Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
23. pro 2008
no dic děvčata jdu směr vana relax a postel pá a krásné vánoce
leninnek
23. pro 2008
jo Luci je to tak 🙂 no nic já si jdu dát sprchu a jdu spát včera nebo spíš dneska jsem toho moc nenaspala tak půjdu brzo at jsem zítra fit a pořádně si užijem ty naše první vánoce ve třech x-) no vlastně když se to tak vezme druhé protože už kája byla v bříšku loni 🙂 týýý jo já už se tak těším až bude kája mrkat na dárečky a stromeček budem ji trhat papíry x-) x-) no a snad už příští rok si je bude trhat sama 🙂
kykynka
24. pro 2008
Večer plný překvapení,
pocit, který jindy není,
dobré jídlo do bříška,
bohatého ježíška.
Tohle všechno na vánoce,
hodně zdraví v novém roce.

Přeji Sonča Kyky a Miky 😉
denber
24. pro 2008
ahojky, krásné vánoce, bohátého ježíškaa vše nej do nového roku nejen vám, ale i vašim nejbližším přejí Deny, Davi a nikolka.
zany1
24. pro 2008
Taky se přidávám k přání a přeji krásné vánoční svátky, hodně štěstíčka, zdravíčka a bohatého Ježíška dětičkám, ale i maminkám!!!
iwulik
24. pro 2008
Krásné vánoce všem 🙂
lucenekautor
25. pro 2008
ahoj ospalci venku sněžíííííí x-) x-) x-)
zofinecka1
25. pro 2008
ahoj všem. Přejí krásné Vánoce. Já se pomalu chystám do kostela. 😃 To bude zase nádhera 😃
maja26
25. pro 2008
Ahojky já mám Pfko v albíčku pro Vás 😉 .Tak a jdu na obídek k našim to bude super v 1+1 naši,my,segry s dětskama to zas bude veselo 😃 Zatím papa!
lucenekautor
25. pro 2008
no majo to bude 😃
leninnek
25. pro 2008
teda tu je mrtvo papkáte cukrovíčko a koukáte na telku 🙂
ia.
25. pro 2008
ahoj holky, tak jak si užíváte vánoce? x-) my jsme konečně doma, i když ráno zase fičíme ke tchánům a vracíme se až v sobotu, ale teď si to užívám, Vojtí chrní a já sedím u netu a čekám na pretty woman 😃
lucenekautor
25. pro 2008
radu to popojíždění je mazec co? sami jak sami ale s prckem...sem ráda, že my nikam se nefrcáme 😃
ia.
25. pro 2008
luci ani nemluv....ještě jsme byli u babi v Beskydech, náledí na cestě, všude plno sněhu, fakt paráda....
to se teda máte. Ani žádný obídek u rodiny vás nečeká? tcháni nezvou na kačenu se zelím? 😉
a jak reagovala Sáruš na stromeček? kukala jsem na fotečky x-)
parybka
25. pro 2008
Radi, je sníh v Beskydech? my jedem zítra za mamkou, bydlí kousek za FM, tak jsem zvědavá, jestli vyzkoušíme nové sáňky
lucenekautor
26. pro 2008
radu ee hany nemá rodiče a já nemám mamku, táta je alkáč, takže nic..ale ke švagrové asi půjdem 😉
sáru stromek moc nebral, fotky mám v albu, spíš příští rok to bude pajada
hufina79
26. pro 2008
Zdarec zeny, krasne svatky. Tady je ale mrtvo... tady je nase PFko, mrknete se je to super. Zapnete si ale zvuk a chvilku pockejte, dlouho se to nacita....

http://elfyourself.jibjab.com/view/fszmDvDJcR1K...
maja26
26. pro 2008
Tak to je super přáníčko hufi 😃 moc hezké 😉
lucenekautor
26. pro 2008
hufi ty prodáváš ten ABC tec? můžu vědět proč? já ho moooc chtěla a líbí se mi
hufina79
26. pro 2008
Maja26-diky
lucenek-maly nam nejak rychle vyrostl z korbicky ( 8 kg ) a ve sportaku se mu nelibilo, tak jsme museli hledat nejaky, ve kterem se mu bude libit a ted na zimu by nam neumrzl... je to skoda. Taky se mi moc libi a je mi to lito. Ten design a barvy jsou fakt suprovni.
lucenekautor
26. pro 2008
no právě...taky sem váhala nad tou sportovní nástavbou že bude moc open na půlročního prcka a co kolečka nehrkaj moc????
hufina79
26. pro 2008
no ono je dobre, ze se ten sportak da posadit v obou smerech. Proto jsem ho chtela, ze na maleho nebude foukat, kdyz si ho otocim k sobe, tak jako korbicku.... kolecka jsou v pohode, jen kdyz se tam prilepi kaminek, tak tan kaminek... ale kdyz to z te gumy vyndas je to v pohode... Ja s nim byla spokojena. Kam jsem sla, vsichni se za nami ohlizeli :c)
lucenekautor
26. pro 2008
jj to věřím a jaký ste si nakonec vybrali???
hufina79
26. pro 2008
Pro nejakou tehuli co bude mit minco nekdy ted a zimu precka v korbice bude akorat... Fakt moc jety neni, protoze nam od narozeni 3 mesice nejezdil vytah a my nemeli klice od kocarkarny... tak jsem maleho brala vsude autem v sedacce a pak ho vrazila u nasich na zahrade do stareho zahradniho kocaru...
hufina79
26. pro 2008
Jane Slalom Pro, cerny s vyrvane zlutou striskou a doplnky...
lucenekautor
26. pro 2008
jj to chápu já už taky budu sedlat do sporťáku...sára se mačká v korbě
lucenekautor
26. pro 2008
jééé ten je krásnej x-) x-) x-)
hufina79
26. pro 2008
koupili jsme uz pouzity ( uz jsem moudra a novy bych uz zbytecne nekupovala- skoda penez ), a jenom sportovni verzi... da se dat az do lehu... a je obrovsky. Nejdrive jsem trojkolku moc nechtela, ale naskytl se dobry kauf a malemu se v nem libilo. Tak jsem nevahala, akorat ze ted mi doma trci dva kocary...
lucenekautor
26. pro 2008
jj to chápu ale až budeš jezdit oceníš manipulativnost trojkolky 😉
a ještě se nikdo neozval? dala jsi ho i na MMB?
hufina79
26. pro 2008
jeste se nikdo neozval, na MMB nedala, to se musi platit ne?
Jj, uz jsem ocenila, hlavne v obchode jak se klickuje mezi regaly.... :c)

Začni psát odpověď...

Odešli