• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky...tak sa hlasim po dlhej dobe.nejak som v poslednej dobe zlenivela a nechcelo sa mi uz ani na net :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem to tu pročítala a vidím, že se tu všechny už dobře znáte. Jsem z Poruby. Chtěla jsem se zeptat, jestli se občas někde scházíte, něco spolu podnikáte.... nebo jen tak kecáte o všem možném na koníkovi? :slight_smile:. S malou by jsme se když tak rády někdy připojily :wink: , díky.
8. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem pred chvilinkou dosla z poradny a zas nic nevim. Miminko melo nozicky u sebe a nechtelo prozradit jakeho pohlavi je.... takze nas bude jeste chvili napinat :D No ja se snad nedockam. Za 14dni jdu na ECHO, tak snad se tam ukaze v cele sve krase.....
8. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany1 nám se malá taky pořád nechtěla ukázat ukázala se až na ultrazvuku v 30 tt a to ještě ne na sto procent :grinning: a pak při příjmu v porodnici mi pan doktor řekl no ta vaše holčička bude veliká tak už jsem věděla sto pro :grinning: no nic malá spinká tak já jdu rychle něco poklidit
8. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tetris.ka vítám tě tu. No někdy nějaký sraz je, ale zrovna teď přes zimu asi ne. Snad na jaře až nebude sníh. :grinning:
8. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda zatím mimčo nemám, ale s přítelem (Davidem) ho chceme. Normálně ho mít nemůžu, proto jdu do Polanky, tak snad pomocí umělého oplodnění to někdy vyjde.
8. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
raji představ si že sem se nudila tak segra odešla s holkama k doktorce a Máří ulehla k pohádce a vůbec si mě nevšímala :slight_smile: ,ale naštěstí za chvilku přišly,že u dr. bylo milion lidí :slight_smile:
Vítam nové maminky :slight_smile: a jdu si dát kafčo za chvilku su tu :wink:
8. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mey neboj určo to vyjde :grinning: Držíme pěstičky ať je to co nejdříve :wink:
8. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Ostravačky!
Denber - já kupuji plavací plínky od Huggies, v Rossmanu jsou za nějakých 175,- Kč, plavací plínky má i DM drogerie, jsou levnější, ale já s nima zatím nemám zkušenost, Huggies nás zatím nezklamaly.

Holky, v Tescu prodávají Huggies Premium á 299,- Kč, já jsem vzala poslední 2 balení vel. 4, potom tam už měli jen vel. 3 a prodávají nějakou novou verzi Huggies Premium á 335,- Kč a v balení je jich víc (u vel. 4 je 72 ks oproti starší verzi kde je 66 ks).
8. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky zofinecko, porád věřím že jo. Z gyncentra v Ostravě jsem utekla, tak snad v polance to bude lepší, doporučili mi to v nemocnici, tak snad jo. Zatím mám všechna vyšetření před sebou, ale aspon vím na čem sem, že mi nic jiného než umělé nezbývá. Snažím se tomu nechat volný průběh, jinak to ani nejde.
8. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meya, držím pěsti ! My Sofinku taky nemáme zadarmo, nepatřím mezi ty, co se na ně hodí trenky, jak se říká a jsou v tom, takže to taky chtělo čas. V Gyncentru jsem taky párkrát byla a taky se mi tam nelíbílo, naštěstí to vyšlo přirozeně, vůbec jsem tomu nechtěla věřit, prostě zázrak :slight_smile: .
8. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetris.ko, děkuji. V tom gyncentru prý tahají z lidí jen prachy, slyšela jsem jen negativní ohlasy, tak jsem raději prchla. To je super, že vám to vyšlo přirozeně. :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
meya držím pěstičky mám dvě kamarádky které musely na umělé a naštěstí to vyšlo jedna má dvojčátka a ta druhá holčičku,teď chtěly druhé,ale to už bohužel nevyšlo :unamused: .
mě se udělala taková ošpice na jazyku se zblázním asi :frowning2: beztak mě včera nějaká morda pomlouvala :grinning:
8. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mít dvojčátka to by bylo super, ale budu ráda i když mi doma bude běhat jeden prcek.
8. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
meya drzim palceky......
8. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju, budu průběžně informovat :wink: , jak si na tom stojím. Třeba za pár měsíců už budu taky maminou :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám nováčky a držím palce. byly sme dneska s niky u dr. a už vážímee 6860g a 70cm. sme už kus ženské. letí to šíleně, kde jsou ty časy, kdy měla 3560g:slight_smile: raji ty bys mi ty plínko mohla poslat, nebo bychom se mohly aj potkat? že bych ti za ně rovnou něco dala.
8. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já bych taky ještě jedno chtěla, ale nevím, nevím :unamused: , no zkoušet to budeme. Vždycky jsem si přála holčičku a tu už mám, tak i kdyby to podruhé nevyšlo, tak jsem šťastná za toho jedno andílka, co máme. Meya, já z toho gyncentra taky měla takový pocit, že to je jen o penězích. Byli jsme tam asi 4x, každá návštěva trvala tak pár minut, při odchodu ti samozřejmě nezapoměli připomenout, aby jsi zaplatila..a hned po 2 měsících nám řekli, že musíme zkusit umělé, což mě celkem dorazilo, když jsme nezkusili ani žádné jiné možnosti, které tomu předcházejí...no samozřejmě, když to je zadarmo a umělé za pár tisíc. No nechci je zase úplně pomlouvat, některá maminka má třeba dobré zkušenosti.
8. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to vám nezávidím. já bych byla psych. pěkně dole, kdybychom chtěli špunta a nedařilo se. obdivuju, že se tomu umíte postavit a bojovat s tím.
8. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetris. ka, mě tam doktor poslal hned na laparoskopii, mimochodem to byla moje třetí ted v prosinci a tam mi doktorka odebrala oba vejcovody, ale doktorka co mě operovala byla super a ta mi právě doporučila polanku. Dá se říct, že po čtyřech letech co lítám po nemocnicích a mám pořád nějaké problémy mi po rozhovoru s ní bylo fakt dobře. Takže máš malou po umělém oplodnění?? Jo?
8. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi teprve 22 a prcka chceme, tak si myslím, že není na co čekat.
8. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
meya uvidíš,že to půjde Právě ta známá co má dvojčátka na to chodila snad už od dvaceti myslím že nemá vejcovody a nakonec super dvojčátka a teď ji zase hrabe stoho,že má dva zlobivé kluky :grinning:
8. led 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja26, Tak to musí mít doma veselo :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne. Oni nám ho nabídli, dali nám už k tomu papíry, že si to máme pročíst.......a pokud budeme chtít, tak to podepsat a přijít. Tak jsme o tom mluvili, že teda, když to jinak nejde, tak do toho asi půjdeme, i když ta cena! jsem kulila oči. A ono to najednou vyšlo a byla jsem v tom, ani nevím jak :grinning: , takže žádné umělé se nekonalo. Já jsem už byla smířená s tím, že normálka to nepůjde a najednou tohle, fakt jsem byla v šoku. Jak jsem to zjistila, tak jsem nevěděla jestli mám štěstím brečet nebo se smát, však ten pocit zná každá maminka. Akorát, že když člověk už s tím moc nepočítá a vyjde to, tak je to mnohem větší radost...
8. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslela jsem a taky slyšela, že ty první tři pokusy hradí pojištovna a pak až si to hradím sama. Možná léky s tím spojené, že si musím platit sama, tak nevím. A jinak jsem se na netu dočetla, že gyncentrum v ov je s těma lékama a se vším nejdražší. Tak nevím.
8. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
meya to teda mají,ale jak to tak bývá tak jedno dítě je klidnější ale za to druhé je nervačisko :slight_smile: tak aspoň se nenudí.Když jsou zrovna oba hodní tak začně uvžovat že by šla znova na umělé a když začnou zlobit tak zas říká už nikdýýýýýý :grinning: .To je stejně naprd jak dneska každá druhá nemůže mít děti jen tak moje dvě segry mají přes třicet a teprve ve třiceti se jim povedlo zapadnou po dlouhém snažení a chození k dr. a já "naštěstí" stačilo když manža sundal trencle :grinning: a bylo vymalováno !
8. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja26, :slight_smile: tak to máš super. Musí to být hodně na nervy, jak kámošce začnou oba prcci zlobit, ale na druhou stranu je to hezke mít dvojčátka. A co ty, druhé zatím nechceš??? jn, dneska má s početím hooodně lidí problémy, ale zrovna kolem se to točí, že to všem jde :slight_smile:))
8. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci měly jsme problém z porodem tak jak to v pohodě vlezlo tak to hůř vylezlo :unamused:
jinak jsem dala do albíčka fotku jak to mám právě teď doma já segra vyřizuje a já hlídám holky takže bordel všude,kravál všude a já za chvilku oběšená na lustru :grinning:
8. led 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
meya, to jsi ještě mladičká :slight_smile: . Já v tvém věku měla myšlenky úúúplně na jiný věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. led 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já už chci mimčo, že? Hodně lidem se to zdá divné, ale skrz mých problémů nechci čekat, čím dřív to začnu řešit tím líp, řekli mi to i doktoři. Hodně holek v mém věku, kámošek na dítě nemá ani pomyšlení, ale my bychom ho chtěli. Znám i takové, které už ho mají a jsou tak mladé jak já :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek