• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak hlavní je snad jestli se cítíš na dítě,já jsem otěhotněla když my bylo 23 roků a myslím,že to bylo právě včas zachvilku půjdu do práce a bude mi 26 let chtěly jsme to,byly jsme připraveni a všechno je o.k.,mám stejně starou kamarádku která nechce mimi protože se na něj ještě nescítí tak to je taky v pohodě až sama bude vědět,že je ten správný čas tak ho bude mít aspoň doufám a přeju jí to :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se taky může stát,že to nebude tak jednoduché teď je ti 22 a až se ti to narodí tak ti bude třeba 25 moje segra čekala 7 roků!!!nakonec se na všechno vybodla jely sme na dovču užívaly jsme si to já už byla ve třetím týdnu a když jsme přijely domů tak zjistila že se jim to KONEČNĚ povedlo :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vím, že se to může podařit klidně až za rok za dva, třeba i víc, nebo taky vůbec, ale na to ted nemyslím. Ted chodím do práce, s Davidem (přítel) zařizujeme byteček a jsme štastní a moc si přejem miminko, ale až to příjde tak to příjde.
8. led 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je správné :wink:
8. led 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku končím v práci, tak se loučím a přeju hezké odpoledne :slight_smile: Ahoj
8. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ahoj :slight_smile:
8. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, holky, ja nestiham, vzdycky odpoledne sednu na kona a abych jen docitala...a stejne uz si to zase nepamatuju... :sweat_smile:
ja bych pro nejaky sraz byla...uz nevim, kdo se na nej ptal....klidne aj ve snehu :grinning:
meya, ja jsem se na dite citila uz ve 20...a myslim, ze to zvladam v pohode, takze na veku fakt nesejde... :grinning:
jo a dnes byl Martin s Tobikem u doktorky a ma rovnych 7000g :sunglasses:
8. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak já jsem se taky těšila na miminko už v 18 letech. (mám děti ráda) :wink: :slight_smile:
Petřík se mi narodil skoro ve 22. Pro mě uplně idealní. Kubíček byl taky planovány. No a mít trochu větší byteček a víc penízku tak klidně bych brala ještě jedno. :wink: :sweat_smile:
8. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho nakecaly a já uklízela :angry: jinak meya přeji hodně štěstí at se zadaří co nejvíc mně je taky 22 už :grinning: pro někoho teprv s přítelem jsme si to plánovali jsme spolu moc dlouho ted na jaře to budou čtyři roky co spolu žijeme a ze začátku nám to taky nešlo hned třičtvrtě roku nic pak přítel vzal práci v praze tak jsme si řekli že ještě počkáme no a hned za měsíc to bylo což jsme zas tak trochu nečekali ale byli moc štastní no a tak přítel dal výpověd a vracel se zpět :slight_smile: no a druhé zatím neplánujem já po svém porodu zatím nechci nikdy ale myslím že čtyři pět let si asi ještě jedno pořídíme
8. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den i když zmrzlý holky
No tak tady jsem asi mladice v dětí...
No natož že mi je 22 a mám 2 holky tak myslím že meya není mladá na děti spíš naopak....
:grinning:
Jinak vítám new maminečky....
8. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky hlásím michalka 12440g a 84cm :wink:
8. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra jsem chtěla napsat at se zadaří co nejdřív chjo jakto občas po sobě nečtu tak to dopadá ... teda kyky ani ne já mám dvě kmošky co už jsou taky ve svých 22 dvojnásobné maminky :slight_smile: nezáleží na věku hlavně když je mimi chtěné a maminka připravená
8. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenin ano přesně tak.
ale znám holky co se chytají za hlavu ve 22 a 2 děti a koukají se na mne zda jsem nespadla z višně...
ještě když mám holky od sebe 19.m :grinning:
8. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinka bych taky byla pro srazík ale kde? venku je fakt kosa brrr
8. led 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy příští týden bysme měly jít KONEČNĚ podepisovat hypo do banky a pak už stěhování :grinning: tak doufám,že to zas něco neprotáhne.
8. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májo tak to je super jen aby to vyšlo :wink:
My zas mame přiští tyden jít na ten ples...nevím co na sebe a pujčit šaty si muže tak jen nějaký bohač co neví co dělat s penězi :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?nenašla si normální půčovnu :unamused: tak jedině plesové šaty u ťongů mají je tak za 1000 co sem se dívala ale pak budeš mít pořád stejné když je neprodáš,ale to by třeba mě moc nevadilo nejsem hvězda :grinning:
8. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo v Polsku?!
8. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nejsem hvězda něco pohledam.....mam doma bíle kalhoty tak splaším jen nějaky top nebo halenku a idu :grinning: čí mě není :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasné to se bude lépe shánět a taky to bude lacnější :wink: k tomu nějaké hezké botky malou kabelečku a je to!
8. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, a po obchodech jsi koukala? ja jsem videla hezky saty v Reseved... :slight_smile: teda pokud nechces nejakou robu :grinning:
a co kdybysme zasly na kafe do Hvezdicky? maji tam hernu pro deti :slight_smile:
8. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Májo tak tos mě pobavila :slight_smile: malou kabelečku já co nosí rifle a botasky :wink:
8. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já určitě žadnou robu nechci něco normalního a trochu delšího klidně až po kotníky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já vyděla vždycky ženské co jdou na ples tak měly malou kabelečku,to víš mě na p,es manža neveme tak já ani nevím :slight_smile:
8. led 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já si na dítě nepřipadám mladá. :slight_smile: . Jinak jestli můžu poradit s šatama, co takhle zkusit tesco v hrabové je tam jeden obchůdek, teda zanetko nevím odkud jsi jestli to máš blízko, ale já kupuju šaty vždycky tam a do té tisícovky se dá vlézt.
8. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už probíráme plesovou sezónu. To ž to já už se těším až si zatrsám. :grinning: Moc plesů teda nebude, ale na jeden mám o šatky postaráno. Jdu v kroji :grinning:
8. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kroji??? To je super, co je to za ples??? :slight_smile:
8. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zofi, ty ses taky ulitla na folklor? ja zase letos po nejakych peti letech poprve bez kroje... :grinning:
8. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meya- děkuji za tip. Příští tyden se tam zajedu podívat. :slight_smile: Mám to kousek jsem z Vítkovic :wink: jdu koupat děti a pak budu mít chvilku klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad
8. led 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu věku, nikuš se mi narodila ve 23 a myslím, že dobré. první mimčo sem chtěla tak do 25.vyšlo:slight_smile: lidi můžu popř.půjčit červené a modré šaty, my asi letos nikam nepůjdem....leda nárazově
8. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek