• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
misi tak to jsme na tom byli stejně, my byli v porodce 11 dní, malý ode mě chytl nachlazení a byl na ATB, pak ke konci mi slibovali "zítra, zítra" a pořád nic, já už zoufalá, pak už jsme měli jít domů a malý se zastavil na váze, ale sestřička mi tam přikreslila kousíček, abych se domů dostala. Já jsem ještě chytla nadstandart za 500/den, ale vím že teď už je to 650, že od října zdražovali. mazec...

holky venku je mega hnusně, ale teploměr mi ukazuje mínus 4,5, a jde to nahoru, takže po obědě posílám manžu s Vojtou na hodku ven, kukala jsem na počasí že ještě zítra to půjde, ale v út a st má být mínus osm :astonished:
4. led 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi malá je nádherná :dizzy_face:
4. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka malá je moc krásná :dizzy_face: jeste artemis aby si udelala cas na album :wink: jinak Luci teda fakt jsem ráda že mi malá aspon stále spinká celou noc ale co no musím se naučit chodit večer brzo spát a bude pohoda taky půjdem odpoledne na chvíli na procházku doma už mě to nebaví nevím čím už malou zabavit ted jsem ji strcila do zidličky tak na mě kouká a okusuje popruhy :grinning:
4. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ia- no mazec, jsem se těšila že toho 27. už budem doma a nic, pak že teda kolem 30.-31. a to taky nic, to už jsem byla na nervy, ještě že nás pustili toho 1. jinak už bych asi zcvokla, sestřička taky do těch papírů kousíček dokreslila, jinak bychom tam byli kvůli váhy alší 2-3 dny, to už by mě kleplo :astonished:
4. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misi malá je krásná takový vlasáček :dizzy_face:
leni taky koušem popruhy teda zatim nemáme čím ale slintat to jo :grinning:
radu dík za zprávu ohledně teploty jdu taky páč teplouše nevlastnim i když vím že to tak není všude....ale na hodinku idu :wink:
4. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci taky slintáme zatím a jak :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a už je mínus tři :grinning:
holky, dneska ráno se našim kamarádům narodil v porubské porodnici Hynek, 3,1kg a 50cm o 14 dní dříve :dizzy_face:
4. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi,malá je rozkošná,fakt andílek :dizzy_face: Jak tam máš fotku babičky a princezničky jsem myslela,že to jsi ty,babička je zřejmě hodně mladá :slight_smile: (jak moje mamka) :wink:
Zítra jedem na hory,dneska se mi nic nechce tak snad neumrznem a pořádně se vyblbnem :grinning:
Musím ted se psem a nechce se mi :frowning2:
4. led 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ta naše známá, co porodila Hynečka, tak měla komplikace a malý šel ven zvonem :astonished: to si teda užili, oba dva :pensive:
4. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Arte a misicce-velká gratulace k miminkům,hodně zdravíčka,to jste měli nejkrásnější dárečky :slight_smile:
Adélka je nádherná :slight_smile:
Mončo-tak si užívej na horách i za mě,chystala jsem se už 2x na lyže a vždycky do toho něco vlezlo,snad to vyjde zítra nebo v úterý,budu ráda,i za Vankáč.David už tam byl včera vyzkoušet nové prkno a byl nadšený,ale jel s klukama tramvají,tak tam matku nechtěl a manžovi se tam se mnou nechtělo jet :frowning2: To je na houby,když neřídím,furt jsem na někoho odkázaná s odvozem :frowning2:
4. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky viděli jste album od smilers? má trojčátka, tři holčičky :dizzy_face: mazec, jak tam má ty postýlky, hromady balení plín.....já bych se šla asi oběsit :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu my nejedem lyžovat,já nestála na lyžích ani nepamatuju,takže bych se asi zabila :grinning:
Jedem tam kvůli malému tady nikde není poblíš nějaký super kopec,kde bychom ho s malým sjeli,samé malinkaté,tak jedem se vyblbnout tam,stavět sněhuláky a tak. :slight_smile: A jaktože neřídíš?To já tedka taky né,kvůli počasí netroufám si,na cestách mrzne takže to nechávám tedka na zkušenějším :wink:
4. led 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia jo koukala jsem krásné miminka ale já bych se šla asi taky oběsit vůbec si to nedokážu představit hlavně to musí být síla jak ty děti začínaj lozit pak chodit to musí být něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ia tak hlavně at má tvá známa všechno v pořádku :slight_smile:
4. led 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenninek díky, snad jsou ok, zatím máme info jen od tatínka po sms, a to víš, ti chlapi taky ví prd :sweat_smile: ale asi jim bylo ouzko, když už došlo na zvon :frowning2:
manža vyrazil na večerní lyžo na Vaňkáč, malý mi usnul už druhý den po sobě hned po koupání a koju, takže mám klídek, relativně, musím dodělat účto za prosinec.
4. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemate nektera tip na dobryho kadernika? nejlip Poruba nebo centrum? :grinning:
4. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majatob moje švagrovka má salon....v porubě :wink:
4. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob-chodím do Koruny v Porubě,ale taky bych uvítala změnu,není to špatné,jsou dobré i ceny,ale asi záleží co od toho očekáváš.Já bych brala nějakou změnu barvy a taky bych potřebovala poradit s účesem a tam mi kadeřnice moc neporadila.Tak snad někdo písne nějaký dobrý tip.
Moni-neřídím,mám řidičák 10let,ale nějak mi to nic neříká a taky jak vidím ten provoz a některé hovada na cestách tak za volant raději nelezu :frowning2:
4. led 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ja to napsala asi spatne, potrebuju ostrihat chlapa...ja si na to netroufnu :sweat_smile: tak to je co? holic? :sweat_smile:
4. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu,tak to chápu,taky jsem taková byla,ale do řízení mě dokola drahá půlka,ještě se bojím když sedám,ale jak jedu to ze mně všechno spadne a v pohodě,je to jiný sedět v tom autě.A provoz je no :frowning2:čím dál víc aut.Lepší to už nebude :slight_smile: a hovada potkávám skoro pořád :confounded:
4. led 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokopala to má být :grinning: píšu jak mentoš :wink:
4. led 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a kde?
4. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maja jo holič.....to ti udělaj kdekoli
4. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holič je na hl.třídě,ale chodí tam dost lidí :unamused:
4. led 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale aby nebyl na blbecka :sweat_smile: potrebuju nekoho ozkousenyho, kdo si s tema vlasama pohraje...ne jen projede strojkem, to by vypadal jak pako.. :grinning:
4. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
v té Koruně je i holič,ale nevím jak tam stříhají,manža má doma strojek a David chodí na Hl.tř.a tam záleží na koho natrefí :wink:
4. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maja rozumím :grinning:
4. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iw u boulevaru dole jak začíná hl. třída, je tam i grill bar zastávka francouzská, projdeš pod tím barákem doprava na liptaňské námestí a hned tam je v baráku kadeřnictví COLORE
4. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi? malá je fakt krásná. Ty jo to už ano není pravda když se naše Eli narodila :grinning:
iw? já chodím k nám do třebovic a mám fakt super holičku :wink:
4. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jáse doma taky snažím cvičit, ale snaha a skutečnost..... takže se někde asi přihlásím, žofi kam to chodíš, je to blízko? jinak když jsme u těch vlasů, potřebovala bych udělat mokrou trvalou, myslíte, že by mě v některém z těch kadeřnictvích co jste psaly, vzali v úterý ráno?? do centra se mi s hlavou moc nechce. fotky na ty trojčátka jsem nenašla:frowning2: zofi - taky už si neumím představit niky, že by se vešla do 56 apod. jak to vidím v obchodě, tak se mi to zdá nereálné
4. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: fem club je v DK poklad. A na tu trvalou by ses musela objednat, ale určo by to šlo i ráno :wink:
4. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek