• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no luci chystáš se vařit mě se nechtělo jsem si řekla že až mi sní celou skleničku tak začnu vařit to už by se prodražilo já si sice furt říkám že ji to navařím možná by zto měla chutnější protože mě to teda vůbec nejede :zipper_mouth:
5. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majo lihem to půjde pokud je fix na dvd na lihové bázi tak to půjde zkus vodku, nebo odlakovač :wink:
radu mám koupené kaše a skleničky, dr. říkala zkuste skleničkové první lžičky a co ji bude chutnat tak klidně navařte pak víc, takhle zjistím co jí jede a co ne aniž bych zlikovdovala celou zeleninu.Ale uvidím asi sem tam uvařím, sem tam skleničku, jde o to že maso pro míma je jeněčí telecí a to se celkem špatně kupuje čerstvé, mnohde ani jehněčí neseženeš....takže skleničky jsou dle mě kontrolovány, tak zatím pojedu na skleničkách.
5. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maji taky se těším co nás bude s malou čekat v létě kámošce malý pokreslil zed u potýlky a celou postýlku hovínkem :grinning: spinkal jen v tričku a plínce a on si tu plínku odepnul no a začal si hrát :grinning: :grinning: maji s tou práci se taky už děsím a to mám ještě času dost tam kde oředtím se vrátit taky nebudu moct protože jsem mívala jen odpolední
5. led 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leninek to máš pravdu že vařený je dražší než skleničkový to je fakt
5. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj odlakovačem to trochu šlo,ale teď jsem dobře zfetlá :sweat_smile: to je smrad jako blázen!
no holky já jsem Máří vařila ale pak jsem začala kupovat skleničky myslím hipp nebo tak nějak třeba tam byly těstoviny se smetanou nebo ryby (ty ryby to je puchna jak sviňa),ale to první chutnalo i mě ,ale je pravda že někdy jsem i navařila a dala do mražáku a jelikož jsem kuchtička spořivá tak jsem te´d před vánocema našla v mražáku malou dozičku s papáním pro Máří no na to že už bude mít tři roky si dovedete představit jak dlouho to tam bylo :grinning: tak to letělo do koše hned i v doze!
5. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci tak s tím masem máš naprostou pravdu no jsem zvědavá jak ji pojede zelenina s masíčkem
5. led 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem si říkala že pojedu ze zač. ve skleničkách, zvlášť když se mají ze zač.dávat třeba 2-3 lžičky, no a pak asi půl na půl...uvidíme, my máme ještě do března čas :dizzy_face:
5. led 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo malá nám asi první tři dny snedla tak tři lžíčky pak čtyři a asi pátý den půl sklinky tak jdsem mela radost že už hezky papá a ona hned další den snědla opět tak pět lžíček :grinning:
5. led 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic si s toho nedělej Máří nejí skoro vůbec a to má tři roky nikdy nejedla a když jsem byla u DR. tak říkala že nevypadá že by strádala a když ji to tak vyhovuje :slight_smile:
my jsme ze začátku měly skleničky jen když jsem někam jela nebo když jsme uplně začínaly pak párkrát maminčino s láskou vařené,ale když jsem vyděla reakce :angry: tak prd a kupovala jsem a taky trochu to bylo pro mě usnadnění :wink:
5. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, vy jedete, nejak nestiham sledovat.. :sweat_smile: musim se ucit a vubec mi to nejd od ruky, ach jo... :frowning2:
5. led 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja teda poctive vyvaruju, sklenicku mel Tobik dohromady tak max. 3x...ale on stlaci uplne vsecko, takze bez problemu.. :grinning:
5. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob, co šrotíš? teď je zkouškové, co? uf jsem tak ráda, že to mám z krku :unamused:
jo tak je to tak dítě si řekne když má hlad nemo když už nechce ona mi dokonce od těch příkrmů vlastně jí i o dost mín protože jsme měli mlíčkí pětkrát za den protože ona mi v noci spí 19-12 hodin nebudí se na jídlo no a jak jsem dala příkrmy vynechala jsem jedno mlíčko a i když snědla jen tři lžičky dala jsem čaj a ona se hlásila o jídlo až za dvě tři hodky a ted když už spapá víc té zeleniny tak mi kolikrát vypije potom už jen třeba 150 ml mlíčka a byli jsme a ráno jsme na 180ml takže je fakt že už papá mín já i ze začátku stresovala aby neubírala na váze a nic takového takže ted už pohoda a asi 14 dní zpátky jsem jizačala na noc dávat kaši a ona mi spí zase o dvě hodky dýl :slight_smile: maji teda skoro dva roky skladovat příkrm od malé :grinning: :grinning: síla teda
lucenek, v albu asi nemam zadnou aktualni, myslim... :slight_smile:
ia, dodelavam ukoly na vysku, co mely byt do dneska odevzdany aby me k tem zkouskam vubec pustili... :sweat_smile: takze ted je na programu stara hudba, vazne zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak ta predposledni jakz takz aktualni je :grinning:
5. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob a co studuješ?
5. led 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia, muzikologii na UP v Olomoucu a tady v Ove dodelavam konzervator :grinning:
5. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, aha tak to máš náročné....já jsem hrála 9 let na housle a úča v lidušce přemlovala naše, at mě dají na konzervu, ale naši chtěli at si udělám školu s "normální" maturitou a pak at si prý dělám co chci :grinning: no takže jsem vystudovala ekonomku na Báni, což s houslema vůbec nesouvisí:slight_smile:)))))))
5. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majatob no ste prcci fakt dodej new fotos
já mámabsolutní hluch...i hany když spívám sáře tak mě prosí at jsem zticha, jiank spívá sáře on a moc krásně :dizzy_face:
5. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě bolí hlava zas mám obědnávku na malovátečka uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co musím si udělat radůstku tež někdy :grinning:
5. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a u nás je to naopak. když manža zpívá (no jestli to tak lze nazvat), tak trpím.....
jenže já jsem zas idiot na logiku a matiku a manža má z těch předmětů státnice. Takže říká, že pokud bude Vojta v matice po mě a v hudbě po něm, tak je odepsaný :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chlop mi tady vyhrožuje, ať už konečně vypnu koňa a vrhnu se na účto, co mám dodělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže to nejde :grinning: :grinning: furt se někde něco zajímavého píše...
ale pozitivní je, že dneska večer nemusím vařit, páč to stihnu dopol, když nepojede kůň :grinning:
5. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia to nic já to mám doma pořád,minule už mi řekl že si tu bude psát snáma,že to musí být strašně zajímávé,pak zase něco píšu a on mi do toho začne ťukat do klávesnice,že vám napíše jak se mu nevěnuju atd. :grinning:
5. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to byla docela fuška to dočít, ale zvládla jsem to :grinning: . No já jsem zvědavá kdy nám dr. povolí příkrmy. My taky nekojíme, takže to bude dříve. No jsem na to docela zvědavá.
Jinak majatob s tebou soucítím, já mám teď taky zkouškové a je to docela záhul. Jsem dneska zase seděla asi hoďku u klavíru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu...snad takový přehozený mix nehrozí..... :grinning:
já mám hanyho v rachotě je klid ale mla bych žehlit..košisko jedno
5. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ajajaj žehlení....já každý den peru Vojtího věci a druhý den mu pustím v postýlce kolotoč a rychle to přežehlím, a naše prádlo peru jednou týdně asi 3 pračky a to žehlím přes víkend, když je majkloš doma. Ale holky je mi blbě jak hrom, v lékárně mi dali jen homeopatika, když kojím, takže naprd:frowning2:
5. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v počasí říkaly že zítra s dětma ven max. na dvacet minut!!!Takže raději vůbec!!! :wink:
5. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu paralen můžeš max 2 dny v kuse co 6hod 1tbl.....
já per ueděle středa a žehlím pondělí čtvrtek, jelikož sem se vščera zabudla v diskuzi musim dnes neb ve čtvrtek mě jebne
5. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten paralen mi taky říkala, ale já blbec jsem si teď dva dny po sobě vzala na noc paralen plus, a ten se prý nesmí :frowning2: jenže ten obyč jsem doma neměla....tak piju čaj na chřipku a nachlazení a zkusím ty homeop.
5. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek