• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
pevné nervy a plné kozy :grinning:
a příště rodím na jaře :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad jim ta předpověď nevyjde....

A ty sáňoboby vypadají dobře, akorát tady bychom je moc neužili, loni byla Evča bobovat 2x.....
3. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám Žofi
On byl hodný,holky měli zlobidla,no ještě mají tak mi záviděli malého jaký je.
A jak na potvoru cca2 měs.je hrozný,není den není minuta kdy nezařve a jak jsme ted ještě doma a nemůžem být třeba celé dpol.venku kvůli té kose tak je ještě totál hrozný.Já už na něj někdy musím zakřičet at se zklidní,protože samotnou mě odvezou asi z něho za chvíli.
Se pak nedivím,že z těch nervů nemůžu otěhotnět :unamused:
3. led 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hokky něco sem hodím :dizzy_face:
3. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.aquapark-kravare.cz/page/

co takový minivýlet?????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji jo tay asi k nevyužití
3. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé v těch kravařích byla kámoška a uplně si to vychvalovala prý bomba :slight_smile: byli tam i na masážích taky bych si dala říct :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vodička 30C sice vlezný na hodinu ve vš den 60 a v so a ne 80Kč ale dá se.
To si nechal postavit pan Hadamczyk :grinning:
3. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak vstupné se dá my jsme jezdili do frýdku na kryták a tam bylo vstupné přes víkend za stovku ale je to tam taky super :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurnik asi tam sjedu :grinning:
3. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ty kravaře jsou prý super. Ještě je jeden takový malý aquapark v Bohumíně. Taky teplá voda :grinning:
3. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty malé agváče stojí za to ty kravaře chceme taky jet okusit :dizzy_face: kámoška už tam byla dvakrát básnila o tom tak uvidíme kdy nám to vyjde :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leninek ale nevim jak olešná ale tady je to vlezné za hodinu...ne na celý den :confounded:
3. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky od kdy můžu s malou do veřejného bazénu
3. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi až si ji naučíš být v klidu ve vodě okolo 30c když koupeš ve 37...mno když nechodíš na plavání tak já osobně bych nešla.Ono na vaničkách se postupně snižuje teplota vody, aby si mimčo zvyklo a nebyl to pro něj šok..a s eli bych šla až od půl roku když neplavčíte je ještě na to fakt malušká
3. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - Kravaře jsou prý super, ale o víkendu děsně narváno...to samé Bohumín...o víkendu neradím jezdit
3. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno my na MD můžem i přes týden že? :grinning:
3. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pan Hadamczyk má vkus :grinning: akorát pro nás je to pasé, taky nechodíme plavat a 30 stupňů by bylo tak na rýmu :pensive:
3. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj radu dětičky od půl roku co už olavčí v klasika bazénu to zvládaj taky jste malincí.....
3. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že budemem chodit plavčit až od 6. měíce :wink:
3. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko nikde nikdo :confused: jo luci v tom frýdku taky vstupné na hodku ale pak se započítává pul hodka když pretáhneš takže v poho ale i tak jsou to pálky to je fakt ale tak občas se dá jinak mi to jistí poruba to máme permošku tak apson tak no.....ty jo venku kosa jak v rusku jsem byla pro pečivo asi budu dneska s malou doma no uvidíme jak bude odpoledne a hlavně jaká bude malá odpoledne ted je od pěti vzhůru a zatím nevypadá unaveně takže už to bude co ty přeešlé dny skončil vegáč :slight_smile:
4. led 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni nek fakt jo to je drsné to vlezné, ale zas tam nelezou kofoly
4. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my budeme chodit taky až teď. tak uvidím jak se to nikuš bude líbit. holky hl.z poruby, chodíte někam cvičit?? chtěla bych začít a uvažuji kam
4. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci to je fakt ... chjo holky jsem nějaká vyplivnutá malá je od pěti vzhůru v půl desáte jsem ji šla uspávat že si zdřímnu s ní usla v deset deset a ve ve čtyřicet tři byla vzhůru a je uplně vysmátá za to já mrtvá ted si zas hraje sama už mi asi bude spinkat jen jednou za den nebo já nevím at už jsou aspon dvě příjde ji tatínek a já si odpočinu asi budu chodit spát v osm večer sní at jsem ok přes den :slight_smile:
4. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leninek tohle je u nás celých 5měsíců :grinning: si zvykneš neboj :wink:
den já nechodím nikam cvičím teda snažím se cvičit doma nedovedu si představit ješzě cvičit v posilovně :sweat_smile:
4. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já chodím do femm clubu. Chodila jsem na spin, ale budu chodit na step mix v úterý :grinning:
4. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dočítat moc nestíhám tak ani nevím co řešíte, jen jsem zahlídla Artemiss tak jí jdu gratulovat k Lukáškovi!!! A jak to že nakonec jsi rodila v Porubě? Jak to doma zvládáš? Já v pohodě, malá je zlatá, kojím tak co 2,5h jinak malá spinká, v noci vydrží i 4h takže paráda, jsem krásně vvyspaná takže přes den dospávat nemusím a stíhám i uklízet :grinning: Návštěvy nám tu taky chodí, skoro každý den někdo,ale jenom na chvilku, tak max na 1-2h. Venku jsme zatím nebyli, je tam kosa a navíc chci počkat co řekne dětská dr., v pondělí jí teprve budu volat protože nás pustili z porodky až 1.1.2009. A na návštěvu s malou se chystáme až tak ke konci ledna.

Jinak ostatní moooc zdravím!!!!!
4. led 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misi jak to že až prvního? :astonished:
4. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci- měli nás pustit 27. jenže 26. malé vylezla ta žloutenka a nakonec musela být 3 dny pod lampou, pak jí ještě museli den sledovat jestli se jí to nevrací,tak že půjdem domů 31. no ale ráno se zjistilo že nějak moc shodila na váze takže zase nic, nechtěli nás pustit ani toho 1.,jenže naštěstí tam byla hodná sestřička,jak jí ráno vážila tak do papírů napsala že trochu přibrala, primář jí zkontroloval a prý že můžem domů.Uff, to jsem si oddechla protože už mi začínalo hrabat, celé svátky v porodce, toho Silvestra jsem i ořvala, jsem myslela že už budem doma :unamused: No a navíc jsem měla nadstandart takže skoro 6,5tis v háji :angry: Ale co,prachy budou my nebudem,tak to neřeším, aspoň jsem měla klídek :grinning:
4. led 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi podařilo vytvořit fotoalbum tak koukněte na fotečky! :wink:
Hladovec se vzbudil tak jdu krmit!
4. led 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek