Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
maja26
16. pro 2008
tak mě mrcha skončila včera tak jsem ráda,že na Vánoce nebude 🙂 ale teď ještě vyléčit tu rýmu :-p
lenerka
16. pro 2008
ahoj Májo

holky pardon,že se sem vtírám 😉
maja26
16. pro 2008
Ahojda jak je v Praze 🙂 máš napečíno,naklizíno a nazdobíno ja jo,zrovna papkám cukroví od babičky a uplně su tu u toho rozplívám je to skvělé,ale musím toho nechat jinak do vánoc nic nebude a já budu mít 100kg
😃
lucenekautor
16. pro 2008
radu jo je to zamnou
uf.....
majo došly nyxy ty sou ale parádní fakt, na holografy sem se ptala a ništ mno uvidíme do pátku
maja26
16. pro 2008
myslíš ty chromy ti došly :-o a ty to zas neumíš vyfotit že jo takže uvydím prd :-S ,ale mohla bys to zkusit 😃
lucenekautor
16. pro 2008
maji už mám fígl jak fotit měla jsemnastavenou velikost snímků S tak, aby mi to bral kůn a tudíž to nedělá detaily, ale když dám nejvyšší rozlišení tak to jde.....
ale líp to jde vidět na očích takhle vyfotit kelímek to nic neříká
maja26
16. pro 2008
no však zítra se namaluješ vyfotíš a ukážeš 🙂 nebo mi to pošli na meil a já bych pak věděla jestli si to obědnat 😃 😉
lucenekautor
16. pro 2008
jj zítra prubnu tyhle pošlu ti odkaz
maja26
16. pro 2008
no to vypadá pěkňoučce mooc 😉 tak to pak vyfo´t a já se jdu dívat na ordinaci 😃
m.o.n.i.k.a
16. pro 2008
No já se modlila at to příjde ted,protože jsem je nechtěla na Vánoce a být protivná,tak jsem ráda,že do Vánoc ta svi@a nebude 😃
Jdu si s malým lehnoput jsem ko pá
artemiss
17. pro 2008
Halo, mišičko, jsi ještě celá? Je furt stejná písnička - takže celá ]-( . Včera jsem nachodila snad 100km - po bytě 8-( ... měla jsem divné tlaky všude!!! už jsem myslela, že to přijde a nic :-S ... nemohla jsem sedět, ležet, nic...asi 100x jsem byla na wecku, furt jsem měla pocit, že se mi chce na velkou a nic........uffff, to byl den!!! Dnes je mi líp, vydržím i sedět, ale asi si půjdu lehnout, v noci jsem snad oko nezamhouřila 😢 ...no už aby to bylo za mnou :-N ..
lucenekautor
17. pro 2008
arte do 3 dnu si vejpůl 😃
artemiss
17. pro 2008
luci, kéž by 🙂
lucenekautor
17. pro 2008
věř mi....
artemiss
17. pro 2008
věřííííííííím, vím, že jsi zkušený zdravotník 🙂. hele a nechtěla bys mi přát ať jsem vejpůl už zejtra? to bych ti věřila ještě s větší radostí 🙂
lucenekautor
17. pro 2008
mno ráda ale tipuju do 3 dnů takže to klidně i zítra může být 😃
artemiss
17. pro 2008
tak jo, i kdyby to bylo za 3dny, tak na vánoce jsem teoreticky doma 😃
maja26
17. pro 2008
ahoj tak koloběžka tj.poslední dárek pro Máří došel takže už jsem v klidu pěkně se nám hřeje na poště 🙂
arte to budeš mít krásný dárek pod stromeček 🙂 nebo možná dáreček k Silvestru 😃 😃 😃
Na Silvestra byla moje segra v porodnici a dokonce jim doktor donesl šampus,že jednu sklenku mužou tak to není tak špatné 😃 😃 😃 😃
ia.
17. pro 2008
artemiss: jestli se ti chce na velkou, tak Lucka má pravdu..ale sakryš co můj tip 22? 😃 😃 ale moc ti to přeju dřív, at jste na svátky doma, i když si to stejně letos neužiješ, první dny doma jsou mazec :-N ale furt lepší než jíst kapra v jídelně Vítkovické porodnice 😉
včera bylo fajně, bavily jsme se samozřejmě jen o děckách, o čem se taky můžou bavit tři baby, co mají dohromady čtyři děti, že 😃 přijela jsem dom ve 22.15 a už od dveří jsem valila do ložnice kojit, malý se zrovna začal hlásit. Takže jsem to stihla :-p
zanetka82
17. pro 2008
ahoj. Kde jste všechny? =-)
Kubík spí a v 15. hod máme ve školce besídku 🙂 . Jsem zvědavá na Petříka co tam bude drkotat :-N
misicka85
17. pro 2008
Ahoj holky!
Hlásím se stááále 2v1 ]-(
Včera jsem měla lítací den, šla jsem s rodiči ráno na ty trhy do Haly, po 10h, lidí jak opic a celkem kulové. Pár drobností jsem koupila ale jinak celkem o ničem :-| Pak jsem jela s manžou na velký nákup do Kauflandu, tam naštěstí moc lidí nebylo, celkem prázdné pokladny tak aspoň že tak. Nakoupila jsem poslední nutnosti na svátky a na další nákup pojedem až před Silvestrem. No a odpoledne jsem šla na poslední kontrolu ke gynDr. Jsem si říkala že to celodenní lítání bude na tom CTG vidět, když poslední 2 kontroly jsem tam měla velehory, no a včera prd, křivka rovná jak rybník brčálník ]-( Takže prej porod zatím asi nehrozí ]-( Každopádně do neděle mám porodit,jinak v pondělí nástup do porodnice, dostala jsem doporučenku, a budu chodit každý den na KO+CTG už do porodky až dokud neporodím.To mám teda veeelkou radost :-S Udělal mi naposledy utz, malá má asi 3200g, pak si ji prý prohlídnu už naživo 😃 No jo,ale kdy to bude?? 😢
Tak jsem si dneska nastrojila stromeček, vyprala prádlo, uklidila kuchyň,už tu uklízím celý týden a efekt žádný tak musím zkusit jiné vypuzovací metody 😃
ia.
17. pro 2008
mysicka: musíš vydržet, určo už to nebude dlouho trvat!!!ty budeš muset do porodky chodit každý den? a kterou sis vybrala? já když mě moje dr. předala do Vítkovic, tak jsem tam byla asi tři dny před termínem, a pak jsem měla přijít až za 5 dní, no přijela jsem tam dřív, ale porodit 😃
náběh máš solidní, když pořád uklízíš a lítáš, co okna, už máš opucované? u mě zabraly 😉 a dlouhá prochajda. Možná bych si dala svařáček, večer horkou sprchu, sexík s manžou a uvidíš, že to pojede🙂))
artemiss
17. pro 2008
Ahoj mišička, ty budeš chodit do porodky každý den? Já jdu k Dr. v pondělí, pokud budu ještě celá a až pak po kontrole fičím do porodky, která si mě už možná přebere do péče......
artemiss
17. pro 2008
Aha, teď jsem si všimla, že ia. se ptá na to stejné.....jsem si nevšimla toho příspěvku, když jsem se přihlásila, ještě tam nebyl.... 🙂
ia: sory, že ti tvůj tip na 22. možná nevyjde - budu ale jedině ráda, když nevyjde 😃 🙂 😉
maja26
17. pro 2008
Tak ten sexík by měl zabrat 😉
artemiss
17. pro 2008
Mi by bodl ten svařáček 😃 miluji tohle období vánočních trhů, svařáků a medovin 😃 ......letos mám útrum :-p ...ale po kojení si to vynahradím 😉
ia.
17. pro 2008
artemiss, jeden svařáček nezaškodí...já pár dní před porodem pila každý den dvě deci červeného...a teď když kojím tak piju černé pivo na mlíko 😃
denber
17. pro 2008
ahojky, tak jakpak se máte, já už super. v úterý poslední dvě zkoušky. a další až v lednu-jupí. co vy a dárečky, stromeček atd. já mám zatím jen nějaké dárečky. stromeček ještě ne😞
maja26
17. pro 2008
fuuuj černé pivo jak to můžete pít moje segra to tež lopala,ale mě v těhu nechutnalo žádné pivo ale takhle vínečko to jo to můžu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli