• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré ráno :slight_smile: ještě tři dny a máme Vánoce se mi zdá,že se těším víc než Máří :grinning:
Luci my jsme taky nechtěly vědět pohlaví a dá se to vydržet,sice párkrát už jsem měla nutkání,ale doktor mi to neřekl :grinning: tak jsme to vydržely až dokonce.Akurát mi potom sestra na sále řekla že mám krásného chlapečka tak jsem myslela že omdlým ne že by mi to nebylo jedno,ale nějak jsem věděla v podvědomí,že to bude holka a sestra se spletla a tím mě docela šokovala :grinning: )jsem si to dělala tím prstínkem a vyšla holka a byla to holka :wink: )
21. pro 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!!! Maji, taky se těším asi víc než Míša... Je to fakt jiné, když jsou Vánoce s prckem a čím jsou starší, tím si to budou více užívat! Jinak ohledně toho pohlaví miminka - já bych to teda nevydržela, už teď jsem zvědavá co čekáme!!! Nějak tak se cítím na klučinu, tak uvidíme... Hlavně ať je mimi zdravé! Jinak je o něco menší - asi o týden a půl, tak snad se to srovná. :wink: Se ani nedivím při té mé střevní viroze. To jsem skoro týden držela dietu a za den snědla tak 2-3 suché rohlíky s černým čajem. No ale teď už si zase dávám do nosu :grinning:
21. pro 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak budem vědět co to je, tak to chcem zkusit vydržet nikomu neříct, ale jak se znám, tak to nevydržím!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany----simte mi pak pošli IP jelikož tě budu usurpátorsky bombardovat :grinning: :grinning: :grinning: neooivim slibuju na holej pupik :grinning:
21. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak mi jsme děvčata dneska nastrojily stromeček :wink: . Jelikož 2. svátek vánoční odjíždíme na chatu a vratíme se až 4. ledna tak jsme se rozhodly že si ho užijem. Kluci mají radost a lítají kolem jak splašení. :grinning: :dizzy_face:
Odpoledne frčíme na ten masarykáč....tak papa a krásný den přejí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím.
Je skoro poledne,ale já před chvíli vstala a krásně se vyspala :slight_smile:
Stím pohlavím bych to taky nevydržela :grinning: I u malýho jsme to nevydrželi a řekli si,že to ani neřekneme co čekáme,ale nevydrželi jsme to tak uvidíme jak to vydržíme u druhýho jak bude :wink:
Já vyrážím odpol.asi do teska se podívat malýmu na hyperaktivního šimpanze.Je skvělý a těším se až ho malý bude mít,snad víc jak on,moc si ho přeje tak se těším na středu večer jak si pěkně dárečky rozbalí :dizzy_face:
Máme toho ještě celkem dost před Vánoci zítra bychom chtěli se podívat na hory,ale nevím jestli je sníh když tady ho...a v úterý jdem do kina,chceme jít na sněženky a machři a nestihli jsme to,tak v úterý už to máme zajištěné :slight_smile: pak rychlo domů,vyzvednout malýho a dělat bram.salát.
Zítra už koupíme kapříka.No už at je středa kdy nic nebudem dělat jen sedět a cpát se a koukat na pohádky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2008 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pár dní tu nejsem a vypadá to, že artemiss porodila!!!!Takže můj tip nevyšel :grinning: což je dobře, pže tím pádem bude s mimísem na vánoce doma....
jináč jsem se taky dostala do haly, u baněk bylo přeplněno, takže mě taky paní nevzala, žádný dárek jsem nekoupila, ale dala jsem si s mamkou svařák a koupila si dva svestry:slight_smile:))))a pak jsme pobavily celou přeplněnou tramvaj, pže se mi vymstilo, že všude jezdím autem a lezla jsem do šaliny s kočárem opačně, tj. rukojeť vzadu, takže mamka se vpředu plazila skoro po čtyřech po schůdkách, no pohled pro bohy :grinning: aspon se lidi před vánocema zasmáli :wink:
21. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu :grinning: :grinning: :grinning:
a co špinění ok???
21. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ještě to není úplně ok, pže jsem dneska teprve první den brala dvě pilule, eště mě čeká zítřek. Ale snad to bude dobrý, pže mě to fakt s..e!!JInáč jsem zabalila všechny dárky, uklidila celý kvartýr, včera jsme nastrojili stromek, prostě všecko v richtiku a vánoce možou začít:slight_smile:)))jak to má vůbec tvůj manža o vánocích, jde do práce?
21. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na štědrý den měl vysílat 19-27 ale má 12-16 takže pohoda
uvidíš ještě zítra a bude ok já to tak udělala asi 2x nebo 3x a od té doby pohodička
já jen vytřu a hotovo...stromeček strojím 23.12 večer chci vidět sáru jak na něj ráno valí oči a hned to zadokumentovat tak snad se povede...máme mega strom huňatý a do stropu tak uvidíme
21. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tež budem strojit 23. a taky jen vytřu a ještě salát,obalyt kapra,upect listové těsto s masem a zelím a můžem rozbalovat :grinning:
21. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, směna 19-27, to musí být ale fuška :grinning: :grinning: jojo u vás už bude veselo u stromečku, to u nás Vojta jen kuká na světýlka, ale jinak nic, taky máme krásný huňatý strom, a máme už ho od včera, abysme si ho užili, pže jsme od 23 u rodičů na střídačku a domů se dostaneme až 27..ale pevně věřím a doufám že příští rok už budeme doma :confounded:
21. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu překlep 24 tam mělo být :grinning:
mno to přejíždění chápu je náročný..ale zase se nemusíš starat umývat nádobí a tak má to svoje výhody
21. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem myslela na to, že mě míjí takové to šílené nakupování žrádla, chystání salátu, ryby atd, ale na druhou stranu už se na to moc těším, že budeme na štědrý den sami a pak jsou ty dva svátky, které je na návštěvy rodičů...
tak to máte supr, že máte taťku doma, na véču už budete všichni pokupě :dizzy_face: my letos večeříme už ve čtyři, pže brácha jako svobodný má noční, ale je to supr, pže Vojta by stejně dýl nevydržel, v pět už bývá protivný....
21. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu to buď ráda to já budu mít zase rodiče u sebe né že by mi to vadilo,ale kdyby to bylo naopak tak bych měla větší leháro :grinning:
21. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my večeříme každý rok už kolem pěti protože já to nikdy dýl nevydržím,jsem jako malá a musím mít užuž dárečky :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru no my jsme právě chtěli pozvat mé rodiče i manžovy k nám, plus mého bráchu a babičku, ale cukají se, že jsou jako zvyklí na své jisté atd, no uvidíme, příští rok už jsem rozhodnutá říct "buď u nás, nebo sami", letos je fakt Vojtí ještě malý a bylo by to náročné.
21. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my si naše střídáme ne jako že by nemohly být sami,ale nějak je nechcem nechat :slight_smile: mamka sice taky cuká ,ale dostane zdupec a bude tu i spát jí totiž vadí že večer taťka s manžou budou slompat u telky :astonished: ach jooo,příští rok budou u segry a pak u další segry no ještě že jsme tři :grinning: ,ale tím pádem my budem příští rok poprvé samy Mařenka bude mít příští rok 3 roky a my jsme ještě samy nebyly tak to bude divné,ale možná překecám manžu a poletíme do Německa za jeho segrou :slight_smile: čím víc nás bude tím líp
21. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, trošku sem vynechala, jakpak se máte? my dneska pekli a zítra jen dodělávky. jinak včera sme lítali ještě po posledních dárcích, na těch trzích sme koupili jen dva pidi dárky a jinak nic. v kolik budeme tady rozbalovat dárečky nevím, jsou to moje první vánoce jinde. u našich to bylo mezi 4-6, ale někdy i o půlnoci, nebo po ni, takže vlastně až 25., protože měl tatka odpolední , tak sme na něj čekali. celkem setěším co bude niky říkat na dárky, jen mám takové tušení, že to prospí..... :wink: tak uvidíme jak to dopadne
21. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my budem baštiti po 16h to dojde hany z práce at malá stihne dárky pak v 18 koupando a spát a já ji budud dělat kouteček :dizzy_face:
21. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:
Nestihám a nestíhám :grinning: :confounded:
My budem večeřet tak ve 4 něco málo po 4,protože o půl 7 jede můj do práce :slight_smile:
Ale už se hrozně těším,zítra musím malýmu ještě někde sehnat toho šimpanze,dneska jsem nestíhala do toho obchodu,tak tak jsem stihla,že jsem si jela pro malýho k bábí :slight_smile:
21. pro 2008 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak my budeme večeřet kolem páté.
Včera jsme taky ny masyrykáči moc neuspěly skoro nic tam nebylo jan samé jídlo a sama medovina. Medovinka byla ale skvělá a dobře zahřála :grinning: :grinning: :slight_smile:
Dneska je venku protivný vítr musela jsem na poštu a do lékarny.
22. pro 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jaký kouteček? :confused:
zanet vítr říkáš, jo? :rolling_eyes: no paráda, to už se těším na odpol vycházku :angry: holky, zkušené matky, v kolika měsících se děti naučí spát přes den i jinde než v kočárku? já musím každý den po 13h vyrazit, pže už je ospalý, unavený, ale prostě doma spát nebude. dopol dá max 30min, a to ho 30min uspávám....venku se taky budí, ale chvíli kukne a zas zabere...musím prostě každý den, i v dešti.
22. pro 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia to máš u každého dítěte jinak,mě zřeba stačilo když jsem malou dala na balkon a spala,někdy nechtěla usnout doma ani v roce nebo po roku tak jsem ji šoupla do kočárku a jela ven nebo když pršelo tak šup na balkon :slight_smile: .Už máme stromek,ale nějak nám nedrží tak musel jet Martin koupit nový stojan na stromek teď máme od jeho mamky a je blbý :unamused: ,zítra udělám salát poprvé tak držte palce ať se povede :grinning: doufám,že to zvládnu a že mám na něj všechno :slight_smile: .
22. pro 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to zvládneš,my děláme salát zítra a bude ho dělat ten můj,je výborný kuchař(né vyučený :grinning: ) tak nechám to na něm.
Stím spaním jak byl Lukánek malý tak jsme neměli problém,spal mi v klidu doma i venku.
Jak se říká jak si to děláte takové to máte :wink: Zkus ho třeba uspat v kočáru doma,nebo na chodbě,nebo nevím.
Kamarádka ta to měla taky tak a dr.jí poradila,že jí má nechat v postýlce a kdyby plakala,že nemá hned chodit a tahat jí na rukách,že se dítě většinou tím pláčem unaví a spinká.
Fakt nevím.Jí to zabralo,malá pobečela 10 min.a usla rvalo jí to srdce,ale jinak to nešlo. :confounded:
22. pro 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

Tak jsem byla dneska v té porodce ve Vítkovicích :slight_smile: Sestřičky příjemné,sympatické,takže pohoda. Natočili mi CTG, prý ukázkové, pak mě prohlídl doktor, čípek 1cm, otevřená na prst, udělal mi Hamiltona a prý doufá že se ještě dneska nebo zítra uvidíme. To jsem teda zvědavá. :grinning:
Dnešní noc děs běs, poslíčci od 1h do 7h takže jsem vůbec nespala, navíc mi ty bolesti šly všechny do kříží takže jsem nemohla ani nic moc dělat, chodit nepomáhalo, rozdýchávat taky ne, ve 4h jsem vlezla o horké vany tak to trochu zabralo, jinak jsem jen ležela a hryzala do polštáře :grinning: Ale docela mě to šoklo,protože jsem doteď poslíčky neměla tak jsem nevěděla co to jako je, jestli poslíci nebo porod :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď čekám na kámošku, příjde na kafčo, mezitím dělám ten bramborový salát ať ho aspoň ochutnám :grinning:
22. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicka-tak to je super zpráva. To ještě možná dneska pojedeš :wink: většího ježíška a krásnějšího sis nemohla naježit :grinning: Akorát tem štědry den budeš asi v porodce ale 1 svátek by tě mohly pustit jestli bude vše v pořádku. :slight_smile: Tak držím palečky :wink:
22. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky už jen dva dny :grinning: ia já měla s malou ten samý problém přes den mi neusla nikde jen v kočárku a to byla pohoda srpen září říjen no výhoda byla a pořád je že mi malá mezi sedmou až osmou usne a spí až do rána ale minulý měsíc jsem ji učila spát doma ven už se mi do té kosy nechtělo tak jsem to dělala tak že jsem ji oblíkla do kočárku otevřela okno a ona spala no a ted se mi naučila poslední týden spinkat tak že normálně ji vemu na ruky dáme dudlana čajík a je tuhá do deseti minut pak ji dám do posýlky a ona mi spí asi třikrát za den po půl hodce a mezi jedenáctou až dvanáctou mi usíná na dvě hodky taky mi to dalo zabrat s tím spaním ale ted se držíme snad to bude aspon do jara než zas budou super prochajdy akorát večer se nám zkazil tím že stačilo dát do postýlky a spala ted ji musím taky uspávat ale naštěstí fakt jen tak čtvrt hodka a spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misicka tak ti držím at už to más co nejdřív za sebou :wink:
22. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu hrací puzlíky na zem hrazda bazének s kuličkama takovou pidi herničku
s tím spaním je to jak píše mája, každé dítě je jiné sára je to samé co vojtí takže za každého počasí musím jinak je pak mrsklá.....takže vím, jakt i je..ale nedá se nic dělat doma jsou to 30ti minutovky
22. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misi a hamilton bolel co???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tož ti držím paluchy :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek