• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
zany díkec :wink:
13. pro 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo všeci spíte????
hany tu leží já dělám guláš a vrhnu se asi na úklid koupelny a wc
13. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nespím :wink: peču a jedním okem koukám střídavě na Harryho a na Slavíka a z obojeho mám houby :wink:
13. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji u hás harry ale jen jako kulisa
13. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nespím :slight_smile: uklízím a mrkám na růžovku na netu co jsem neviděla :slight_smile: jinak Luci taky vše nej k svátku přeju.....jinak mě by zima tak nevadila kdyby byl aspon sníh
13. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - všechno nejlepší k svátku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes jsme byli na Slezskoostravském hradě na výstavě betlémů, byly tam trhy, pěkně nazdobeno, prima atmosféra, ale zima brrr
13. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sníh by to chtělo, tohle je takové sychravé listopadové....já zimu moc nemusím, ale když už tak aspoň zasněženou, je to veselejší :wink:
13. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě s tím sněhem by se mi to snášelo líp mohl by dorazit aspon na ty vánoce at jsou hezky bílé :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj spuhlas se sněhem....)raji my půjdem příští rok to z toho sáruš užý bude mít jundu a já se táák těšim
13. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jasné prcci jsou ještě malí, ale já musím kvůli Evči, takže malej už absolvoval v létě koupáky, jízdu vlakem, návštěvu zámku, výstavu fotografií Afrika, Vánoční besídku, teď ty trhy atd atd...já ho nosím většinou v Manduce a on to skoro všechno úspěšně prospí :wink:
13. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to já už se hrozně těším na jaro až budem ve sportáku a kája bude čubrnět po okolí :dizzy_face: bude teploučko jůůů at už je ta zima pryč :angry:
13. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji u tebe je to jasný :grinning:
leni já se těším do zoo na jaře telopučko sporták gojgy bude čubrnět :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vás chápu, že se těšíte, až budou děti sedět, lozit a chodit....já u Evči to samé...ale ono to tak strašně rychle letí a ty děti tak strašně rychle rostou, ani se nenadějeta a budete mít doma skoro puberťačku jako já....a proto si užívejte každý den!!! já si to vychutnávám :wink:
13. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Raji souhlasím už ted jak koukám třeba na fotky z porodnice tak k neuvěření jak rychle malá roste
13. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji vychutnávám si každý den ale itak to letíííííí
13. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ani nemluvte, vyděla sem teď 3týdenní dvojčátka a jsou malé jak byla niky když se narodila, no škoda, že sme je nedali vedle sebe a nevyfotili. nikuš je oproti nim obřík.... jinak podle internetové předpovědi má sníh dorazit koncem týdne(otázka je kterého :slight_smile: ). tak snad to tu atmosféru doladí:slight_smile: mějte se a luckám vše nej!
13. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj den letí to...neskutečně
jdu polítat na leninku nějaké dárečky ještě v hudáči pro manžu a mám kliiiid
14. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jj letí to jak hrom,jak kdyby to bylo včera jak jsme malého drželi v zavinovačce ještě prťatého a teď je zněj už chlapisko a je staršně velký každý říká na 2 a třičtvrtě roku.Mám 4 a půl letou ségru a ta je jen o čtvrt hlavy větší jak Lukášek :grinning: No jo no bude po tátovy :sweat_smile: a postavově po mě :grinning:
14. pro 2008 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

odatečně všem Luckám vše nej k včerejšímu svátku!!!!! :wink:

Tak já zimu moc nemusím, léto je lepšííí!!!! Ale sníh bych brala, ale až po porodu, nerada bych sebou na zamrzlém někde flákla :grinning: Tak ještě týden to počasí musí vydržet :slight_smile: A nebo já musím co nejdřív porodit,co? To by bylo ještě lepší! :grinning: Včera jsem od 3h od rána trajdala po bytě a rozdýchávala poslíčky, už jsem se radovala že by třeba už... a ono prd, malá prostě ven do té zimy asi nechce :angry: Tak třeba ještě stihnu ty trhy v Hale v úterý :grinning:
Chystám se uklízet, teď jsem udělala pořádek ve skříni v předsíni, po té naší rekonstrukci bytu tam byl děsný čurbes, tak jsem to od včerejška dávala do pořádku a chystám se na úklid špajzy v kuchyni. A strojit stromek, ať si ho taky ještě užiju :grinning:
14. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
už jsem tady dlouho nebyla,já dočítám,ale už nestihám psát.
Luci- vše neeeeeeej k včerejšímu svátku :slight_smile:
Holky,ted jsem se vrátila ze šopinu,je to hnus :frowning2: ,předvánoční horečka,všude mraky lidí,jak jsem viděla v ikei ty fronty na kasu,tak jsem byla ráda,že jsem tam nic nekoupila,byla jsem naštěstí bez malé,ale dalo mi to zabrat.
V týdnu mrknu na trhy do haly a zbytek nakoupím asi v Porubě.
Misicka-tak držím palečky,at´ je to co nejdřív za tebou a na svátky jsi i s Adélkou doma,jak už tady holky psaly,hrozně to letí....
14. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iw jo ani mi nemluv já koupila většinu dárků přes net a levněji a nikde jsem se netlačila, jen do hudáče musim mno......ale nesnáším ty nákupy čeká mě zase boig shop žrádla a to rostu..... :angry:
14. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky netěším na nákupy jídla těch lidí :confounded: ,ale uvažuju že mamka pohlídá malou a my zajedem večer pozdě do obchodu no nevím snad tam bude míň lidí :unamused:
14. pro 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji já jdu brzo ráno....to moc důchodců není ti spíš berou útokem kaufland, a odpo jak chodí lidi z práce je to mazec,,,,se fakt nedá
14. pro 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj olky,jdu Vás jen pozdravit,mám po oslavě a jsem hotová,tak si tady něco udělám a chvíli pobudu a jdu spát.A lavně dospávat včerejšek,který byl supér :slight_smile: Jinak jsme dneska byli nakopit rychlo na oslavu v tesku v mariánkách ráno a tam bylo lidí i tak,takže je jedno zda se jde ráno nebo odpol.je to děs :wink:
14. pro 2008 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tož nás vyhodili z diskuze Porodnice Ostrava Vítkovice, tak se s dovolením nasáčkuju tady k vám :sweat_smile: znám se vlastně s lucenkem, zanetkou82, a s ost. holkama si určo taky kápnem do noty, ne? :grinning: holky já byla včera večír v šopasu, jak malý usnul, okolo sedmé, tam bylo lidí jak byk, chodila jsem tam jak bludný Holanďan a to už mi moc dárků nechybělo, pže jsem hodně nakoupila přes net...jediný klídek byl dnes v tescu hrabové, tam jsem jela pro jídlo a tam byl odpo normoš stav...
14. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia a proč Vás vyhodili?
14. pro 2008 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bo jsme dřistaly o všem možném, jen ne o stop-stavu.. což bylo téma
14. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radi, já tu koukala a říkala si, že tě tu ještě nevidím :slight_smile:

já taky nemám ráda plné obchody a vůbec obchody. Nakupování je pro mě skoro za trest. My byli mrknout v sobotu na Masarykáči na stánky a koupili si akorát horkou medovinu, mňamka :slight_smile:
a odpo jsem byla s kámoškou v Telepace na dny vánočních řemesel, tak jsme tvořily :slight_smile: bylo to fajn
14. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už jsem tam skočila do té diskuse a pochopila jsem :slight_smile:
14. pro 2008 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak je? dneska sme byli jen na skok v shopping parku a odjet od tama autem...........práce pro hodně silné nervy. naštěstí sem nervy nepotřebovala, ale budu je snad o to více mít na úterý. učím se jak magor týden a připadám si čím dál tím víc dutá:frowning2:(( jinak mají tam v pompu toho chodícího medvídka Pú, ale stojí 700,- ale jinde už sem ho neviděla
14. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek