• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
takže před šichtou se v noci stará mužíček, jo?
6. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne já...to by nedal po vysílání ještě kolem sáry a pak celý den a večer do práce.....já to zmáknu vyspim se na rychlé :wink:
6. led 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahá...no otázka je, jestli usneš přes den... i když..já bych usla. i ve stoje :grinning:
6. led 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to víš že usnu..když vím že je o malou postaráno a nebude výjezd myslím že mě do sanity potáhnou spící :grinning: :grinning: :grinning: chápeš....skoro 6m jsem se nevyspala.... :grinning:
6. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu..taky se na ten den těším, kdy budu spát celou noc v kuse...ale momentálně mi to přijde hoooodně vzdálené :grinning:
6. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj uvidíme kdy to bude asi radostí obvolám celej telef. seznam
6. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si dát coupel :grinning:
6. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gurmáne :grinning:
já ležím u tele s noťasem a čokoškou...teda už s prázdným obalem :astonished:
6. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ehm já spráskala deli 3 :grinning:
ale neříkej to nikomu :grinning:
6. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele luc už jsi to práskla :grinning:
Já na to plavčo nespěchám, ale je to divné že tam mají napsáno že už od 4. měsíce. No zkusím tam zavolat, když mají vypsaný ten zápis a poptám se jak to je.
Jinak je se vyspím celou noc, ale jen díky tomu že nekojím :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhe dobe vas vsechny zdravim.... Jinak jeste nevim co cekame, ale uz jsem neuveritelne zvedava a doufam, ze ve ctvrtek v poradne bude miminko dobre natocene a konecne se dovim kdo me porad kopka v brisku. :wink:
Jinak vzkaz pro KYKY - nejak na pocitaci nemuzu nainstalovat ICQ, tak mi kdyz tak pisni do SZ email, at se muzem domluvit na ten mini srazik.... Treba pristi tyden???
6. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zany. Teda tobě to ale letí. Za chvilku už budete mít bratříčka nebo sestřičku :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vzkaz jsem přeposlala kyky :grinning:
6. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer
Díky žofiku za vzkaz
Zany a máš skype??Poslala bych ti instalaci na ICQ 5,1 nebo 6 nebo 6,5
jo co třeba o víkendu luki bude hlídat a já se mohu s kyky dostavit... :wink:
6. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
lucenek - ty už mažeš do práce?! teda jsi dobrá, já bych to bez prcka nedala, jsem taková matka závislačka :wink:
a novinka, včera jsem malému našla 2 prořezávající se zoubky
6. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já co kojím, tak miluju tyčinku deli. tu fialovou s rozinkama. včil byla na ni v tescu akce za 4,90, nebo 5,90 už nevím, no mám jich ve špajzi hafo :grinning: a žeru to po kilech...a čokošky taky..bez sladkého každý den ani ránu. Můj jediný přísun enerdži :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi jojo, leti to jak nic!!! Az se sama divim.... Jinak diky za predani vzkazu. Kyky, my totiz mame rezervni windows, teprve v patek nebo o vikendu bude manzel instalovat PC a pak teprve budu mit ICQ, na tento win to totiz nejde.... ale skype mam, poslu ti do SZ cislo... Jinak o vikendu ficime do Karvine k nasim, tak fakt az ten dalsi tyden nebo zalezi jak vam to vyjde. Tento uz jsme nejak s aktivitami nacpani..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic kočky, jdu do hajan, mám rýmu jako trám, tak si jdu dát horkou sprchu, čaj a paralen, dneska ještě můžu. Luci zatím to po platí, ale uvidím jak mi bude na konci týdne, nerada bych nakazila Sáru nebo tebe, takže pokud budu nachcíplá ještě přes víkend tak to přeložíme...
6. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji..ted si myslím, že jsem se unáhlila, ale už to nezměním takže to budu muse tzmáknout, ale sáru mi hany bude vozit :dizzy_face:
radu ok vykurýruj se :wink:
6. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - neboj, zvládneš to, je to zvyku....já jsem taková citlivka :wink: víš jak, nikdo se nepostará jako maminka :wink: já byla bez malýho max 2,5 hodiny :wink: a u Evči to samé, ale když měla 1 rok jela jsem do Phy na státnice a pak jsem dodělávala Mgr a jezdila jednou za měsíc pá, so, ne do školy, ale to už měla přes rok, tak se to dalo
6. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:
7. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes už je mi líp, dokonce ani tak nemrzne (mínus 4,7), ale ven raděj nejdu. Mi se zdá že se malému nějak lesknou očička :frowning2: Luci co máš doma preventivně na nachlazení a mírnou teplotu pro Sáru? já mám sirup ibalgin sus pro děti, ale máš ještě nějaké čípky nebo tak? zítra jdeme na kyčle, tak bych se stavila do lékárny...
7. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky ibalgin sus a teď jsem koupila nově Nurofen meruňkový,čípky jsem nekupovala nikdy protože jsem nechtěla Máří budit v noci tím,že ji budu muset dávat čípek tak jen sirupky a pomáhaly nám naštěstí :slight_smile: hlavně nosní kapečky :slight_smile:
7. led 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta věta je napsaná jako by nám pomáhaly hlavně ty nosní kapky tak to jsem blbě napsalaza tím smajlíkem má být tečka :wink:
7. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máme z minula libenar, nasivin, ale ten nechci používat kvůli sliznice, zkusím koupit ještě ten nurofen, ale myslím že je to fuk, jestli nurofen, nebo ibalgin, že je to na jedno brdo, ne?
7. led 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to asi jo,ale já jsem mysela že ibalgin už nemám tak jsem koupila nurofen protože mi vlékarně řekla že je meruňkový nebo tak nějak .No tak jsem chtěla změnu vždycky měla Maruška jen jahodový sirup :slight_smile: nasivin mám taky on je nějaký špatný?já ani nevím co jsou všechno za nosní kapky tak aby byly šetrné.
7. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky máme doma,protože už jsme starší tak na bolení v krčku Mucoplant a ten vřele doporučuji !Vždycky pomůže rychle a chutná moc dobře takže to není trápení.
7. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych u Vojtíška nepoznala, že ho bolí v krku, to zatím kupovat nebudu. No nasivin dávali Vojtímu v porodnici, ale jen dva dny, pže je ještě miminko a mohlo by mu to poškodit sliznici, lepší jsou právě ty libenary a tak, říkala dr...
7. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já už to mám lepší :slight_smile: mě už Mařenka řekne,že ji bolí v krku je sice pravda,že někdy to říká schválně protože ji ten sirup chutná,ale to už se dá poznat :wink: takže v naší lekárničce je Nasivin,Nurofen,Ibalgin,Mucoplant,náplasti,teploměr,a byly tam boiron na zoubky,ale ty jsem dala sestře my už máme všechny zoubky :slight_smile: teď máme od zubařky nějaké s fluorem aby měla zoubky jako perličky a to je asi všechno co mám :slight_smile:
7. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek