• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Nebo to je jen pro denní studium.
9. led 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne není. Já taky nic neplatím a mám to dálkové
9. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je divné. Nebo je to podle školy???? Já se koukala na ostravskou univerzitu, ty asi chodíš na konzervatoř??
9. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já právě chodím na ostravskou a neplatím nic. Co cheš za obor?
9. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla něco jako sociálnmí práce nebo hgf, cestovní ruch...
9. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: a kdyz chci studovat dve VS naraz, tak tu druhou musim platit? to se mi teda moc nechce a neni z ceho... :confused:
9. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no to já právě nevím. Vůbec sem neslyšela o tom, že mám do 25 let nárok na jednu zdarma, musím se poinformovat, abych něco nepropásla :slight_smile:
9. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zofi drzim palec... :slight_smile: jaky delas obor na ostravske?
9. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy jste teda kecalindy... :dizzy_face: včera jsem tu nebyla, pže jsme byli ráno na kyčlích (chjo, prý výrazné zlepšení, ale ještě pro zichr široké balení do příští KO za 7 týdnů :frowning2: a pak celý den u tchánů. No a večer jsem vytuhla. páč miláček se mi budí na kojo co dvě hodiny. Obávám se že mu nestačí mlíko. A nebo je to růstový spurt, no uvidíme...dneska je tam taky krásně, teploměr nic moc, ale manža volal, že na sluníčku supr teplo, tak možná vyrazíme..

meya ty jsi z Proskovic? já taky :wink: kde přesně bydlíš? já jsem taky bydlela v Hrabůvce, mám tam rodiče. Na ulici Martínka..
9. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jinak v práci chuťovka jo? :confused: a co manža, jak to ze Sáruš zvládli?
9. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
meya : samozrejme, ze studium do 25 let je zdarma. Pokud na to mas roky a chtela by jsi studovat, urcite do toho jdi-pri zamestnani se to da, dalkove.... Vyplati se to... No a cekat na studium pri materske, ze bude cas... na to bych nespolehala. Nas maly prdolka me pomalu nenecha ani dychat, natoz si umyt vlasy... takze na nejake studium neni ani pomysleni. Taky jsem si chtela udelat nejaky ten dalsi certifikatek kdyz budu doma..., ale asi se k tomu nedostanu.
9. led 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hufi já třeba jsem si chtěla VŠ dodělat dálkově, šla jsem na Báňskou, ekonomickou fakultu a 2 roky jsem si musela platit. Třetí ročník byl denní, takže se neplatil, ale vyšli nám vstříct a chodili jsme třeba v sobotu. Pak byly bc.státnice, já si chtěla ještě dodělat ing., to bylo taky denně na 2 roky a zadara, a to jsem měla indiv.plán. Ale i tak jsem musela na některé cvíča chodit a dopol, bylo to nepříjemné kvůli práci. Ale nakonec jsem to dodělala.
9. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky :slight_smile:
Vítám nové snažilky :wink:
No u těch dětí jak je máte tak je složitější se pak učit,někdo má hodné,tak to jde v pohodě,ale já jsem z těch,která má ďáblika a vyžaduje pozornost pořád.
Byla jsem ráda když jsem si dodělala autoškolu u malýho,bylo to pro mě náročné i co se týče hlídání,protože teorie byla 2x týdně a do toho jízdy skoro denně takže záhul,ted 2 knížky před sebou ,které jsem se učila,no vzpomenu si na to,tak jsem štastná,že to mám za sebou na do školu bych už asi nezvládla.
Chtěla bych si vyřídit ičo a prodávat miminkovské věci při mateřské i pak.No uvidíme :sweat_smile:
9. led 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsme tu atuoškolu měla 4 a půl měs.,protože nás bylo ve třídě asi 50 a vzali si na jednu třídu moc lidí,takže jsme se učili pomaleji a i ty jízdy byli takové napráskané :unamused:
9. led 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že řešíte VŠ, holky u nás v práci si ji taky dodělávaly, některé ještě dělají při práci.....a vždycky jim to náš zaměstnavatel ulehčil a vyšel vstříc, takže si z práce docela často odskakovaly do školy......stejně tu práci za ně nikdo neudělal, takže to bylo jedno a zaměstnavatel byl jedině rád, že si rozšířily vzdělání :slight_smile:
jinak přes okno to dnes v OV vypadá kouzelně, že??? Jako v pohádce....láká mě to kočárkovat, ale když jsem vystrčila hlavu z okna tak brrrrrr!!!! A Luky je ještě na takovou zimu malý :frowning2: ...
9. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to se teda vztahuje jen na denni studium...
spolupracovnice delala dalkove FMMI a nic neplatila :confused: , pravda ale, ze se musela dohodnout se zamestnavatelem, o stud. volnu, protoze do skoly chodila 1 nebo 2 patky v mesici, vzdy s vikendem... byla mladinka a mela maleho klucinu. Nechapu jak, ale vse zvladala... ted si dodelava ing. preju ji at ji to vyjde... no spis at vydrzi :sunglasses:
9. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, krasne je, jen co je pravda,ale teplomer hlasi -4, takze my si opet nechame zajit chut, jelikoz prdolka je porad jeste nahromade, smopli a kasle jako tuberak. Chudinka moje mala... :frowning2:
9. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a naš prďolka je ještě malinkatýýýýý :confounded:
9. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli ráno v obchodě já brala malého za ruku,jinak bychom nedošli nikdy a jak jsme přišli domů pomalu jsem až brečela jak mě štípali ruce,měla jsem je na kost zmrzlé,taky nikam už nejdem,mě až rozbolela hlava tady v tom teplu,měla jsem všechno zmrzlé :frowning2:a malý ten se chtěl koulovat bobek a já už byla ráda,že jsme u baráku a hnala ho domů :grinning:
9. led 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to já ven jdu, na sluníčku bude dobře:slight_smile:
9. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle jsem šla Moni i já do obchodu minule a když jsem přišla domů tak jsem měla uplně rozpraskané ruce musela jsem si je pořádně namazat,šly jsme v tom největším mrazu :confounded:
9. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradite?
maly nam vyrostl z autosedacky... ma sice jen 8 kg, ale ted jak je navliknuty, tak je tam tak vmacknuty...
nevime ale jakou koupit... jej jich tolik... chceme s vyskove nastavitelnou operkou hlavy, s takovym tim usakem kolem hlavicky, proti bocnimu narazu, aby se dala skolpit do lehu aspon trochu, jelikoz prdolka je jeste maly na delsi cesty v sede, sam jeste nesedi..., s loketni operkou, aby se bal oddelat sedak a 5-ti bod pasy... male nejake zkusenosti ci rady?
9. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hufi my máme tuto a jsme sní spokojení,máme jí doporučenou od sousedek tak jsme si jí koupili a nelituji je velká,ale taky dobrá.Ale možná ti mamči poradí lepší :slight_smile:
9. led 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji ani nemluv,jsem i malého rychle hnala domů,protože jsem myslela,že to nevydržímale je tam téda pěkně studené větřisko :frowning2:
9. led 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten system kolebky... to je ze se to da sklopit do lehu?
9. led 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je polohovatelná...
9. led 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...vonku je super..prave sme sa vratili z prechadzky :wink:
9. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, uz jsem se predtim na ni divala, ale nevedela jsem, co to je zac... diky za reference...
9. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek