• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tetriska ahoj. To víš že tu jsou holky z Poruby dokonce bych řekla že jich tu je nejvíc. :wink: :grinning: Taky jdu zrovna koupat :wink: :slight_smile:
9. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
v porubě mám taky nejvíc známé,všechny "skoro" se mi tam odstěhovali :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zanet, ohl.výběru ZŠ, nevím přesně kde je Gajdošova, ale ta Hrabovská škola se mi zamlouvá už z toho důvodu, že je jakoby na vesnici, a ta morálka dětí je úplně jiná než ta městská. Ale jak říkám, netuším kde je škola Gajdošova..

ach jo, holky, skončily nám 3 měsíce úžasného večerního usnutí. Malý po koupání a po koju do 20-30min zabral a spal až do kojení. Posl.4 dny se budí cca 2hodiny asi po 10minutách a hrozně se rozpláče. Má zavřené oči, ale budí se. Možná je to tím, že se nám těma mrazama rozhodil režim, pže předtím jsme byli venku do 16hod, a v půl šesté se šlo koupat. Teď jsme venku do tří, a on je v půl šesté úplně hotový, takže usne hned po koju, a to hodně tvrdě, ale pak se až do osmi budí..dneska už asi 8x :fearful:
9. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak ještě k té škole. Ikdyž je to dálkové studium tak se to nemusí plati. Mám v ročníků kámošky a ty jsou o mnoho strší než já a taky si to neplatí. Mají to jako první VŠ. JInak na ostravské to mají zaříuené i tak, že když se nedostaneš, tak ti pak pošlou nabídku na studium, které si musíš platit. Proto jsou vždy dva ročníky. Jeden je dálková forma normální a druhá je placená forma.
Jinak já studuji obor Učitelství pro MŠ.

Jo a já teda nejsem přímo z Poruby, ale bydlím v Třebovicích, takže je to v sousedstí.

Jo a zkoušku mám úspěšně za sebou a další ještě před sebou. :grinning:

ia: a nemůže mít malý hlad? Třeba už mu nestačí mlíčko. Zkus se zeptat dr.
9. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi gratuluji, lkolik ti toho ještě zbývá? ty děláš taky nějaký druh pajdáku, že? oni učitelé bez vš si ji musí do nějakho roku udělat nebo aspon začít, taky tam mám spoustu starších i mnohem starších jak sem já. platit to neplatí, nebo aspon o nikom takovem tam nevím
9. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu myslím že spurtíte my to taky měly podobné....musíš vydržet, nebo zkus na noc Um jednu dávku po koupání na spaní.....
9. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tetris já jsem přímo z poruby :grinning:
9. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ia...právě že v té Hrabové je to monstrozní, je velika ale vše je tam nové. Gajdošová je u Úanu na Karolině a je malá a rodinná má vkaždém ročníku jen jednu třídu a to na nejvýš po 20 děcek v Hrabové mají dvě 1 třídy po 25 dětí. :frowning2: :frowning2: já fakt nevím ale asi vyhraje Gajdoška :rolling_eyes:
9. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
den ještě 5 zkoušek a je hotovo. jo je to pajdák :slight_smile:
9. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj luci, tak myslíš že by to mohlo být vončo? Taky mě to napadlo. Pže dneska v noci se budil přesně po 2h, ráno chtěl dokonce po 1,5h....zkusím pár dní vydržet, a pak uvidím. S tím UM chci ještě vydržet, jsme malincí..Sáruš už měla přecejen téměř 5M, a já jsem si říkala, že snad aspon do toho 4M..no uvidíme, jaká bude dnešní noc.
dneska tu moc nejsi, tož kde jsi? :slight_smile: jináč jsem zdravá, podchytila jsem to včas bylinkovým čajem a homeopatikama...takže se o víkendu domluvíme na po?
9. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu ted tu byla ségra líčila jsem ji na večer....tak se musím pochvástat jak moc jí to sedlo :grinning:
ale už jsem tu a hany šel na karty
9. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu myslím že jo já taky ten spurt vydržela cca 14 dní skoro...tak ti držím pěsti :wink:
ok domluvíme :wink:
9. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ty líčíš, jo? tak to mi nikdy nešlo:slight_smile: jináč ale máš fotku ségry, jak tuším sedí v kuchyni u tebe, řeknu ti, kusanec...asi na ni letí hromada chlapů, co?no jo, vy tmavovlasé holky, na vás chlapi letí :dizzy_face:

zanet, no to je otázka. 25 dětí je dost, zase na Gajdošovu budou chodit jen městské děti. A vy jste z jaké části? pokud jste odjinud, nevadí vám, že nebude mít přístup ke kamarádům ze školy?
9. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím proč, ale nějak mi přišlo, že jste tu spíše z toho druhého konce :slight_smile: než je Poruba. Tak všechny zdravím, Porubačky zvláště :wink:. Spurtíky zlobí hodně maminek, nevím, čím jsem si to zasloužila, ale nás minuly všechny. Malá nám docela spí hezky, sice v roce ještě jednou v noci kojíme, ale to mi neva.
9. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 dní? no nazdar :astonished:
no a vy se blížíte k šesti měsícům....no nemáme to jednoduché :dizzy_face: :confounded:
9. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tetris, tak to máš fajn, my jsme měli sprurt ve 3 týdnech, v 6 nás minul, ale teď teda podle všeho v 3 měsících je to tu zas :angry:
já teda nejsem z Poruby, ale z Proskovic a do Poruby to nemám daleko, v noci když kojím a pak chodím s malým na odříhnutí, tak kukám na svítící Porubu, poznávací znamení je zelený nápis na VŠB:slight_smile:)))
9. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase brekot v chůvičce...uáááá :frowning2:
9. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no radu mám hromadu pigmentů a serepetiček objednané z USA nebo UK....fakt tady to ještě moc lidí nezná...spíš v praze ale tady ne..takže mě to baví..to víš 8 let výtvarky....se někde musí projevit
Jo letí ale ona je se 40 ti letým páprdou..ale nejsou štastni tak do ni hučím, at se vzpamatuje a jde pryč...zrovna ji včera drapnul do obličeje když jsem ji malovala tak tam měla nehty vyryté :confounded: :angry:
Zanet já nevím,ale tam se zrovna v té části pohybují dost hnědoušci,jestli Vám to nevadí :wink:
tetris bud ráda,kojení je to nej co můžeš pro své dítě udělat :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to jsme kousek :wink: . Nekoukáš nám náhodou do oken :grinning:
tak jenom kviknul a hned usnul....uf

jejda, tak to ségra ať neblbne...je mladá, ne? podle fotky tipuju tak 22? na borca ať se vybodne, s takovým to nemá budoucnost....a navíc o tolik starší chlapi jsou potom rapli žárliví..... :unamused:
výtvarka, jo? tak to zas mi nic neříká, dodnes kreslím jak pětileté děcko :grinning: já radši přes tu hudbu...no každej se narodí s něčím jiným :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že já Bydlím u prumyslovky ve Vítkovicích a do obou škol to mám stejně daleko. :grinning:
9. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, já vím a kojení mě baví, netěším se, až bude konec :frowning2: .
9. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet rozhodni se jak to cítíš, nebo malý at si vybere :wink:
radu 25 :grinning: ..jj taky ji to furt říkám
9. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to já taky obdivuji každého, kdo umí malovat. Nevím, co budu dělat, až za mnou malá příjde, že chce nakreslit pejska, kočičku....no, abych začla trénovat :unamused:
9. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tetris tak trénuj, ale prckovi to bude stejně jedno....vlastní fantazie je k nezaplacení
9. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý ještě žadnou neviděl ale jak slyšel že bude chodit na gajdošku tak se tak krásně začal od srdce smát :grinning: :grinning: :grinning: nechci prostě udělat chybu :wink: ale asi už mám rozhodnuto :slight_smile: ve čtvrtek jdeme na zapis na Gajdošku :sunglasses:
9. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy tu máte všechny fotečky, já zatím nic, ale máme spoustu fotek na "mimibazaru", kdyby jste se chtěly mrknout.
Luci a kde v Porubě bydlíš?
9. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tetris..u bazénu ..no mezi bazénem a vozovnou tramvají :wink:
9. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zan tak ať vám to dobře dopadne. My teda máme ještě dost času na výběr školy, ale já už mám jasno. Naše Eli bude chodit na školu kde jsem chodila já a kde ještě pracuje moje mamka :grinning:
9. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek