• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
radu jste cvalíci......
radu jo honzova mammka byla zahradní architekt dělala zahrady různejm zwyřatům, jako je Topolánek a místní zbohatlíci a tak
29. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, ale musí to být fuška, udržovat tu zahradu v cajku, co? ale zase je to nádhera pro oči :dizzy_face: tcháni mají velkou zahradu u baráku a mají to tam moc pěkné, skalku a spoustu rostlin a stromečků, v létě fakt šupa
29. pro 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo je ale stojí to za to jaro to je mazec pastva pro oči hraje fakt všemi barvami :dizzy_face:
29. pro 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia ELi má 4980g :grinning:
29. pro 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne děvčata :slight_smile: .Tak asi pojedem na chatu manža se domluvil s kamarádem tak pojedem taky mají malou holčičku,ale ta chata je až moooc na horách musí se to tam vyšlápnout,doufám že to zvládnu :grinning: .Jinak kdyby jsme se nevyděly tak přeji Šťastného Silvestra všem :wink:
29. pro 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co vaříte? Mám manžu teď 14 dní doma, takže vařím každý den, ne jak sobě že mi to vydrží na 3 dny :grinning: včera byly fr.brambory, dneska perkelt s těstovinama, co zítra sakra? :unamused:
29. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé my taky máme ten krém od nivei proti větru protože používáme celou kosmetiku od nivei teda ia vojti se musí už pronést co my jsme ted měli 7,4kg a občas když má plakavou tak se teda pronese :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se ted mám dobře protože ten můj má dovolenou tak vyvařuje on :dizzy_face: vaří rád a dobře takže je to super ale druhého už mi pohodička končí už jde do práce no vlastně už prvního to vařím asi já :slight_smile: maji tak si užijte silvestra a do nového roku vše nej
29. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec
radu takže já mám znijemskou na 2 dny s těstovinama, pak bude vepřo knedlo zelo, pak kuř. řízek, špagety, čína, rizoto....a poívky hiv. vývar, zeleninová, bramborajda, česnečku mám ještě na zítra
lemninek co tak udělat degustaci přijdeu ráda na papu taky mi vác chutná nedělám-li to já.....
29. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráda dělám z hovezího masa to se rozpadá a je úplně šupa
29. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
polívku mám hovězí ještě na zítra, a teď jsem si vzpoměla že mám uz.rolku v mrazáku, tak ji zrobím s kaší a hotovo....
lenninek tak to klobouk dolů před manžou, ten můj umí tak max. čaj no fakt nekecám, předevčírem dostal chuť na vajíčka na tvrdo, já šla uspávat malého tak jsem mu řekla že se vaří tak 10 min, pak přijdu dolů a on sedí u stolu, v ruce přehazuje horké vajico ve skořápce a prý: doprčic, já mám hlad a to je furt horké.....tak jsem to beze slova vzala, strčila pod studenou vodu a za minutu jedl :grinning: vám říkám, je úžasný, ale v kuchyni naprosto nepoužitelný :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu tak to je síla :grinning: :grinning: :grinning: se asi počurám
29. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí taky. Hodím do tlakáče a do hodky je masíčko jak lusk:slight_smile: na hříbkách, znojemská, ňam ňam:slight_smile:)))))
29. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žíbečky ee nebrat bleju po nich a tlakáč nemám tak to pachtím i 3hodniy jakou máš značku doporuč :wink:
29. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlakáč nemáš? vřele doporučuju, sem se ho bála šíleně ale poté, co jsem se pachtila právě s hovězím, tak jsem do něho šla a nedám na něho dopustit. Mám tescomu, dva hrnce, jeden velký, tuším 5L, druhý nízký 3L, v tom právě vařím maso,v tom velkém polívky, kupila jsem ho v akci v Makru okolo 2 tis, fakt šupa. Hovězí do měkka že se rozpadá vařím 40 min, pak vypnu, 20 min nechám dojít a je to.
Žíbečky ee? tak to my jsme na žíbečkách závislí:slight_smile:)))))
29. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky radu za tipa taky se toho bojim..ale už to ne ní to co měla mamuš to byl teda zabiják tlakáč
jdu hodit foto do alba gpjgynka dostala od kamarádky super babušky sedátko do vany a myslím že hionzulda sháněla od jané tu lahvičku tak v letáku ji maj taky....
29. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jínáč eště o tom manžovém kuchařském umění....dyž jsem si dodělávala výšku, tak jsem ji dělala dálkově a chodila do školy i v sobotu. Jednou jsem nestihla uvařit druhé, jen polívku tak mu povídám: "udělej si vaječinu, druhé bude na večeři". Holky já přijdu domů, smrad jak sviňa už na chotbě, v kuchyni se větralo a Majkloš na mě vyčítavě: dělal jsem si vaječinu a ona se mi připálila. "No tak tos tam dal asi málo sádla nebo špeku"..aha...tak to mě nenapadlo že to tam patří...holky on tam prostě prdnul rovnou ty vajica :grinning:
ale jinak ho fakt miluju, v kuchyni šíleně nepraktický, ale jinak milující manžel a táta, a na ostatní věci je šikovný :grinning: a navíc dneska loudí..no že by se mi dvakrát chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu..chjo nemůže umět všechno to by byl dokonalý a takový chlap neexistuje :grinning:
29. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sedátko je fááájne...
jo ten tlakáč měli naši taky, takový hliníkový s tím čudlem nahoře, mamuš ho vypouštěla vidličkou, též už má tlakáč od tescomy. Poprvé jak jsem vařila v tlakáči, tak jsme s manžou celou hodinu stáli v kuchyni a poslouchali a asi třikrát jsem ho vypla a zapla, než jsem to maseno dovařila :grinning:
29. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no přesně....já měla předtím extrém opak, frajer byl vyučený kuchař číšník, takže doma furt navaříno, ale žárovky jsem vyměňovala já :grinning:
29. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu mamka měla vařechu omotanou utěrkou :grinning:
já předtím měla kurevníka co vojel kde koho :stuck_out_tongue_closed_eyes: 9 ůet chápeš mno ale co už je to pryč
29. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chápu, páč nejhorší je, že takoví hajzlíci se nejhůř opouštějí.....ale 9 let je mazec, já měla nejdelší vztah 4 roky, právě ten číšník, to jsme spolu už bydleli, resp. on u mě, pak jsem poznala manžu, teda ono to tam neklapalo už asi půl roku a já jsem nedokázala udělat stopku, takže to rozsek až Majkloš tím, že se mi "vpletl" do cesty:slight_smile:, no a přišla jsem dom, položila prstýnek na stůl v kuchyni a řekla mu" už tě nemiluju, konec". Čekala jsem že budu bečet no a místo toho šílená úleva.....jéžiš to už je tak dávno:slight_smile:)))))))))))
29. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu týjo u mě skoro taky tak hany se mi připletl..a díky němu sem se konečně a díky bohu rozhoupala....to budem dřistat u kafe to bude téma :grinning:
29. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsou takové vděčné témata :grinning:
29. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo a furt dokola a vždycky na něco nového přijdeš
29. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)))no já jsem přišla na to, že bylo skvělé že jsem se ho zbavila :grinning: teď dělá číšu v carrefouru jak byla rest.jarmark, nevím jak se to jmenuje, a dycky jak jedu po schodech a vidím jeho dvoumetrovou postavu, tak se otáčím jinam a dělám že ho nevidím :grinning:
no jo, mladičská nerozvážnost. Dycky říkám manžovi, že kdybych věděla, že pro mě roste o 15 km dál, tak si pro něho zajdu dřív a nemusím se trápit s těma volama :grinning:
29. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
trefné velice :grinning:
29. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nevím jak si na tom s fr.hercama, ale v tele je teď Jean Reno a mi brní frnda :grinning:
29. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
toho mám ráda je to nejlepší fr. herec ale frnda mi nebrní zatim teda..hany je k sežrání když má strniště.....ááááááááááááá :grinning:
29. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pudu s manžou do té sprchy, jak mě furt přemlouvá :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdi :grinning: :grinning: :grinning: a ofafrně :grinning:
29. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek