• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no snad jestli bude taková zima, tak nebude trvat dlouho-jsem vyloženě teplomilec
30. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber, to já taky. Sice takovou zimu jako je teď miluju - křupající sníh, sluníčko....ale ne, když mám miminko :rolling_eyes:
holky Vojta od čtvrtka nekadil :astonished: :frowning2: ale bolení bříška nemá, je v pohodě....ale štve mě to :astonished:
teď jsem četla u nás na zářijovkách, že jedna kočka, co kojí plně, tak dává mimísovi na noc Hipp čaj. Já myslela že dětem co jsou plně kojeni se do 6M nic jiného nedává. A navíc co když si zvykne na flašku a nebude chtít prso? Máte s tím některá zkušenost?
30. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia: tak když jsem ještě já kojila, a´tak Eli museli každý pátek nakrmit z flašky, jelikož jsem měla školu a taky jem dávala eli trochu čaje, ale na prdíky. A neměla jem problém že by e nechytla prsu. :grinning:
30. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a jaký čajík si jí dávala? a jaké množství?
30. pro 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupil jsem si větrníček, ale ne Hipp ale značku Čajánek. je levnější a je to to samé jak Hipp. Dávala jsem jen vždy trošičku tak 10 za den, ale to byla opravdu malinká. Je fakt že ji to pomohlo a taky pomáhá fenyklový čaj. :slight_smile:
30. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem spíš uvažovala občas přes den a večer, pže přes den je někdy horror malého uspat, tak musím vytáhnout kozu, a on u ní za chvíli vytuhne, a večer se taky nejvíce uklidní, když je dlouho u prsu, tak jsem myslela že bych měla po ruce ten čajík, abych ho tak necpala tím mlíkem. Ale zkusím se poradit k mudře, až v lednu půjdu.
30. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to klidně můžeš. Ono to pomáhá se uklidnit a zkoušela jsi dudlíka?
30. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to právě dělám tak, že dám prso na minutu, a pak ji vytáhnu a strčím dudlík. A on usne. Když dám jen dudlík, tak se vzteká a pláče. Takže se poradím s mudrou a zkusím ten čaj.
30. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu sáře dávám fenykový čaj od jejích 2t jelikož neustále musela bý u cicku akmile nesála tak řvala. Takže píšou že max 100ml denně což někdy nedáme ani půlku takže u mě v poho....a to kojim
30. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci jestli to uspávání bude u nás takové kruté, tak holt budu dávat čaj. On totiž potom blinká, když třeba pije a za hodinu řve únavou a já mu znova cpu prso. To kupuješ klasický feniklový čaj, to jí vyluhuješ a dáš do flašky? používáš kojeneckou vodu? luci a bere ti potom prso bez problémů?mám trochu strach z té flašky :fearful:
30. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu neboj dneska ty dudle jsou dělaný nepodobněji bradavce mám avent a podle věku i dudel měním a nemám naprosto žádnej problém
kupuju fenyklový od hippu nebo Bio fenykl takový granulát v kulaté doze dává se 1 lžička do 100ml převařené koj vody....
řekla jsem si že sáře budu vařit z koj vod do 1 roku takže to dělám tak
aletaky moooc ji chutná heřmánkový čajík od hami...koukej na týdny nebo měsíce od kterých co může.ale koupila bych ty dva do začátku určitě....když nebude vojtíkovi chutnat ten fenyklový tak ho můžeš pít ty na prdíky a půjde to do mlíčka a malej to vlastně dostane taky a jemu ten heřmánek...ten chutná snad všem a imrvere je vyprodaný.....
30. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ty flašky od aventu jsem si koupila taky, tak juknu v lékárně na ty čajíky, díky za tip.
jináč dneska jsem v DM potřebovala utratit slevový kupon, tak jsem udělala mega nákup a mimo jiné i dětskou kosmetiku, takže ten zimní krémík, olej na tělíčko i do vany, páč posledních pár dnů je hrozně vysušený, má na tělíčku úplné takové mapky drsné suché, nevím čím to je, když ho od narození mažu olejem Bubchen, tak jsem koupila tu niveu a uvidím, jestli bude nějaký rozdíl.... :unamused:
30. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu třeba to je někajý ekzémek suché loiska to se spraví nebuj :wink:
jdu k žehení at to stihnu do konce roku
zatím pá a dobrou :wink:
30. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou já jdu taky spát, at zítra dožiju půlnoci :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ohledně čajíku: používám bylinný-co se dá koupit např.v albertu. bývá na něm zobrazena nojmanka se svým špuntem(myslím) a niky ho zbožňuje, čistě heřmánkový ee, ale tohle.... jinak dr. mi říkala, že malá klidně nemusí kadit několik dní apak likvidovat jednu plinku za druhou, tak uvidíš.ta suchá pokožka, nebo ty mapky jak píšete se nikči objevily taky:frowning2: tak ji to potírám někdy tím olejíčkem - co mám na masáže. jinak chtěla sem dneeska koupit ten krémik do zimy a houby, není:frowning2: tak snad po novém roce.
30. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jsem zapoměla-aventky máme taky a 100%doporučujem. jinak na sunar kojeneckou beru, ale na čajíky normální. a bez problému
30. pro 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my máme lahvičky Mam a já jsem maximálně spoko. Já kojeneckou vodu nepoužívám. Mám doma filtrační konvici, tak vodu přefiltruju a pak převařím.¨
den: ty už nekojíš?
31. pro 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEJI VŠEM VESELÉHO SILVESTRA,AŤ SE K VÁM V ROCE 2009 ŠTĚSTÍ NEOBRACÍ ZÁDY!!! :wink:
31. pro 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přeji vám poslední krásný den v tomto roce.A do toho nového roku 2009všechno nejlepší ať našesětičky rostou jako z vody.A samozřejmě hodně štěstička a zdravíčka toho nikdy není dost. :slight_smile:
31. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj holky tak vše nej v novém roce :wink:
31. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkiiii, tak vám taky hodně toho štěstíčka, hlavně zdraví, pro Vás i Vaše blízké no a spoustu radostí s dětičkama v Novém roce :dizzy_face:
31. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska tu nikdo není :grinning: všeci paří jen kojandy nemůžou
31. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjo, vsem vsechno nej nej do noveho roku, hlavne zdravi a at deticky krasne rostou!!! :grinning:
31. pro 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidavam se,také Vám přeji v Novém roce,hodně úspěchů,peněz,lásky a hlavně zdraví všem!!!
A ať je př.rok lepší jak tento :slight_smile:
31. pro 2008 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak vám všem přeji hodně štěstí hlavně zdraví a lásky v novém roce :slight_smile:
31. pro 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše neeeeejjjjjjjjj v novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky
31. pro 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselého Silvestra a šťastné vykročení do roku 2009, pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a radosti z dětiček přeje všem Radka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, připojuji se k přáním, mějte se co nejlépe a hl.buďte vy i vaši blízcí zdraví a spokojení. zofi-kojíme furt, sunar jen když se nějak nestihne vyrobit. jinak ho taky dostávala-když sem byla ve škole, nejde mi to tak, abych zvládla odstříkat a zároveň ten den kojit.:frowning2:
31. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak snad ten Silvestr oslavíte v pohodě. :slight_smile: Já sice ho oslavím sama manžel musí pracovat. :confounded: Zatím pa a uvidíme se v novém roce 2009 hezkeho silvestra :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
31. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win škoda holt poliši to maj těžký no....hany dneska si vzal taky jiný čas...aby byl doma jinak je do půlnoci v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek