• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jean Reno je prostě borec borců!! Po svatbě jsme jeli na svatebku do Francie a v Paříži jsem měla oči na šťopkách, jestli ho nepotkám, a on si zatím užíval na fr.riviéře, páč se taky oženil :grinning:
strniště..neříkej nic, manža má dneska tak 4 dny staré..hmmm :grinning:
29. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já fičím, dala jsem si skleničku činžána, tak jsem taková uvolněná :grinning: bobrou :wink:
29. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pá pá
29. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky užívám si to jeho volno celkem hodně už tři dny za sebou mi vstával i k malé a já si spinkala až do devíti :dizzy_face: kdy malá vstávala podruhé a on si ho takhle užívá taky takže spokojenost naštěstí oboustranná no a s tím vařením je na tom stokrát líp než já když mu nemusím vařit tak sobě nevařím takže se hrozím toho až jednou budu malé muset vařit obídky denně:confused: jinak je naštěstí ten můj šikovný i s výměnou žárovek a oprav všeho druhu ale dokonalej teda není :grinning: takovej chlap fakt neexistuje ale jsem spokojená :slight_smile: a nelituju ani toho že nemám s čím srovnávat páč my jsme spolu od mých čtrnácti let :grinning:
29. pro 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ted jsem mrkala na albíčka a vidím že červené tričko se sobíkem z tesca vede :grinning:
29. pro 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem tu vzkaz a než se ho odeslala tak sem tu stránku pěkně zavřela. Leni s ním si byla už na učňáku, tak to je dobré:slight_smile: zítra jedem nakupovat, tak se chci nikolce podívat po tom krémiku, používáme hl. Klorane-je to celkem drahé, ale první sme dostali a 100%spokojenost tak sme u ni zůstali. a vydrží to dlouho, tak chci mrknout zda mají i ten krém, pokud ne-tak máme ještě niveu(davi dostal baby batůžek-plný dětské kosmetiky- jako vánoční dárek z práce pro nikolku), tak snad jedna z těch značek bude. nad tím tričkkem se sobíkem sem uvažovala, nebo nějakým vánočním oblečkem, ale furt sem ho nekoupila a potom těsně před vánoci sem uvažovala jakou velikost, protože aby mi ještě za měsíc atak nosila vánoční mi přišlo zvláštní-vím je to v podstatě jedno, ale.... tak dostala místo toho s medvídkem a taky dobré.:slight_smile:
29. pro 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo deny byla ještě i před učnákem chvíli :slight_smile:...to se mi taky stává s těmi vzkazy píšu píšu a pak to zavřu :slight_smile: jinak to tričko se mi moc líbilo pak ještě to bodyčko co tam má taky na fotce chtěla jsem taky něco vánočního a to se vynosit dá než ty jiné komplety co tam byly za to se mi dávat peníze nechtělo to by bylo fakt jen na tu fotku :slight_smile: no nic holky jdu spát jsem přespaná nemůžu usnout takže zas tak dobré to není pospávat ráno tak dlouho večer nemůžu usnout a pak ráno se mi k malé nechce :slight_smile:
29. pro 2008 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj je tam zas kosa co? koik stupnů máte.li někdo teploměr....
30. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdeme vás pozdravit a pochlubit se, že jsme se narodili 17.12. ve 22:15, vážíme 5230 a měříme 52cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rodili jsme v porodce v Porubě - rychlé spontánní rozhodnutí, den předtím tam rodila kámoška, tak to byl ten hlavní důvod :slight_smile: v sedm večer prdla voda a už se jelo :slight_smile: . Taťka byl u porodu naprosto skvělý, rodili jsme bez nástřihu - masírování hráze má fakt něco do sebe.....a ve 22:15 byl Lukášek na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....Mlíko dorazilo až 19. :frowning2: - už jsem byla na nervy....Pustíli nás 23. takže na vánoce jsme byli doma. Holky, to je ten nejkrásnější dáreček :slight_smile: .....
Už jsme se naučili kojit,koupat i přebalovat, ale první dny je to záhul - to asi znáte!!! Stíhám jen sprchu a občas i zuby vyčistit. :grinning: Teď je manža doma, takže se to jakš takš dá, příští týden u nás bude moje máme a pak už to musím zvládnout sama...!!!
Holky, nestíhám vás dočíst, takže nevím, jaké byla vánoce u vás, ale u nás ty nejkouzelnější na světě :grinning: :grinning: :grinning: .....nevím, kdy se tady zase dostanu, tak vám přeji do nového roku už teď, ať nám všem ta mimča krásně rostou a jsou zdravá.......až budu mít chvilku, napíšu víc. Lukáška jsem si k nicku přiřadila už včera, ale neměla jsem čas vám napsat, tak a teď už si jdu opět plnit mateřské povinnosti a pak si chvilku zdřímnu...pá
30. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé arte tývole 5 kilo?????to mě pos..... já taky bez šmikance ale v porovnání s tebou jen 3750g :grinning:
takže gratulace užívej si Lukáška plůnými doušky s tím záhulem je to fakt sekec...ale cca kolem 2m se to upraví už jsem se o tebe strachovala.Hlavně že jsi byla spokojená a že jste to zvládli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale my chcem abum!!!!!!!!!!! :grinning:
30. pro 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééžiš, nééééé 5kg!!!!!!!! To je 3520!!!!!!! Jakože 3,5kg!!!!!!!!Chjoooo!!! to je tak, když píšu ve spěchu!!!!!!!!!!! ale cm jsou správně!!!!!!!! 5kg by mě rozervalo!!!!!!
Jsem já to ale matka!!! Takhle to poplést!!! :grinning:
30. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A album bude......jen co budu mít chvíli čas.....!!! Dejte mi pár dnů a budou i fotečky!!!
Ty jo, až mě horko oblilo při představě, že by Luky měl 5kg!!! Uffff, to néééééé!!!!
30. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
zdravím všechny :wink: dlouho jsem tu nebyla...klasika, nestíhačka,

artemiss - veliká gratulace k Lukáškovi!!!! Hlavně pevné zdraví vám oběma!!!! teda to jsi ukázková rodička, rychlovka a Lukajda je pěkný kusanec :wink: Adámek měl "jen" 3000 - taky rychlovka, bez nástřihu, ale pak mě šili snad půl hodiny, myslela jsem, že tam snad vyšívá...a to jsme taky masírovali....asi jak u koho... :frowning2: A neboj, to se utřepe a všechno zvládneš!!! Jen co najdete společný rytmus. Zpočátku je to normoš, já byla v pyžamu až do oběda, na oběd jsem měla Margotku a banán a byla jsem ráda, že jsem se vyhrabala pro Evču do družiny.... :wink:

luci - teploměr mám, ukazuje -3 ale jsem v 7. patře...tak nevím, jak je dole :wink:
30. pro 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss - jsem si říkala...přes 5kg bez nástřihu...to je mega frajeřina :grinning: :grinning:
30. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám ke gratulaci k Lukáškovy :slight_smile: (taky máme doma jednoho-no vlastně dva) :grinning:
Přejeme mu moooc zdravíčka a ať Vám v budoucnu dělá jen samou a samou radost!!!!! :slight_smile:
Hlavně,že jste v pořádku! :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že můj překlep pobavil :grinning: , je mi líto, že jsem z Lukyho udělala takového obra!!! Lukášku, miminečko naše, omlouvám se ti :slight_smile:
Holky, dík za gratulace :slight_smile:
30. pro 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
atre tak jo 3520 beru ale 5 kilo to by byla fakt frajeřina bych ti dala oskara :grinning:
raji díkec nevim esli můžu ven s malou
my nemasírovali vůbec a měla jsem jen 2 vnitřní stehy jak šly ramínka....je to fakt o elastičnosti a dispozicích
takže atre těším se na album pomuchluj lukáška za mě a pusinu :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - já chodím s malým ven zatím každý den, aspoň na chvilku.....myslím, že do těch -7 se to na půl hoďky dá a dneska nefouká
30. pro 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji vy jste starší tak mě bylo řečeno do minus 5 mno na hodinku určozvládnem cestu
30. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artemis moc gratuluji k Lukáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně hodně zdravíčka a at vám dělá jen radost...taky jsem prvni žasla no a pak se pobavila :grinning: Luci my měli -4ale byli jsme jsme venku asi hodku do obchodu kolem baráku a domů je tam fakt kosa :unamused:
30. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj už jsem doma 2 hodiny dneska to nebylo tak hrouné jako včera aspon se gpjgy prospala ale má nos jak zmrzlík, dupa moje a to jsem ji mazala
30. pro 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, no tak artemiss se konečně ozvala, gratulujuuuuuu k Lukáškovi :wink: teda to jste šikovní, tak rychlý porod, a ta váha mě původně vyděsila :grinning: ale jak vidím, nikdo našich 4,20kg neprubne :grinning: hodně jsme na tebe s Lucenkem myslely, bály jsme se, že jsou komplikace nebo tak. hele mlíko se ti spustilo brzo..já rodila v pondělí a mlíko jsem měla až v pátek večer, už jsem to obečela, a najednou kozy jak vozy :grinning:

dnes bylo venku fajn, manža fičel s kočárem a já do hypošky na nákup a se divím že se mi nezastavila laktace z těch front a mega lidí :rolling_eyes:

Lucko a jak vůbec se sporťákem, zvykla si Saruš? :dizzy_face:
30. pro 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky Gratuluji :slight_smile:
teda ia já byla dneska v obchodě před barákem a byla tam kosa,to chcu vydět zítra na té chatě :confounded: tam umrznu já teplokrevnice :grinning:
30. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu jo líbí se jí tam i když víc tam fučí,a le to vyřeší pláštěnka takže zatím ok...a to je v nejnižší poloze takže jakoby polsed trochu a kuká akorát byla vyplesknutá že mě nevidí....vždycky kontroluje...čavera jedna :grinning:
já rodila v sobotu a kozy byly v úterý jak vozy :grinning:
maji juva já zabudla na ty prachy už jdu volat bamku a posílám, promin :sweat_smile:
30. pro 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra jdu nakoupit sama má být hard inverze takže nejdem ani ven :unamused:
30. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám tu novopečenou maminku a moc moc gratuluji! je fajn, že vás pustili na vánoce domů. my dneska byli normálně na procházce, ale dneska bylo opravdu super. uvidíme jak bude dál.
30. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hard inverze? to už ukazovali o dnešku a vypadalo to tam tak príma, manža byl s malým dvě hodky :astonished:
teď jsem četla na netu, že má mrznout minimálně do půlky ledna, přes den okolo mínus sedmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: to vám řeknu holky, radši bych brala sněžení, čapku na hlavu, pláštěnku na kočár a hurá ven, než taková kosa, která dětem škodí a přivolá akorát inverzi :angry:
30. pro 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu já taky byla 2 hodiny tak nevim no.....a ta předpověd béééé
hodila jsem new fotos Hořínková na nočníku :grinning:
30. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se půjdu asi oběsit, pže si nedovedu představit být s Vojťasem doma celý den :angry:
30. pro 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele lucoš, ten tvůj Hořínek je taky pěkný kořínek :grinning: :grinning:
nočňák máte fajný, ale asi si eště počkáte, co? :wink: Saruš už si hraje na bříšku? Vojta vydrží kukat 10-15 min a pak mu padá hlava :grinning:
30. pro 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek