Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
ia.
22. pro 2008
zofi a to kojíš???
my jsme taky na 3, pak je protivný, půlhodiny uspávám a půlhodiny spí 😃
lucenekautor
22. pro 2008
za chvilu bude House 😃
lucenekautor
22. pro 2008
zofi nekojí
ia.
22. pro 2008
tak to jo, to chápu. Vzhledem k tomu, jak je Vojtíšek šikovný v noci že se fakt napije, a hned zase usne, tak věřím tomu, že kdybych nekojila, tak taky chrní celou noc. Ale mě to kojo nevadí, aspon se s ním poňufám i v noci x-)
na Hause taky kukám, ale ten min díl byl divný a myslím že tento bude pokrač.toho minulého :-p
lucenekautor
22. pro 2008
jj divný byl ale sem zvědavá jak to dopadne
ty radu nechceš dojít na kafo někdy?????
ia.
22. pro 2008
no klíďo píďo, a pak dojdete vy ze Saruš? 😉 uděláme družbu 😉
lucenekautor
22. pro 2008
dobroš uděláme 😃
lucenekautor
22. pro 2008
tak brou všem idu k telce
ia.
22. pro 2008
luci teď jsem si vzpoměla, jak si tady kdesik psala, že u tebe byla kámoška, co je sama a bude mít mimi, ty to je tak hrozné, jak to bude zvládat? já když si vzpomenu jak jsem byla po porodu v prdeli, nevěděla jsem co a jak a ta představa že jsem sama a navíc v tísnivé fin. situaci..chjo, je mi ji fakt líto. Některé potvory mají všeho plnou prdel a jen si stěžujou, a někdo musí řešit takové věci 😞
lucenekautor
22. pro 2008
radu jj sem to písla holkám, že mě to trápilo...a víš co? poslílaj mi krabice s oblečkama.....co Katce darujou x-) x-) x-) já ji naplnila neutrál věcma ikea vaničku kterou jí dávám taky bryndáky pleny nůžky žínky dudle vše nové co už neužiju....a mám z toho fakt perfiš pocit.....
ia.
22. pro 2008
to je krásné, fakt. Zrovna jsem chtěla napsat, že mám už plný šuplík věcí, které už Vojta neobleče a že jsou tam i věcičky, co vůbec neměl ani na sobě, jak se domluvíme na ten leden, tak do vaničky něco přihodím x-) tak brou, jdem na teho Hause🙂)
lucenekautor
22. pro 2008
děkuju radu moc a brou si písnem 😉
m.o.n.i.k.a
22. pro 2008
Nevím o co jde,ale kámošky je mi líto 😞
Mám taky jednu takovou,která má ted už 7 měs.klučíka a ten její se na ně sprostě vykašlal,tak ted bydlí u mamky a žije jen z mateřské.Mamka něco sem tam koupí,ale musí vyžít z toho co jí dává stát.
Ale asi není na tom tak špatně,nevím neznám ten příběh kamarádky.....
lucenekautor
23. pro 2008
Dobré ráno...
valím jetš drobnosti kouúit odpo hany vyvenčí sáru a já jako tryskomyš vysaju, vytřu utřu prach a večer zdobím stromeček x-) x-) x-)
ia.
23. pro 2008
tak se hlásíme k Hořenkům do klubu. V noci kojení co 2 hod :-p 8-(
já jsem zrovna dovařila špenát, po o jde manža s Vojtou ven, já nás sbalím a pak fičíme k našim. Takže vám už teď přeju krásné pohodové vánoce a bohatého ježíška x-) já se tady ukážu 25 večír....
lucenekautor
23. pro 2008
radu tobě taky krásné vánocee
leninnek
23. pro 2008
dobré odpoledne všem já už od ted jen odpočívám a budu se těšit na zítřek x-) no včera jsme dorazili až ve dvě ráno a jako naschvál nám malá dneska vstávala o půl šesté v osm sice usla na hodku ale já musela dát ještě poslední drobnosti do pucu pak jsme jeli na poradnu očkování v pohodě malá ani necekla a ted pořád chrápe asi ji to zmohlo snad bude ok no nic holky tak přeji krásné vánoce hodně dárečků a radosti x-) x-)
lucenekautor
23. pro 2008
sakrta co je s artemiss už by měla být doma...... :-S
lucenekautor
23. pro 2008
doufám že je vše ok
maja26
23. pro 2008
ahojda 🙂 Tak já mám všechno hotovo polívky,salát,cukroví na talíři,šampus se chladí,dárky zabaleny a můžu mít leháro 😃
maja26
23. pro 2008
Ale tady to vypadá,že vy ne 🙂
m.o.n.i.k.a
23. pro 2008
Ahoj
No já jsem se zastavila až teď a to budu ještě loupat brambory a zbytek salátu dělá má drahá polovička 🙂
Zrovna jsme říkali,že na poslední chvíli dárky nechávat nebudem,všude tolik nervozních lidí,no hrůza. 😞
Ještě,že už to máme za sebou a zítra si budeme krásně užívat 🙂
lucenekautor
23. pro 2008
Maji u nás už stromček svítí jen dodělávám polívku na plotně.....
leninnek
23. pro 2008
u nás je taky právě polívka na plotně 🙂
lucenekautor
23. pro 2008
hodila jsem vám do albika pf
leni jakou děláš rybí nebo hrachajdu????
Já vloni touhle dobou blila jak amina....celý prosinec
m.o.n.i.k.a
23. pro 2008
Ježíšku,prosimtě,přečti si mé psaní.Je krátké.
Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce takoví jak na Vánoce!
Ať jsou milí,míň se mračí.....Děkuji Ti.
Krásné svátky vánoční a štastný Nový rok všem ! 🙂
leninnek
23. pro 2008
luci rybí ale nedělám ji já 😃 neumím se přiznám můj mužíček je na tom s vařením líp 😉 já naštěstí měla v tomhle směru těhu v pohodě akorát rozikové 😞
lucenekautor
23. pro 2008
leni ahá manža umí salát super tak to mu nechávám to je jeho doména jinak super umí steaky a čínu to bych se užrala...ale zbytek ten je na mě
leninnek
23. pro 2008
no tak ne že bych vařit neuměla ale on to má prostě vždycky všechno lepší ]-( nevím jak to dělá takže když se mu chce a má náladu a hlavně čas vaří on 🙂 hlavně víkendy bývaj jeho no a ted má až do nového roku dovču takže paráda x-)
lucenekautor
23. pro 2008
leni to máš super a upřímně ono i víc chutná když to nedělám a je mi to neservírováno