• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo jo když tak kdyby to nedošlo a jak si budeš něco obědnávat tak bych si tež něco obědnala a vzalo by se to stěch peněz jo tak uvydíme
15. pro 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf ok ale at v to pak neni gulash :sweat_smile:
15. pro 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artemis- tak šup šup do porodky. Známa už dneska porodila a to měla termín až 23.prosince :wink: . Chlapeček jmenuje se Viktor po tatínkovi važí 3100g a 47 cm. Šel císařem byl koncem panevním. Vše v pořadku ve Vítkách volno :wink: :grinning:
15. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je jedno když tak si pro prašule přijedu :wink:
15. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se mění po Novém roce co se týče přídavků?Nic,né? :confused:
15. pro 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nic.Vůbec nic :frowning2:
15. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já nevím já žádné nedostávám :grinning: tak mě to ani nezajímá :slight_smile:
15. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají tys nedostávala přídavek na dítě? ani rodičák?
No já mám rodičák jen do 21.m michalky a pak budu brát jen 3800 a přídavky mi kur... vzaly kvůly blbé 100 :cry:
15. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt čumím,kolem mě všem vzali přídavky a jen mě je uznali :confused:
To nechápu,asi jsem se paní uřednici líbila :grinning: :wink:
15. pro 2008 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přídavky nám vzaly páč manžel má dostatečný plat na to aby nás uživil teď mám jen rodičák 7600 nebo tak nějak
15. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my jsme ani přídavky nedostali, jelikož jsme měli dostatečný příjem a já mám zatím ješttě mateřskou :grinning:
15. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten můj má 22 teda měl v té době,ted má víc jako vedoucí a nevzali nám nic a od kámošky ten její dělá horníka 19 má a vzali jí to,tak nevím my jsme asi vyjímka :grinning:
Jd se kukat na nic než pravda pa
15. pro 2008 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak to nezakřikni sice to co oni dávají je na dvoje pleny ale i to je lepší jak drátem do oka :grinning:
15. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj má 19 a vzaly nám je grrrrr
15. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o tom mi ani nemluvte :angry: nám je taky nedali jenže kámoška je taky na mateřské jako já a ten její dělá s mým a maj stejné prachy a oni mají nám paní co si tam sedí na té židličce že by bylo lepší kdybysme si ty peníze vydělali a ne si pro ně chodili k nim :angry: ale co tak tak mě to zas tak nežere ale jak říká mája dvoje plínky za to jsou no :slight_smile: já ted balím dárky a že jich teda je :confused:
15. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je třeba se zeptat te ženské jakto,že vám je vzaly a známemu nechaly když má uplně stejný plat.Jsou to ku... co víc říct :grinning:
16. pro 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak nám taky vzali přidávky taky splňujeme tu normu že máme dost. Jé to brané ale zpětně za minulý rok a to jsme měli dost. Měla jsem mateřskou těch 7800. Ale od 21 měsícu Kubíka mám jen těch 3800. Takže když prý budu žadat příští rok v Zaří tak mi je zase uznají. :wink:
Darečku je teda hodně a ještě takl pulku nemáme. Béééé
Dneska jdeme kupovat stromeček.....snad. Jestli si to Petr zase nerozmyslí než přijede domu z práce. :grinning: :grinning: Nesnáší hafo lidí :slight_smile:
16. pro 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Máji nevím je to zajimavé fakt,neměli bychom na to mít také nárok jak Vás tady čtu,protože příjem má ten můj vysoký,ale berem to už od narození malého,to jsem měla do půl roku mateřskou a od půl roku rodičák a furt je nám přiklepovali,tak nevím.
Jsem už na nervy nic nestíhám,příští týden Vánoce a my ještě nemáme polovinu dárků pro rodinu,doufám,že to v té Opavě doženu a už 3 den peču,dneska poslední linecké,chystám se na rafaelo mňam :grinning: a pak pusinky,zbytek mi dá(prodá) sousedka. :slight_smile:
Ted musím počkat až mi těsto na linecké změkne trochu a jdu na to :confounded:
16. pro 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj tak jsem finančně vykrvácela v tesku a vozík se nedal uvézt měli v akci YO štávy za 34kč míst 69Kč tak sem brala co šlo..jenže hany jednu rozbil jak jsme tahali nákup z auta.....tak šel vytírat šťávu :grinning:
16. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.....
Tak jsem se dneska po plavání zastavila v ČES aréně na ty trhy, lidí jako smětí a to jsme tam byli v 10:00 a nic moc :frowning2: a měli to tam pěkně předražené, co se týká třeba oblečení na děti.......
16. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám vše děvčata akurát udělat nákup až přijede tatínek a hotovko :slight_smile:
pak udělám nějaké jednohubky rychlovky listové se zelím a mlétým masem a sednu ani se nehnu!!!!
16. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my jsme dneska s manžou vzali útokem Schopin a Carefur. :grinning: Byla to sice makačka, ale zvládli jsme to a už máme téměř všechny dárečky. Naštěstí jsme nechali ELi na zahradě a spinká ještě te''d. Nevím jak by jsme s ní nakupovali. :grinning: :dizzy_face:
16. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já co se týče pečení už mám konečně hotovo :slight_smile:
Jen mám ještě na ztuhnutí v lednici těsto na rafaelo a pak konečně klid.Zítra nebo ve čtvrtek udělám hermelín v županu a o víkendu karamelové řezy a dám si už pak pokoj :grinning:
No pro dárky pojedeme už asi zítra ať můžu přes víkend balit v klidu :slight_smile:
Strčím malého k mamce na sobotu neděli a budem mít aspoň klid :slight_smile:
16. pro 2008 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cukroví mám napečeno :grinning: dneska jsem si ho donesla od prababi mńamííí :wink: ještě praděda udělá rolády a v neděli prababi vánočky mňam už se těším jak se budu po Vánocích vážít :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se máš,že máš ještě babičky pečící.Moje prababí je nemocná a nemůže toho moc dělat takže cukroví nehrozí,s mamčiné strany babička ta nemůže na nohy tak ta si udělala pro sebe něco,a jinak nemůže,mamka ta pracuje,s tatkové strany babička dělala sobě a bráchovy a jelikož je děda nemocný tak se musí ohánět i kolem něj tak nemá času,tak si peču sama a hrozně mě to baví a ještě si kupuju u sousedky-tam mám objednávku :grinning:
Jdu se hrnout na to rafaelo.Ale se mi táák nechce ndeska jdu po hledá se táta spát a usnu jak mimino :wink:
16. pro 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babička už taky pomalu nemůže už to není jako dřív říkala že všechno dělá v sědě protože už ji bolí nohy,ale i tak je pořád skvělá a strašně ji to baví ona peče celé rodině a kdyby jsme si všichni napekly tak ona by nám stejně ještě krabicy dala :grinning: vůbec nevím co budu dělat až tady nebude!příští rok se to naučím :wink: děda taky už docela nestíhá pozoruju čím dál víc jak se celý klepe ale rolády stejně zvládne líp než kde jaký renomovaný cukrář :slight_smile: to cukroví ještě nějak ze segrama zvládnem ale ědovy rolády se asi nikdy nenaučíme :unamused:
16. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj do minulého roku jsme jsme taky měli napečeno od babičky s obou stran,letos jak kdyby peču poprvé a ten můj s kámoškou mi nechtějí věřit,že to dělám po 3 letech poprvé,(před 3mi lety to jsem byla těhu jsem pomáhala mamce).Prý to mám výborné,tak jsem byla hrozně ráda,že se mi vše povadlo a že jim to moc chutnalo,ted to mám schované za oknem a rafaelo jsem dala do ledničky,snad to tam do Vánoc vydrží :grinning:
Náš dědeček(již bohužel není)dělal nejlepší štrůdl,moc miloval jablka tak to zkusil a od té doby to dělala,ale měl fakt výborné štrůdle,dělal je se vším co se dalo.Babička nepeče s mamčiné strany i proto,že minulý rok byl nemocný,hrozně zhubl najednou vypadal ze dne na den jak dědeček 90satiletý a babička má 10 ledna narozky tak chtěl vydržet ještě do jejich nározek,ale to tak,že ho už 2 x nemohla vzbudit a pak 13 ho odvezli a 14.1 nám nemocnice volala,že není :cry: A to na narozeniny od toho mého zemřel.No hrůza,proto nikomu z rodiny se i nechce nic dělat,protože to jsou 1 Vánoce bez něj a smutné.A babičce už vůbec ta bude mít 30 cm stromek,velký nechce,protože by jí to přípominalo dědečka a výzdobu žádnou jsme jí taky nedělali.
Ty babičky a ti starší vaří a pečou výtečně to jo :slight_smile:
16. pro 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u Hořenků už maj nakoupíno, jo? téda vy se máte, nás to čeká....čekám na chlopa, až dorazí z bembajzu, at možem okupat, nakojit a já týdydá mizím z baraáku, máme s kámoškama sraz ve francouzské na Stodolní. Dneska bylo fááájně venku, vydrželi jsme s Vojtou skoro tři hodky. A co naše těhule vánoční, nerodí? :dizzy_face:
16. pro 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mě začal bolet žaludek to asi s toho uklidu :grinning: ještě jsem nějaká nachcípaná to je super variace,ale hlavně že mi krásně svítí okna :grinning: :grinning: :grinning: už jsem napsala seznam co koupit v obchodě te´d to musí ještě někdo koupit :wink:
ia ty se máš taky bych šla :sweat_smile:
16. pro 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi už je ze všeho na nic a to jsem dneska dostala tu krávu červenou :frowning2:
já slavila v sobotu nározky jen tak lehce s drahou polovičkou,pozval mě na večeři a skončili jsme u něj v práci a tam jsem vypila ani nevím kolik toho vína a taky to vypadalo v neděli,ještě že malý byl u mamky :grinning:
16. pro 2008 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek