vůbec netuším co protože jsem ji nakoupila spoustu oblečení hraček tak to asi odložíme fakt už mě nic pro malou nenapadá.....my jsme si koupili k vánocům nový foták a včera jsem si udelala radost i já v podobě nového telefonku :dizzy_face:
12. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak já se přidávám k Rajce nemám ráda vanoční trhy v hale. Na ten Masarykáč se ale určitě pujdeme podívat :dizzy_face:
Jinak mám dnešek celý pracovní a večer si jdeme sednout se znamíma tady do jedné hospudky. Budeme slavit 40 let.(v poklidu) :wink: :grinning: Sestra mi příjde hlídat Kubu. No hlídat on už se bude chystat do pelechu bude tu jako dozor. Petřík jede k babičce do Poruby až do neděla. tak budu mít volnější víkend. :wink:
12. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!! :slight_smile:

Ty trhy v hale jsou od 16.12.?? a nevíte od kolika hodin? Já jdu totiž 16.12. na 14h do poradny tak že bych tam pak aspoň na chvilku nakoukla co tam mají, na nějaké velké courání asi už nebudu mít náladu :unamused: Ale je fakt že nemám koupený ještě ani jeden dárek :confounded: Tak koupit alespoň nějakou maličkost pro každého.
12. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicka85.....možná už se nebudeš muset courat ani do té poradny :grinning: A dareček bude Adélka :slight_smile: :wink:
12. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet- no to by bylo úplně nejlepší ale na to moc spoléhat nebudu, než se ta naše parádnice načančá tak to bude určitě ještě trvat. Už i ta Borhyová mě předběhla!!!! :angry:
12. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jsem taky z Ostravy.Hledám nějakou diskuzi, kam bych se mohla připojit, ale spíš pro těhule..jak Vás tady zkoumám, tak vy jste už všechny spíš dětné, co?
12. pro 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a ty trhy bývají v hale tak od devíti od rána do šesti do odpoledne..já tam teda ale skoro nikdy nic nekoupím, maximálně svařák :grinning: a ten si letos asi nedám.. :frowning2:
12. pro 2008 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Saly!!

Jéé svařák, ten je dobrý na vyvolání porodu ne? Tak jestli budu ještě 2v1 tak si dám aspoň 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Saly :wink:
Těhulku tu máme jenom jednu pokud mě paměť neklame zany. Jinak nám nevadí že jsi těhulka to mi taky byli :wink: :slight_smile: . Klábosit to mužeme i tak neé? :grinning:
12. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nečetla sem všechno tak nevím. ale opavské trhy sou super. jeden rok sem tam prodávala, pak už to nešlo, na cestě byla nikuš. pojedu tam asi příští týden. na vánoční trhy do čez půjdu, ale nikušku neberu. moc lidí, nával-bacily atd. já sázím na ty trhy, vždycky tam ještě něco najdu, když nevím co někomu koupit, nebo nějaký pěkné doplnění nějakého dárku:slight_smile: na náměstí toho zatím moc nemají:frowning2: ale do vánoc se to zlepší. jestli mohu navrhnout hezký dárek. kámoš tam má stánek se svíčkama(v těch menších stáncích) krásné svíčky, třeba jako květy-v krabičkách nebo lampionky. krásně to voní a ty lampionky prosvítají. mi se zdá nejlepší bud červený-višnový nebo bílý-vanilka. však uvidíte sami, kdo tam půjdete:slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet- ještě Artemiss, ta je stejný tt jak já, ale už tu dlouho nebyla, třeba už má mimi u sebe :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no den taky malou neberu na trhy a ze stejného důvodu a i tak ona by byla protivná kdyz je tam moc lidí nespala by a to by bylo na nic :wink: a na masarykáč se chystám taky a to je tak všechno musím sehnat jeste tři dárky a nejhorší je že nevím prostě co :frowning2:
jinak vítám novou budoucí maminku :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi: No s tím svařákem to je myslím pravda :slight_smile: ale červené víno si teda nenechám ujít ani v těhotenství :rolling_eyes:
Den: V OPavě jsem byla na trzích,pěkné, žádní Vietnamci, dost takové Vánoční klasiky ..ubrusy a tak..letos jsem byla poprvé teď o víkendu na Vánočním jarmarku na zámku v Kravařích a tam se mi to teda moooooc líbilo.Pravá Vánoční atmosféra :slight_smile:
12. pro 2008 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já víno nikdy moc nepila a červené už vůbec,vždycky mě po něm bolela hlava :unamused: Ale svařáček mám ráda. Já zas v těhu měla pořád chuť na černé pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si ho občas hlavně v létě dala,ale jenom malé!! :rolling_eyes: A teď chodím tajně ulizovat domácí vaječný koňak :grinning:
12. pro 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám další dáreček obědnaný jsem si vzpoměla jak to v létě obdivovala a chtěla pořád krást sousedovic Radce :grinning: tak jsem oběvila takovou krásnou růžovou kolobrndu :grinning:
http://www.sportovniobchod.cz/foto/foto7135.jpg
12. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je ta je super :dizzy_face:
maja bude drandit :grinning:
valím nakoupit maso..mražák zeje prázdnotou
13. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :slight_smile:
Před chvíli jsem se vzbudila nemocná,krk mám nateklí jak balon a nemůžu ani zakuckat jak mě v něm bolí :frowning2:
Tak já se teďka chystám na pečení cukroví a pak vezem malého k mamce,protože ten můj má pro mě nějaké překvápko večer :slight_smile: Zítra mám nározky a zítra jde do práce tak si je semnou chce užít dneska,tak se těším :grinning:
13. pro 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni taky mě ráno bolelo v krku,ale teď je to naštěstí v pohodě!
Luci to já mám v mražáku mimořádně zásobu :slight_smile: Martin jel přes Polsko tak zastavil a nakoupil :slight_smile:
13. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mražák naplněn......ale těch peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Taky mame mražák až po vrch. Měli jsme tu zabíjačku tak nás pulka prasete vyšla na 2300 i s práci. Kg masa nás vyšlo nějak kolem 35 kč. :wink: Super vždycky bereme s našima na pul.
Dneska máme vypečky mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet tak to je super
v létě taky máme v plánu grilovat na chatě prase oslavíme sářiné narozky doma s balonkama a pak na chajdu prubnout nový bazén, stan...no už aby bylo léto ta zima je hnus
13. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a Luci všechno nejlepší k svátku. :wink: :slight_smile:
13. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mi nevadí že je zima. :grinning:
13. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek