Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
hufina79
4. led 2009
majatob: v centrum, zastavka "Stodolni" vejdes do podchodu a v tom podchodu hned vedle trafiky jsou schody dovnitr baraku... do prvniho patra...v pravem rohu.. je tam kadernictvi a nechtove studio v jednom... strhaji tam dobre a na chlapy je tam jeden mlady kluk...22?, uz nevim jak se jmenuje ( chodila jsem tam na nechty... ) striha hned vedle Aranky, ta dela nechty. Kdyz jsem tam chodila a cekala sedela jsem tam u nej a strihal fakt dobre. Moderne a s fantazii, opravdu si s tim hral... tak to treba zkuste tam... je to 20m od tramvaje tak to takova zachazka neni...
hufina79
4. led 2009
jo ten kluk... mladoch, maly, hubeny, tmave vlasy, skoro porad nosi takovou tu vojenskou capku s siltem
denber
4. led 2009
zofi já myslela hl.zda by to šlo toto úterý ráno? ale když to nepůjde nepůjde-nějak to přežiju 😉
majatob
4. led 2009
diky hufi, zkusime 🙂
maja26
5. led 2009
Dobré ráno!
maja26
5. led 2009
Teď jsem byla dát kastrol na balkon a málem jsem umrzla :-o ,ale je tam krásně nasněženo,dneska musím na kožní asi mám na něco alergii dělají se mi takové červené místa a nejraději bych se uškrábala k smrti,kvůli tomu nesnáším zimu vždycky se mi něco udělá a mám extrémě suchou kůži :-p ach jooooo!Nemůžu si ani koupit normální krémy jako garnier páč ty mi nedělají dobře tak jen vazelínu nebo lipobasi :-o 😞
zofinecka1
5. led 2009
jo tak to nevím, ale je tam ráno,ale jestli má místo to nevím
ia.
5. led 2009
ahoj holky tak já hlásím na teploměru mínus 1 stupeň, takže jsem poprosila tchány o odpol kočárkování a já povalím do Tesca na nákup a mají tam do zítřka slevy na pampers plíny tuším za 334kč.
Ale od zítřka mazec, přes den mínus osm. Už se na to psychicky připravuju. A navíc na mě něco leze.... :-p
lucenekautor
5. led 2009
radu nekecej jdu taky 😉
a v intersparu mega pack huggiesek premium za 299 normal cena 409
maja26
5. led 2009
já jsem koupila teď ty happy je jich tam 54(my je totiž na noc musíme ještě mít ]-( ) a ty stojí 199,- a jsou super!!!
majatob
5. led 2009
lucenek, fakt? asi vyrazime na nakup do Sparu!!!
holky jaky pouzivate plinky? my jsme ozkouseli kde co vsechno a huggies mi prijdou fakt nejlepsi... 🙂
lucenekautor
5. led 2009
majatob mě taky nejlíp sedí pak pampersy jinak jsem nezkoušela nic ale chci papírové ne ty igelitové
maja26
5. led 2009
ty igelitové jsou strašné my jsme je dostaly když byla malá ještě mimi a to byl děs já ji to měnila co deset minut ať se toho zbavím 😃 ,jinak pampers a tesco ty lepší jsou moc dobré a nejsou zbytečně drahé,teď už nemusím kupovat drahé plínky tak ty háppy jsou moc dobré ty neprotečou a drží a jsou levné a ještě za nějaké body na plínkách si můžete něco obědnat.No ale upřímě doufám,.že za chvílku už nebudu muset kupovat ani na noc 😉
maja26
5. led 2009
jinak i v lidlu nebo penny mají dobré plínky hlavně když nevíš tak natrhni sáček abys nekoupila ty igelitové :-S
ia.
5. led 2009
holky já používám pamprsky, hagíny jsem měla ze zač. a byl věčně počůraný ]-( a min. týden jsem v tescu viděla slevu na pamrsky, byly slevněné na 369kč a pak ještě akce že do 6.1 sleva na 339 nebo tak nějak, potřebovala jsem odzkoušet 4, ty už má Vojta dobré, tak pojedu pro 2 balíky. Snad ještě budou...
ia.
5. led 2009
majo to je trochu blbé natrhávat sáček, ne? Není lepší se zeptat prodavaček? 😉
já nechci experimentovat a zůstanu u pampersek, ať se mi malý neosype nebo něco, to mi za to nestojí kvůli pár kačkám...
lucenekautor
5. led 2009
radu vy jste na 4? my ještě 3 chci do mrtě dokdy půjde za jendu cenu víc plen v balení a stávalo se mi když jsem byla na spodní hranici váhy pro tu kategorii plenek tak se mi sára taky pročůrala..prpstě my musíme dorůc do obvodu stehen a pak je to ok 🙂 a klici maj pindika steočenýho pokaždé jiank tak pročůraj kde jaký bok, hlavně když gumičky netěsní to je pak hned
ia.
5. led 2009
luci, ještě dobírám 3, ale už ho to řeže do stehýnek a ty 4 mají takové natahovací pásky, jsou supr.
lucenekautor
5. led 2009
jj to mám na huggieskách pampersy beru jen když jsou v akci hodím sem odkaz na supoer levné plíny, chystám se objenat 😉
ia.
5. led 2009
ale ty 4 jsou jedny od 7 kg, a jedny až od 9kg. Koupila jsem ty od 7kg
lucenekautor
5. led 2009
ahá nesjou to ty 4+?
ia.
5. led 2009
jj
lucenekautor
5. led 2009
valím na poradnu páááá aspon zjistím kolik gojgy nabrala 😃
ia.
5. led 2009
pá pak písni kolik 😃
hanka0101
5. led 2009
ahoj hollky dlouho jsem tady nebyla tak vás všechny moc zdravím 🙂

hledám nějakou dušičku která by nechtěla jít po novém roce cvičit 😞 😞
lucenekautor
5. led 2009
ahoj hani já ee
týjo sára chrápe už hodinu a půl.....nechápu tak čekám at můžem na poradnu
hanka0101
5. led 2009
ahoj Luci

jak se vede?co plavání kdy jdete?My jsme byli zatím dvakrát potom nám sestřička psala že má nemocné dítko že se plavání ruší a bude pokračovat až po novém roce.
lucenekautor
5. led 2009
jj taky tak....takže ještě nevolala tak nefím
hanka0101
5. led 2009
jj mě taky zatím néé to ufidíme i když malému se to posledně moc nelíbilo pořád se ve vodě propínal adivočel tak to zkoušíme doma ve vaně a uvidíme co nám řekne.

Začni psát odpověď...

Odešli