• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
aháááá :grinning: já myslela že už jsi úplně přestala kojit a máš nějaký splín a sedíš doma a piješ :grinning: :grinning:
27. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ee to ne :grinning:
27. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
idu kojit a spát....hoj holky :wink:
27. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to vím přesně, kolem toho sem chodila do školy, kousek za tím a doprava- je dopravka. a pak ahol.
28. pro 2008 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já budu chodit na plavčo na Vítkovický stadion, Je tam olavání s Rybičkou a taky super. A ty masáže bych chtěla vyzkoušet, ale teď nebudu mít celý leden čas, jelikož mám zkouškové a musím se pilně učiti :grinning:
28. pro 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo den tam to je
28. pro 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nikdo neslavil Vánoce? :confused:
28. pro 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: a jsou tam vanicky-jak velke nebo bazen? Taky bych chtela nekam zacit chodit, ale doted mi to nejak nevychzelo...
28. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hufi i vaničky i bazén, přebalovací pulty, krmící židličky, mikrovlnka velká herna kde můžeš dítko nakrmit přebalit strávit tam nějaký časík a ještě ti kafíčko doneskou a velká kočárkárna takže tam super.....
hufi kočík eště ee
28. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanička velká vysoká rohová vana tada klasika, ale takové ty mega ovály co má kennny to nejsou prostě klasika rohovka ale větší a vyšší
28. pro 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska budu sedlat na sproťák gojy je sardinka hadra chudák kolena skrčené bobik můj
28. pro 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dej pak vědět, co Saruš na sporťák. Myslím že naše děti jsou tak cca stejně velké, resp. že Vojta bude měřit cca to samé co Sára teď, už teď ve 3 měs má přes 60cm, ale zase jsem na netu četla, že do sporťáku by mělo dítko jít až když sedí což je od cca 8 měs, což by bylo u nás nereálné.
Holky a do čeho teď ty hříbečky oblíkáte, když jsou takové mrazy? Vojta má body s krátkým, štrample, tričko s dlouhým, takovou kombinezu flaušovou, pak takový bavlněný vak a pak do fusaku do kočáru...a pláštěnku, ať tam nemá takovou kosu...
28. pro 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu už mám přesedláno :dizzy_face:
síra je nadšenáááááá tak uvidíme co venku ale nevýhoda je že ho už nevynesu nahoru se sárou, doted jsem vyklikla korbu a pak šla pro podvozek, ted už nenakliknu ani sedajdu mno neva ale toho místa takové široké a pohodlné to je....zítra vyjedem
radu u speediho píšou že od 6m ale já to neřeším, prostě nevejde se do korby a je to stejně to má na lehačku tak co
sára má body s krátkým štramplíky, tričko s dlouhým vyteplenou mikonu vyteplené kalhoty rukavice papučky kombinéza fusak a nánořník a vozím pros isichr deku
28. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ale můžeš ten sporťák složit segra ho vždycky složila dala za dveře a vynesla malou a pak kočár a někdy vynesla i malou i kočár na jednou,ale ona bydlela v prvním nadpodlaží :slight_smile:
28. pro 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to můžu, ale to už je fuk kestli to poensu složené nebo rozložené bez sáry, blbě se to nese tak i tak :grinning:
28. pro 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,stačilo jak jsem pomáhala segře je to velký kočár,ale zas je to dobře pro mrně ten sporťák quinny je velký za to hluboká korbička je miniaturní.Ale segře se to líbilo tak co :slight_smile: říkala že kdyby to věděla tak by si to koupila už u Anežky a mohla to využít skvěle protože když by koupila Anežce jen nějaký sporťáček tak by se narodila Gabinka,ale tak měla před tím asi tři kočáry pak koupily quinny a byly spokojeni nejvíc
28. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fujfurt mi ujíždí oko do prava na tu reklamu stou dětskou lahví :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééé
28. pro 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majo to mě taky je to humus fuj

jj sporták je prostornej fakt šupa....ale ta korbička neškodilo by kdyby dali navíc 5cm
28. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO NAVÍC JE TA KORBIČKA VEVNITŘ TAK ZAJÍMAVĚ TVAROVANÁ ŽE SE TEN PROSTŘEDEK JEŠTĚ ZUŽUJE ASI KVŮLI TOMU ZAKLAPOVÁNÍ,TO JE BLBÉ gABINKA BYLO DOCELA DLOUHÁ TAK TO TAKY MOC DLOUHO NEMĚLA PAK UŽ SE TAM CHUDĚRA MAČKALA.
28. pro 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko přesně na to jsem myslela, že je teď je šupa vykliknout tu korbu, pže když spí, tak ho můžu šoupnout někde do chladu a může dospat a ze sedačkou je to taky fajn, že se jede na nákup, klik na podvozek a paráda.
Tak pak poreferuj, co Saruš venku, jak se ji spinkalo :wink:
apropo do maxicosi vám ještě vleze? Vojta jak je tak navlečený tak tam sedí jak sardinka...chtěli bysme koupit už sedačku 9-36kg, aby to měl až do konce, ale ještě jsem nečetla žádné reference...
jinak už spí, dneska solidně mrzlo, byli jsme skoro dvě hodky venku a to ho asi unavilo, tak bylo koupando už o půl šesté a ve čtvrt na sedm byl tuhoš :dizzy_face:
28. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu do vajco ještě jo ale taky chci tu 9-36kg a beru britax evolva 123 sotjí na netu 4200 v obchodech 6800 byla jsem na ni i kukat je polohovací...no sem nadšená
28. pro 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tip, už na to s manžou kukáme :dizzy_face: Sáře to v kočíku sluší:slight_smile:v tom sporťáku je ještě nějaká vložka? musím juknout do krabice, jestli ji tam máme taky :astonished:
28. pro 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ta flaša už mě taky sere...proč tady dávají takové negativní reklamy? :angry:
a jestli kukáte na telku, tak asi nechápete jako já....oni daj v šest večer takový krvák jako je andělská tvář, a v osm večer kdy už děti spí, tak dají shreka. Nechapando, fakt... :angry:
28. pro 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu není tu jsem si koupila zvlášt ale z quinny freestyle a sedí refektně a je super polstrovaná
radu kukni na to na www.babylife.cz mám tam svoje ceny kdybys něco chtěla tak se můžem domluvit
28. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu negativní reklama je největší marketingový tah
28. pro 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak jsme s manžou kukali na sedačky a líbí se nám tahle: Sport TOP autosedačka Recaro, je taky dost polohovací. Na tu vložku juknem, to je dobrá věc, když jsou ještě takoví malincí. Kukala jsem že nemáš na sporťáku madlo, to jde taky dokoupit ale ne origoš quinny, my jsme kupili chicco a pasuje...
nemožem najít tu vložku, pod čím přesně to máme na babylife hledat, pls?
28. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu madlo mám ale dám až bude sára sedět taky mám to ct0.4
tu vložku nenajdeš jen ty sedajdy já tu vložku koupila na mmb, tak kukni na www.mimibazar do vyhledávače zadej quinny a vyjede ti vše co je společné pro tuto značku
28. pro 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute :slight_smile:
Když už jste u těch kočárů,u druhýho si pořizujeme Cortinu X3 Tris Evolution.Jsem do něj zažraná :grinning:
Sice jsem si říkala,že 3jkolku nechci,protože kámošky stím neměli dobré zkušenosti,ale tady ten chci :slight_smile:
Byli jsme včera večer na sněženkách a nic moc,tak ten kdo se tam chystá si vyberte jiný film,napraskáno až do posledního místa,ale na prd,prostě o ničem,málem jsem usla. :confounded:
Raději jsme měli zajít na muzikál ze střední,ale kdo to moh vědět,že :grinning:
Májo je už ta kavárna otevřená?
28. pro 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu zítra cinkám tak ti písnu pak
28. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jsem asi magor ale co znamená "zítra cinkám"? :astonished: :astonished:
monika, cortinu x3 jsem chtěla taky, okamžitě jsem se do ní zamilovala, ale můj praktický manžel se pustil do hlubších zkoumání kočáru a zjistili jsme např. nepraktickou věc jako jsou plastové kolečka, které se zničí během chvilky a gumové nebylo možné objednat...A dnes jsem vděčná na quinny, pže jezdíme po lese, po polních cestách, ale i po asfaltce a ty gumové prostě nemají chybu....a navíc je quinny tak úžasně skladný, že se mi vleze i do Pola. Ale to je možná cortina taky, to jsem nezjišťovala...
28. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek