Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
winifred
31. pro 2008
Nojo někdo pracovat musí ,ale zítra se budeme pelešit spolu a koukat na pohádky co budou v televizi a pro nikoho nebude doma.Měli jsme toho přes svátky hodně tak se rádi před světem schováme.Ale hlavně malý už toho má dost neměl svůj pravidělný spánek a projevilo se to na jeho spaní tak to budeme muset dávvat do pořádku.Snad to půjde dobře 🙂
lucenekautor
31. pro 2008
jj win tomu rozumím tak si aspon ten zítřek užijte a pořádně.... x-)
winifred
31. pro 2008
to jo užijeme už jsme dlouho neměli spolu chviličku aby jsme si vydechli 🙂
lucenekautor
31. pro 2008
koukám máš celkem záhul věčně smama s prckama co? pamatuju jak jsi na velikonoce rychle sušila uniformu..byla mokrá 😃
winifred
31. pro 2008
no jo mám toho hodně manžel je pořád v práci a tk musím zvládat všechno celkem sama.ALe dá se to už jsem si na to zvykla. 🙂 Nic jiného mi ani nezbývalo.A uniformu jsem sušila i včeranebo pořeboval jinou tak jsem ji musela narychlo vyprat a usušit. 😃 😃
lucenekautor
31. pro 2008
jj ženská s epřizpůsobí, ale chtěla bych vidět chlapa v tvojí situaci 😃
winifred
31. pro 2008
tak to bych chtěla vidět taky byl by to pohled pro bohy 😃 :-p
lucenekautor
31. pro 2008
to jo hany si to zkusí 8.1 jdu do práce 😃 😃
winifred
31. pro 2008
takže ty už jdeš pracovat.Na jedne straně ti zý´ávidím,ale nevím jestli bych byla schopna nechat mého chlapa doma s malým prckem.On by to dlouho nevydržel.JEdnou jsem byla v nemocnice 14 dní a to jsme měli jenom Kristu a byl úplně vyplivnutej.A nestihal tak si nedovedu představit jak by dopadl se dvěma caparty 😃
lucenekautor
31. pro 2008
win sáru zvládne a bude mi ji vozit na kojo....to půjde..at si uvědomí jak vyflusnutá sem já za celý den 😉 , je taky rodič
winifred
31. pro 2008
no oni si myslí že být doma s dítětem je dovolená,ale je to naopak.A koho to napadlo že půjdeš tak brzo do práce a na mateřskou nastoupí manžel?On ti to navrhnul sám
lucenekautor
31. pro 2008
ne md jsem já to je jen přivýdělek 2 služby do měsíce a hany normálně chodí do práce ale dělá jen 20-24h od neděle do čtvrtku takže deení můžu dělat s přehledem...a taky penízky jsou třeba že ted začnou příkrmy to poletí :-o
winifred
31. pro 2008
tak to máš super taky bych něco takového brala.A máš pravdu penízky jsou za potřebí v každé domácností a aspoň nevypadneš z pracovního procesu úplně
lucenekautor
31. pro 2008
tak tak navíc přijedu i domu si nakoji vemu vysílačku lehnu na pstel...mám to dovoleno..kdo ti dnes toto dovolí že?
winifred
31. pro 2008
no tak to je pravda .Tak to je dobrý ,když toholeto jde.
lucenekautor
31. pro 2008
právě takže se těšim a netěšim...těšim na práci změnu, ale netěšim páč mi bude smutno
winifred
31. pro 2008
naštěstí to nebudeš mít tak často tak se budete na sebe krásně těšit a to je taky pěkné. 🙂
lucenekautor
31. pro 2008
jj 1-2 sužby ted a pak v létě klidně i 5 až 8 to půjde....sára bude mít rok kojit už nebudu..tkaže pohodaaaaa
majatob
31. pro 2008
koukam, ze nejsu jedina neslavici... 😃 jste samy doma?
winifred
31. pro 2008
to jsemsi taky říkala u prvního dítěte žebudu kojit do roku a nakonec jsem kojila do třích let :-p
lucenekautor
31. pro 2008
ahoj maja momentálně jse hanyho vyhnala vedle do podniku za švígrou ale dojde....
win a to jsi chtěla do 3 let, nebo nešlo odstavit.....? jako kámoška má 3 letého syna a to si fakt nedovedu představit kojit tak veliký dítě
winifred
31. pro 2008
ale jde to a nechtěla přestat se kojit tak jsem ji nechala,ale potom ochopila že už je veliká a že by se ji děti mohli smát taka řekla že mlíčko nechá jinému miminku.
ahoj majatob jsem sama doma chlopek musí pracovat bohužel
majatob
31. pro 2008
to ja mam jit martina o pulnoci vzbudit....ehm...tesila jsem se jak kouknem na film, zahrajem karty... :-N no nevadi, no... jesteze na konovi vzdycky nekdo je 😃
winifred
31. pro 2008
to jsme my maminy neusneme dříve než je půlnoc 😃
majatob
31. pro 2008
no po pulnoci jdu hned do hajan...rano me stejne budou muset kluci nechat dospat... 😃 😃 😃
winifred
31. pro 2008
tak to jsem natom stejně jako ty .Taky po půlnoci půjdu do hajan jinak zítra bych nefungovala 😃 😉
lucenekautor
31. pro 2008
já taky.....jdu kojnout a pro dnešek se loučím
holky tak ještě jednou vše nej nej nej x-) x-)
majatob
31. pro 2008
tobe taky!!! 🙂
winifred
31. pro 2008
taky ti přeju všechno nej nej v tomto novém roce 😃 😃
lucenekautor
1. led 2009
čao letos první 😉