Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
26. pro 2008
ne máš zdarma i to jde......já tak taky funguju jen prostě nejsi v jejich systému hvězda
hufina79
26. pro 2008
Tak to tam taky soupnu...
lucenekautor
26. pro 2008
jj je tam větší kumulace lidí a i na Sbazar taky mám dobré zkušenosti
hufina79
26. pro 2008
tak na MMB uz jsem to soupla, ale nevim....
lucenekautor
26. pro 2008
nebuj uvidíš
hufina79
26. pro 2008
no soupla jsem to i do Aviza, tak uvidime...
ia.
26. pro 2008
ahoj luci, tak to je moc smutné, že nemáte žádné rodiče 😕 to musí být manžovi smutno, že přišel o oba rodiče.... =-) ale našli jste se, máte novou rodinu x-)
my dnes spíme u tchánovců, Vojtí byl neskutečně hodný a už chrní.
Jo Paryb, sněhu je tam habakuk, ale nevím kde přesně jedete, ve FM tam ještě nebylo nic, ale za Frýdlantem už hafo...
ia.
26. pro 2008
jééééé Saruš má dnes 5 měsíců.......gratulujeme x-)
to tak utíká, neskutečné..pamatuju si, jak jsem přes léto četla holky těsně před porodem a v červnecovkách lucka fňukala, že je furt celá a že neporodí, pak si pamatuju, jak jsem přišla z porodky a Sára už měla dva měsíce no a teď už ji zbývá měsíc a bude jí půl roku.....neskutečné jak to utíká... :-o
m.o.n.i.k.a
26. pro 2008
Ahoj holky,
tak jaké byli Vánoce? 🙂
U nás super,skvěle jsme si je užili 🙂
lucenekautor
27. pro 2008
jé radu díkec..no letí to letí, Vojta už je taky kusanec 😃
denber
27. pro 2008
ahojky, luci tak to je saruška přesně o měsíc mladší jak Niky 🙂 v kolik se narodila?
lucenekautor
27. pro 2008
den 20:57 ale včera vy máte dneska půl roku...jezdíš v hlubokém nebo sportákuješ? sára už má skrčené kolena a to měří 69cm
denber
27. pro 2008
nikuš měla naposled u dr. před 3-4 týdny 69 a jezdímě furt v hlubokém a vejde se tam krásně i s fusákem. ale kdo ví jak dlouho to ještě bude, jinak nikuš je 20:4😇 skoro shoda. budete chodit na masáže?
lucenekautor
27. pro 2008
den enbudu dělám je doma a jsem už profik skoro umím i jinou z plavča takže tak
já už asi tasím sporťk
maja26
27. pro 2008
Dobrý večer 🙂
Holky já jsem taky malou asi od 5-6 měsíců vozila ve sporťáku,dneska jsou ty kočárky nějak malé :-| sice by to měly zvláš´t teď v zimě pohodlnější v hlubokém,ale když to necháte na ležení pořádnou deku a fusák tak je to v pohodě 🙂
lucenekautor
27. pro 2008
maji jsou no....ale já tak jako tak počítala v zimě se sprotákem, jelikož mám 3 kombinaci tak jen přesedlám
denber
27. pro 2008
já právě vybírala kočár s co největší korbičkou a nezklamal. 3kom.mámetaky,takže to potom budu řešit stejně. lucii já se chystám plavat ted- chodíš někde v porubě?vím, že si to říkala, ale skleróza....
ia.
27. pro 2008
denber a jakou zn. kočáru máte? My jsme taky vybírali s co největší korbičkou a máme Quinny, ale jak píše Lucka, počítám že taky do sporťáku přesedláme tak na konci února, kdy bude mít malý 5M.
ia.
27. pro 2008
holky a artemiss a misicka85 se neozvaly, že? Snad jsou obě holky i miminka ok :-o
denber
27. pro 2008
máme mikado oxford, vybírala jsem ho podle různých diskuzí a potom podle hodnocení nějakých "kritiků"atd. ale tak únor-duben odhaduji, že taky pomalu a jistě budem měnit. ono teď tam dost místa zabere ten fusák-sám osobě
lucenekautor
27. pro 2008
den chodím ale do vítkovic Plaváček za hřbitovem, a max. spokojenost
ahoj radu, no taky artemiss mě zlobí....fakt dávno měli být doma.....snad se nic nestalo.....
lucenekautor
27. pro 2008
radu my už s fusakem v kombi máme kolínka skrčené je tam jak sardinka vážně.....
lucenekautor
27. pro 2008
a ta flaška vedle mě sere neskutečně ]-(
denber
27. pro 2008
ve vítkovicích to u hřibitova trošku znám, chodila sem tamkousek do školy, pokud teda nejsou ty hřbitovy dva... ale jak na potvoru si tam nic s plaváním nevybavím, tak nevím kdepak to tam je. kdepak budete strávit silvestra, my po dvou letech na chatě doma, ono dalo by se jet i teď s nikuškou, ale dědečkové by nás asi popravili kdo ví jak ,říct jim-že tam s nikuš vyrážíme🙂 ono tam totižmůže být 5cm sněhu, ale i 1m.
lucenekautor
27. pro 2008
den hřbitov u vítk. nádraží jezdí tam šalina č.3 jdeš kolem hřbotova furt rovně veliká budova vítkovické stavby v tom je pracák a za tím barákem je takový žluto červený prosklený barák a hned zahneš doprava a je tam baráček s takovou šikmou střechou a veliký nápis regenerace tak tam to je....
lucenekautor
27. pro 2008
den je tam ahol že? tak to je správně
hufina79
27. pro 2008
ahoj holky,

lucenek: to je to regeneracni studio?
lucenekautor
27. pro 2008
jdu do duchen
ia.
27. pro 2008
luci jaká flaška? :-o
no chudák Saruš, to se jí asi nepohodlně leží...no Vojta už má taky na mále, ale musí ještě vydržet, bobík...
snad jsou holky co porodily v poho, akorát holt nestihly skočit na koníka....
lucenekautor
27. pro 2008
jj to rege studio to je ono
radu vpravo ta reklama fuj ee

Začni psát odpověď...

Odešli