• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jj je to blázen

zany a co ten muj neni to stejné??

ale neni to baby design ale coneco.. no ale me je to stejen jedno já uz kočárek mám uz tretí a pro me to je dost.. :grinning:
24. srp 2008 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu....uspavala jsem děti :slight_smile:
Jířo AHOOOJJJJJJ. :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja nevím co je to zač. :grinning: Dneska mi kamaradka poslala email i s fotkama že kdybych věděla o někom kdo čeká mimi a nema kočarek, tak se mam zeptat.
24. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Niki... moc držím pestičky Petkovi at je statečný. A tobě pevné nervy.. Budu na Vás myslet.. KUbik je tedka taky nejak nakráplý tak zitra jdu k dr..uvidime, S ondrou jdu behem tohoto týdne taky k dr na usni at se pozná jak sme postoupili v lecbe.. :pensive:
24. srp 2008 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se tak těším že snad už nebudeme mít ty zaněty. Naš Kubík měl minuly tyden 2 dny teploty 39,5 a říkal auvi na pipuna. No tak jsem radši ve středu chytla moč a odnesla jsem to do nemocnice na rozbor. Zítra budou vysledky tak snad budou dobré.
24. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy jak pokračujete na tom ušním? Co mu dělali Tympano? :wink:
24. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HMM :unamused: tak to snad byla jenom nejaká viroza.. práve ze Kubik nemuze dýchat pres nos, a táhne mu z pusinky. je celkove hodne spavejsi.. no snad to nebude angina - u té jde cloveku taky z pusy..
24. srp 2008 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo delali mu Tympány, nemel je jeste dobre, prý horsí, ale chtela jeste pockat tak jdeme tento týden o5 na měření a uvidíme - modlím se at je klid...Máme za sebou prevenar..
24. srp 2008 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to snad né z čeho by měl angínu nic studeneho mu nedavaš :grinning:
24. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne.. to by asi neklaplo - je to teplomil obecný
24. srp 2008 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic Vidím že tady je to mrtvé a všichni hajinkají :slight_smile: tak ja jdu taky. Zítra kouknu pa a dobrou noc :slight_smile:
24. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je cosmo baby disaijn nový stojí 6900 ne li víc je nízky a nepraktický :unamused:
24. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já nevím jestli je nízky a neprakticky. Na kočarky si tady ty :grinning: Ja jen mužu říct že je uplně novy a miminko se v něm vezlo jen 2x. za kočarek chce myslím 3800 :slight_smile: :wink: což se mi zdá dobré
24. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko 3800 je strašně moc teď jsou ty cosma v nabídce a stojí 4200 http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-baby-design-cosmo :frowning2:
24. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babulky!!!!! :slight_smile:
25. srp 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Jo Kyky ja tu cenu neurčovala :wink: ale jestli nějaka maminka bude mít zajem a nějaka se najde tak uvidí že je opravdu uplně novy a i tak ušetří nějaké penízky. :wink:
Kočarek je od znamých co jim mimčo tragicky zemřelo. Psala jsem tady o tom stalo se to v listopadu. Tobiasek si kočarku ani neužil :cry: tak kdyby jste o někom věděli tak dejte vědět.

Jinak přejí krasný den. Vypadá to že bude slunečný :slight_smile:
25. srp 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vav Žani to je strašný chudáček maličký co se vlastně stalo???
25. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli nehodu cela rodina manžele a 2 děti. 5letý alex přežil a 5 tydení Tobi zemřel ve fakultce po leteckem převozu z Opavy. Po narazu vyletl z autosedačky z auta :cry:
25. srp 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Žanetko, to je strašný.
jak to, že jim vyletěl z autosedačky? Jde mi mráz po zádech.
25. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrůza... :cry: bobeček malinký... Já jsem na tyhle věci poěrčivá.. možná je lepší neříkat co se ve skutečnosti stalo. Me by nákup kočárku odradil kdybych vedela co se stalo - jsem blbec.

zanetko popřej mamince i celé rodiny hodně sil a že na ně myslíme.. jiank kočárek vypadá moc hezky, určitě se najde nekdo komu se bude libit..

jiank ahoj do hezké pondelního dne.. kubik má rýmu, nic vážného u dr. jsem byli tak vím že váží přesne 9,3kg - buřtíček
25. srp 2008 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzulko....náraz byl tak silny že prostě to novorozeňatko vyletlo ven přes ramínka. Ale stalo se a rodina se začína oklepavat a zkouší žít život dál. Tež jím držím pěstičky aby to zvladly, zatím se jim nedaří spolu mluvit tak jak to bylo dřív, ale já věřím že je jejich láska natolik silná aby to zvladly. Zatím je drží to že mají spolu ještě Alexe a ten je potřebuje. :frowning2:
Jinak jsem taky volala na vysledky moče Kubíka a jsou v pořadku...HURÁ :slight_smile:
Zitra ráno nastup na 7.00 hodin. Manžel má hruzu že tu bude sám s Kubíkem hlavně tu noc a to uspaní (na to jsem tu JÁ ) :grinning: :grinning: Věřím že to zvladnou kluci moji :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, to by mě nenapadlo.
Taky přeji celé rodině, ať to vše zvládnou, hodně sil a myslím si, že určitě brzy k nim přiletí další andílek.

A dobře, že je Kubík v pořádku :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul...asi jim není ještě přano. Hanka chtěla zkusit zapomenout a pokoušeli se o mimi. Vysledek bylo mimoděložní. Ale určitě to zvladnou.
A jak to zvladaš ty...tolik dětí :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf tak to je hnus :cry: :cry: :cry:
brr nechci ani pomýšlet a to si myslím že jsem z rychlé potrlá dost ale ty hormony ze mě dělaj měkkotu jako blázen...snad budu moct jezdit
25. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je zas stím koněm :rolling_eyes: ?nějak mi to blbne :astonished:
25. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, zvládám to jak se dá :grinning: :grinning: , bylo by fajn, kdybych u toho všeho nešila.
Dneska, sotva jsme se vrátili z dovči, jsem už měla asi 5 telefonů.
No a navíc tu máme teď dětí 5, máme tu holčičku od známých z Uherského Hradiště a holky si dovlekly z dovči vešky, tak mám radost, lítám tu od úklidu k Honzovi, vaření a k holkám , pořád myjeme hlavy, včera letěla 1000 na odstraňovače, holky mají dlouhé vlasy a husté. Tak už toho mám dneska dost a to je teprve půlka dne.

Nevíte o někom kdo by chtěl kombninaci golfek s autosedačkou a hlubou korbou do auta, na nákupy ? Prodám v říjnu, teď je půjčuji kamarádce na dovču.
Honzík už má jinou sedačku, tak ho už nepotřebujeme a jen nám tu zaclání.
Ale mám hrůzu z té naší autosedačky, připadá nám, že není moc bezpečná, dejte mi typ na nějakou super, ale už ne vajíčko, díky.
25. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek