• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Májo,jak to vypadá stou kavárnou,je už otevřená?Jsme byli s kámoškou na procházce a byli jsme u bonveru,dívali jsme se kolem a nic jsme nemohli najít :grinning:
2. led 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji tak už frčí k tobě snad už to bude ok
2. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni je to už otevřené a je to hezké minule jsme šly k tchánovy tak jsme tam koupily zákusky a byly dobré,ale drahé hlavně manžovo tyramisu :astonished: za pajdu no ale raz za čas.Tak tam můžem někdy spolu skáknout :wink: jestli budeš chtít.
2. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: ooo tak to je teda dost drahé,miluju taky tiramisu nebo marlenku a někdy mě baví ty ceny jak sedíme třeba v shopinu někde na káfě a tam marlenka 60,-za malý trojúhelníček tolik peněz :grinning:
Jo můžem se domluvit,třeba na př.týden :slight_smile:
2. led 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat na kávě :grinning:
malý mi do toho kecá,tak jsem už pakoš :confounded:
2. led 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss: hlavně si tu depku nepřipouštěj! pořád si říkej, že potřebuješ být v pohodě, abys měla mlíčko! a pro svého manžela jsi ta nej na světě i v teplácích! porodila jsi mu syna, on si to moc dobře uvědomuje a taky doma vidí, jaký je to nápor s takovým človíčkem...já měla popor.depku v porodnici, viděla jsem svého jednodenního broučka, jak do něho valí antibiotika, jak chrchlá z rýmy, všechny sestry a dr. chodily a říkaly: ježíš bobek malý, on to chytl od vás že? a já měla depku, že jsem nezodpovědná matka, která chytla týden před porodem rýmu a teď trpí její malý drobeček. A díky tomu jsem měla mlíko až 4 den po porodu..ale když jsem přišla domů,najednou pohoda, byla jsem moc šťastná a přenášela tu dobrou náladu i na Vojtíška.

jinak ven chodíme opravdu za každého počasí, když prší nebo sněží, tak se dá pláštěnka, já nasadím čapku do čela a jde se :slight_smile: ono totiž opravdu ty děti na tom vzduchu dobře spí a pak spí dobře i v noci. Včera jsme jezdili po rodině a nebyli venku a malý byl celý den mrzutý a večer nemohl zabrat, v noci se pořád budil...

luci, tak máme za sebou první čajík, nejprve nechtěl a ryčel, tak jsem si ho vzala do klubíčka, lehli jsme si a já si tu flašku aventku dala jakoby k prsu, tak se uklidnil, cucnul 15 ml a už spinká :dizzy_face: a já jsem spokojená, pže jsem nemusela vytahovat kozu a rozhazovat si kojení...
2. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu jj to je dobrý trik taky to sem tam dělám :wink:
2. led 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy sjte tu toho stihli popsat :confused: já dnes nějak nestíhala kája mi moc přes den nespala byla nějaká čilá pořád si hrála dokonce mi vydržela fakt celou hodinu pod hrazdičkou a to beze mě uplně sama jsem čuměla teda pak začla knourat tak jsem sla teprve k ní si hrát s ní tři hodky hraní a ona nic vůbec unavená protivná dala jsem ji lehnout do lehátka a ona tam zuzlala hračku uplně spokojená ty jo a pak tam usla skoro pět hodin vzhůru no jsem nechápala dneska a od půl osmé mi chrní tak jsem zvědavá v kolik bude ráno budíček :slight_smile: jinak s čajem taky máme od hami granul.a já ho ohřívala tak první dva měsíce protože jsem slyšela že se nesmí dávat studený no ale pak se zkusila studenější no pokojová teplto a pila tak neohřívám jen někdy protože zase jsem přišla na to že když je unavená a já ji dám ten čaj teplý rychleji usne :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemis já měla taky depku nejvíc v porodnici nešlo kojení dokonce mi nešly ani příkrmy ze stříkačky co jsem musela dávat ted po císaři bolelo to až hrůza malá ve dne spala řvala a v noci řvala celou noc to mi ji vždycky sestry odnesly at se muzu vyspat na oddělení malou znali všichni jediná co vydržela nejvíc plakat já brečela kolikrát s ní nechali mi ji vlastne až poslední noc ted proste z toho depka ze to nedám s malou možná i proto nebylo mlíko a já už to pak vzdala ted mi bylo smutno já byla vlastne v nemocnici poprvé v zivotě no pak mazec jeste prvních 14 dní doma pak si malá udelala nějaký ten režim a bylo krásně návštěvy rodinu jsme měli ale lezlo mi to ze začátku na nervy každý mi radil jenže každý něco jiného no prostě jsem byla totálně v....a ted jsem nejštastnější :dizzy_face: :dizzy_face: takže se opravdu snaž být co nejvíc v pohodě at má malý hodně mlíčka a kvalitního :wink:
2. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss - já měla taky poprodní depku, myslím, že to má skoro každá :wink: byla jsem lítostivá a náladová, navíc malý začal od 10 dnů věku trpět na koliku a každý večer 2-3 hodiny brečel.....tím budil starší dceru, která musela vstávat do školy, bylo jí ho líto....mně jich bylo líto obou, no mazec....ale pak se to rychle utřepalo (ty nálady, kolika bohužel trvala dýl) ...nejvíc mi pomáhalo chodit ven, chodila jsem a chodím ven skoro každý den...tak uvidíš, pokud nebudou velké mrazy a inverze, obleč pořádně sebe i malého a vyjděte si na chvilku na procházku, třeba jen na 30 minut, když dáš malého do fusaku, deku a na kočár pláštěnku zima mu určo nebude...projděte se někde, kde nejezdí auta, potkáš lidi, pokocháš se zimní přírodou a uvidíš, že ti bude hned líp!!! tohle mi radila dětská mudra už u Evičky, když nevíte co s dítětem a nervy tečou, jděte ven....
a ze které části Ovy jsi??
2. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukam, ze tady se klabosi... nevim, jak to delate. Ja proste porad na nic nemam cas :frowning2: maly me poradne prohani...

Arte: u nas to bylo dost podobne, a sotva byl trochu klid, maly zacal trpet strasnou kolikou. cely mesic v kuse, ale pomohlo nam koupani v kybliku - je to fajn na bolave brisko... a pak prochazky. At je doma sebeotravnejsi, venku se mu vzdy libilo :wink: ty se projdes vycistis si hlavu, potkas jine maminy, poklabosis si... a bude zase dobre :slight_smile:

Majo: tady u naseho bonveru je nejaka nova kafarna? vubec jsem si nevsimla, kde je?
2. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak já ani nevím jetli jsem měla popordní depku, malá byla od maličká hodňoučká a pořád jen spinkala, ani ven jsme nemuseli chodit. Já jsem i přišla mezi lidi, jelikož jsem hned týden po porodu už šla do školy :grinning: , tak jsem neměla čas na nějaké trápení. :grinning: Mě to potom začlo až měla Eli měsíc a to jen díky tomu, že mě při kojení strašně bolely prsa a když jsem měla kojit tak jsem řvala bolestí a tak mi i ubývalo mlíko. Člověk opravdu musí být opravdu v klidu a pohodě.
3. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak dobře příští týden už jde manža do práce tak se můžem domluvit,třeba na dopoledne tak kolem devítí desíti a zkusíme co tam mají všechno :wink: vyděla jsem asi tři stoly a takovou sedačku tam mají a dětský koutek no vypadá to dobře :wink: tak pak si písnem na icq jo!jestli budeš moct jít a kdy a v kolik :wink:
3. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji určitě.Ten můj mí v po a v út volno,možná i středu to nevím tak pak se domluvíme bud od té středy nebo čtvrtku :slight_smile: poklabosíme a děcka si pohrajou.
Doufám,že nebude malý mrzutý :grinning: má nějakou uknučenou a vztekací dobu tedka :confounded:
3. led 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni dobře,snad když půjdem dopoledne tak budou oba v pohodě :grinning: když tak tam budem cvilku a pak je dáme raději spát :grinning:
3. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému je právě jedno,jestli je dopol.nebo odpol.zlobí skoro pořád vydrží být chvíli zticha,ale pak zas začne,už z něho zblouzním :angry:
Hrajem si sním,nic se mu nelíbí,vzteká se atd.No hrůza,snad bude v klidu :slight_smile:
3. led 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj kde jste? asi jse byly všechny bobovat co??? tady děcka sjely kopec až na seno :grinning:
3. led 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, Vojta mi usnul do 10 min od koupání, takže paráda, ale já jsem se kukala na "holku na zabití" a nezapla net :zipper_mouth:
tady bylo ráno mínus deset, okolo dvou hodin odpol mínus čtyři, tak jsem rychle vyhnala manžu s Vojtou ven na hodinku, courali tady okolo na sluníčku a možná i proto spí malouš tak dobře. Akorát že v dalších dnech mají být denní teploty ještě nižší, takže to asi máme smůlu :unamused: ale četla jsem na netu, že od druhé poloviny ledna má být okolo pěti stupňů nad nulou, tak to už je pohoda....

Luci, tak u nás čajík zabírá, dnes přes den jsem dávala, abych ho uspala, večer nebylo potřeba, cucnul dohromady jen 20ml, takže mlíko zatím stačí...včera se sice budil co dvě hodiny, ale pak od půlnoci vydržel až do čtyř, tak uvidím dneska...jo ale moc mu nechutná, docela se šklebí :slight_smile: :grinning:
3. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bobovat zrovna ne, ale byli jsme na procházce.
moni: to malého přejde, může to být jen období vzdoru. Děti z toho pak vyroustou a je vše zase v poho :wink:
3. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu hoja nebuj zvykne si..holt doted jenom dobroučké mlíčko, tak se mu nediv :grinning:
zofi to chápuu, že jste nebobovali, ale hodím sem jedny super sáně pro mimina..ale z ceny se asi pos.... :grinning:
3. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: my dnes měli zase návštěvu...půl roku k nám nikdo nechodí a teď se dveře netrhnou....ale od pondělka zklidníme....malý už je z toho rozhozený, moc podnětů, každý ho nosí a nosí, pak nemůže usnout....
To počasí je na prd. Dneska jsme byli venku hodinku, krásně se vychrupkal, nefoukalo a na sluníčku bylo dobře. Ovšem ty mrazy co mají přijít, to je síla....to na procházkování nebude a malý je zvyklý spát venku, doma spí špatně, tak snad to nebude trvat dlouho..... :angry:
3. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky nebyli bobovat jen na prochajdě malá se prospala už ji zase začiná jiné období už mi tak přes den nespí dneska byla zase na pěti hodinách hraní bez únavy no a pak jsem šla na prochajdu :slight_smile: a po ní opět až do sedmi vzhůru pak koupando a u jídla usla
3. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18712552&tab=0
to je super ty sánky ale ta cenááááá
3. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka u nás je to stejné a bojím bojím co přijde, pže jsem za poslední cca 2 měsíce nevynechala den bez prochajdy, teda přes vánoce, když jsme rajzovali po rodině, ale to se prospal v autě, ale co přijde teď jak budou ty mrazy, to skutečně nevím :angry: mám problém ho uspat dopoledne, to dá 30 min a pak už se jen třepu, ať je okolo jedné, kdy nakojím a fičíme ven..no budeme to muset zvládnout
3. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vypadaj dobře ale ta cena už se mi nelíbí :grinning: ty jo že snad všem dětem ty procházky tak prospívají :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci sáně brutal, ani ne kvůli té ceně, ale spíš jak vypadají, neřekla bych, že jsou to boby:slight_smile:))))a hlavně jsou od jednoho roku, to je dětem líp v těch dřevěných :sweat_smile:
3. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno ted jsem kukala na novu v pondělí jdu jen na poradnu mám to kousínek a dom....celý týden doma se picnu....
3. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci teď jsem na to taky kukala a hlásila jsem manžovi, že se tady s Vojtou všichni tři zblázníme :grinning: nejhůř má být út, st, čt, ve čt jdeme na kyčle, tak si zchrupne v autě, ale jinak to bude mazec sekec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty mrazy mě taky děsí. Jsme zvyklí si na chvilku prochajdovat.
luci: my jdeme na poradnu až 22.1. jsem zvědavá kolik bude Eli vážit a už by mělo být i očkování tak jsem zvědavá
3. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže holky pevné nervy.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek