• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofi a to kojíš???
my jsme taky na 3, pak je protivný, půlhodiny uspávám a půlhodiny spí :grinning:
22. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za chvilu bude House :grinning:
autor
zofi nekojí
tak to jo, to chápu. Vzhledem k tomu, jak je Vojtíšek šikovný v noci že se fakt napije, a hned zase usne, tak věřím tomu, že kdybych nekojila, tak taky chrní celou noc. Ale mě to kojo nevadí, aspon se s ním poňufám i v noci :dizzy_face:
na Hause taky kukám, ale ten min díl byl divný a myslím že tento bude pokrač.toho minulého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj divný byl ale sem zvědavá jak to dopadne
ty radu nechceš dojít na kafo někdy?????
22. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klíďo píďo, a pak dojdete vy ze Saruš? :wink: uděláme družbu :wink:
22. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobroš uděláme :grinning:
22. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak brou všem idu k telce
22. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci teď jsem si vzpoměla, jak si tady kdesik psala, že u tebe byla kámoška, co je sama a bude mít mimi, ty to je tak hrozné, jak to bude zvládat? já když si vzpomenu jak jsem byla po porodu v prdeli, nevěděla jsem co a jak a ta představa že jsem sama a navíc v tísnivé fin. situaci..chjo, je mi ji fakt líto. Některé potvory mají všeho plnou prdel a jen si stěžujou, a někdo musí řešit takové věci :frowning2:
22. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu jj sem to písla holkám, že mě to trápilo...a víš co? poslílaj mi krabice s oblečkama.....co Katce darujou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ji naplnila neutrál věcma ikea vaničku kterou jí dávám taky bryndáky pleny nůžky žínky dudle vše nové co už neužiju....a mám z toho fakt perfiš pocit.....
22. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásné, fakt. Zrovna jsem chtěla napsat, že mám už plný šuplík věcí, které už Vojta neobleče a že jsou tam i věcičky, co vůbec neměl ani na sobě, jak se domluvíme na ten leden, tak do vaničky něco přihodím :dizzy_face: tak brou, jdem na teho Hause:slight_smile:)
22. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju radu moc a brou si písnem :wink:
22. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím o co jde,ale kámošky je mi líto :frowning2:
Mám taky jednu takovou,která má ted už 7 měs.klučíka a ten její se na ně sprostě vykašlal,tak ted bydlí u mamky a žije jen z mateřské.Mamka něco sem tam koupí,ale musí vyžít z toho co jí dává stát.
Ale asi není na tom tak špatně,nevím neznám ten příběh kamarádky.....
22. pro 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno...
valím jetš drobnosti kouúit odpo hany vyvenčí sáru a já jako tryskomyš vysaju, vytřu utřu prach a večer zdobím stromeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásíme k Hořenkům do klubu. V noci kojení co 2 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
já jsem zrovna dovařila špenát, po o jde manža s Vojtou ven, já nás sbalím a pak fičíme k našim. Takže vám už teď přeju krásné pohodové vánoce a bohatého ježíška :dizzy_face: já se tady ukážu 25 večír....
23. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu tobě taky krásné vánocee
23. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne všem já už od ted jen odpočívám a budu se těšit na zítřek :dizzy_face: no včera jsme dorazili až ve dvě ráno a jako naschvál nám malá dneska vstávala o půl šesté v osm sice usla na hodku ale já musela dát ještě poslední drobnosti do pucu pak jsme jeli na poradnu očkování v pohodě malá ani necekla a ted pořád chrápe asi ji to zmohlo snad bude ok no nic holky tak přeji krásné vánoce hodně dárečků a radosti :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sakrta co je s artemiss už by měla být doma...... :confounded:
23. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufám že je vše ok
23. pro 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: Tak já mám všechno hotovo polívky,salát,cukroví na talíři,šampus se chladí,dárky zabaleny a můžu mít leháro :grinning:
23. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tady to vypadá,že vy ne :slight_smile:
23. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
No já jsem se zastavila až teď a to budu ještě loupat brambory a zbytek salátu dělá má drahá polovička :slight_smile:
Zrovna jsme říkali,že na poslední chvíli dárky nechávat nebudem,všude tolik nervozních lidí,no hrůza. :frowning2:
Ještě,že už to máme za sebou a zítra si budeme krásně užívat :slight_smile:
23. pro 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maji u nás už stromček svítí jen dodělávám polívku na plotně.....
23. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky právě polívka na plotně :slight_smile:
23. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hodila jsem vám do albika pf
leni jakou děláš rybí nebo hrachajdu????
Já vloni touhle dobou blila jak amina....celý prosinec
23. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíšku,prosimtě,přečti si mé psaní.Je krátké.
Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce takoví jak na Vánoce!
Ať jsou milí,míň se mračí.....Děkuji Ti.
Krásné svátky vánoční a štastný Nový rok všem ! :slight_smile:
23. pro 2008 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci rybí ale nedělám ji já :grinning: neumím se přiznám můj mužíček je na tom s vařením líp :wink: já naštěstí měla v tomhle směru těhu v pohodě akorát rozikové :frowning2:
23. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni ahá manža umí salát super tak to mu nechávám to je jeho doména jinak super umí steaky a čínu to bych se užrala...ale zbytek ten je na mě
23. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ne že bych vařit neuměla ale on to má prostě vždycky všechno lepší :angry: nevím jak to dělá takže když se mu chce a má náladu a hlavně čas vaří on :slight_smile: hlavně víkendy bývaj jeho no a ted má až do nového roku dovču takže paráda :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni to máš super a upřímně ono i víc chutná když to nedělám a je mi to neservírováno
23. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek