• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jako že by prcek při narození voněl po skořici a hřebíčku :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoń by to bylo pravé vánoční mimi :grinning:
17. pro 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja, to máš pravdu, to mě nenepadlo :grinning: :grinning: :grinning: pravé vánoční mimi - to je dobréééé :grinning:
17. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No gynDr mi vypsal tu doporučenku a ptal se kam chci jít,tak mu říkám že do Vítkovic a on,no tak pokud do neděle neporodíte tak v pondělí si tam zajděte na kontrolu i s tou doporučenkou a budete chodit asi každý den na kontroly už tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale uvidím jak si mě objednají oni,pochybuju že mě tam budou hnát i o svátcích, to by se mi teda nelíbilo.
Jo svařáček bych si dala taky, jenom nevím co se mnou udělá po skoro roce abstinování :grinning:
17. pro 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: no vydíš tak si dej v klidu svařáček,ale ne moc jinak by se ti taky mohl na narodit na Silvestra a pěkně v rauši :grinning:
17. pro 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišička: jedno opilé mimi nebo dvě, to už je fuk :slight_smile:......a koukali by páni doktoři, viď :grinning:
17. pro 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já ho zkusím, manža za chvilku dorazí tak zajem někam posedět :grinning:
Artemiss, bych se smála kdybychom se v té porodce fakt sešly! :grinning:
17. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás jak se máte :slight_smile: my byli dneska opět nakupovat snad už naposled byli jsme i na trzích a nechali jsme si udělat ty ručně malované banky tak jsme si napsali malou :dizzy_face: no a pak ještě mamce a babičce jsme nechali udělat tak dárky máme všechny akorát já pořád nemám nic pro Davida :frowning2:
17. pro 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak jsme před chvíli dorazili z té Opavy a nic moc teda,mají to tam hezké takhle vzhledově,ale v těch stáncích takové samé maličkosti.Nic velkého co by se dalo koupit tam měli spíš takové ty vánoční výzdoby pro sebe domů.Akorát jsem si dál v obchodě koupila tepláky ségře mikinu a podkolenka a sobě taky.
Dávala jsem si punč a vypít ho celý bych se poblila při cestě zpátky,měli ho jakýsik moc ostrý,chutnalo to jak slivovice :unamused:
17. pro 2008 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni byla jsi v čez aréně????a od kolika hod tam jsou? že bych dopo sjela....
17. pro 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Luci ted si nejsem jistá ale myslím že už od devíti
17. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni díkec se ráno asi projdem :wink:
17. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci od 9, ale nic moc a hodně lidí......
17. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě jde jen o banky....dárky už mám
17. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen koukám před spáním a chci se vás zeptat o jakých malovaných baňkách je řeč? Asi nemám páru. :sweat_smile:
17. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany mno malované ani ne ale vybereš barvu a napíšeš text co tam chceš napsat, je to pěkné jako věnování komu od koho..jména atak
17. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by se mi líbilo kolik to stojí Luci taková baňka?
včera jsem sestavila tu barbie koloběžku a je dobrá :slight_smile: taky bych se na ni povozila,ale je maličká a asi by podemnou rupla :grinning:
18. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Je tam hnusně přší a prší. Petřík už je ve školce. Ještě 2 dny a pak už se nemusíme nikde štrachat :angry: . Poslední dva tydny jsme cestovali do jiné školky na druhý konec Vítkovic. (ta jejich se stále opravuje) :wink:
Lucí -tak to musí byt pěkné. Barvu a text si vybereš a někdo to tam napíše dodatečně nbo už to tam je napsané? JÁ Vím jsem asi natvrdlá :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany jsou to čisté banky třeba červené a řekneš chci tam napsat: Krásné vánoce mamince přeje Kubíček a Petřík...a napíáše to zlatým nebo stříbrným....barvy baněk v loni byly červené zelené modré....cena 35kč za kus ale to jsou ceny loňské letos nevim
18. pro 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
dnes je hnusně, kdyby raději trochu nasněžilo, ať to vypadá vánočně.....
čekám na řemeslníky, měli by nám přijít seřídit okna - při větru děsně pískají, ale tak, že se nedá spát, jenže dneska nefučí, tak pochybuju, že to seřídí správně....už tu byli 2x a nic... :angry: polská okna asi nejsou nic moc kvalita
18. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak máme dnska pěkně hnusně.A sníh nikde to budeme mít zase vánoce na blátě :frowning2: .
18. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí dík :slight_smile:
Myslíš že je koupím třeba na Masarykáči? Chceme se tam o víkendu jít podívat :wink: :dizzy_face:
18. pro 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany to nevím ale na trzích v čez aréně určitě na masarykáči jsem to neviděla nikdy
18. pro 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, no to je teda počasí, prší a prší, a já budu muset ven, pže mi doma Vojtíšek neusne :angry: Luci nevím jak ty bojuješ s pláštěnkou quinny, ale na to, abych to na ten kočár natáhla bych potřebovala aspoň dva chlapy :angry: :rolling_eyes: no budu to muset ňák zvládnout..dyž jsme tu tak radili těhulím ten sexík, tak jsme si včera s manžou udělali "pěkný večer":slight_smile:, podruhé od porodu a dobrýýýýý :grinning: (poprvé to byla katastrofa..)takže počítám že se zase zaběhneme do normálu :slight_smile:
ty baňky jsou zajímavé, ale letos se tam nedostanem. Včera manža dotáhl pro malého na vánoce sáňky a CD Hurvínka, a prý rychle to před ním schovej, jináč by to nebylo překvapení :grinning: :grinning: pakouš jeden :slight_smile:
18. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já vás zdaravím. My už máme nakoupeny skoro všechny dárečky. :grinning: a už mám skoro i napečeno.
ia: tak to máte teda hodně málo pěkných večerů s manžou :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žofi.
To jste šikovní že už mate všechny darečky. Nám jich ještě spousta chybí. Je to těžké namá nám kdo pohlídat kluky :frowning2: všichni pracují až do večera. Kubu bych ještě mohla vzít sbou ale Petříka by už trklo že darečky nenosí ježíšek :wink: :grinning:
18. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinečka. to teda máme, pže co mi skončilo šestinedělí, tak krvácím, občas pár dní pauza a zas nanovo..mudra říkala, že jsou to horm. změny vyvolané kojením, takže paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
18. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,holky jste někdo očkováni prevenarem?za kolik a kde jste koupili.dík
18. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia: tak to je blbé. :frowning2: Já nekojím, tak nemám problém. Beru HA a jsem zase v klidu.
Zanet: nám taky neměl kdo hlídat, ale jelikož naše ELi je malá, tak jsme ji dali v kočáru na zahradu a vyjeli jsme na nákupy. Ona se vyspinkala a my nakoupili. Ještě že máme zahradu a dědu. :grinning:
tigr: já očkována nejsem, ale možná ti poradí na gynekologii :wink:
18. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek