• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to je fakt hnus luci! Já mám taky echt barák! Bydlím na dělnické víš? :unamused:
19. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v porubě? to je mazec čtvrť.....
19. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je Jako bronx. Ale v baráku jsme 4 na 4. dá se to,ale ti jejic parchnti jsou na zabití!
19. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
toma chápu..já tak žila u mamky stejný typ baráků a mazec ted teda jsem to museli odkoupit ale zas jsou plasty fasáda zateplení...mno ale budem muset prodat byt no....tak vím jaké typy bytů tam jsou, i na výjezdech jsem tam dost často byla.....je to problémová lokalita..
19. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co děláš? na jakých výjezdech?
19. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem to nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je doma. Jdu spát je špatně popitý a je hlučný :sweat_smile: radši si lehnu a lehne taky...bo mi ještě vzbudí kluky :slight_smile: čauky zase zítra :wink: :pensive:
19. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na rychlé...dost často k těm soc případům jsme jezdili jako děcko stapalo peníze..byt hrůůza, pak staré babičky....anebo alkoholici
19. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany hojec a kdyby něco ráno anacid a hlavu pevně držet nad hajzlíkem :grinning:
pa a dobrou
19. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec! Tak to se v práci nenudíš! Já bych to psychicky asi nezvládla. Já už taky musím Luci,malý se začíná budít. Je nemocný a pořád se dusí. Pa pa dobře jsem si pokecala
19. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky letím turban shodit a česat to pačo
taky jsem sqěle pokecla :grinning:
tak páčes babky
19. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vy jste toho teda nakecaly včera :grinning:
20. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak dneska vařím zelňačku a karbenátky s bramborovou kaší. :wink: Mužíček se mi trápí bolí ho hlavička a asi zachvílí poletí navštívit zachodovou mísu..... :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Chudáček! A lituješ ho,nebo se směješ? Já bych se smála :slight_smile:
20. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se taky smála,ale kdybych byla v jeho kůži tak bych chtěla aby mě něko litoval :sweat_smile:
zelńačka mu udělá dobře :wink:
20. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to máš pravdu! Ja jsem si tento týden taky užila a pak jsem strašně trpěla! Spala jsem celý den!
20. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelituji ho dobře mu tak. Ví že mu bude špatně a míchá to. Kdyby chlompal jen pivo ale ne i gořalečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
20. pro 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo! To jsme na tom stejně,já taky nevydržím jen u piva
20. pro 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si dám vždy jen jedno nejraději víno nebo tequilu ale nemíchám pro jistotu :grinning: a navíc mám zaklopku tak vím kdy mám dost to můj manža nějak postrádá se mi občas zdá :angry:
20. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy a těhulky,jsem z Ostravy a momentálně se připojuji k znovu těhulkám,kdyby tu byl někdo podobně na tom jako já ozvěte se.
20. pro 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek ve spolek :grinning: tak já dneska od rána jenom uklízím. No ještě že ta naše princezna chrápe venku na zahradě. To mám až do tří času dost.
Jetynko vítám tě tady a jsou těhulky, ale už ne tak na začátku jako ty. Ale nám to tu neva :dizzy_face:
20. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jetynko :slight_smile:
zofi ty se mááááááš já uklízím a a pořád dokola Máří zas vysypala celou krabicy s hračkami :confounded: to je fakt pořád dokola,ale naštěstí se to jen nahrne lopatou :grinning: do krabice a je to.Mám chuť něco upéct nebo udělat,ale spíš něco slaného tak nevím jdu bloumat co :grinning:
20. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda koukám že jste tu večer měly veselo!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se nasmála aspoň teď :grinning: :grinning:
Já vařím dneska fazolky na smetaně :slight_smile: Petr dneska přijede dřív domů,tak aspoň že tak, v poslední době spolu moc nejsme :frowning2:

Jetynko, vítám tě tu a přeji pohodové těhulkování! :wink:
20. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mysocko jakto že seš tu???kde máš bejt????? :grinning: :grinning:
ahoj jety :wink: obdivuju tvé rozhoidnutí nevědět pohlaví...já bych asi zvědavostí praskla :grinning:
20. pro 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak to já s tebou souhlasím. Já se nemohla dočkat až to budu vědět. Ale u druhého jsem si řekla, že to chtít vědět nebudu, tak nevím jak to vydržím :grinning:
20. pro 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,troch nestíhám jako vždy :grinning:
Ted mi odjeli kluci,malý k babičce a starý do práce tak jsem sama a vychutnávám si to :slight_smile:
Ted si na chvíli spočnu a budu užívat toho klidu a pak jdu na uklid v kuchyni po obědě je tam halda nádobí tak se mi do toho nechce,ale musím.
Pak musím dodělat linecké.Dneska jsem si přinesla skoro 2 kilča cukroví od sousedky,z každého jsem zkusila jednu a je to táák výborné,že se držím :grinning:
20. pro 2008 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek-no já bych byla ráda úplně někde jinde než doma, ale malé se ven prostě nechce no! Ale však ona vyleze :wink:
Teda já bych to taky nevydržela nevěět pohlaví, jsem to od oktora sondovala už v 16tt a on mi to neřekl,tak jsem musela čekat do 20tt a už tak jsem byla nedočkavá :grinning:
20. pro 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mis já věděla už v 16tt :grinning: a rodila jsem 42tt přesně na chlup..... :grinning:
20. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem dneska byla v hale,,kámoška si koupila krásný stříbrný prstýnek,stříbra tam měli habakuk,jinak nic moc zbožíčko.
Luci-paní tam zdobila ty ban'ky,ale měla moc objednávek,tak už kolem 16hod.další obj.nebrala.
Vítám další mamču :slight_smile:
20. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwi baňky letos letí :grinning:
20. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je hotovo. Čistily jsme koberec v obyvaku :wink: Teď už sedím u televizky a kukám na tanečky. Petřík je na noc u dědy a Kubíček už ro zalomil. :pensive:
20. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek