• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no moje nehtařka tam má i koutek pro děti,ale minule říkala že už měla nervy že tam byla ženská s klukem a ten ji patla do všeho a když mu něco řekla tak se na ni díval jako by ji chtěl zabít a mamka ji na to řekla noo on nemá rád když ho někdo napomíná :unamused: ,já bych tam sebou Máří nevzala ta by ji s toho udělala kulničku na dříví,ale až bude chodit do školy tak třeba jo to už bude mít rozum :slight_smile:
7. led 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: musím se jít věnovat dětem,segra jela do obchodu a ty tři čavery se už vzbudily tak se jdu oběsit takže dneska už se sváma asi loučím kočky :slight_smile: jdu vymyslet nějaké zabavení ať se to tu nezvrhne ve rvačku u těch dvou starších je to totiž normální :grinning:
7. led 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No malého bych taky netahala nikam kde mi bude něco dělat,ani ke kadeřníkovy,měla jsem ho s sebou jednou a myslela,že ho zastřelím,paní kadeřnice,musela být štastná jak jsme odešli co chvilku řval,ona mi dělala vlasy já mu ukazovala obrázky v knížce co nám půjčila no komedie tak od té doby ho nikam netahám s sebou :grinning:
7. led 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak vykoupáno a spíme a mě čeká hafo práce :sunglasses:
7. led 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky nestíhám dočíst vše tak odepíšu až pozdějc luci díky takže vlastně ta třetí varianta je co mi doktorka poradila že když tak až v roce :slight_smile: a ty necháváě saruš taky až v roce tak já to teda nechám na radu mudr snad se nic nestane a nebudu litovat ale doktorka říkala že je tam fakt malé riziko a ty jsi to myslím taky psala .... jinak luci tu práci ti z jedné stránky závidím taky bych si chtěla párkrát do měsíce jít do práce ale zas mám strach co by malá na to mamka mi ji sice občas hlídá ale musí u nás když jsem ji dala k ní tak tam brečela ale jak hlídala u nás byla malá v pohodě takže vycítila že je ve svém prostredí i když beze mě :unamused:
7. led 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leni taky v roce...ono 10x pravděpodobnějsí je riziko smrtelné nehody než nákaza pneumokokem.....
leni taky to ořvu..ale už se nedá couvnout no...uvidíme :wink:
7. led 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ale tak když ti ji tatka doveze tak aspon tak celých 12 hodin bych to teda asi nevydržela i když my u jsme malou měli na noc u mamky ale já ji tam uspala a až pak jsme jeli a ona se vzbudila v šest a v deset jsme si pro ni ptijeli to bylo v poho jsem vedela ze spinká i kdyř jsem stejne mamce volala jeste v jedenáct večer :slight_smile:
jo mony tak jsem te na libku taky pridala já tam moc nechodím ale más tam hezké fotky víc než tady na koíkovi malý je šikovný a pejsek krásný :dizzy_face:
7. led 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jeste k prášku jsem mela taky tu lovelu ale nesedela tak peru v prásku co nám akorát aviváž dětskou a nic ji není neosypává se nic tak už to neřeším....malá nám prospala cestu v autě a ted je živá tak ji nechávám ještě vyhrát at se unaví a za chvíli jdem koupat teda jste toho popsaly no a s albumem nad tím jsem nějak nepřemýšlela že by to mohl někdo zneužít tak když nedáš fotku sebe nebo manžy tak stejně nikdo neuvidí ke komu prcek patří ne
7. led 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
leni díky :slight_smile:
vy jste taky krásní,malá má krásné modré očka,to budeš odhánět ženichů :wink:
7. led 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čauec, Luci, dobrá fotka s mrkvičkou :grinning: Sára je pěkně vykulená :sweat_smile:
kukala jsem na všechny Tvé fotky a zaujala mě hrazdička, kterou teď vybírám. Co je to za značku a kdes ji koupila?
a co jinak na zítřek už máš všechno v rychtiku? :wink:
7. led 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu jeto little tickes hudební akvárium, nejdřív je to hrazda, pak se to otočí když mimčo sedí a má to jako tabuli, a nakonec se z toho udělá hudební stoleček....takže je to na dýl :grinning:
sehnala jsem to na mimibazaru a zrovna tady v ostravě porubě paní měla pordejnu, tak jsem si pro to zsšla....
mno...mám...snad :sweat_smile:
7. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Lucí jak sem se dočetla tak už pracuješ...tak hodně štěstí.
IA....Kubíková ledvinka je zatím v poho a doufám že stale bude. :wink:

Jinak momentalně jsme s Petrem na vážkách. Vybíráme pro Petříka školu a nemužeme se rozhodnout :sweat_smile: to je děs a přiští tyden začínají zápisy. :unamused: nevím co budeme dělat. :slight_smile:
7. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo moni očka má opravdu krásně modré uplně čisté ale po kom to opravdu nevím my nemáme ani jeden :grinning: ani v nejbližší rodině nejsou :grinning: brácha si dělal srandu z toho mého že musí omrknout souseda :grinning: luci koukala jsem na sáru tvářila se podobně jako kája ...žany tak at dobře vyberete :wink:
7. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak to jsem slyšela taky,malý jak byl miminko měl světlé vlásky a taky si dělali všichni srandy,ještě teď někdy si to poslechnu :grinning: Ale je to zajímavé,že má modré očička,ale je krásná :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy jste přímo spisovatelé. chtěla jsem se zeptat-luci, vy chodíte plavat(nebo teda i někteří ostatní :slight_smile: ), kde ste sehnali plavací plínku, nebo jak to tam řešíte
7. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo mony tak my jsme jak se narodila počítali že se barva změní ale spíš se vyjasnila hodně do té modré tak nevím jestli změna ještě příjde pochybuju.....deny no jo musíš k nám vítat častěji :wink:
7. led 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :wink:

den - plavací plínky jsem koupila v DM drogerii a jestli chceš zbyly mi a nemám je na nic, můžu ti je darovat, jsou do 9kg, když tak mi písni do IP
7. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
raji sik zlatíčko!!!!!!!! kam chodíš/chodilas ty?
7. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, tak kde jste kdo? Já hlásím -2,5, takže dneska to vypadá na menší prochajdu :grinning:
8. led 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já si myslím,že se to už nezmění.Bud ráda,bude to kočka modroočka :slight_smile:
8. led 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno tak já se ještě něoběsila :grinning: teď budu mít chvilku klid dětičky odcházejí k dr. :slight_smile:
8. led 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde je kdo :astonished: ?Já se nudím :cry:
8. led 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky z Ostravy, můžu se k vám přidat??? :slight_smile:
8. led 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
maji já jsem tu.
mey klidně se přidej :grinning: vítám tě mezi náma. a odkud z Ovy jsi?
8. led 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :wink:
Maji, jak se můžeš nudit?? :wink: Mně teď konečně usnul malý, zase ho bolelo bříško, trpí na zácpu, bobek. Já mám tolik práce, ale šíleně se mi nechce!!!!! Měla bych žehlit, utřít prach a konečně založit fotky do alba. Nemám je založené, co se malý narodil. A místo toho sedím na netu a tupě hledím :rolling_eyes:
8. led 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Meya - vítej v klubu :wink: odkud jsi?
8. led 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Bydlela jsem v Hrabůvce a ted bydlím v Proskovicích. V pondělí jdu poprvé do polanky k doktorovi Jarošovi.
8. led 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj zenske,
tak my dneska zase budeme sedet doma, jelikoz uz posledni 3 tydny se maleho drzi nejaka chripajzna. Mezi svatky jsme sli k dr. a akorat jsme chytli dalsi bacily v cekarne, bo nas tam bylo tak 30 v cekarne 3x5m a cekali jsme 4h :unamused: ... parada. sotva byl lepsi sli jsme na prochazku :slight_smile: ( v sobotu ) a od nedele jsme uz zase na kupe :frowning2: ... No aspon si uklidim vyperu... maly je chudat tak zchvaceny rymou a kaslem ze spi i pres den, coz nikdy nebylo. V utery jsme byli u dr. a uz jsme pokorili 8kg :grinning: . Dan brblal, ze by mohl vazit vic, ale jak je ted nemocny tak nechce papat, tak asi ted tolik nepribral...
meya - vitej
8. led 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte vítám meya :slight_smile: maji ty se nudíš nechceš mi přijít pomoct uklidit anebo aspon zabavit malou nic s ní nestíhám pokud nespí pořád chce moji společnost a já tady mám nepořádku chjo a vůbec se mi nechce a to budu mít v kuchyni nepořádek protože dneska vaří ten můj vaří sice skvěle ale kolik nádobí u toho zašpiní no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jak tak koukám na telku taky bych měla utřít prach .... jinak mony to víš že jsem ráda my máme oba očí tkové špinavé nevýrazné no a to chci dneska jeste s malou na prochajdu včera jsme nebyli jeli jsme autem na návštěvu tak se neprovětrala tak dneska na chvíli vylezem
8. led 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak já taky tupě zíram na netu :grinning: dovařila jsem pravě guláš a Petr se chystá do práce.
Taky vítám novou maminku...teda holčinu , nevím jestli je nebo bude maminkou. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. led 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek