• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Nojo někdo pracovat musí ,ale zítra se budeme pelešit spolu a koukat na pohádky co budou v televizi a pro nikoho nebude doma.Měli jsme toho přes svátky hodně tak se rádi před světem schováme.Ale hlavně malý už toho má dost neměl svůj pravidělný spánek a projevilo se to na jeho spaní tak to budeme muset dávvat do pořádku.Snad to půjde dobře :slight_smile:
31. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj win tomu rozumím tak si aspon ten zítřek užijte a pořádně.... :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo užijeme už jsme dlouho neměli spolu chviličku aby jsme si vydechli :slight_smile:
31. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám máš celkem záhul věčně smama s prckama co? pamatuju jak jsi na velikonoce rychle sušila uniformu..byla mokrá :grinning:
31. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo mám toho hodně manžel je pořád v práci a tk musím zvládat všechno celkem sama.ALe dá se to už jsem si na to zvykla. :slight_smile: Nic jiného mi ani nezbývalo.A uniformu jsem sušila i včeranebo pořeboval jinou tak jsem ji musela narychlo vyprat a usušit. :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ženská s epřizpůsobí, ale chtěla bych vidět chlapa v tvojí situaci :grinning:
31. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych chtěla vidět taky byl by to pohled pro bohy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo hany si to zkusí 8.1 jdu do práce :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ty už jdeš pracovat.Na jedne straně ti zý´ávidím,ale nevím jestli bych byla schopna nechat mého chlapa doma s malým prckem.On by to dlouho nevydržel.JEdnou jsem byla v nemocnice 14 dní a to jsme měli jenom Kristu a byl úplně vyplivnutej.A nestihal tak si nedovedu představit jak by dopadl se dvěma caparty :grinning:
31. pro 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win sáru zvládne a bude mi ji vozit na kojo....to půjde..at si uvědomí jak vyflusnutá sem já za celý den :wink: , je taky rodič
31. pro 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni si myslí že být doma s dítětem je dovolená,ale je to naopak.A koho to napadlo že půjdeš tak brzo do práce a na mateřskou nastoupí manžel?On ti to navrhnul sám
31. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne md jsem já to je jen přivýdělek 2 služby do měsíce a hany normálně chodí do práce ale dělá jen 20-24h od neděle do čtvrtku takže deení můžu dělat s přehledem...a taky penízky jsou třeba že ted začnou příkrmy to poletí :astonished:
31. pro 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš super taky bych něco takového brala.A máš pravdu penízky jsou za potřebí v každé domácností a aspoň nevypadneš z pracovního procesu úplně
31. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tak navíc přijedu i domu si nakoji vemu vysílačku lehnu na pstel...mám to dovoleno..kdo ti dnes toto dovolí že?
31. pro 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je pravda .Tak to je dobrý ,když toholeto jde.
31. pro 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě takže se těšim a netěšim...těšim na práci změnu, ale netěšim páč mi bude smutno
31. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí to nebudeš mít tak často tak se budete na sebe krásně těšit a to je taky pěkné. :slight_smile:
31. pro 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj 1-2 sužby ted a pak v létě klidně i 5 až 8 to půjde....sára bude mít rok kojit už nebudu..tkaže pohodaaaaa
31. pro 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze nejsu jedina neslavici... :grinning: jste samy doma?
31. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsemsi taky říkala u prvního dítěte žebudu kojit do roku a nakonec jsem kojila do třích let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maja momentálně jse hanyho vyhnala vedle do podniku za švígrou ale dojde....
win a to jsi chtěla do 3 let, nebo nešlo odstavit.....? jako kámoška má 3 letého syna a to si fakt nedovedu představit kojit tak veliký dítě
31. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jde to a nechtěla přestat se kojit tak jsem ji nechala,ale potom ochopila že už je veliká a že by se ji děti mohli smát taka řekla že mlíčko nechá jinému miminku.
ahoj majatob jsem sama doma chlopek musí pracovat bohužel
31. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mam jit martina o pulnoci vzbudit....ehm...tesila jsem se jak kouknem na film, zahrajem karty... :sweat_smile: no nevadi, no... jesteze na konovi vzdycky nekdo je :grinning:
31. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme my maminy neusneme dříve než je půlnoc :grinning:
31. pro 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po pulnoci jdu hned do hajan...rano me stejne budou muset kluci nechat dospat... :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem natom stejně jako ty .Taky po půlnoci půjdu do hajan jinak zítra bych nefungovala :grinning: :wink:
31. pro 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky.....jdu kojnout a pro dnešek se loučím
holky tak ještě jednou vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobe taky!!! :slight_smile:
31. pro 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ti přeju všechno nej nej v tomto novém roce :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čao letos první :wink:
1. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí