• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Já si dala poslední skleničku sektu a dost :grinning:
Jo no před obchody jsou problémy vyjet,hlavně teďka před Vánocema,my minulý týden museli parkovat až u Baumaxu a šla jsem takový kus jen v mikině do shopinu,jsem myslela,že zmrznu! :confounded:
A to máme jet o víkendu s kámoškou do Opavy na trhy,byla tam a prý bomba,tak už teď mám vředy :confounded:
14. pro 2008 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás holky no o obchodech mi ani nemluvte já už se na to vykašlala a objednala si zase přes net tak už mám všechno jen čekat až to dorazí :slight_smile: no a pak ještě všechny dárky zabalit ale jídlo taky ještě nemám na vánoce nakoupené a to přes net nekoupím takže budem muset vyrazit :angry: jinak den já toho médu viděla v pompu v shopingu za 449kč ale minulý týden :grinning:
jo a vítám maminky ze stop stavu občas jsem na vás koukala :wink:
14. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni taky taky přes net dárky a hotovo...
jen ten velký nákup budu muset absolvovat ael nakojím malou a nechám ji manželovi a vemu auto :grinning:
ideální řešení
15. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem furt 2v1. Dnes jsem byla u Dr. a opět nerodím :angry: .Jak jsi na tom ty, misička?
15. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arte narodí se prcek na štěpána :grinning:
15. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj Luci, co rýma? já mám dnes tak protivné dítě :angry: a navíc tam padá mlha nebo co a to tam tak krásně svítilo sluníčko :fearful: musím se odpol navléct, až pofičím ven s kočárem...teď Vojta spí, má svých dopoledních 30 min....
tak tipy na porod artemiss tady probíhají, jo? takže lucka říká 26, já tipuju 22, den po termínu...
15. pro 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu rýma lepší ale kašel ...už jsem si dala tussin
gojgy je taky protivná ted jsem ji uspala tak na 30min a dala cal gel asi zoubky.....
15. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artem a co tak přímo na adama a evu :slight_smile: holky jsme byli ráno nakupovat v tescu o půl osmé a klídeček tak jsem si v klídku prošla regály samozřejmě jsem opět skončila v dětském oddělení tak jsem káji pořídila ještě dva oblečky jinak už máme židličku tak jsem hapy
15. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ještě vydržím do další kontorly, která je v pondělí, už si mě převezme porodka..... Ach joooo, už začínám nervoznět. Taky se přikláním k leninnkovi. Na Adama a Evu to bude 100% :slight_smile: krásný štědrý večer to bude - ale opravdu štědrýýýýýý :grinning:
15. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás ne 30min, ale 15 a už je zase řev....dneska s tím kočárem někde asi přimrznu, vyrazím už za hodinu :confounded: luci zoubky aaaach jo, ale ten gel prý zabírá, tak uvidíš. Aspon to budete mít za sebou...eště mě napadlo jak to budeš dělat s kojením, když chceš od ledna občas do práce?
15. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno ten cal gel trochu pálí ted sem ho rpubla ale mám ještě babydent roztok a voní po heřmánku a má ovocnou příchut a je bez cukru..tak sem ho radši ptevřela
15. pro 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jak vidím tak nákupy všedu stejné.
Tak já si také střelím tip. Já tipuji že to bude tento týden tak 19. pátek :wink: :grinning:
15. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss chápu jak ti je, mě dr od 8. září strašila, že porodím, no a v den termínu 28.9 jsem byla ještě 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale 29.9 v pět ráno byl malý na světě :dizzy_face: takže proto u tebe tipuju 22 :sunglasses:
15. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dotaz ohl.kočáru..máš Sáruš v tom fusáku quinny?mám ještě takový pytel teplý do kterého ho dám pak do toho quinny fusáku, ale už je docela kosa mám strach jestli to stačí. mám ještě po mě fusák z beránka, ale narvat ho do kočáru je kumšt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu ten quinny fusak je dlouhý do korby je do spotáku mám ale emitex 3v1 a dobrý
jinak ten fusak je z goretexu takže vypadá tence ale je fakt teplej
15. pro 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci je to on?http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-emitex-combi-3v1-kolekce-20082009-detske-zbozi-1846.html?zenid=98ce7613e38fd453aac326db3239c50b
pže tam o goretexu nic nepíšou...a já požívám ten quinny, vím že je do sporťáku, ale vleze i do hlubokého, ale je delší, a Vojta už má 60cm, takže to tam má naknap...
15. pro 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ten, ale got¨retex je v origoš g¨quinny ne v emitex
15. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahááá..tak to nechám ten quinny, pže mám ještě ten fusák látkový je i do autosedačky (vojta je v něm vyfocený v albu, tak myslím že to stačí. jediná nevýhoda toho quinny je že je dlouhý a ubírá místo v kočárku. a ten emitex je akorát nebo ho tam taky musíš skrčit?pže jsem četla delka 110cm..
15. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu oděláš tu nastavovací část zahneš rožky nahoru a ok....
tak roluj quinny nahoru ne pod nohy...sice tam bude bula..ale víc místa
15. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Artemiss-já jsem taky 2v1 takže tě chápu, já už začínám být na nervy.Chci být na vánoce s malou už doma, tak musí do 19. nejpozději vylézt :grinning: Doktor mi taky už 2 týdny říká jak to vypadá nadějně, na CTG hotové himaláje a stejně prd. Zítra jdu do poradny tak jsem zvědavá co se dozvím :rolling_eyes:
15. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky mě to napadlo, ale zatím se tam ještě Vojťas vleze:slight_smile:))už se trochu uklidnil, tak ven půjdem až za hodku po dalším koju....co Sári, dala svých 30min? :wink:
15. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Lusi na zuby si kup homeopatika, nevřila jsem, ale fakt pomáhají......
15. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Lemur já od samého počátku vždy používala homopatika raději přírodní léčba než nějaká chemie. :wink:
15. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu jo klasika musela jsem ven došly mi dnes kuličky a bazének idu fukat :grinning:
15. pro 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tam je hnusná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a celý den se mi chce spááátttt :pensive:
15. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak máme v albu super věcičku.....
zany je a taky bych spala až bych bečela
15. pro 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,Luci ten bazének je super :wink:
Tak mám předvánoční uklid za sebou,výzdobu taky ještě vytřu,ale tak to do Vánoc ještě minimálně milionkrát :grinning: ,dárky zabalené a končím :slight_smile: ještě nazdobit stromeček a dojít k prababičce pro cukroví.A do obchodu vyšlu manžu s mojma rodičema :grinning:
15. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciš kruciš, už se těšíš, až budeš po bytě sbírat balonky? :grinning: je to fajné, kukla jsem do alba:slight_smile:máte pravdu holky, kosa je tam nehorázná, dneska jsem byla s Vojtou dvě hodiny venku a ještě teď mám zmrzlou prcku :sweat_smile: čaj s rumem nemožu, tak si dám aspon horkou sprchu....
15. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to mě byla taková kosa dneska a byla jsem vyřizovat tak jsem se spotila pak zas kosa no to je uplně super už cítím nějakého bacila,ale to nesmím dopustit abych byla nemocná teď před Vánocema když stratím chuť tak je to v dupě neucítím chuť salátku a kapříka a mám skažené Vánoce :frowning2:
15. pro 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu mno když je dítko spokojené...tak sbírat budu je jich jen 100 :grinning:
maji díkec
mě ten nákup čeká zítra béééééé a holografy bude lenka řešit v pátek......když tak vrátí peníze
15. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek