• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
radu ip
28. pro 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to vím no,že ty kolečka jsou plastové,ale kámoška mi říkala,že se dají celé změnit vyndat a dát jiné,tak nevím,taky jsem to nezkoumala,my nebudem jezdit po lese aspon doufám :slight_smile: Tak zatím vede tento,co se týče 3jkolek se mi tento líbí jako jediný,zbytek se nám nelíbí,tak uvidíme,zatím vede ta cortina. :wink:
Nedá se ani houpat,ale to jsem nehoupala ani malého v takku.Tak to by nám nevadilo.Teďka máme sporťák od camu a nevm to jistě,ale myslím,že nejsou úplně ty kola gumové a to jsme byli i na horách a v pohodě,ale nejsem si jistá jaké jsou. :grinning:
28. pro 2008 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tím houpáním si to taky vzpomínám, vím že se mi hodně líbil i 3komb od Chicca, tam byly taky plasty, ale daly se koupit gumové, no nakonec jsme jeli do Polského Těšína a ve spec.prodejně quinny jsme se nechali nadchnout:slight_smile:)
28. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme tento,a jsem asi debi@,protože nepoznám gumové,ale myslím si,že nejsou,že jsou plastové :sweat_smile:
http://www.mimi-kocarky.cz/foto.php?url=http://www.mimi-kocarky.cz/_obchody/mimi-kocarky.shop5.cz/prilohy/100172_1.jpg.big.jpg
28. pro 2008 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy jste byli v Těšíně?Tam jsme byli minulý rok,protože nám každý říkal tam si zajďte je tam levno a tak jsme jeli,našli jsme tam jednu dětskou prodejnu ještě drahou a pak burzu a to samé,kočárky byli ještě drahší (takko) jak tady,takže se tam vůbec nevyznáme a asi jsme zajeli tam kde neměli,tak jsme dovezli akorát peřinu a polštář myslím. :grinning:
28. pro 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukala jsem, jsou plastové....
moni my jsme tam jeli, pže nám kdosik doporučil značku Fircon, ale když jsme ho uviděli, zjistili jsme, že je pro nás naprosto nevyhovující, pže je neskladný do auta, těžký, čtyřkolkový a navíc nízký, my jsme s manžou hodně vysocí, takže jsme fircon vyloučili. No a pak jsme objevili takovou velkou prodejnu, kde měli i cortinu, ale majitel říkal, že se specializuje na quinny, že ho má pro své dítě taky, takže nám všechno perfektně ukázal a dal nám zdarma spoustu doplňků zdarma, a když jsme to pak zjišťovali u nás na netu, tak jsme asi čtverku ušetřili, takže se to vyplatilo :dizzy_face:
28. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo,tak jste udělali supér kup,to je fajn. :slight_smile:
No my jsme bloudili jak blbci a pak jsme to vzdali a jeli domů,ještě si pamatuju,že jsme kousek od vlaku u bistra zaparkovali auto a šli do kpce nahoru byla to štreka nedalo se tam jet autem a došli jsme do nějakého města kde vše bylo drahé,tak jsme šli zase zpátky a došli až někde na ty trhy a pak jsme našli ještě ten obchod,ale drahý,kočáry tam neměli jen oblečení,postýlky,sedačky a tak. :grinning:
Kdyžtak pošli ten svůj kočár,nemám páru o tom jak vypadá,moc se v nich nevyznám :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
firkon je fakt těžká kráva bytelná, má to sestřenka a je to těžký tank jela sem s tím kousek a měla jsem dost
28. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta cena je mazec..a navíc mě tenhle retro styl nebere, mám ráda jednoduchost, tohle mi přijde kýčovité..ale každému se líbí něco jiného..
28. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je tak do muzea vystavit, ale to má henri ten kočík...a určo za ní msuí čučet všichni
28. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to nebere.Vždycky jak vidím tento typ kočárů tak se taky otáčím,né proto,ježíš co to má za kočár,ale proto,že je na živo zajímavý tak čučím.Ale jinak bych si ho nekoupila i kdyby byl levnější :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale třeba je ta korbička tak dlouhá, že by tam ti naši přerostlíci vydrželi do jara :grinning:
28. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu to jo takových 90cm má určo takže do dubna bychom se vlezli....
28. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no,každý kočár má své pro i proti :grinning:
My jsme měli první kočár takko,to jsem ještě neměla ani páru o jiných kočárech :grinning: a tam nám malý vydržel do 10 měs.pak jsme mu dávali sporták. :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta cena toho kočárku mě málem vybulila.....sem koukala dvakrát-zda vidím dobře. vypadá zajímavě, ale já bych ho měla tak max.na terasu-tak pro potěchu oka. nevím jak bych s ním válčila ve sněhu apod. sem ráda za ten náš, nebyl moc drahý a funguje perfektně. jinak, kde budete na silvestra se špuntíkama. my letos doma, jeli sme teď dva roky po sobě na chatu, ale to teď nehrozí- nejsem si teď jistá zda už sem to nepsala, kdyby jo tak pardon:slight_smile:
28. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
den už jsi to psala,ale to se stane,jak jsou ty děti,tak taky mám výpadky.
Kámoška se mě zrovna ptala jestli jsme jeli na ty hory a nejeli a ani nevím proč a kdy jsme tam měli jet,no pakoš :grinning:
My budem doma a přijedou známí s malou,nebo u nich na baráčku.Dneska se chlapy domluví,tak jak příjde drahá půlka z práce mi dá vědět jak se domluvili.Nevím Silvestra-teda Nový rok bych bez malého trávit nechtěla,jsem asi blbá,ale bylo by mi to líto,že je jinde než my :wink:
Jdu do hajan,páá
28. pro 2008 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak my jsme chtěli být doma, ale soused z vedlejší řadovky nás informoval, že to bude u nich hooodně velké, už chystá i nějakou party na zahradě, takže jsme se raděj rozhodli, že pojedeme k známým do FM, mají 4 letého chlapečka, takže odpol půjdeme všichni na procházku, pak my baby cosik ukuchtíme, uspíme děti a posedíme, budem ďobat jednohubky a mastit karty a čekat na půlnoc, abysme mohli jít spát. Teda já určitě, vzhledem k budíčku v šest, který mi Vojta připraví :grinning:
jinak každý rok jezdíváme na hory, letos vynecháme, Vojtí je ještě moc malinký :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj skleroza. já bych bez niky taky nikam nešla. jedna věc bylo by mi to líto a taky smutno po ni, ale taky bych byla nervozní zda hlídání opravdu nepije a zda nikuš něco nehrozí atd. takže by to bylo stejně o ničem. shodli sme se, že pokud budem nějak slavit silvestr tak nikuš bude s náma. takže budeme něco dělat doma
28. pro 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia-tak to máš podobné jak my. u nás už začlo být skoro taky pravidlem chata-ale ted ne. jezdili sme tam s daviho kolegy z vš, tak nějakého takového spicha uděláme třeba v dubnu - květnu. to bude na nikuš akorát. a příští rok třeba už pojedem, uvidíme
28. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme chtěli na chatu,ale nebylo by vhodné vodit děcka na chatu kde se bude pít jak odušu(myslím známé)a oni v tom kraválu,tak budem raději doma nebo u známích,mám strach jet s bandou a děckama na chatu,asi bych to nepřežila,byl by kravál a oni by se nevyspali... :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky taky trávíme silvestra doma sami :slight_smile: sice bysme hlídando mít mohli babičku a strach bych mít nemusela ona nepije ale my to chceme trávit jako rodina takové ty svátky a tak takže si taky takovou událost neumím bez malé představit :dizzy_face: dáme si o půlnoci šampusek a to bude vše jinak samozřejmě nějaké ty dobrotky taky budem dubat :grinning:
holky já mám od vánoc s malou chaoz usíná až kolem deváté desáté sice leží v postýlce sama nebrečí jen po ní cestuje no kdyby vstávala jako vždy kolem šesté páté ale ona vstává kolem čtvrté přes den spí zase jinak a uplně změnila režim jídla takže si zvykáme zase na něco jiného ale zatím nevíme na co protože už tři dny je to pokaždé ale pokaždé jinak takže se mi blbě organizuje jako návštěvy a tak no snad se to zase brzy nějak ustálí vůbec netuším čím to může být :confused:
28. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ten kočár co ukazovala Monika je super mě se strašně líbí v shopinu je prý za 22.000 tak nevím když na tom odkazu stojí přes pade,vždycky jdu kolem tak ho očumuju :slight_smile: .
Jinak my jsme tež na Silvestra doma tak aspoń pokukáme co bude v telce :grinning:
29. pro 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se silvošem já uvbažuju zda nejet na chajdu je tam klid a tak...ale nevim nevim hany je v práci to by nestihl dojet do půlnoci takže budem doma
29. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já bych taky nejradši jela na chatu, ale je problém, že tam z ničeho nic začne třeba chumelenice a my se nedostanem dolů. autem tam v zimě nedojedeš a jak bychom se dostali dolů s niky.... navíc, dědové se bojí, že by niky nepřežila 15min.než se zatopí(sou tam dva pece-takže během chvilky je tam vedro), tak musíme počkat do příštího roku.
29. pro 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci kde máte chalupu, v beskydech? naši mají ve Frýdlantě, ale je to tam peklo s topením, tož když jsme byli mladí, tak jsme se zahřáli u čaje s rumem a na nalepených tělech, ale s miminkem je to horší:slight_smile:)))
holky co používáte za krém na pusiny pro děti?
29. pro 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám niveu :slight_smile:
29. pro 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu v lukavci u fulneku ve vesničce co vypadá jako ta ze slunce seno.....za chatou potok a les a před chatou sjezdovka a les......cesty udržované.
používám niveu winter cream je super
29. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek tak tu mám taky. Dneska jsme byli s Eli na poradně a už je to pořádný macek :grinning:
29. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musí být nádhera v létě i v zimě :dizzy_face: kukala jsem na fotky, že ji máte krásně udržovanou, to naši už tam teď pár let z důvodů xy moc nejezdí a jde to znát :frowning2:
díky za tip s niveou, zajedu pro ni do lékárny.
zofinecka a kolik Eli váží? Vojta má dnes přesně 3 měsíce, v noci když jsem kojila tak jsem si vzpoměla, jak jsem zrovna rodila :grinning: no a ráno jsem ho vážila a má cosik přes 7 kg..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek