• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
misi taky mě dělaly Hamiltona,ale mě to ani nebolelo akurát mi řekl doktůrek ať jedu domů no a na zastávce už mě to pomalu začalo chytat a doma u kámošky se to rozjelo uplně takže díky němu jinak bych přenášela snad tři týdny :slight_smile:
22. pro 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani teda nebolel, představovala jsem si to horší. Zato teď tady doma chodím jak naprcaný kačer, bolesti zatím nepravidelné ale zas jenom ty křížové, mě asi trefí, nevíte co na ně pomáhá? Asi jedině teplá sprcha co?
22. pro 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka, tak už se to blíží, jo? to je mi líto, že máš ty křížové bolesti, mě tohle u porodu minulo, naštěstí, záda mě vůbec nebolely...každopádně držíme palce, ať máš svou holčičku co nejdříve u sebe :dizzy_face: když jsi byla dnes ve Vítkovicích, neptala ses na artemiss?:slight_smile:)))jestli porodila v pátek, zítra by ji mohli pustit...
jinak já už jsem si na ty každodenní prochajdy zvykla, nevadí mi to, akorát hlásí na leden kruté mrazy, tak holt natáhnu pláštěnku, aby tam neměl takovou kosu a vyrazím. Zkoušela jsem doma naučit spát, ale zatím nám to nejde. V pohodě zdřímne dopol na půl hodky, ale okolo poledne začne být nevrlý, usne jedině u prsu a když ho chci vytáhnout tak se vzbudí a pláče, prostě ani boha nemůže zabrat, takže proč ho trápit...a kdyby byly fakt kruté mrazy, tak budu jezdit s kočárem po garáži :sweat_smile:
luci tak to bude sárinka čubrnět :dizzy_face: já budu v lednu do obýváku dávat cestovní postýlku, pže z koše mi už začíná vyrůstat, no hračky zatím nevyžaduje, a máme roztáhnutý gauč a tam kojím a máme tam pro něho lehátko.
22. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to já mám výhodu. Já nemusím ani přes poledne na procházku. My máme zahradua tak Eli vystčím ven před dveře a chrápe mi až tak do tří. :grinning:
22. pro 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka tak my máme taky zahradu, ale jakmile kočár zastavím, je řev :sweat_smile: takže musím chodit na procházky....a občas když hodně silně usne, tak ho nechám na zahradě nebo v garáži dospat :grinning:
22. pro 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tady je mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem v tescu v Hrabové, lidí jak ..., fronta u pokladny, děs běs, ale pak jsem jela zpátky v autě a Lucčin manža pustil v rádiu Last Chrismas od G.Michaela, mou nejoblíbenější vánoční písničku, takže se mi zvedla nálada, zpívala jsem si v autě, tančila, na křižovatce jsem asi vypadala jako cvok :grinning:
22. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mi malá taky když jsme kočárek zastavili tak byla hned vzhůru takže jsme taky museli procházkovat ale bylo ještě teplo takže mi to nevadilo no ale pak jak začla být taková zima jsem to zkoušela a naštěstí to šlo :slight_smile: jinak garáž bych brala taky anebo aspon ten balkon bohužel nemáme ani jedno :frowning2: no já jdu za chvíli na rozlučku s rokem s tím svým mám to v bývalé práci tak se těším až zase všechny uvidím :slight_smile: pokecáme zahrajem bowling na hlídání tu máme babičku tak snad to zvládne malá spí až do pěti rána nebudí se tak snad něco nevycítí a neprobudí se :confused:
22. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci fakt, nevěřila bys, jak mi to zvedlo náladu. Přijela jsem domů veselá jak bych přijela z báru :grinning: že manžovi děkuju :sweat_smile:
22. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leninek chceš mě nasrat???? :grinning: :grinning: :grinning: s tím spaním?????
tak to je mazec to ti závidím
denšní noc masakr kojo co 2hod a od 4nespala ááááááááááááááááááááááááááááááá
22. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu vyřídím...ale on jim to tam sáčkuje automat :grinning:
22. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko a v kolik ti usnula, že ve čtyři už nespala? malý pravidelně usíná mezi 18.15-18.45, přidal si jedno kojo, takže kojím ve 22, pak okolo 2, pak v 5, a pak ještě spí, budí se mezi 6-7 ráno, ale já to kolikrát zaspím, pže je potichu a pak ještě zabere nebo si ho vezmu do postele a tam ho uspím a vstáváme mezi 8-9...
ale jak to tak vidím u Tebe, s přibývajícíma měsícema to bude horší a horší.....
22. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu třeba to u tebe nemusí být jorší včera jsem ji právě uspával od 18 do 19.15 než pořádně zabrala ještě jsem si blbě ležela na rameni tak mě celý den brní ruka..no pajada noc.....ale někdy to tak míváme..... :confounded:
22. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já myslím, že až dorazíte k 6.měsícům a začneš s mrkvičkama, kašičkama atd, tak bude spát celou noc....teda já v to doufám :grinning:
22. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu to já taky doufám.....a modlim se
22. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci docela psycho a dneska uplně paráda usla v 19 a dneska vstávala až v 6:40jsem čuměla spínká takhle celou noc od třech týdnu taKže já si ani nestěžuju když přes den bývá protivná nebo nechce někdy spát protože vím že v noci se vyspím i ona takže jsem spokojená ale jak měla rýmu tak to jsem si užila a právě děkovala za to že opravdu celou noc spinká :slight_smile: ale právě mi spí malá ted a může se to změnit a tobě pak bude třeba chrnět celou noc až budeš mít příkrmy :wink: tak to měla kámoška jí malá taky od mala spala celou noc a od sedmi měsíců se jí třikrát za noc budí a má devět měsíců ted tak říkala že psycho že ted dostává ten záhul co jiné mívaj v šestinedělí :grinning:
22. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lenninek, to je právě to, že si člověk řekne"paráda, moje dítko od mala krásně spinká", no a pak se to den ze dne změní a nechápeš proč. Tak jako když mi Vojta celé šestinedělí spinkal krásně i přes den, usnul kdykoliv a kdekoliv, teď jsou to manévry, aby aspon dal těch 30 min, a nebo se mi po koju v 18 hod budil až v 1, a teď si najednou přidal ve 22hod,a netuším proč, zkoušela jsem v těch šest večer kojit s obou prsou, a to posunul z 22 na 22.30 :grinning: člověk do nich fakt nevidí. Takže potichounku buďme rádi za to co je....musím zaklepat že jsme nezažili noc, kdy by nám řval a my nevěděli co s ním. To se nám naštěstí nestalo. Ale uvidíme co zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo je to fakt sára třeba po koju v 18h spala do 23.30 celý měsíc a ted zas má manýry co 1,5h takže jsem najela na noční sunar a zatím ok...vlastně se mi i víc nalijou prsa když jakože vynechám jedno kojo.....takže mám pocit že k nárokům sáry moje mlíko přestává stačit
22. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já se zatím statečně držím, ale obávám se, že to taky brzo přijde, i když vy už jste za vodou, 5 měsíců bez sunaru, to je krása, Vojta měl ve 2 měsících 7,5kg, takže si myslím že ty větší děti mají holt větší nároky, Sára taky není žádný drobeček, že?
22. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak já si ale užila v porodnici a první týden doma to byl záhul teda malá měla režim obrácený ve dne spala v noci řvala ale fakt jako že řvala v porodnici nás všichni znali každá sestra jé to je uřvaná karolínka nic na ni nezabíralo a pak ze dne na den změna takže zatáím jsem v klídku nepátrám ale tajně doufám že nám to vydrží ted už naštěstí je to přes den v poho i v tom že už si hraje sama se mi zabaví i na půl hodky takže zatím taky klídek horší až začne lození a tak to asi bude záhul ted už se nám začala obracet tak už není tak jak ji položím ale aspon je tam kde ji položím :grinning: zatím :grinning:
22. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu sára má asi 7,5kg poslední poradna měla 7160g kam se na vás hrabem :grinning:
taky jsem si říkala kojit do půl roku stopro a pak děj se vůle boží.....
22. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se hlásím do programu Dobrovolná transpalntace očí na záda a na prdel :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky tak to já vás asi nepotěším. Mě se Eli nají kolem 19.30 a spí až do 7.00 :grinning:
22. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda radu to máš teda co nosit jsem zvědavá my jdem zítra na poradnu máme k tomu očkování tak snad bude v poho na toho ježuru :slight_smile: ale kámoška její malý se narodil o dva dny jak moje malá a ten má ted ve čtyřech měsících devět kilo takže jak je dáme k sobě tak je to jak min půlroční dítě a ne stejně staré :slight_smile: ale co hlavně zdraví však ony to ty mimča vylítaj až začnou lozit :slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi ty se máááš
říká se prej že kolem 6m je zlom....ti co měli brutus budou mít klídek a naopak...
a kámoška to ted tak má...tak uvidim co čeká na mě, třeba ještě větší brutus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: :grinning: jdu do toho s Tebou :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé žofi stejně jako moje malá od třech týdnů my měli to samé akorát ted už si to zkrátila vstává většinou kolem páté už :slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu myslim že při temperamentu sáry co má po nás obou to bduud potřbovat a jedno očičko gratis na patičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky já se loučím letím se oblíkat a vyrážíme snad to bude v klídku jako každý den stejně musím přijít brzy protože mám v pět budíček no a pak min dvě hodky hraní než mi zase malá usne :slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni tak pá a užij si to....
sakra 2 hodinky hraní a pak spaní jo? my jsme na 3 i 4......ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek