• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak mě mrcha skončila včera tak jsem ráda,že na Vánoce nebude :slight_smile: ale teď ještě vyléčit tu rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Májo

holky pardon,že se sem vtírám :wink:
16. pro 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda jak je v Praze :slight_smile: máš napečíno,naklizíno a nazdobíno ja jo,zrovna papkám cukroví od babičky a uplně su tu u toho rozplívám je to skvělé,ale musím toho nechat jinak do vánoc nic nebude a já budu mít 100kg
:grinning:
16. pro 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu jo je to zamnou
uf.....
majo došly nyxy ty sou ale parádní fakt, na holografy sem se ptala a ništ mno uvidíme do pátku
16. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš ty chromy ti došly :astonished: a ty to zas neumíš vyfotit že jo takže uvydím prd :confounded: ,ale mohla bys to zkusit :grinning:
16. pro 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji už mám fígl jak fotit měla jsemnastavenou velikost snímků S tak, aby mi to bral kůn a tudíž to nedělá detaily, ale když dám nejvyšší rozlišení tak to jde.....
ale líp to jde vidět na očích takhle vyfotit kelímek to nic neříká
16. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však zítra se namaluješ vyfotíš a ukážeš :slight_smile: nebo mi to pošli na meil a já bych pak věděla jestli si to obědnat :grinning: :wink:
16. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj zítra prubnu tyhle pošlu ti odkaz
16. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vypadá pěkňoučce mooc :wink: tak to pak vyfo´t a já se jdu dívat na ordinaci :grinning:
16. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se modlila at to příjde ted,protože jsem je nechtěla na Vánoce a být protivná,tak jsem ráda,že do Vánoc ta svi@a nebude :grinning:
Jdu si s malým lehnoput jsem ko pá
16. pro 2008 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo, mišičko, jsi ještě celá? Je furt stejná písnička - takže celá :angry: . Včera jsem nachodila snad 100km - po bytě :rolling_eyes: ... měla jsem divné tlaky všude!!! už jsem myslela, že to přijde a nic :confounded: ... nemohla jsem sedět, ležet, nic...asi 100x jsem byla na wecku, furt jsem měla pocit, že se mi chce na velkou a nic........uffff, to byl den!!! Dnes je mi líp, vydržím i sedět, ale asi si půjdu lehnout, v noci jsem snad oko nezamhouřila :cry: ...no už aby to bylo za mnou :sweat_smile: ..
17. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arte do 3 dnu si vejpůl :grinning:
17. pro 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, kéž by :slight_smile:
17. pro 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
věř mi....
17. pro 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
věřííííííííím, vím, že jsi zkušený zdravotník :slight_smile:. hele a nechtěla bys mi přát ať jsem vejpůl už zejtra? to bych ti věřila ještě s větší radostí :slight_smile:
17. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno ráda ale tipuju do 3 dnů takže to klidně i zítra může být :grinning:
17. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, i kdyby to bylo za 3dny, tak na vánoce jsem teoreticky doma :grinning:
17. pro 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak koloběžka tj.poslední dárek pro Máří došel takže už jsem v klidu pěkně se nám hřeje na poště :slight_smile:
arte to budeš mít krásný dárek pod stromeček :slight_smile: nebo možná dáreček k Silvestru :grinning: :grinning: :grinning:
Na Silvestra byla moje segra v porodnici a dokonce jim doktor donesl šampus,že jednu sklenku mužou tak to není tak špatné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss: jestli se ti chce na velkou, tak Lucka má pravdu..ale sakryš co můj tip 22? :grinning: :grinning: ale moc ti to přeju dřív, at jste na svátky doma, i když si to stejně letos neužiješ, první dny doma jsou mazec :sweat_smile: ale furt lepší než jíst kapra v jídelně Vítkovické porodnice :wink:
včera bylo fajně, bavily jsme se samozřejmě jen o děckách, o čem se taky můžou bavit tři baby, co mají dohromady čtyři děti, že :grinning: přijela jsem dom ve 22.15 a už od dveří jsem valila do ložnice kojit, malý se zrovna začal hlásit. Takže jsem to stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. Kde jste všechny? :confused:
Kubík spí a v 15. hod máme ve školce besídku :slight_smile: . Jsem zvědavá na Petříka co tam bude drkotat :sweat_smile:
17. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásím se stááále 2v1 :angry:
Včera jsem měla lítací den, šla jsem s rodiči ráno na ty trhy do Haly, po 10h, lidí jak opic a celkem kulové. Pár drobností jsem koupila ale jinak celkem o ničem :unamused: Pak jsem jela s manžou na velký nákup do Kauflandu, tam naštěstí moc lidí nebylo, celkem prázdné pokladny tak aspoň že tak. Nakoupila jsem poslední nutnosti na svátky a na další nákup pojedem až před Silvestrem. No a odpoledne jsem šla na poslední kontrolu ke gynDr. Jsem si říkala že to celodenní lítání bude na tom CTG vidět, když poslední 2 kontroly jsem tam měla velehory, no a včera prd, křivka rovná jak rybník brčálník :angry: Takže prej porod zatím asi nehrozí :angry: Každopádně do neděle mám porodit,jinak v pondělí nástup do porodnice, dostala jsem doporučenku, a budu chodit každý den na KO+CTG už do porodky až dokud neporodím.To mám teda veeelkou radost :confounded: Udělal mi naposledy utz, malá má asi 3200g, pak si ji prý prohlídnu už naživo :grinning: No jo,ale kdy to bude?? :cry:
Tak jsem si dneska nastrojila stromeček, vyprala prádlo, uklidila kuchyň,už tu uklízím celý týden a efekt žádný tak musím zkusit jiné vypuzovací metody :grinning:
17. pro 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysicka: musíš vydržet, určo už to nebude dlouho trvat!!!ty budeš muset do porodky chodit každý den? a kterou sis vybrala? já když mě moje dr. předala do Vítkovic, tak jsem tam byla asi tři dny před termínem, a pak jsem měla přijít až za 5 dní, no přijela jsem tam dřív, ale porodit :grinning:
náběh máš solidní, když pořád uklízíš a lítáš, co okna, už máš opucované? u mě zabraly :wink: a dlouhá prochajda. Možná bych si dala svařáček, večer horkou sprchu, sexík s manžou a uvidíš, že to pojede:slight_smile:))
17. pro 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mišička, ty budeš chodit do porodky každý den? Já jdu k Dr. v pondělí, pokud budu ještě celá a až pak po kontrole fičím do porodky, která si mě už možná přebere do péče......
17. pro 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, teď jsem si všimla, že ia. se ptá na to stejné.....jsem si nevšimla toho příspěvku, když jsem se přihlásila, ještě tam nebyl.... :slight_smile:
ia: sory, že ti tvůj tip na 22. možná nevyjde - budu ale jedině ráda, když nevyjde :grinning: :slight_smile: :wink:
17. pro 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten sexík by měl zabrat :wink:
17. pro 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi by bodl ten svařáček :grinning: miluji tohle období vánočních trhů, svařáků a medovin :grinning: ......letos mám útrum :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale po kojení si to vynahradím :wink:
17. pro 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss, jeden svařáček nezaškodí...já pár dní před porodem pila každý den dvě deci červeného...a teď když kojím tak piju černé pivo na mlíko :grinning:
17. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jakpak se máte, já už super. v úterý poslední dvě zkoušky. a další až v lednu-jupí. co vy a dárečky, stromeček atd. já mám zatím jen nějaké dárečky. stromeček ještě ne:frowning2:
17. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuj černé pivo jak to můžete pít moje segra to tež lopala,ale mě v těhu nechutnalo žádné pivo ale takhle vínečko to jo to můžu :slight_smile:
17. pro 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek