Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
13. pro 2008
zany díkec 😉
lucenekautor
13. pro 2008
halo všeci spíte????
hany tu leží já dělám guláš a vrhnu se asi na úklid koupelny a wc
rajka
13. pro 2008
já nespím 😉 peču a jedním okem koukám střídavě na Harryho a na Slavíka a z obojeho mám houby 😉
lucenekautor
13. pro 2008
raji u hás harry ale jen jako kulisa
leninnek
13. pro 2008
taky nespím 🙂 uklízím a mrkám na růžovku na netu co jsem neviděla 🙂 jinak Luci taky vše nej k svátku přeju.....jinak mě by zima tak nevadila kdyby byl aspon sníh
rajka
13. pro 2008
Luci - všechno nejlepší k svátku!!!!! x-) x-)

Dnes jsme byli na Slezskoostravském hradě na výstavě betlémů, byly tam trhy, pěkně nazdobeno, prima atmosféra, ale zima brrr
rajka
13. pro 2008
Sníh by to chtělo, tohle je takové sychravé listopadové....já zimu moc nemusím, ale když už tak aspoň zasněženou, je to veselejší 😉
leninnek
13. pro 2008
No právě s tím sněhem by se mi to snášelo líp mohl by dorazit aspon na ty vánoce at jsou hezky bílé x-)
lucenekautor
13. pro 2008
jj spuhlas se sněhem....)raji my půjdem příští rok to z toho sáruš užý bude mít jundu a já se táák těšim
rajka
13. pro 2008
luci - jasné prcci jsou ještě malí, ale já musím kvůli Evči, takže malej už absolvoval v létě koupáky, jízdu vlakem, návštěvu zámku, výstavu fotografií Afrika, Vánoční besídku, teď ty trhy atd atd...já ho nosím většinou v Manduce a on to skoro všechno úspěšně prospí 😉
leninnek
13. pro 2008
jééé to já už se hrozně těším na jaro až budem ve sportáku a kája bude čubrnět po okolí x-) bude teploučko jůůů at už je ta zima pryč ]-(
lucenekautor
13. pro 2008
raji u tebe je to jasný 😃
leni já se těším do zoo na jaře telopučko sporták gojgy bude čubrnět x-)
rajka
13. pro 2008
holky já vás chápu, že se těšíte, až budou děti sedět, lozit a chodit....já u Evči to samé...ale ono to tak strašně rychle letí a ty děti tak strašně rychle rostou, ani se nenadějeta a budete mít doma skoro puberťačku jako já....a proto si užívejte každý den!!! já si to vychutnávám 😉
leninnek
13. pro 2008
jo Raji souhlasím už ted jak koukám třeba na fotky z porodnice tak k neuvěření jak rychle malá roste
lucenekautor
13. pro 2008
raji vychutnávám si každý den ale itak to letíííííí
denber
13. pro 2008
holky ani nemluvte, vyděla sem teď 3týdenní dvojčátka a jsou malé jak byla niky když se narodila, no škoda, že sme je nedali vedle sebe a nevyfotili. nikuš je oproti nim obřík.... jinak podle internetové předpovědi má sníh dorazit koncem týdne(otázka je kterého 🙂 ). tak snad to tu atmosféru doladí🙂 mějte se a luckám vše nej!
lucenekautor
14. pro 2008
jj den letí to...neskutečně
jdu polítat na leninku nějaké dárečky ještě v hudáči pro manžu a mám kliiiid
m.o.n.i.k.a
14. pro 2008
Ahoj holky 🙂
Jj letí to jak hrom,jak kdyby to bylo včera jak jsme malého drželi v zavinovačce ještě prťatého a teď je zněj už chlapisko a je staršně velký každý říká na 2 a třičtvrtě roku.Mám 4 a půl letou ségru a ta je jen o čtvrt hlavy větší jak Lukášek 😃 No jo no bude po tátovy :-N a postavově po mě 😃
misicka85
14. pro 2008
Ahoj holky!

odatečně všem Luckám vše nej k včerejšímu svátku!!!!! 😉

Tak já zimu moc nemusím, léto je lepšííí!!!! Ale sníh bych brala, ale až po porodu, nerada bych sebou na zamrzlém někde flákla 😃 Tak ještě týden to počasí musí vydržet 🙂 A nebo já musím co nejdřív porodit,co? To by bylo ještě lepší! 😃 Včera jsem od 3h od rána trajdala po bytě a rozdýchávala poslíčky, už jsem se radovala že by třeba už... a ono prd, malá prostě ven do té zimy asi nechce ]-( Tak třeba ještě stihnu ty trhy v Hale v úterý 😃
Chystám se uklízet, teď jsem udělala pořádek ve skříni v předsíni, po té naší rekonstrukci bytu tam byl děsný čurbes, tak jsem to od včerejška dávala do pořádku a chystám se na úklid špajzy v kuchyni. A strojit stromek, ať si ho taky ještě užiju 😃
iwulik
14. pro 2008
Ahojky,
už jsem tady dlouho nebyla,já dočítám,ale už nestihám psát.
Luci- vše neeeeeeej k včerejšímu svátku 🙂
Holky,ted jsem se vrátila ze šopinu,je to hnus 😞 ,předvánoční horečka,všude mraky lidí,jak jsem viděla v ikei ty fronty na kasu,tak jsem byla ráda,že jsem tam nic nekoupila,byla jsem naštěstí bez malé,ale dalo mi to zabrat.
V týdnu mrknu na trhy do haly a zbytek nakoupím asi v Porubě.
Misicka-tak držím palečky,at´ je to co nejdřív za tebou a na svátky jsi i s Adélkou doma,jak už tady holky psaly,hrozně to letí....
lucenekautor
14. pro 2008
iw jo ani mi nemluv já koupila většinu dárků přes net a levněji a nikde jsem se netlačila, jen do hudáče musim mno......ale nesnáším ty nákupy čeká mě zase boig shop žrádla a to rostu..... ]-(
maja26
14. pro 2008
Já se taky netěším na nákupy jídla těch lidí :-S ,ale uvažuju že mamka pohlídá malou a my zajedem večer pozdě do obchodu no nevím snad tam bude míň lidí :-|
lucenekautor
14. pro 2008
maji já jdu brzo ráno....to moc důchodců není ti spíš berou útokem kaufland, a odpo jak chodí lidi z práce je to mazec,,,,se fakt nedá
m.o.n.i.k.a
14. pro 2008
Ahoj olky,jdu Vás jen pozdravit,mám po oslavě a jsem hotová,tak si tady něco udělám a chvíli pobudu a jdu spát.A lavně dospávat včerejšek,který byl supér 🙂 Jinak jsme dneska byli nakopit rychlo na oslavu v tesku v mariánkách ráno a tam bylo lidí i tak,takže je jedno zda se jde ráno nebo odpol.je to děs 😉
ia.
14. pro 2008
ahoj holky, tož nás vyhodili z diskuze Porodnice Ostrava Vítkovice, tak se s dovolením nasáčkuju tady k vám :-N znám se vlastně s lucenkem, zanetkou82, a s ost. holkama si určo taky kápnem do noty, ne? 😃 holky já byla včera večír v šopasu, jak malý usnul, okolo sedmé, tam bylo lidí jak byk, chodila jsem tam jak bludný Holanďan a to už mi moc dárků nechybělo, pže jsem hodně nakoupila přes net...jediný klídek byl dnes v tescu hrabové, tam jsem jela pro jídlo a tam byl odpo normoš stav...
m.o.n.i.k.a
14. pro 2008
ia a proč Vás vyhodili?
parybka
14. pro 2008
bo jsme dřistaly o všem možném, jen ne o stop-stavu.. což bylo téma
parybka
14. pro 2008
Radi, já tu koukala a říkala si, že tě tu ještě nevidím 🙂

já taky nemám ráda plné obchody a vůbec obchody. Nakupování je pro mě skoro za trest. My byli mrknout v sobotu na Masarykáči na stánky a koupili si akorát horkou medovinu, mňamka 🙂
a odpo jsem byla s kámoškou v Telepace na dny vánočních řemesel, tak jsme tvořily 🙂 bylo to fajn
m.o.n.i.k.a
14. pro 2008
jj už jsem tam skočila do té diskuse a pochopila jsem 🙂
denber
14. pro 2008
ahojky, jak je? dneska sme byli jen na skok v shopping parku a odjet od tama autem...........práce pro hodně silné nervy. naštěstí sem nervy nepotřebovala, ale budu je snad o to více mít na úterý. učím se jak magor týden a připadám si čím dál tím víc dutá😞(( jinak mají tam v pompu toho chodícího medvídka Pú, ale stojí 700,- ale jinde už sem ho neviděla

Začni psát odpověď...

Odešli