• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
ne máš zdarma i to jde......já tak taky funguju jen prostě nejsi v jejich systému hvězda
26. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to tam taky soupnu...
26. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj je tam větší kumulace lidí a i na Sbazar taky mám dobré zkušenosti
26. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak na MMB uz jsem to soupla, ale nevim....
26. pro 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nebuj uvidíš
26. pro 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no soupla jsem to i do Aviza, tak uvidime...
26. pro 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj luci, tak to je moc smutné, že nemáte žádné rodiče :fearful: to musí být manžovi smutno, že přišel o oba rodiče.... :confused: ale našli jste se, máte novou rodinu :dizzy_face:
my dnes spíme u tchánovců, Vojtí byl neskutečně hodný a už chrní.
Jo Paryb, sněhu je tam habakuk, ale nevím kde přesně jedete, ve FM tam ještě nebylo nic, ale za Frýdlantem už hafo...
26. pro 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé Saruš má dnes 5 měsíců.......gratulujeme :dizzy_face:
to tak utíká, neskutečné..pamatuju si, jak jsem přes léto četla holky těsně před porodem a v červnecovkách lucka fňukala, že je furt celá a že neporodí, pak si pamatuju, jak jsem přišla z porodky a Sára už měla dva měsíce no a teď už ji zbývá měsíc a bude jí půl roku.....neskutečné jak to utíká... :astonished:
26. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jaké byli Vánoce? :slight_smile:
U nás super,skvěle jsme si je užili :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé radu díkec..no letí to letí, Vojta už je taky kusanec :grinning:
27. pro 2008 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, luci tak to je saruška přesně o měsíc mladší jak Niky :slight_smile: v kolik se narodila?
27. pro 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
den 20:57 ale včera vy máte dneska půl roku...jezdíš v hlubokém nebo sportákuješ? sára už má skrčené kolena a to měří 69cm
27. pro 2008 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nikuš měla naposled u dr. před 3-4 týdny 69 a jezdímě furt v hlubokém a vejde se tam krásně i s fusákem. ale kdo ví jak dlouho to ještě bude, jinak nikuš je 20:40:slight_smile: skoro shoda. budete chodit na masáže?
27. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
den enbudu dělám je doma a jsem už profik skoro umím i jinou z plavča takže tak
já už asi tasím sporťk
27. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer :slight_smile:
Holky já jsem taky malou asi od 5-6 měsíců vozila ve sporťáku,dneska jsou ty kočárky nějak malé :unamused: sice by to měly zvláš´t teď v zimě pohodlnější v hlubokém,ale když to necháte na ležení pořádnou deku a fusák tak je to v pohodě :slight_smile:
27. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maji jsou no....ale já tak jako tak počítala v zimě se sprotákem, jelikož mám 3 kombinaci tak jen přesedlám
27. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já právě vybírala kočár s co největší korbičkou a nezklamal. 3kom.mámetaky,takže to potom budu řešit stejně. lucii já se chystám plavat ted- chodíš někde v porubě?vím, že si to říkala, ale skleróza....
27. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
denber a jakou zn. kočáru máte? My jsme taky vybírali s co největší korbičkou a máme Quinny, ale jak píše Lucka, počítám že taky do sporťáku přesedláme tak na konci února, kdy bude mít malý 5M.
27. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a artemiss a misicka85 se neozvaly, že? Snad jsou obě holky i miminka ok :astonished:
27. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
máme mikado oxford, vybírala jsem ho podle různých diskuzí a potom podle hodnocení nějakých "kritiků"atd. ale tak únor-duben odhaduji, že taky pomalu a jistě budem měnit. ono teď tam dost místa zabere ten fusák-sám osobě
27. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
den chodím ale do vítkovic Plaváček za hřbitovem, a max. spokojenost
ahoj radu, no taky artemiss mě zlobí....fakt dávno měli být doma.....snad se nic nestalo.....
27. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu my už s fusakem v kombi máme kolínka skrčené je tam jak sardinka vážně.....
27. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ta flaška vedle mě sere neskutečně :angry:
27. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ve vítkovicích to u hřibitova trošku znám, chodila sem tamkousek do školy, pokud teda nejsou ty hřbitovy dva... ale jak na potvoru si tam nic s plaváním nevybavím, tak nevím kdepak to tam je. kdepak budete strávit silvestra, my po dvou letech na chatě doma, ono dalo by se jet i teď s nikuškou, ale dědečkové by nás asi popravili kdo ví jak ,říct jim-že tam s nikuš vyrážíme:slight_smile: ono tam totižmůže být 5cm sněhu, ale i 1m.
27. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
den hřbitov u vítk. nádraží jezdí tam šalina č.3 jdeš kolem hřbotova furt rovně veliká budova vítkovické stavby v tom je pracák a za tím barákem je takový žluto červený prosklený barák a hned zahneš doprava a je tam baráček s takovou šikmou střechou a veliký nápis regenerace tak tam to je....
27. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
den je tam ahol že? tak to je správně
27. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

lucenek: to je to regeneracni studio?
27. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu do duchen
27. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
luci jaká flaška? :astonished:
no chudák Saruš, to se jí asi nepohodlně leží...no Vojta už má taky na mále, ale musí ještě vydržet, bobík...
snad jsou holky co porodily v poho, akorát holt nestihly skočit na koníka....
27. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj to rege studio to je ono
radu vpravo ta reklama fuj ee
27. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek