Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
artemiss
17. pro 2008
jako že by prcek při narození voněl po skořici a hřebíčku 😃 😃 😃
maja26
17. pro 2008
no aspoń by to bylo pravé vánoční mimi 😃
artemiss
17. pro 2008
Maja, to máš pravdu, to mě nenepadlo 😃 😃 😃 pravé vánoční mimi - to je dobréééé 😃
misicka85
17. pro 2008
No gynDr mi vypsal tu doporučenku a ptal se kam chci jít,tak mu říkám že do Vítkovic a on,no tak pokud do neděle neporodíte tak v pondělí si tam zajděte na kontrolu i s tou doporučenkou a budete chodit asi každý den na kontroly už tam :-p No ale uvidím jak si mě objednají oni,pochybuju že mě tam budou hnát i o svátcích, to by se mi teda nelíbilo.
Jo svařáček bych si dala taky, jenom nevím co se mnou udělá po skoro roce abstinování 😃
maja26
17. pro 2008
😉 no vydíš tak si dej v klidu svařáček,ale ne moc jinak by se ti taky mohl na narodit na Silvestra a pěkně v rauši 😃
artemiss
17. pro 2008
mišička: jedno opilé mimi nebo dvě, to už je fuk 🙂......a koukali by páni doktoři, viď 😃
misicka85
17. pro 2008
No tak já ho zkusím, manža za chvilku dorazí tak zajem někam posedět 😃
Artemiss, bych se smála kdybychom se v té porodce fakt sešly! 😃
leninnek
17. pro 2008
zdravím vás jak se máte 🙂 my byli dneska opět nakupovat snad už naposled byli jsme i na trzích a nechali jsme si udělat ty ručně malované banky tak jsme si napsali malou x-) no a pak ještě mamce a babičce jsme nechali udělat tak dárky máme všechny akorát já pořád nemám nic pro Davida 😞
m.o.n.i.k.a
17. pro 2008
Ahoj holky
Tak jsme před chvíli dorazili z té Opavy a nic moc teda,mají to tam hezké takhle vzhledově,ale v těch stáncích takové samé maličkosti.Nic velkého co by se dalo koupit tam měli spíš takové ty vánoční výzdoby pro sebe domů.Akorát jsem si dál v obchodě koupila tepláky ségře mikinu a podkolenka a sobě taky.
Dávala jsem si punč a vypít ho celý bych se poblila při cestě zpátky,měli ho jakýsik moc ostrý,chutnalo to jak slivovice :-|
lucenekautor
17. pro 2008
leni byla jsi v čez aréně????a od kolika hod tam jsou? že bych dopo sjela....
leninnek
17. pro 2008
je Luci ted si nejsem jistá ale myslím že už od devíti
lucenekautor
17. pro 2008
leni díkec se ráno asi projdem 😉
lemurek911
17. pro 2008
Luci od 9, ale nic moc a hodně lidí......
lucenekautor
17. pro 2008
mě jde jen o banky....dárky už mám
zanetka82
17. pro 2008
Jen koukám před spáním a chci se vás zeptat o jakých malovaných baňkách je řeč? Asi nemám páru. :-N
lucenekautor
17. pro 2008
zany mno malované ani ne ale vybereš barvu a napíšeš text co tam chceš napsat, je to pěkné jako věnování komu od koho..jména atak
maja26
18. pro 2008
jo to by se mi líbilo kolik to stojí Luci taková baňka?
včera jsem sestavila tu barbie koloběžku a je dobrá 🙂 taky bych se na ni povozila,ale je maličká a asi by podemnou rupla 😃
zanetka82
18. pro 2008
Dobré ráno 🙂
Je tam hnusně přší a prší. Petřík už je ve školce. Ještě 2 dny a pak už se nemusíme nikde štrachat ]-( . Poslední dva tydny jsme cestovali do jiné školky na druhý konec Vítkovic. (ta jejich se stále opravuje) 😉
Lucí -tak to musí byt pěkné. Barvu a text si vybereš a někdo to tam napíše dodatečně nbo už to tam je napsané? JÁ Vím jsem asi natvrdlá :-N :-N
lucenekautor
18. pro 2008
zany jsou to čisté banky třeba červené a řekneš chci tam napsat: Krásné vánoce mamince přeje Kubíček a Petřík...a napíáše to zlatým nebo stříbrným....barvy baněk v loni byly červené zelené modré....cena 35kč za kus ale to jsou ceny loňské letos nevim
rajka
18. pro 2008
dobré ránko 😉
dnes je hnusně, kdyby raději trochu nasněžilo, ať to vypadá vánočně.....
čekám na řemeslníky, měli by nám přijít seřídit okna - při větru děsně pískají, ale tak, že se nedá spát, jenže dneska nefučí, tak pochybuju, že to seřídí správně....už tu byli 2x a nic... ]-( polská okna asi nejsou nic moc kvalita
winifred
18. pro 2008
Dobré ráno, tak máme dnska pěkně hnusně.A sníh nikde to budeme mít zase vánoce na blátě 😞 .
zanetka82
18. pro 2008
Lucí dík 🙂
Myslíš že je koupím třeba na Masarykáči? Chceme se tam o víkendu jít podívat 😉 x-)
lucenekautor
18. pro 2008
zany to nevím ale na trzích v čez aréně určitě na masarykáči jsem to neviděla nikdy
ia.
18. pro 2008
čaute, no to je teda počasí, prší a prší, a já budu muset ven, pže mi doma Vojtíšek neusne ]-( Luci nevím jak ty bojuješ s pláštěnkou quinny, ale na to, abych to na ten kočár natáhla bych potřebovala aspoň dva chlapy ]-( 8-( no budu to muset ňák zvládnout..dyž jsme tu tak radili těhulím ten sexík, tak jsme si včera s manžou udělali "pěkný večer"🙂, podruhé od porodu a dobrýýýýý 😃 (poprvé to byla katastrofa..)takže počítám že se zase zaběhneme do normálu 🙂
ty baňky jsou zajímavé, ale letos se tam nedostanem. Včera manža dotáhl pro malého na vánoce sáňky a CD Hurvínka, a prý rychle to před ním schovej, jináč by to nebylo překvapení 😃 😃 pakouš jeden 🙂
maja26
18. pro 2008
😃 😃 😃
zofinecka1
18. pro 2008
tak holky já vás zdaravím. My už máme nakoupeny skoro všechny dárečky. 😃 a už mám skoro i napečeno.
ia: tak to máte teda hodně málo pěkných večerů s manžou 😃 😃 x-) x-)
zanetka82
18. pro 2008
Ahoj žofi.
To jste šikovní že už mate všechny darečky. Nám jich ještě spousta chybí. Je to těžké namá nám kdo pohlídat kluky 😞 všichni pracují až do večera. Kubu bych ještě mohla vzít sbou ale Petříka by už trklo že darečky nenosí ježíšek 😉 😃
ia.
18. pro 2008
zofinečka. to teda máme, pže co mi skončilo šestinedělí, tak krvácím, občas pár dní pauza a zas nanovo..mudra říkala, že jsou to horm. změny vyvolané kojením, takže paráda :-p ]-(
tigr211
18. pro 2008
ahojte ,holky jste někdo očkováni prevenarem?za kolik a kde jste koupili.dík
zofinecka1
18. pro 2008
ia: tak to je blbé. 😞 Já nekojím, tak nemám problém. Beru HA a jsem zase v klidu.
Zanet: nám taky neměl kdo hlídat, ale jelikož naše ELi je malá, tak jsme ji dali v kočáru na zahradu a vyjeli jsme na nákupy. Ona se vyspinkala a my nakoupili. Ještě že máme zahradu a dědu. 😃
tigr: já očkována nejsem, ale možná ti poradí na gynekologii 😉

Začni psát odpověď...

Odešli