• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
radu nemsí páč má v sobě effedrin životabudič..ale já si dala na zub valetol a taky ok a to jsem zvládla odstříkat jen 10ml z každého prsu.....
5. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...ale malý spal v poho:slight_smile:)dneska na noc si vezmu ten obyč, a zítra na noc zase, to je pro mě účinné, přes den to nemá cenu, když tu běhám.
tak jestli jdeš žehlit, tak ať to máš co nejrychlejc za sebou, já vypiju té a jdu do hajan. dobrou a zítra si držme palce, ať se brzo rozjede kůň, bo asi nepůjdem ven,tak se musíme psychicky podporovat :grinning:
5. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo to máš naprostou pravdu
5. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám jednoduché. Jeatli bude moc velký mráz, tak hodím Eli do kočíku a dám ji na verandu. Ta je uzavřená a vzduch je tam stejný jako venku, akorát ne tak chladný :grinning:
5. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vas docetla a zase mizim pokracovat s ukolem...baby ukecany, bylo toho tolik, ze jsem jenom cetla cetla a cetla... :grinning:
5. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, já bych mohla malého hodit v kočáře do garáže, tam je taky kosa,jenže on mi tam sám bez houpání spát nebude. ale kdyby bylo nejhůř, tak budu holt jezdit hodinu po garáži :angry:
5. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to vidim na poradny vyvetrani v loznici a sup do postylky... :grinning: verandu ani garaz nevedeme... :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ia tak to my nemusíme vozit. Jenom ji oblešu do kombinézy a už chrápe :grinning:
5. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka to ti závidím......to u nás ni. Jakmile zastavím kočár, oči jak knofle :confounded:
5. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím jak vám ale mě kůň jde. Takže se zase může klábosit :grinning: :dizzy_face:
6. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek na to plavání se stačí v době záoisu přihlásit po telefonu nebo tam musím osobně
6. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
osobně to zaplatit chtějí..ale nevím jak u bazénu si říkala že chceš plavčit od půl roku já šla na vaičky, a musela svaknout hned
6. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zavolám a zeptám se, mají tam napsané palvání od 4. měsíce
6. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok zeptej
jinak tam jemmráz že by psa nevyhnal jdu nakrmit vrabce suchým chlebem
6. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ono to funguje.....no aspon jsem dopol něco stihla :grinning: malý je dneska nějaký mrzutý, mám strach, že ho nakazím tím svým nachlazením....koupili jsme zvlčovač vzduchu, tak snad nám to pomůže...
holky venku mínus sedm....takže v případě krize garáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak máme asi spurt nebo co, furt by chtěl jíst.....
Luci jsem asi pako, ale mám ty aventy flašky 125ml a nejmenší dudlíky a někdy když tu flašku otočím tak mi ten čaj valí tou dírkou jak o dušu..nechápu :astonished:
dneska jde chlop zapíjet na stodolní Hynka, co se v neděli narodil, tak jsme sami...ještě že jde kůň :grinning:
6. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia já mám Mam a taky mám ty nejmenší dudlany a tak mi to teče.
6. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já když jsem kpovala nejmenší dudlík tak jsem tam musela udělat ďuru jako do řiťi jinak mi to nechtěla pít,tak Máří má asi velkou paprč :grinning: ,byly jsme ráno venku chtěla jsem jít konečně k té kožní,ale nebyla tam tak jsme šly do Lidlu a myslela jsem,že umrznem :astonished: když jsme šly mezi barákama tak to ještě šlo,ale jinak fukar a mráz,malá už brečela tak já tašku malou na ruky což jsem dlouho nevydržela,tak chuděra došla hotová :confounded:
6. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to s těma flaškama nechápu, asi je v tom dudlíku velký tlak který tlačí tu tekutinu ven, někdy prostě uvařím čajík, otočím flašu a pěkně to pomalu kape jak má. Jindy třeba dneska ráno proud, že jsem si postříkala okno v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky přesně před rokem jsem otěhotněla :grinning:
venku je teď "nejtepleji" za celý den, mínus 6,9, takže jsme doma, zatím se držíme, spal 1x 30min a 1x 45min, uvidíme co bude dál. Teď je doba, kdy chodíme ven....
6. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurnik radu psala jsem a kun to sežral......
takže avent děla dudle s označením 0+, 1+, 3+, 6+...to jsou měsíce...a pak jsou dudle 0++ (0-3m), 3++ (3-6m.....atd a ty 2+ jsou variabilní průtok, při pootočení pak kapou ale nevím jak je pootočit, studovvala jsem to v chiccu když jsem kupovala pokračující dudliky
6. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi ty chceš všecko hrr tak si přečti na www.rodina.cz o plavání miminek co, odkdy , dokdy.....co je lepší a co ne a snad tě to přesvědčí že od 4m bazén je brzo i když v rámci vydělaávání se to dělá
6. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá tak to bude tím. ale jak s tím štelovat, to teda nevím, dyž ten dudel v tom drží pevně...
Luci já myslím že neva, když mu dávám dudel pro 0 měsíc, ne? Samo kdybych dávala UM tak dám odpovídající, ale u toho čaje on to má jen jako uklidňující prostředek, tak proč mu tam dávat díru, aby toho zbytečně moc vyzunkl, ne?
6. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu nechej klidně 0 do půl roku n a čaj vůbec to neva já střídám, páč máme 1 dávku sunaru
dneska jsem krmili poprvé mrkvičkou hodím večer foto do alba..oranžová až v nose a po každé lžičce se otřepala...tak nevim nevim jestli týden papat k obědu mrkvičku nám vystačí..jestli rychle nepřejdu na brokolici nebo květák.....
6. led 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted tu řádí na gauči a hany chrápe :grinning: :grinning: :grinning:
jdu za nima :wink:
6. led 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci otřepala jakože nechutnala?
my máme taky teď tátu doma, tak si ho užíváme, večer valí na stodolní zapíjet Hynečka...to muší bejt, ať je chlapeček zdravý :dizzy_face:
tak čau po kupandu.
6. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoja...
nevim ale otvírala pusu dál a třepala se jako kdyby to byl citron
6. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jdu chystat pomůcky na čtvrtek hanymu..jelikož jsem v práci termosku na vodu mám,sunar taky, ještě příkrm , kapky, probiotika...a sepsat harmonogram dne :grinning:
6. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf! už jsem tu. Děcko spí a chlop už je v dupě :sweat_smile:
tééédáá a těšíš se? od kolika do kolika děláš?
jj harmonogram musíš napsat. Budeš i odstříkávat? Já myslela že sunar dáváš jen večír. Už i přes den?
6. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu no
sunar jen večer, ale hany mi malou bude vozit, ale když vyjedu tak to radši at ji nenavlíká va nejezdí zbytečně a radši jí v klidu dá sunar....já bych i odstříkala ale jen jednu dávku....a to tak po hodině, navíc holky psaly co si podle návodu uskladnili MM tak ho vylívali páč kyslo a smrdělo.....
od 7-19H ale střídáme se o půl, tak uvidím hlavně jsem zvědavá, kvůli čemu zas lidi budou volat záchranku, esli zlomenej nehet nebo tak...... :grinning:
6. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo takže dvanáctka...tak to je nářez, nebude ti smutno? :astonished:
zlomenej nehet je úraz jak byk :grinning: no radši zlomenej nehet než nějaké mordy...já jsem teda měla odstříkané mlíko jenom jedno v mražáku a jak jsem to rozmrazila, tak se mi to nějak nezdálo a vylila jsem to....
6. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu bude a jak, už ted se mi svírá žaludek......ale zase se vyspim..... :grinning: a hany ne :grinning:
6. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek