Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
8. led 2009
ahoj§vítám nové maminy snažilky
teda vyjste se včera ale rozkecly 😃
leninnek
8. led 2009
luci jak bylo v práci?co saruš v pohodě a ty bylo smutno
lucenekautor
8. led 2009
hoj leni mazec práce..samé chuťovky....
a smutno mi bylo ale co 3 hodiny jsem na 20 minut byla doma takže pohoda, ale i tak..utekl mi den že.... |-|
leninnek
8. led 2009
no chutovky nezávidím práci kapku no a smutno taky ne 😃 no co tři hodky to se dá ne ....holky kde ste vsechny dneska zádné drbando? 🙂
lucenekautor
8. led 2009
já tu dlouho nebudu pofackuju to tady pojím a chrápat zítra mám lítání :-p
rajka
8. led 2009
Ahojky 🙂
Tak Luci jaký byl první pracovní den po delší odmlce??
rajka
8. led 2009
Denber - psala jsem ti do IP - tak se mrkni a dej vědět, plínky ti někde předám 😉
lucenekautor
8. led 2009
raji luxus omrzliny a ožralí bezdomovci pokálůení...pajada :-p :-p :-p
zofinecka1
8. led 2009
jo já chodím do souboru a každý rok pořádáme ples 😃
zofinecka1
9. led 2009
Dobré ránko hollky, tak deska zase pátek a já jdu dneska na zkoušku. No už se fakt těším :-p .
denber
9. led 2009
dobré ráno, zofi tak držím palce a dej pak vědět 😉
zanetka82
9. led 2009
Dobré ránko. Venku je strašná zima tak se oblečte.... 🙂 😉
meya
9. led 2009
Dobré ránko, sice nevím o jakou zkouško se jedná, ale zofi taky přeji hodně štestí 🙂
zofinecka1
9. led 2009
jdu na zkoušku z klavíru, ale tak to zvládnu a ještě mám další před sebou. achjooooooooooooooo :-p
meya
9. led 2009
Klavír, to je super, mám ráda když někdo hraje na klavír, zní to krásně. Sousedka mi občas hrávala, já jen ležela a poslouchala 🙂
zofinecka1
9. led 2009
no když to člověk umí tak jo x-) :-N
meya
9. led 2009
no to jo, musí to člověk umět 🙂
zofinecka1
9. led 2009
jedště že mám tak hodné dítě, že můžu dělat do školy. Zrovna teď si tu ta moje prdelka hraje pod hrazdičkou a někdy je sranda se na ní dívat 🙂
meya
9. led 2009
Tak to máš super, já jsem taky uvažovala, že bych šla ještě studovat při zaměstnání nebo za pár let. Mám totiž střední školu a v dnešní době to není v podstatě nic. Ale kdybych měla mimi, tak zas nevím jestli by se mi chtělo, spíš jestli bych to zvládla.
zofinecka1
9. led 2009
mey já jsem začala studovat a ještě jsem nebyla těhu, ale o mimi jsme se snažili už dlouho. No a pak to nějak vyšlo, ikdyž s pomocí dr. a já nechtěla školu přerušit jelikož už bych se tam pak nevrátila.
meya
9. led 2009
Uvidím, se školou můžu začít ,,kdykoliv".
zofinecka1
9. led 2009
to jo. já začala taky pozdě. Hned po škole se mi nechtělo a tak jsem šla do práce no a pak jsem začala studovat a teď už dělám 2. ročník
meya
9. led 2009
Po škole jsem na to neměla ani pomyšlení, maturita děs a hrůza, to mě odradilo, ale postupem času, jak chodím do práce, tak jdou poznat rozdíly, jestli má někdo titul nebo jen střední. Mě to celkem i láká.
zofinecka1
9. led 2009
no já jsem šla pracovat hlavně kvůli tomu aby jsem ulehčila rodičům. Mám totiž ještě bráchhu a ten v té době ještě studoval a tak by naši neutáhli dva na VŠ.
zofinecka1
9. led 2009
a druhý důvod byl ten, že už jsem nechtěla na denní studium 🙂
meya
9. led 2009
Je to taky hodně o penězích no. Právě kdybych šla studovat ted dálkově tak ty školy vychází okolo 20-22000 KČ ročně a to je dost, to nemám 😞 . Asi mě nejvíc brzdí ta cena no.
zofinecka1
9. led 2009
no já ale nepatím nic
meya
9. led 2009
Na ty obory co jsem se dívala a je to při zaměstnání, tak ten jeden rok je tak drahý no.
zofinecka1
9. led 2009
tak to je tedda drsné, ale ty máš nárok do 25 na jednu VŠ zadarmo
meya
9. led 2009
Tak o tom teda nevím. Nikdy jsem o tom neslyšela.