• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
no dic děvčata jdu směr vana relax a postel pá a krásné vánoce
23. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Luci je to tak :slight_smile: no nic já si jdu dát sprchu a jdu spát včera nebo spíš dneska jsem toho moc nenaspala tak půjdu brzo at jsem zítra fit a pořádně si užijem ty naše první vánoce ve třech :dizzy_face: no vlastně když se to tak vezme druhé protože už kája byla v bříšku loni :slight_smile: týýý jo já už se tak těším až bude kája mrkat na dárečky a stromeček budem ji trhat papíry :dizzy_face: :dizzy_face: no a snad už příští rok si je bude trhat sama :slight_smile:
23. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer plný překvapení,
pocit, který jindy není,
dobré jídlo do bříška,
bohatého ježíška.
Tohle všechno na vánoce,
hodně zdraví v novém roce.

Přeji Sonča Kyky a Miky :wink:
24. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné vánoce, bohátého ježíškaa vše nej do nového roku nejen vám, ale i vašim nejbližším přejí Deny, Davi a nikolka.
24. pro 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k přání a přeji krásné vánoční svátky, hodně štěstíčka, zdravíčka a bohatého Ježíška dětičkám, ale i maminkám!!!
24. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vánoce všem :slight_smile:
24. pro 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ospalci venku sněžíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem. Přejí krásné Vánoce. Já se pomalu chystám do kostela. :grinning: To bude zase nádhera :grinning:
25. pro 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já mám Pfko v albíčku pro Vás :wink: .Tak a jdu na obídek k našim to bude super v 1+1 naši,my,segry s dětskama to zas bude veselo :grinning: Zatím papa!
25. pro 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no majo to bude :grinning:
25. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tu je mrtvo papkáte cukrovíčko a koukáte na telku :slight_smile:
25. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak si užíváte vánoce? :dizzy_face: my jsme konečně doma, i když ráno zase fičíme ke tchánům a vracíme se až v sobotu, ale teď si to užívám, Vojtí chrní a já sedím u netu a čekám na pretty woman :grinning:
25. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu to popojíždění je mazec co? sami jak sami ale s prckem...sem ráda, že my nikam se nefrcáme :grinning:
25. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ani nemluv....ještě jsme byli u babi v Beskydech, náledí na cestě, všude plno sněhu, fakt paráda....
to se teda máte. Ani žádný obídek u rodiny vás nečeká? tcháni nezvou na kačenu se zelím? :wink:
a jak reagovala Sáruš na stromeček? kukala jsem na fotečky :dizzy_face:
25. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radi, je sníh v Beskydech? my jedem zítra za mamkou, bydlí kousek za FM, tak jsem zvědavá, jestli vyzkoušíme nové sáňky
25. pro 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu ee hany nemá rodiče a já nemám mamku, táta je alkáč, takže nic..ale ke švagrové asi půjdem :wink:
sáru stromek moc nebral, fotky mám v albu, spíš příští rok to bude pajada
26. pro 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec zeny, krasne svatky. Tady je ale mrtvo... tady je nase PFko, mrknete se je to super. Zapnete si ale zvuk a chvilku pockejte, dlouho se to nacita....

http://elfyourself.jibjab.com/view/fszmDvDJcR1KK5vYk4mR
26. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super přáníčko hufi :grinning: moc hezké :wink:
26. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hufi ty prodáváš ten ABC tec? můžu vědět proč? já ho moooc chtěla a líbí se mi
26. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja26-diky
lucenek-maly nam nejak rychle vyrostl z korbicky ( 8 kg ) a ve sportaku se mu nelibilo, tak jsme museli hledat nejaky, ve kterem se mu bude libit a ted na zimu by nam neumrzl... je to skoda. Taky se mi moc libi a je mi to lito. Ten design a barvy jsou fakt suprovni.
26. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě...taky sem váhala nad tou sportovní nástavbou že bude moc open na půlročního prcka a co kolečka nehrkaj moc????
26. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je dobre, ze se ten sportak da posadit v obou smerech. Proto jsem ho chtela, ze na maleho nebude foukat, kdyz si ho otocim k sobe, tak jako korbicku.... kolecka jsou v pohode, jen kdyz se tam prilepi kaminek, tak tan kaminek... ale kdyz to z te gumy vyndas je to v pohode... Ja s nim byla spokojena. Kam jsem sla, vsichni se za nami ohlizeli :c)
26. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to věřím a jaký ste si nakonec vybrali???
26. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro nejakou tehuli co bude mit minco nekdy ted a zimu precka v korbice bude akorat... Fakt moc jety neni, protoze nam od narozeni 3 mesice nejezdil vytah a my nemeli klice od kocarkarny... tak jsem maleho brala vsude autem v sedacce a pak ho vrazila u nasich na zahrade do stareho zahradniho kocaru...
26. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane Slalom Pro, cerny s vyrvane zlutou striskou a doplnky...
26. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to chápu já už taky budu sedlat do sporťáku...sára se mačká v korbě
26. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupili jsme uz pouzity ( uz jsem moudra a novy bych uz zbytecne nekupovala- skoda penez ), a jenom sportovni verzi... da se dat az do lehu... a je obrovsky. Nejdrive jsem trojkolku moc nechtela, ale naskytl se dobry kauf a malemu se v nem libilo. Tak jsem nevahala, akorat ze ted mi doma trci dva kocary...
26. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to chápu ale až budeš jezdit oceníš manipulativnost trojkolky :wink:
a ještě se nikdo neozval? dala jsi ho i na MMB?
26. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste se nikdo neozval, na MMB nedala, to se musi platit ne?
Jj, uz jsem ocenila, hlavne v obchode jak se klickuje mezi regaly.... :c)
26. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek