• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
hoj Radus, jeste zijes? jsme se nevideli..... dloooouho :grinning:
9. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedině co mi u ní vadí,že jak oddělávám potahy je to v polystyrenu tak se mi tam špatně dávaj zpátky,ale jinak je supér.Kámoška má ferrari,(drahší a nezdá si mi,že by byla až tak bezpečná,nemá tam ty "bočníky")
9. led 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ta se libila Danovi, ale jak rikas, nema boky a je zbytecne drahsi...
9. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta se mi taky líbila,tu má zase druhá kámoška,chtěla jsem jí,ale každý,že na tak malé dítě si mám koupit polohovatelnou,předtím jsem se tak nevyznala,tak jsem pochytávala rady.
a ta Lenka není moc nadšená,protože malý jak spí tak hlava mu přepadává dopředu,takže je to nepříjemné... :unamused:
Hodně co se nám líbili nebyli poloh.až jsme narazili na súsedu ta má tu co mi,jinou barvu a ta nám poradila,poradila i druhé susedě tak jú máme celý barák :grinning:
9. led 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ma 4 ruzne polohy, ale nema nastavitelnou operku hlavy a je jen do 18 kg.. http://www.uadi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=49051
9. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ona má tu samou,ale nemá poloh.a má jí myslím taky nějak do 18kg,nevím to bych lhala
9. led 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no vypada super, ale ja bych radsi neco praktickeho a pohodlneho...
9. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau Jani...zijem :grinning: :grinning: :grinning: pozeram, ze sa ti Filip uz nevlezie do vajicka...nas to caka tak za mesiac dva.nastastie Laura nerastie tak rychlo.
9. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo je to macek, vsak ma byt po kom...
9. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme u té naší dali teďka ten spodek pryč a trochu roztáhli boky,protože je vždycky navlečený a v pohodě.No uvidíš,hlavně ať vyberete podle vašeho gusta :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
on Fifoun rad cestuje a tak bych chtela, at se mu v aute libi i do budoucna... :grinning: jak se auto rozjede hned je tuhy, ale beda, kdyz zastavime na svetlech...
9. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
radus jak zijes? neco noveho? maly je porad nahromade.to ma po Misurovi. ten jako decko byl taky porad nemocny
9. led 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj malý taky no,zvykl si na auto tak,že jak jdeme do obchodu a jdeme kolem auta tak auto,mamí jedém říkám nejedem jdeš pěkně po svých tak nechce začne řvát a v polovině říká tatí na koníka :grinning: lenoch jeden :sweat_smile:
9. led 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
maly bude taky lenoch... to ma taky po papinkovi :wink:
9. led 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ia. jo jsem z proskovic. v hrabůvce jsem bydlela s našima taky na dr. martínka hned u kostela. a ted bydlím v proskách u koupaliště. a kde ty bydlíš v proskách???
9. led 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vidím že řešíte sedačky...nás to čeká tak za dva měsíce.zatím vede tato: http://www.eshopbaby.cz/katalog/sport-top-autosedacka-recaro-p745/

meya: bydlíme v řadovkách nad Florianem :wink:
9. led 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
už mi hrabe děvčata :frowning2: chtěla jsem si donest židličku k počítači tak jsem umyla nádobí a otočím se vemu jídelní židličku od Mařenky a dám ji k počítači a v tom jsem si to uvědomila tak sem se vrátila a vzala tu správnou no chápete to? :unamused:
9. led 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě se nejvíc líbí ta co ukazovala Monča vypadá pohodlně,jinak ferrari no tu chtěl i švagr tož chlapy,ale nakonec ji nekoupily protože říkal,že by byl nerad aby mu ji někdo ukrad s auta proto koupily tmavou ať tak nevičnívala,ale u druhého si segra prosadila krásně růžovou ta je super a naštěstí ji pořád ještě mají takže u zloděju asi nezájem :grinning: i když je boží,my máme takovou starou co sme dostaly no tak stačí stejně teď nemáme auto.
9. led 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
9. led 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Tak jestli taky mužu doporučit tak tuhle. Známí jsou sní spokojeni a chválí si jí.
http://www.detske-potreby.cz/trademax-megamax-lightgrey-853-p.html

Jinak vám to dneska mluví ženy. :wink: :grinning:
9. led 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta je taky pěkná :wink: ,důležité je poradit se v obchodě a jaká to je látka aby se tam mimčo moc nepotilo,segře se obě holky potí až moc takže ona má problém s každou sedačkou,nám Máří zas tak moc ne,ale měly sme jednu ve které i ona měla vždycky spocené zádička :unamused:
9. led 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tady se to nějak šupem rozjelo. žofi to máš super, že je malá hodná. sama to znám když je niky hodná a já se mám učit a když chce "blbnout" a já se mám učit, většinou ji to pak čtu a vyprávím jako pohádku.:slight_smile: my zatím máme sedačku přímo co byla k tomu našemu kočáru, je do 13ti kg,ale já už v tom malou neunesu, nebo-unesu, ale rupnou mi záda. a pak uvidíme, zda ta naše má nějakého pokračovatele, teď sem byla s malou venku a dalo se, bála sem se, že bude většíi kosa. jinak včera jsme zkoušeli dávat poprvé kašišku na dobrou noc a ze začátku dobrý, ale jak se pak začla šklebit :slight_smile:
9. led 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych potřebovala poradit. Pokud budete mít trochu času tak jukněte na kterou školu by jste daly své dítě. Předem moc děkuji :wink: :slight_smile:
http://www.zsg.cz/index.htm
http://www.zshrabova.cz/o_skole.htm
9. led 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
takze diky za odkazy a prispevky. Nakonec jsme se rozhodli pro tuto: :grinning:
http://www.babydirekt.eu/autosedacka-megamax-plus-royal barva oranzova :sunglasses:
maly jeste nesedi a kdyz ho dlouho drzim na kline tak beci... asi ho boli zada, takze jsme zvolili tuto, jelikoz si v ni muze pohodlne lehnout a muzeme ho do toho hodit uz ted a necekat az bude starsi a bude sedet sam. Do te doby by se do skorapky uz nevlezl... :sweat_smile:
9. led 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ta je dobrá a hlavně polohovatelná kolikrát se ti může stát,že usne za jízdy tak to můžeš dát na ležení a má to pohodlnější než kdyby mu hlava padala v sedě.
9. led 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to vlastně skoro uplně stejná jako jsem davala odkaz :wink: hlavně ať dobře poslouží a Filipkovi ať se tam v ní líbí. :slight_smile: :wink:
9. led 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zanetka82: to je tezke, pokud ti nevadi dojizdeni nebo vodeni... nevim jak to mas daleko... Osobni reference od jinych maminek o vyucujicich a skole jako takove nemas? u te prvni mi nesly rozkliknout nektere odkazy... zajimava vyuka... atd...
No asi podle poctu zaku ve tride, jazykove vyuky, krouzky, zda maji program pro deti s poruchami uceni... nikdy nevis...

Nas vyber skoly ceka az za nejakych par let, ale asi se mi vic zamlouva ta Gajdosova. Tim, ze je mensi, tak by mohla byt takova vic domacky ladena...
9. led 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, je hodne podobna, ale ta na odkazu byla 9-36 kg a tu co jsme si vybrali je 0-36 kg, tak si ji prdolka muze rovnou osedlat :slight_smile:
9. led 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hufi děkuji.
Dojíždění mi nevadí obě vyjdou na stejno. a mame na každe škole jednu znamou a žadná si na školu jako takovou nestěžuje. O to to mam horší :sweat_smile:
Taky jsme z manželem pro Gajdošovou jak říkáš taky mi přijde taková rodinná :slight_smile: zase v Hrabové tam jde vidět že jsou peníze dotuje je starosta Hrabové a i Tošenovský (bylo nam řečeno). Gajdošová si je musí tak nějak opatřit sama. Tím nechci říct že si myslím že vyuka bude jiná.....no prostě už zase nevím :grinning: :grinning: :grinning: ale děkuji :wink:
9. led 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jste některá z Poruby? Nebo jste všichny Hrabůvka a tam to okolí...? Co se týče školy, tak já jsem zrovna v prosinci dělala příjímačky na OU, taky bych chtěla dálkově studovat a mělo by to být zadarmo. Ono se to platí, jen když chce člověk jít studovat bez přijímaček, tak by to teda mělo myslím být. Nechci kecat. Tak zatím, dneska asi jen na skok, jdeme koupat. Malá spala chvíli odpo venku v kočárku, tak už je docela unavená, tak jdem ukládat.
9. led 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek