• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Čaute holky.
Tak i ten Silvestr je za náma :slight_smile:
A jak bylo?Já se trochu opila,jen trošičku za to chlapy byli jak čunata :grinning:
Máš supér Lucko,že jdeš do práce aspon si najednu stranu i odpočineš od toho stereotypu co je doma.Já chtěla jít taky s kamarádkou na brigádky,ale ten můj je proti,že to není potřeba a mám si užívat malého není to potřeba,ale já měla pracovat 3 dny v týdnu,takže to máš v poho,to bych taky brala,to by snad nebyl proti :slight_smile:
1. led 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastný nový rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec zenske,
tak co? Jdete se podivat na ten ohnostroj co je dnes v Hrabuvce na rondlu v 18.00?
Nás to moc nebere, ale bohuzel nam to budou prskat pred okny, tak zase budeme muset nafetovat hafany, jinak by z toho mely holky smrt... Vcerejsek prezily jen tak tak a to byly sjete jak to jen slo. Az mi jich bylo lito...
No nic, tem co se ohnostroj libi, preji hezkou podivanou a jinak vsem hodne stesti do Noveho Roku...
1. led 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastný nový rok děvčata,já se podívst na ohňostroj nejdu,te´d jsme se vrátily z hor a já jsem kantáre!!!Vůbec jsem nespala :pensive: ale jinak bylo šupa.
1. led 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju štastnej a veselej novej rok :slight_smile: já bych se podívat šla ale nemůžu s malou to nejde a bez ní taky ne :grinning: takže my jdem koupat připravit papando a půjdem chrupkat....snad dnes brzy :slight_smile:
1. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hufi- nepůjdem tam, protože jsem o tom ani nevěděla. ohňostroje mám a nemám ráda, nemám je ráda kvůli zvířatům(pamatuji si jak se jich dixinka bála :frowning2: ) - ze začátku dostávala oblbováky, potom už nemohla- tak jsme jezdili na chatu-nebo se schovali v koupelně(to moc nepomáhalo) a pak už neslyšela, tak to měla v klidu, anebo takové to střílení petard pro nic za nic. ale např.jsme se byli v létě podívat na štěrkovně a bylo to krásné, ale pokud bych si měla vybrat, tak raději ať žádné ohňostroje nejsou-známému začli za zahradou práskat před vánoci petardy a pejsek mu utekl a do dneška se nevrátil:frowning2: takže kvůli těm chlupáčkům bych to zrušila, což bohužel nejde:frowning2: tak kdyby byly jen ty organizované-aby člověk nějak toho chlupáčka mohl chránit, ale takhle...
snad sem to moc nedomotala....
1. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, silvestra jsme prožili v klidu, ve FM se střílelo cca 25 min, takže pohodička, akorát že se mi Vojta vzbudil na kojo zrovna o půlnoci, takže pak nemohl zabrat, dokud nepřestali :unamused:
jinak jsme dneska unavení, páč jsme objížděli rodinu, nejdříve naši, pak rodiče manžela.....Vojta už byl pěkně utahaný, a hodinu jsme ho uspávali. Ale už chrní :dizzy_face:
Luci dnes manža vysílal nějak dřív, že? poslouchali jsme ho cestou domů okolo páté..
1. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady v porubě nějaké paka stříleli ještě skoro o půl 2, jsme si dělali srandu, že si zapoměli přeřídit hodiny.
1. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj radu ted to má rozházený
1. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nechce se mi hledat zpětně v diskuzi, buď tak hodná a napiš mi ještě jednou, jaký čajík dáváš Sáře? Ráno chci zajet do lékárny. Hledala jsem flašky doma, a mám jednu MUM a pak tu newborn sadu od Aventu, ale je mi líto to začít používat, je to totiž 0-6M a bylo to poměrně drahé, a ještě jsem z toho nic nepotřebovala, tak to střelím a zkusím tu MUM a nebo koupím jednu flašku od Aventu.
Normálně převaříš vodu, uděláš čaj, teplotu reguluješ na ruku, aby to nepálelo, a dáváš ji nějakou hodnotu, nebo kolik vypije tolik vypije? a kolikrát za den?
1. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Naše zlatíčko Adélka se narodila 23.12.2008 v 13:17, 3450g a 51cm. Porod pohoda, v 9h mi praskla voda, v 10:15 jsme dojeli do porodky, v 11h mi udělali přípravu-oholili,dali klistýr a kapačku a ve 13h byla malá venku na 3 kontrakce.
Vítkovická porodnice fakt super, jak porodní boxy,jsou moc hezké, tak pokoje na šestinedělí (měla jsem nadstandart), sestřičky i doktoři taky super! Jsem ráda že jsem šla tam!
Pustili nás až dneska, malá měla silnou žloutenku a moc nepřibývala na váze, sice kojím ale musím i přikrmovat, je to zlatíčko, strašně hodňoučká,i v noci krásně spinká! Jsme z ní nadšení!
Všem dodatečně přeji v novém roce jen to nej nej!!!!!
1. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu HAmi heřmánkový, nebo Hipp fenyklový
jestli budeš zvlášt kupovat aventku tak si vem dudel 0 když začínáš a pak podle měsíce
všechny čaje se dělaj na 100ml 1 lžička, píšou max 100ml denně čajíky dávám po kejní když ryčí a nevím co s ní párkrát sicucne a je klid.
Vodu převařím na sporáku, zaliju granulát do 100 a počkám a schladne dávám i studený čili před každým napitím neohřívám, má to pokojovou teplotu a zatím ok....
vypije jak kdy jednou 30ml za den, podruhé 70ml, někdy třeba jen 10ml jde o to kdy jí nabízím čaj, když je v klidu, hraje si nebo kočárkujem tak nedávám....
1. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: gratulace velikáááá!!!!
1. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mišičko gratuluji moc k Adélce, a těšim se na fotky....
1. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, velká gratulace k adélce!!!
1. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, díky. Tak to je fajn, že se dá dát i studený, páč jsem si říkala, že pořád to vařit a čekat až se ochladí....
no já ho chci použít párkrát přes den, kdy nemůže zabrat a ryčí a usne mi jedině když ho mám u prsu a to samé před spaním večer, nechci, aby si udělal závislost na prsu..
mysicka, tak velká gratulace k Adélce!!!!Má ideální míry :dizzy_face: takže jsi prožila štědrý den i veškeré svátky v porodce? Ale tak snad tam na Vás byly hodní, a jestli jste měly nadstandart, tak jsi určo měla pořád návštěvy :wink:
Porod jsi měla krásný, tak ještě jednou gratuluju, ať Vám holčička dělá jen samou radost :dizzy_face: jinak pokud jsi nečetla zpětně, tak artemiss porodila 17.12 a má chlapečka Lukáška :slight_smile:
1. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu uvidíš třeba po studeném ho bude trápit bříško.....radši to prubni doma nebo si flašku postav na topení nebo k topení at je to furt vlažné
1. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan :wink: navíc Vojta dostává pořád probiot.kapky, nenašla jsem ještě odvahu je vysadit, takže snad by ten čajík neměl vadit. Ale to topení, nebo ev.mikrovlnka je good.
1. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myšičko moc Ti gratuluji a Adélce přejeme hodně zdravíčka!!!
My na ohnostroji byli,a bylo supér,fakt nádhera,malý se sice bál jak to buchalo,ale jak jsem ho vzala na ruce tak se uklidnil.
Jako každý rok mají to krásné,fakt nádhera :slight_smile:
1. led 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu alternativa probiotik je probian mimi od narození 15 sáčků cena cca 230Kč dává se do čaje jídla, nebo Bipron junior od 4m a pak nutrolin B kapky cca 80 kč....ty probiotické sou děsně drahé u nás cca 650 kč ale na slovensku nás vyjdou na 320kč max.....a daj se koupit přes slov. net :wink:
1. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já je mám ze SR, vozí mi je kamarád, který má tady kousek za hranicema pobočku firmy, takže naštěstí neplatím ty nehorázné peníze...o náhradě jsem nevěděla, ale mám teď do zásoby jedno a půl balení, a od příštího týdne, až zase začnu jíst normálně, a ne jako o vánocích, začnu dávat kapky co druhý den, uvidím co to udělá, pak co třetí atd až třeba za měsíc vynecháme úplně. A uvidíme :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to je fakt to se oplatí takhle dovézt. Já si ty probiotika kouila když dávám na noc sunar nebo připřechodech na klas. stravu budem brzo zkoušet tak pro sichr a taky se dávaj po léčbě atb a tak....tyto tři alternativy zatím znám
1. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, misicka moc velká gratulace k adélce :dizzy_face: hlavně hodně zdravíčka a at vám dělá jen samou radost :slight_smile:
1. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to fajn vědět, tož to si nechám koupit do zásoby :dizzy_face:
jdu do hajan, ne že by to bylo včera nějaké velké, ale znáš to, jak člověk nespí ve svém.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou :sunglasses:
1. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

misicka - moc gratuluji k Adélce a přeji vám oběma hlavně pevné zdraví, hodně radosti a lásky!!!

Probiotické kapky BioGaia jsem také objednávala ze Slovenska -přes www.mojalekaren.sk - doporučuji!!

lucenek - jaké probiotika sis koupila?? potřebuji pro malého, od té doby, co přikrmuju trpí na zácpu, tak mu to chci vyzkoušet, snad to pomůže....ale chtěla bych něco levnějšího, přece jenom už je větší, tak BioGaia nepotřebuje...
1. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nikči čajček ohřívám v hrnku s horkou vodou, stačí celkem chvilka-postavit to tam a hotovo. po studeném-prý bolívá bříško:frowning2:
1. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Raji Probian mimi od narození (230Kč) , pak je Biopron junior(170Kč), a nakonec roztok Nutrolin B(85Kč) od 6m a více, mám všechny do foroty :grinning:
2. led 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě ty práškové se dopručují při zavádění příkrmů tak snad to raji pomůže
2. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mišička, ooooobrovská gratulace k Adélce :slight_smile: . My nakonec rodili o pár dnů dřív v Porubě, v den, kdy jste rodili vy, nás už pouštěli domů :slight_smile: , takže bychom se ani ve vítkách nepotkaly.
Holky, my ještě nebyli kočárkovat....venku jsou mrazy a lukášek je na takové počasí ještě malý, navíc bychom tam dnes s kočárkem asi zapadli - nemáme sněhové řetězy :astonished: ...
Jinak je to doma fakt záhul. manža má sice dovču, ale je pořád v tahu!!! Nejdřív pořád zapíjeli s kamarádičkama, taď je na lyžích....chjooooo!!! Ale chápu, že si od nás potřebuje odpočinout :frowning2: ...my to ale s Lukáškem doma jakš takš zvládáme :slight_smile:
2. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj artemiss, no ty začátky jsou mazec sekec, ale hlavně kašli na nějaké uklízení a chod domácnosti, důležité je abys měla vždycky navaříno a tím pádem dobré mlíko a na nákupy a ost.věci posílej manžu :sweat_smile:. ty stejně jen kojíš, přebaluješ, spíš atd, ne? buď ráda, že Ti Lukášek tak hezky spinká doma, to my musíme i dneska v té vánici ven, a než Ti skončí šestinedělí, tak bude hezky :dizzy_face: mě to počasí až zas tak neva, jen se modlím, aby ty denní teploty neklesly pod mínus pět, pže to teda nevím, jak bych Vojtu doma uspala :rolling_eyes:

luci jinak dnes jsem vytáhla ze špajzky nutrilon a študovala návod, pže se obávám že ho brzo použiju :frowning2: v noci vzhůru po dvou hodinách, a mě přijde že nemám extra nalité prsa. No odzkouším dneska ten čaj, valím pro něho odpol a uvidím...
2. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek