• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
majatob: v centrum, zastavka "Stodolni" vejdes do podchodu a v tom podchodu hned vedle trafiky jsou schody dovnitr baraku... do prvniho patra...v pravem rohu.. je tam kadernictvi a nechtove studio v jednom... strhaji tam dobre a na chlapy je tam jeden mlady kluk...22?, uz nevim jak se jmenuje ( chodila jsem tam na nechty... ) striha hned vedle Aranky, ta dela nechty. Kdyz jsem tam chodila a cekala sedela jsem tam u nej a strihal fakt dobre. Moderne a s fantazii, opravdu si s tim hral... tak to treba zkuste tam... je to 20m od tramvaje tak to takova zachazka neni...
4. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten kluk... mladoch, maly, hubeny, tmave vlasy, skoro porad nosi takovou tu vojenskou capku s siltem
4. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já myslela hl.zda by to šlo toto úterý ráno? ale když to nepůjde nepůjde-nějak to přežiju :wink:
4. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky hufi, zkusime :slight_smile:
4. led 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
5. led 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem byla dát kastrol na balkon a málem jsem umrzla :astonished: ,ale je tam krásně nasněženo,dneska musím na kožní asi mám na něco alergii dělají se mi takové červené místa a nejraději bych se uškrábala k smrti,kvůli tomu nesnáším zimu vždycky se mi něco udělá a mám extrémě suchou kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jooooo!Nemůžu si ani koupit normální krémy jako garnier páč ty mi nedělají dobře tak jen vazelínu nebo lipobasi :astonished: :frowning2:
5. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to nevím, ale je tam ráno,ale jestli má místo to nevím
5. led 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já hlásím na teploměru mínus 1 stupeň, takže jsem poprosila tchány o odpol kočárkování a já povalím do Tesca na nákup a mají tam do zítřka slevy na pampers plíny tuším za 334kč.
Ale od zítřka mazec, přes den mínus osm. Už se na to psychicky připravuju. A navíc na mě něco leze.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu nekecej jdu taky :wink:
a v intersparu mega pack huggiesek premium za 299 normal cena 409
5. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem koupila teď ty happy je jich tam 54(my je totiž na noc musíme ještě mít :angry: ) a ty stojí 199,- a jsou super!!!
5. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, fakt? asi vyrazime na nakup do Sparu!!!
holky jaky pouzivate plinky? my jsme ozkouseli kde co vsechno a huggies mi prijdou fakt nejlepsi... :slight_smile:
5. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majatob mě taky nejlíp sedí pak pampersy jinak jsem nezkoušela nic ale chci papírové ne ty igelitové
5. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty igelitové jsou strašné my jsme je dostaly když byla malá ještě mimi a to byl děs já ji to měnila co deset minut ať se toho zbavím :grinning: ,jinak pampers a tesco ty lepší jsou moc dobré a nejsou zbytečně drahé,teď už nemusím kupovat drahé plínky tak ty háppy jsou moc dobré ty neprotečou a drží a jsou levné a ještě za nějaké body na plínkách si můžete něco obědnat.No ale upřímě doufám,.že za chvílku už nebudu muset kupovat ani na noc :wink:
5. led 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak i v lidlu nebo penny mají dobré plínky hlavně když nevíš tak natrhni sáček abys nekoupila ty igelitové :confounded:
5. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já používám pamprsky, hagíny jsem měla ze zač. a byl věčně počůraný :angry: a min. týden jsem v tescu viděla slevu na pamrsky, byly slevněné na 369kč a pak ještě akce že do 6.1 sleva na 339 nebo tak nějak, potřebovala jsem odzkoušet 4, ty už má Vojta dobré, tak pojedu pro 2 balíky. Snad ještě budou...
5. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo to je trochu blbé natrhávat sáček, ne? Není lepší se zeptat prodavaček? :wink:
já nechci experimentovat a zůstanu u pampersek, ať se mi malý neosype nebo něco, to mi za to nestojí kvůli pár kačkám...
5. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu vy jste na 4? my ještě 3 chci do mrtě dokdy půjde za jendu cenu víc plen v balení a stávalo se mi když jsem byla na spodní hranici váhy pro tu kategorii plenek tak se mi sára taky pročůrala..prpstě my musíme dorůc do obvodu stehen a pak je to ok :slight_smile: a klici maj pindika steočenýho pokaždé jiank tak pročůraj kde jaký bok, hlavně když gumičky netěsní to je pak hned
5. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ještě dobírám 3, ale už ho to řeže do stehýnek a ty 4 mají takové natahovací pásky, jsou supr.
5. led 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to mám na huggieskách pampersy beru jen když jsou v akci hodím sem odkaz na supoer levné plíny, chystám se objenat :wink:
5. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty 4 jsou jedny od 7 kg, a jedny až od 9kg. Koupila jsem ty od 7kg
5. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá nesjou to ty 4+?
5. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj
5. led 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valím na poradnu páááá aspon zjistím kolik gojgy nabrala :grinning:
5. led 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pá pak písni kolik :grinning:
5. led 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hollky dlouho jsem tady nebyla tak vás všechny moc zdravím :slight_smile:

hledám nějakou dušičku která by nechtěla jít po novém roce cvičit :frowning2: :frowning2:
5. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hani já ee
týjo sára chrápe už hodinu a půl.....nechápu tak čekám at můžem na poradnu
5. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci

jak se vede?co plavání kdy jdete?My jsme byli zatím dvakrát potom nám sestřička psala že má nemocné dítko že se plavání ruší a bude pokračovat až po novém roce.
5. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky tak....takže ještě nevolala tak nefím
5. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mě taky zatím néé to ufidíme i když malému se to posledně moc nelíbilo pořád se ve vodě propínal adivočel tak to zkoušíme doma ve vaně a uvidíme co nám řekne.
5. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek