• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
takže artemis už porodila...stopro :grinning:
19. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kdo jiný? :grinning: :grinning: :grinning: Mamka je celý den v práci tak ta mi je neumyje a chlap to samé :unamused: Ale ne, letos už je nemyju, teď je brzo tma tak to není tak vidět jak jsou zas...é :grinning:

No Artemiss už je asi v porodce, ta se má! :slight_smile:
19. pro 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky tak to já se musím pochlubit když jsem byla těhu tak my taťka vymaloval byt a pak se vrhnul na mytí oken a když přišla mamka tak nadávala že doma by ji okno vživotě neumyl a mě ho myje tak prej že jsem těhu tak mě to nemůže nechat dělat :grinning: to bylo všechno na rychlo :grinning: a manža když přjel domů na výken tak myslel že se zblázní no co byl zvyklý na bílé stěny smůla :angry:
19. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tyse na to fakt vybodni ještě vypadneš z okna to raději dělej jako moje známá "když někdo přes to okno nevydí tak ať si ho otevře" :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidět přes ně ještě je, já je totiž myla v září jak jsme dodělali rekonstrukci bytu, no a oni v říjnu začli zateplovat barák, to by mě kleplo! :angry: No co,do jara to vydrží :grinning:
Tak to máš šikovného taťku teda, můj je taky šikovný ale okna by asi nemyl :grinning:
19. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka tak já ještě míň :grinning:
19. pro 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi- a kolik? Já když někomu řeknu 8kg tak na mě hledí a Jenom??? Tak já nevím,možná kdybych přibrala 20kg že by se jim to zdálo ok :confounded:
19. pro 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata já přibrala 30kg :unamused: tak si představte na začátku 60 a na konci 90kg to se švagr smál protože segra byla těhotná stejně jako já a připrala taky 30kg tak když sme šly po ulici to byla podívaná akurát že ona to zhubla a já mám takových 12-15kg pořád nahoře :frowning2: ach joo nějak jsem líná.
19. pro 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: týý jo,jak se ti to povedlo? To je blbý dotaz co? :grinning: Ne,já právě mám kolegyni z práce a ta v těhu taky nabrala 30kg ale ta fakt žrala a žrala co se dalo, na ní člověk kouknul a furt něco přežvykovala a protože jsem s ní dělala v KFC tak tam na přežvykování toho bylo hodně :grinning: Ale ona byla zvyklá furt držet diety a jak zjistila že je těhu tak se na všechny vykašlala a dopřávala si co předtím nejedla.A jak jsem jí potkala 3 měsíce po porodu tak vypadala zase jak před těhu, teda nechápu jak to dokázala tak rychle zhodit :unamused:
19. pro 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já začínala na 55a šla jsem rodit se 70kg...taky pohled pro bohy.....
19. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no misička já přibrala jen3 kila :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi to nemáš co shazovat že???? :grinning:
19. pro 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já poporodu nechala v porodnici 8 kilo a doma zhubla další 2 a teď se držím :grinning:
19. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je super :wink:
19. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to nabrala uplně normálně :grinning: říkaly jsme si ze segrou kdy jindy když ne teď a to jelo dva zákusky tam něco dobrého tady teď jsem někde přišla a všichni do mě cpaly něco :astonished: no znáte to ať se mimi napapá i když ve skutečnosti to tak není a teď mám řiť jak valach,ale hlavně že mám Máří :grinning: a manža je naštěstí takový gentleman že nic neříká naopak prý se mu to líbí no tak nevím,ale nepátrám :wink: Snad až začnu zase chodit do práce tak půjdou nějaké ty kilča dolů :sunglasses:
19. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...jsem doma byli jsme navštívit kamaradku. :wink: Možna sem jí překecala a přidá se k nám do slepičárny. :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste??? :confused: :frowning2:
19. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany já vařím dělám vepřové masíčko se šťávou a brambor knedlík tož sem byla zapatlaná
19. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem tady Může se přidat? Ahoj zlatíčko!
19. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda lucí taky bych si dala. :wink:
Ahoojjjj to víš že mužeš. :wink: :grinning:
19. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík mi usínal v autobuse :unamused: najedli se a šli spát :pensive:
Petr pořád není doma... :grinning: no ten bude veselý.
19. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni mají nějakou pařbu? Bublík usnul až ve 20.15
19. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tomasek :slight_smile:
19. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany voní mi to tady asi si dám véču :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucenek už máš dovařeno?
19. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ee jen knedle ještě maso...to potrvá dýl
19. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak v tuto hodinu večer to teda nee :wink:
19. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
že se ti chce tak pozdě vařit. znde spadla síť,tak jí to prý potrvá
19. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra mám lítání tak musim, a jsem cekm zvyklá at nemusím dopo.....
19. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já vařím už ráno v sedm,protože malý vstává v 5.00,taky jsem zvyklá! Když si někdy pospí do osmi tak mám pocit,že nic nestíhám.
19. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek